10/10
den21 2012 nov. 15. - 18:35:01 10/10
(1213/1433)
"Hogy most így belezúgtál Raquel-be, Carolával mi van? :D"

ajaj, na most nagyon megfogtal engem :$
ez egy nagyon fogos kerdes a szamomra :P :D
azt biztosan nem fogom mondani, hogy mindketto mert en nem vagyok olyan/az fajta :)
ooo... kerdesre kerdessel valaszolok most az egyszer: muszaj valasztani? ;) *glugg* :D
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 18:29:06 10/10
(1212/1433)
"Carola kepes lenne Ismaelt a jo oldalra teriteni, mert Ismael valojaban nem gonosz, a jo es a rossz hataran hezital". Megnézném ahogyan Carola a jó oldalra állítja Ismaelt. Ismael-nek viszont sikerült rosszra csábítania Carolát, õ volt az, aki rászoktatta a drogokra, ami nem éppen jó dolog.

"Carola nagyon jo nyomozo es okos, elmehetne a telenovelaban nyomozonak, gyorsan megfejti a rejtejeket". Szerintem Ismael is elmehetne nyomozónak, mert a turistákat is kinyomozta, hogy hol lehetnek, és igazából azzal sem járt messze, hogy azt gondolta Pilar lehet a titkos gyilkos.

"Carola nagyon gyonyoruszep, Ismael pedig nagyon helyes
tokeletes kettost alkotnanak, mind a ketten nagyon kitartoak es vakmeroek". Ebben nagyon egyetértek.

Még annyi, hogy Ximena azért sokkal jobban illik David-hez, mint Maritza.
10/10
den21 2012 nov. 15. - 18:28:52 10/10
(1211/1433)
igen, igazad van rockqueen :)

"
Meg volt olyan is a beszélgetésükben, hogy:
Raquel ezt mondta: Renato te úgy is olyan erõs vagy (ezt az öngyilkosságra értette).
Renato: De ennyire nem vagyok.
"

ez a beszelgetes is elhangzott, de majd Raquel meg batorit Renaton egy kicsit, hogy csak osszejojjon amit Raquel akar ;) ugy tortenjen minden ahogyan o akarja :D ha vissza emlekeztek akkor Mabel azt mondta Eva asszonynak, hogy a karhozottak c. konyv vegen, amelyet ugye persze Raquel irt Renato ongyilkos lesz es ott a kulcsszo "konyv vegen" vagyis ezzel Raquel veghez visszi amit eltervezett a konyvekben? vajon Carola es Emilio szerepel a konyvben? hiszen ok is Conde-k,

"
Ja, elég manipulatív Raquel. Nagyon ott van pszichológiai szinten, ráadásul sokkal életrevalóbb, mint Pilar. Biztos pszichológusnak is jobb lett volna. Amúgy ebben a sorozatban nagyon megy a hülyítés már az eleje óta, mert már eleve Ismaelék tervelték ki, hogy a Conde családba beférkõzzenek.
"

teljesen egyet ertek, Pilar semmi Raquel -hez kepest annak ellenere, hogy Pilar iskolaba jart es stb. Raquel pedig a bortonben volt es a bosszuval volt elfoglalva, ennek ellenere kenterbe vagja Pilart mindenben.

de amugy milyen erdekes, hogy Ismael es Gonzalo tervelte ki, hogy a Conde csaladba beferkoznek, mikozben Raquel mar regebb ota megtette azt es meg oket is felulmulta, sot meg oket is tanulmanyozta, peldaul Ismael-t rendesen megvezett az Anderson Chancler alnevvel, kb. Ismael elintezte a piszkos munkat Raquel helyett, Raquel gondolhatta magaban: "jo kutyus vagy Ismael" :D

amugy meg mindig nem ertem hogy, hogy a ... -ba lehet az, hogy Pilar-ert egyaltalan nem rajongok visszont Raquel-ert oda vagyok es alig varom mindig, hogy lassam, annak ellenere, hogy ugyanaz a szineszno jatsza mindkettot, Maritza, de szerintem nektek ezt nem kell mondanom :D szerintem ez mogott a karakter viselkedese, stilusa, oltozkodese es hogy kihivobb meg meg egyeb psyches okok is
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 18:16:39 10/10
(1210/1433)
Még a gonosz karakteres írásomhoz: Azért nekem az is fontos, hogy a karakterek hogyan néznek ki, és mennyire szimpatikusok.
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 18:13:56 10/10
(1209/1433)
Pilarra panaszkodunk a legtöbbet hiába pozitív karakter, mégis annyira idegesítõ. A gonosz szereplõk tényleg akkor jók, ha kiderül, hogy miért is váltak olyanná. Itt is pl. Ismael azért, mert az apja börtönbe került, eladósodtak, az anyja elhagyta. Meg a gonosz karaktereknek nagyobb terük van, mindig elképesztõ dolgok történnek velük, nemcsak ezt szeretem, hozzá megyek ahhoz, meg ilyesmik.

Amúgy most esik le, hogy ez a sorozat abban is más, mint más telenovella, hogy itt nem lesz majd olyan happy end, ahol a végén mindenki egymásra talál, és boldogan élnek, míg meg nem hallnak. Már túl sokan haltak meg a Conde családból, Ruizék is durva dolgokon mentek keresztül. Talán Hilda-nak és Emilio-nak lesz egyedül jó, ha a lányuk teljesen egészséges lesz.
10/10
den21 2012 nov. 15. - 18:13:39 10/10
(1208/1433)
ha engem kerdeztek akkor a filmben a legjobb (szerelmes)par eltekintve a szinesznoktol es szineszektol, hanem csak a karaktereket figyelembe veve akkor:

_____________________________
a jo oldalon: Carola y Ismael
-----------------------------

ok mint meg szineszno es szinesz is az alomparos, Ximena y David
Carola nagyon gyonyoruszep, Ismael pedig nagyon helyes
tokeletes kettost alkotnanak, mind a ketten nagyon kitartoak es vakmeroek,
Carola nagyon jo nyomozo es okos, elmehetne a telenovelaban nyomozonak, gyorsan megfejti a rejtejeket
Ismael pedig nagyon ugyes es fizikalisan is eros, raadasul nagyon jol lopakodik
Carola kepes lenne Ismaelt a jo oldalra teriteni, mert Ismael valojaban nem gonosz, a jo es a rossz hataran hezital

________________________________
a rossz oldalon: Raquel y Ismael
--------------------------------


hangsulyozom, hogy nem Pilar hanem Raquel, annak ellenere, hogy ugyan az a szineszno jatsza, eg es fold
Pilar kicsit butuska annak ellenere, hogy psychologus, felenk es meg sorolhatnam, Raquel pont az ellentete

Raquel nagyon nagyon manipulativ, ugy tortennek az esemenyek ahogyan O azt akarja, minden ugy tortenik ahogy eltervezi, ugy mozgatja a tobbieket akarcsak a babukat a sakktablan, intelligens, ravasz, nagyon precizen lo pisztolyal (lathatuk Ignacia eseteben milyen tavolrol lotte le egy Revolver-rel, nagyon tapasztalt, lelketlen, nem ismer kegyelmet, konnyen olti fel masok szemelyiseget es utana kenni rajuk a tetteket es szinten nagyon jol lopakodik akarcsak Ismael es szinten nagyon batrak es elszantak, nem is mernek felelmet, meg reggelig sorolhatnam a kivallo adottsagait, persze a gonosz oldalon

Ismael ugyes, eros (Ricardo ellen lathattuk verekedni es nyert, pedig Ricardo joval nagyobb darab volt nala)
jol lo lofegyverrel akarcsak Raquel es jol is vezet, szinten jol rejtozkodik es lopakodik es neki is megvan a lelketlen gonosz gyilkos bosszuallo en-je, akarcsak Raquelnek.


Light Side: Carola y Ismael
Dark Side: Raquel y Ismael

kulon Tisztelett Maritza -nak a kettos jo/rossz alakitasert :)
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 18:02:19 10/10
(1207/1433)
Hogy most így belezúgtál Raquel-be, Carolával mi van? :D
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 18:01:32 10/10
(1206/1433)
Meg volt olyan is a beszélgetésükben, hogy:
Raquel ezt mondta: Renato te úgy is olyan erõs vagy (ezt az öngyilkosságra értette).
Renato: De ennyire nem vagyok.

Ja, elég manipulatív Raquel. Nagyon ott van pszichológiai szinten, ráadásul sokkal életrevalóbb, mint Pilar. Biztos pszichológusnak is jobb lett volna. Amúgy ebben a sorozatban nagyon megy a hülyítés már az eleje óta, mert már eleve Ismaelék tervelték ki, hogy a Conde családba beférkõzzenek.
juan-ZSU 2012 nov. 15. - 17:59:34
(1205/1433)
egy ilyen karakterhez mint Raquel nagyobb tehetség kell ,most megmutatja hogy mire képes színészileg Maritza Rodriguez amúgy a bosszú álarcába is szerettem ezt jól csinálja :)
azért is jók a gonosz karakterek mert nehezebb õket eljátszani,nagyon elszántak,nem befolyásolja õket senki és van nyomós okuk arra amiért így viselkednek
azt nem szeretem ha semmi oka, gondja nincs és még is gonosz, annyi baja van h a kiszemelt férfi mást szeret õ meg ragaszkodik h csak azért se legyenek boldogok,az ilyen fajta gonoszt utálom, de persze minden a színésztõl függ meg a karaktertõl is mert itt van Pilar aki sokunknál kiverte már a biztosítékot hiába rendes és egy színésznõ játsza
juan-ZSU 2012 nov. 15. - 17:45:30
(1204/1433)
nagyon látszik Ismaelen hogy annyi a gondja h nem mutassa ki az anyja a szeretetét ,azért lett ilyen :S meg is hatódott,Mabel tette tönkre az életüket, valahogy engem Hildára emlékeztet, õ se törõdik a lányával de gyengébb pillanatában csak kimuttaja h szereti, aztán persze mintha mi se történt volna érzéketlen marad
10/10
den21 2012 nov. 15. - 17:39:42 10/10
(1203/1433)
biztos, hogy nem a recepcios szorakozik Gonzalonal, hanem Raquel, nagyon szeretem Raquel(-t) a karakteret, imadom, hogy ennyire manipulativ es elszant a vegsokig
10/10
den21 2012 nov. 15. - 17:34:09 10/10
(1202/1433)
biztos vagyok benne, hogy Raquel adja ki magat Ignacianak hogy megjobban legyengitse Renatot es Javiert es a tobbieket is, emlekezetek csak vissza, Raquel tobbszor is betort Javier hazaba, akar el is lophatta Ignacia ruhajait es lattam egy kis jelenetet ahol Ismael es Mabel betor Pilar irodajaban es talalnak egy hosszu barna parokat, amely megegyezik Ignacia -ehoz, gondolom Raquel hordta es mindenki bolondjat jaratta, majd Raquel szerintem gondolom elrejtette Pilar irodajaba a parokat, berejtette egy szekrenybe, amit Ismael es Mabel megis talalnak, igy azt hiszik, hogy Pilar szellemezik meg jatszik szellemjarast, mikozben Raquel az eleje ota mindenkit megvezetett, meg Pilarnak is kiadta magadt es Ignacianak is. Raquel lett a kedvencem ;) <3
10/10
den21 2012 nov. 15. - 17:26:11 10/10
(1201/1433)
lanyok, ha ez a "szorakozos" tema alatt azt ertitek, hogy valaki Ignacia-nak adja ki magat akkor biztosithatlak felole titeket hogy Gonzaloval es mindenki massal Raquel szorakozik, mindenkit az oruletbe kerget, mindenkinek megtalalja a gyenge pontjat, pl. 1. Ignacia terhes volt amikor Raquel hasba lotte ot, majd 2. Renato mar igyis osszetort eloszor a hazat es a vagyonat vesztette el most pedig a lanyat, mar remenyvesztett, ennek ellenere Raquel folyamatosan hivogatja es zaklatja ot, Raquel "uldozi a sebzet vadat" Renatot, mar konnyu pelda es mar Renato is kezd beletorodni, a mai reszben a beszelgetes tetszett, Raquel igen "igen" kedves beszelgetest folytatott Renatoval:

telefon beszelgetes Raquel es Renato kozott (nem emlekszem szorol szorra):
Raquel: hianyoztam?
Renato: ...
Raquel: jaj, Renato, haha
Renato: ki vagy te?
Raquel: beszeljunk inkabb a halalodrol
Renato: mi?
Raquel: hidd el, nem banatodban sirsz, hanem oromodben :)
Renato: *sohajt*
Raquel: beszeljunk az ongyilkosagodrol Renato :)
Renato: micsoda?
Raquel: hiszen ismet nemsokara ujra lehetsz Ignaciaval :)
Renato: ki vagy te?
Raquel: nagyon regota ismersz engem kozelrol, es epp ezert...
Raquel: azt fogod tenni amit mondok Renato ! (<- ez sexy :$ :P)
Raquel: hamarosan talalkozunk szemelyesen is :)

telefon beszelgetes vege.

szoval tehat Renatonak is megtalalta a gyenge pontjat a lanyat 3. Javiernek is megtalalta a gyenge pontjat, Ignaciat szinten mint parjat, hiszen Javiert pedig az oruletbe akarja kergetni es vele egyutt mindenkit ugy szinten, ha bele gondoltok:

talan Ignacia csak Raquel egy szukseges aldozata volt annak erdekeben hogy a ket haz urat ledontse, Renatot es Javiert...
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 16:53:48 10/10
(1200/1433)
Ja, azt eddig is tudtuk, hogy Pilar egy nagyon jó pszichológus. :) A gyógyszereket is biztos magának írta fel.
Milyen megható volt, hogy Mabel bevallotta szereti a fiait. Ismael eléggé meglepõdött rajta, de szerintem azért ezt lehetett tudni.
juan-ZSU 2012 nov. 15. - 14:37:45
(1199/1433)
Nem tudom ki szórakozik de Raquel gyanús.Nekem pont az Ismael nem tetszik de a Leonardo,Ivan és Adolfo név igen :D Pilar milyen idegbeteg lett az utóbbi idõben és még nyugtatókat is szed a jó pszichológus :D
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 12:18:59 10/10 Előzmény rockqueen
(1198/1433)
Kár, hogy nem Ismael az apja Ignacia fiának, mert jó lett volna egy kis Ismaelito, fõleg azok után, ami történni fog vele.
10/10
rockqueen 2012 nov. 15. - 10:43:02 10/10 Előzmény juan-ZSU
(1197/1433)
Akkor így már érhetõ, hogy nem találtam meg a wiki-n. :D Amúgy nekem az Ismael név az tetszik, most jöttem rá.
Gonzaloval Raquel szórakozik? Nekem az a csaj, aki recepciós Gonzalonál is elég gyanús. Mintha bejönne neki G. Lehet, hogy õ szórakozik vele.
vitkovits 2012 nov. 15. - 05:03:17
(1196/1433)
Na még egyet, így hajnaltájt...
vitkovits 2012 nov. 15. - 05:00:07
(1195/1433)
Töméntelen erotika...
vitkovits 2012 nov. 15. - 04:59:03
(1194/1433)
Tömény erotika...