juan-ZSU 2012 jún. 25. - 19:25:31
(253/1433)
igen néztem de már régen láttam nem emlékszek olyan sok mindenre belõle sajnos de sok színészt ott láttam elõször
amit Adolofo csinál ahhoz tényleg szuper képesség kell lehet van is neki xD
10/10
den21 2012 jún. 25. - 19:17:54 10/10
(252/1433)
igen, teljesen egyet ertek veled Zsu :))
a "A szerelem ösvényei" c. (Las Vías del amor) sorozat volt meg ilyen es nagyon hasonlo
mint a "Zárt ajtók mögött" (La casa de al lado)
azt ismerted, illetve nezted? :)) :$

"fürge Adolfo nagyon úgy mászkál a falon mint Pókember xD"

ezen tok jot nevettem :DDDDD
nekem is pont ez jutott eszembe rola amugy,
meg hogy, o a Superman :D
10/10
den21 2012 jún. 25. - 19:12:50 10/10 Előzmény tcsajsziv
(251/1433)
Szia tcsajsziv :))

itt vissza tudod nezni a kimaradt, illetve kihagyott reszeket magyar szinkronnal, illetve dub-al:
http://sorozatoknekedonline.blogspot.hu/2012/05/zart-ajtok-mogott-1-evad.html

remelem ez segit szamodra :)) :$
ha pedig nincs idod vegig nezni a reszeket, illetve az epizodokat,
akkor szivesen osszegzem neked :)) :$$
juan-ZSU 2012 jún. 25. - 19:06:21
(250/1433)
még Benovelas is írt régebben õ is férfi de több lány van itt attól függetlenül fiúk is nézhetik mert nagyon izgalmas sorozat és szerintem nézik is :)
általában azt hiszi a többség h szarok a telenovellák meg hogy mind egyforma de nem mert van köztük jó ami tetszene nekik is
fürge Adolfo nagyon úgy mászkál a falon mint Pókember xD
10/10
den21 2012 jún. 25. - 19:02:54 10/10
(249/1433)
eh, mikrol nem tudok en ferfi letemre... :D
10/10
den21 2012 jún. 25. - 19:02:15 10/10 Előzmény tcsajsziv
(248/1433)
amugy eloszor en is azt hittem hogy Ignacia gonosz :DDDDD
folleg akkor amikor megkerte, vagyis inkabb megparancsolta Nibaldonak hogy,
kovesse Gonzalot mindenhova :D es amikor Nibaldo fizetes emelest szeretett volna kerni
Ignaciatol akkor Ignacia ugy nezett ra mint aki mindjart megoli :D

Meg a "Masodik esely" c. sorozatban Ignacia szinesznoje (Catherine Siachoque)
jatszotta Marciat es hat abban a sorozatban nem volt egy angyal :D

Altalaban a szineszek es szinesznok sokszor egy olyan szerepet kapnak ami tipikusan illik
a karakterukhoz es amelyet legjobban eltudnak jatszani :)
mint peldaul Vanessa Villela aki az "Eva Luna" c. sorozatban Victoria-t jatszotta es gonoszka szerepet kapott :D
most pedig a "Csoda Manhattanben" c. sorozatban Sara-t jatsza ahol meg gonosszabb szerepet kapott :D

de most ugy latszik kivetel tortent :D
10/10
den21 2012 jún. 25. - 18:43:50 10/10 Előzmény juan-ZSU
(247/1433)
igen, eszrevettem hogy, Carola a nagy favorit,
a topic elejen is sokan postoltak, hogy csak Carola miatt nezzik a sorozatot :P

az pedig a masik fele amit irtal, nekem is eszembe jutottak azok amiket emlitettel,
hogy, Leo hogyan zarja be az ajtot belulrol es hogy, hogyan fekszik be az agyba egyedul,
amikor ugy tudjak hogy nyaktol lefele bena :) csak elfelejtettem leirni :)

Azert is irtam hogy,
"nem is olyan bena az a bena" :D
eleg ugyes, meg gyorsabban haza is er egy varostol messzi pontrol,
majd bemaszik Ignacia szobajaba hogy, elhelyezze a szeretet csomagot :D
majd utana bemaszik a sajat szobajaba, mindezt gyorsabban vegrehajta mint hogy,
Renato oda adja mar Carolanak a kulcsot es megtegyen par metert Leo szobajaig :D

De azon visszont nevettem, amikor Yolanda elvitte a benatol, illetve az ugyestol :D
a "Tiz kicsi neger" c. konyvet, majd Ignacia elvette Yolandatol es amikor Ignacia tavol volt,
Adolfo bement Ignacia szobajaba es igy mosolyogva elvette a konyvet mikozben mondta "ez az enyem" kozben nevetett :D

Amugy azt vettem eszre hogy, en vagyok itt az egyeduli ferfi kb. aki kommentel ide!? :D
Kivancsisagbol vegig kattingattam a felhasznalokat, persze nem vegig, az kicsit hosszu ido lenne :D
juan-ZSU 2012 jún. 25. - 18:16:50
(246/1433)
sokunk kedvence Carola és nem csak a férfiaknak :D
én is ilyeneken gondolkoztam meg azon hogy azt hiszik "Leonardo" béna akkor Carola miért nem gondolkozott azon hogy tudta bezárni belülrõl Leo az ajtót utána meg befeküdni az ágyba? nyaktól lefelé béna egy kicsit tudja a kezét mozgatni de magától a tolókocsiból nem tud kimászni (igazából igen de azt õk nem tudják)Yolanda szokta lefektetni,öltöztetni
10/10
den21 2012 jún. 25. - 18:15:55 10/10
(245/1433)
Birtam ahogy, Hilda elkerte, illetve elvette Emilio hitelkartyajat :D
Tetszett, ahogyan Emilio vissza akarta kerni a hitelkartyat Hildatol es Hilda nem adta vissza :D
helyette azt mondta Hilda Emilionak hogy, "a hitelkartya nalam marad es boldogok leszunk" :DDDDD
ennyi... igy kell ezt. :D

Amugy felismertem Hilda szinesznojet (Sofía Lama), O jatszotta Aliciat az Eva Luna c. sorozatban :)
Alicia volt Eva huga :)
dogos kis csajszi ;)
10/10
den21 2012 jún. 25. - 18:06:29 10/10
(244/1433)
nem is olyan bena az a bena :D
piumino 2012 jún. 25. - 18:00:43
(243/1433)
nem minden egy idõben játszódik a sorozatban, amit egymás után mutatnak az nem mindig azt jelenti, hogy más szereplõk ugyanabban az idõben máshol vannak, van közte idõbeni eltérés (legalábbis szerintem) és lehet, hogy elõbb Ignacia szobájába mászott fel az ablakon keresztül, h letegye a dobozt az ágyra, illetve auóval is szokott közlekedni Adolfo(leonardo) mivel Lidiát is õ gázolta el
10/10
den21 2012 jún. 25. - 17:46:48 10/10 Előzmény juan-ZSU
(242/1433)
ja azon en is sokat nevetek :D meg azok a hangok amiket add kozben hozza :D
meg birom amikor olyas valamire kerdeznek ra amire nem szeretne valaszolni akkor csak igy odebb gorul :D
10/10
den21 2012 jún. 25. - 17:12:57 10/10
(241/1433)
Carola a legeslegugyesebb az egesz sorozatban, belevalo kis sexy csajszi! :)
Szemely szerint nekem Carola teljesen a noi idealom, gyonyoruszep no, perfect! :)

Amugy eszrevettem ket kisebb bakit a sorozat egyik epizodjaban, pontosan a 42. reszben,
amikor Javier megkeri Matiast, hogy a dobozban levo minden egyes targyat semmisitsen meg,
ekkor ugye, Adolfo, aki Leonardo borebe bujt, a bena, illetve nyomorek vagy mozgasserult kifigyelte Matiast es leutotte mielott eltudta volna egetni a dobozban levo dolgokat.

Ezzel parhuzamosan Carola kopogtatott Adolfo ajtajan, de az ajto persze zarva volt, mert a bena megszokott es mindig az ablakot hasznalja ajtonak :D sosem kozlekedik a bejarati ajtokon ugyebar.

1. Ahol a bena leutotte Matiast, az egy varostol tavoli hely volt, Matias meg segitseget is kert Rebecatol, hogy fuvarozza ot el onnan, mert megszedult. Viszont a bena megindult visszafele setalva es erdekes, hogy elobb er haza, mint hogy Carola es Renato a hazban egyik szobabol atviszik a kulcsot a masik szobaba, de a bena mar vissza is ert. :)

2. A bena mindig csak az ablakot hasznalja, amikor a bena vissza masszot az ablakon, meghallotta, hogy Carola az ajtaja elott all, akkor hogyan rakta Ignacia agyara a dobozt a bena? Eleve Carola mar utjat alta volna rogton az ajto elott. :)

Szoval ez a bena nem is olyan bena, marmint nem ugyetlen :D

En egyaltalan nem szoktam bakikkal foglalkozni, de ez bosszanto volt, folleg hogy,
en Carolanak es Ignacianak szurkolok :)

Amugy en ferfi letemre, egyaltalan nem vagyok egy nagy sorozat nezo,
miota sorozatok leteznek, csak egyetlen egy sorozat tudott engem lekotni,
az pedig a "Szerelem osvenyei" c. (Las Vías del amor) sorozat volt,
azota pedig a "Zart ajtok mogott" (La casa de al lado) c. sorozat az egyetlen egy olyan sorozat
amely, kepes engem arra a haromnegyed orara a televizio ele szegezni :)

Nagyszeru sorozat, kivalo szinesznokkel es szineszekkel, ugy hogy mar nem is tudom hogy,
szamomra melyik a jobb sorozat a
Zart ajtok mogott vagy a Szerelem osvenyei :)

Ezek nem azok az egyhangu sorozatok, ezekben van
akcio, romantika, izgalom, miszteria es minden ami kell! :)

Vilag ket legjobb sorozata! :)
juan-ZSU 2012 jún. 25. - 17:07:02 Előzmény tcsajsziv
(240/1433)
azt úgy se értetem miért lett Roberto most már értem :)
tcsajsziv 2012 jún. 24. - 12:27:07
(239/1433)
És én még azt hittem, hogy Ignacia gonosz...... :DDDDDDDDDDdddddd
tcsajsziv 2012 jún. 24. - 12:25:35
(238/1433)
SPOILER is lehet benne ;D

Nekem õszintén így már nem is olyan érdekes a sori, hogy tudom hogy Gonzalo a fõ gonosz.... Bár azzal még nem is lenne bajom hanem hogy ennyi emberkét kinyírt az para... :/ Én szurkoltam hogy a végén össze jöjjenek Pilarral! :P Meg hût azt hittem Gonzalo a jó fiú :// és kiderül hogy nem éppen :D na mind1 azért ha már elkezdtem biztos befejezem jó kis sori ez csak én azt hittem Gonzalo más... na mind1 így legalább még izgibb lesz ;DD
tcsajsziv 2012 jún. 24. - 12:22:17
(237/1433)
Spoiler is van benne :))

Szóval bele olvastam abba az oldalba amit juan-zsu linkelt hátt érdekes :D
A nevekkel kapcsolatban mert valaki írta hogy mindenkinek ennyi neve van ahogy én gondolom :D :
Gabriel Porras (hogy ne keveredjünk bele) :D Az elsõ és igazi neve szerintem az volt az Inaki Mora Vergara. David Chocarro 1. iker : Ismael Mora Vergara. David Chocarro 2. iker : Iván Mora Vergara.
Õk hárman testvérek Gonzalo a legidõsebb Igor Mora és az anyjuk MaBell.
Nevet változtattak azt nem tudom miért gondolom a bosszú miatt és így lett Inakiól: Roberto Acosta Errázuriz, Ismaelbõl: Adolfo Acosta Errázuriz, és Ivanból: Leonardo Acosta Errázuriz.
Adolfo ugye feleségül vette Ignaciat és aki kiesett az ablakon az nem Adolfo hanem a nyomorék Leonardo akit Adolfo és Gonzalo lökött ki. (nekem mondjuk furcsa, hogy a bosszú miatt megölik a testvérüket de mind 1 :D) Adolfo játssza a bénát. És hogy Gonzalo feleségül vegye Ignaciat nevet kell változtatnia mert az Acosta vezetéknév érdekes lenne... :D ezért lett õ Gonzalo Ibánez! :)) Remélem tudtam segíteni annak aki eddig nem nagyon értette :))
juan-ZSU 2012 jún. 24. - 10:37:20
(236/1433)
nincs itt olyan pörgés írhatsz a régebbi részekrõl is én de szerintem más is szeret róla beszélni
tcsajsziv 2012 jún. 24. - 00:51:55
(235/1433)
úúú nagyon köszi ez tök jó mert tudok angolul.. :D hát jó lenne veletek élõzni :P csak be kell hoznom :DD
juan-ZSU 2012 jún. 24. - 00:47:06
(234/1433)
most én se láttam 2 részt az érettségi miatt de jó az az oldal máshova se raknák hamarabb fel szerintem hétfõn a 42. rész jön de én se tudom biztosra mert nem láttam a péntekit még azt várom hogy tegyék fel
http://foro.telenovela-world.com/~diane/lacasadeallado/SumTW.htm ez angolul van de google fordítóval meg lehet nagyjából érteni(ha én megértettem akkor bárki) ha angolos vagy akkor még jobb itt összefoglalnak mindent az egész történetet és a karaktereket is