10/10
den21 2012 szept. 21. - 15:33:16 10/10
(953/1433)
szerintem is Carola -nak van a legtobb esze a Conde -k kozul, tegnapi reszben hogy ra jott mar a teljes igazsagra Gonzaloval kapcsolatban, mindenre, meg arra is hogy, O tuntette el Rebecat.
Emilion meg harom alkalommal is nem tudtam hogy sirjak vagy nevessek, csak fogtam a fejem, meg hogy, o a nagy "computer szakerto", a legbutabb gondolata az volt amikor meg vak volt es Rebeca segitett neki kezelni a szamitogepet, kozben Rebeca mondta hogy, mit lat a kepernyon es mondta emilio hogy, kell ott lennie egy "search" nevezetu "gombnak" ugyebar a "search" keresest jelent, amely lehet linearis vagy logaritmikus, illetve binaris, nem folyok bele, nem ez a lenyeg, hanem az hogy, Rebeca ugy reagalt hogy, nem talal "search" (kereses) "gombot" es mondta Rebeca hogy, de van "scan" "gomb" az pedig ugyebar azt jelenti hogy, ha van "scanner" a szamitogephez csatlakoztatva egy interface -en keresztul akkor peldaul egy A4 -es papiron, illetve document -umon levo adatot, illetve informaciok osszeseget pixelrol pixelre, felscanneli a szamitogep merevlemezere, illetve winchester -ere (HDD) kep formajaban melynek kiterjesztese lehet .jpg, .jpeg, .png, .bmp es igy tovabb .gif nem mert az animalt. na most emilio ugy reagalt, hogy "AZAZ A SCAN GOMB IS JO LESZ" :'( :D tehat emilio szerint a kereses es a scaneles egy es ugyanaz :S :DDDDD :'( de nem ertem hogy, Rebeca magatol ennyire nem volt kepes amikor egy okos lany meg ugyved es mindennap az irodajaban szamitogepen dolgozott... a masik legdurvabb amin fogtam a fejem hogy, amikor Rebeca probalta lenyomozni az e-Mail -ek alapjan azt hogy, honnan kuldhettek az e-Mail -eket, milyen cimrol, akkor emilio elkezdte magyarazni hogy, "minden e-Mail -nek van egy IP cime" :D :'( na ez az ami nekem annyira fajt :S, nem is tudom hogy, az elozo volt a fajdalmasabb vagy ez, de az elozo, talan azert mert ott csak eleg MINIMALIS szinten angolul tudni, hogy az ember rajojjon hogy ez nagy hulyeseg :S hat e-Mail -nek sosem lesz IP cime, de annyira szeretnek az emberek dobalozni ezzel az IP cimes dologgal "jaj, vigyaz megvan az IP cimed" jaj es akkor mivan :D nagy szam, egy IP cim mindig dinamikus amely azt jelenti hogy, barhanyszor tarcsazunk es regisztraljuk magunkat a halozaton, illetne "Network" -on akkor IP cim kiosztasra kerul sor, tehat szoval mindig uj IP cimet kapunk, hanyszor csak ujrainditjuk a szamitogepet es amit az elott hasznaltunk azt majd kesobb lehet mas orszagban fogja hasznalni valaki, csakis szerverek eseteben constans egy IP cim, mint peldaul, FTP szerver, MAIL szerver, stb, ezek static -us IP cimmel rendelkeznek, avagy valtozatlanok, de a lenyeg nem itt van hanem hogy egyaltalan nincs az e-Mail -eknek IP cime, egy e-Mail -nek van: 1. feladoja 2. cimzettje 3. targya 4. tartalma 5. csatolmanya, illetve melleklette es ez nem ugy mukodik hogy otthonrol fogja magat es bemerik Ismael -t / Adolfo -t, hanem annyit tehetnek hogy, befaradnak a szolgaltatohoz es megtudakoljak hogy egy adott idopontban, egy adott IP cimhez, milyen megrendelo, illetve ugyfel tartozik, ez esetben a konyvtar volt az, igy johettek volna ra, de ehhez hogy, ezeket a bizalmas informaciokat kiadjak, rendorsegi, illetve hatosagi meghatalmazas szukseges, amelyet fenyegeto e-Mail -ekre ki is adnak, csak hogy, am ezek nem voltak fenyegeto e-Mail cimek, hanem nyomot kozoltek Rebecaval, szimplan akar ha akarja be is tudhatta volna spam -nak. szoval Rebeca nem talalhatta volna meg azt a konyvtarat :DDD persze megvan a sajat maga metodusa hogy, otthonrol bemerjunk valakit, de az nem ilyen egyszeru es nem 5 perces munka ;) a harmadik sem volt egyszeru amikor a "hacker team" Emilio es Carola, tobb embernek szerezte meg az informaciojat az ethernet -rol (internetrol) Rosa Munita Yen -nek, stb... Carola kerdezi Emiliotol, hogy ezt hogy, csinalta errefol a valasz ugye megint ilyen dobalozos volt meg vagdalozos hogy, "feltortem az adatbazist" kozben mutatjak a monitort es a
http://www.websearch.com/
-ba be van irva hogy: Rosa Munita Yen :S :D :'( :'( :D :S nem tudom hogy sirjak vagy nevessek :S tehat tulajdonkeppen rakeresett Rosa Munita Yen -re, ez olyan mint ha csak a
www.google.com
-ba beirnatok hogy, Rosa Munita Yen, de legalabb akkor ha ez ilyen, ne mutattak volna a monitort hogy, mekkora butasag van rajta ahhoz kepest hogy, O "adatbazist tort fel" amikor azt se tudtak hogy mi az a "Yen" szo a nevben, akkor milyen adatbazist tornek fel amikor nem is tudtak milyen orszagbol szarmazik? :S ahh...
erre a linkre kattintva megtudhatjatok hogy mit csinalt Emilio:
http://www.websearch.com/search/results.aspx?q=Rosa+Munita+Yen&tbid=80001&tp=pts
tulajdonkeppen, ennyit. aztan utana oda vagtak egy kepet a monitorra, Rosa fotojaval es adataival, mintha tortent volna valami :S Ignacia -nak igaza volt :DDD idezem ot :DDDDD "Emilio te buta vagy meg osszeadni sem tudsz" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Ignacia -nak igaza volt, rajott hogy, Emilio csak megjatsza mintha ertene a gepekhez :D Emilio megcsak elszegyelte magat magat :DDDDD Ignacia jobban ert a gepekhez ;) de most komolyan, csak azt nem ertem hogy, ha ennyi penz van egy ilyen jo sorozat, illetve telenovella elkeszitesere es ekkora fenyuzo palotakat tudnak kiberelni, akkor miert nem fogadnak fel, egy programozot? vagy legalabb egy informatikust? annak erdekeben hogy, ne mondjanak ekkora nagy ilyen hulyesegeket?
de azt is eltudom kepzelni hogy, a magyarok szinkronizaltak felre, amilyen "okosak", ugy ertem butak, vagy direkt csinaltak. ezek eleg sulyos bakik, de legalabb ne mutatnak oket. teljesen irrealis es szurrealis lesz tole a telenovella, illetve a sorozat :S de lehet hogy, a magyarok szinkronizaltak felre miutan igazabol a sorozat eredeti cime "La casa de al lado" amely spanyolul valojaban nem azt jelenti hogy, "Zárt ajtók mögött" hanem, "Szomszéd ház" vagy "A ház a szomszédban" ... :S
10/10
den21 2012 szept. 21. - 14:36:31 10/10 Előzmény Alicante
(952/1433)
"egy árverésre ítélt ház hogy kelhetett el licitálás nélkül?"

oh :)
ugy hogy, nem "penz beszel kutya ugat" hanem "penz beszel ember kussol" :P :D
mindenkinek megvan a maga ara, meg a legnagyobb "halaknak" is, osszekotettes, kapcsolatok es folleg penz kerdese :S
juan-ZSU 2012 szept. 21. - 12:02:00
(951/1433)
igazából rockqueen adta meg a helyes választ de én is szívesen próbálkozok válaszolni :)
ez igaz de mindketten nagyon jó színészek Miguelt talán kicsit jobbnak is látom mint Gabrielt így színészileg
sorozatkedvelõ 2012 szept. 21. - 11:22:09 Előzmény juan-ZSU
(950/1433)
Köszi a választ! Mily "nagylelkû" Gonzalo!
A sok gonoszság mellett nekem még mindig szimpatikusabb Gonzalo,mint a gyáva Javier.
Lina 21 2012 szept. 21. - 08:53:24
(949/1433)
Szegény Diegito :( :(
juan-ZSU 2012 szept. 20. - 21:47:17
(948/1433)
Carolának van a legtöbb esze a Condék közül már rájött hogy Gonzalo ki
10/10
rockqueen 2012 szept. 20. - 20:10:42 10/10
(947/1433)
Ja, vannak elmaradhatatlan dolgok sorozatokban, pl.: vakság, lebénulás. :D
10/10
rockqueen 2012 szept. 20. - 20:09:44 10/10
(946/1433)
Annyira vicces, hogy Javier milyen gyáva! :D Adolfotól majd' besz@rt. Mekkora volt, amikor megfenyegette Javiert és úgy tett Ignaciával mintha lelõné, és össze-vissza lövöldözött.
Szerintem Pilar is tehet arról, amit tett magával Diego. Már egyszer öngyilkos lett, és utána nem csinált vele semmit. Nem vitte orvoshoz, pszichológushoz semmi. Arra sem gondolt, hogy esetleg még egyszer megteszi magával. Át kellett volna a szobáját kutatni, és minden veszélyes tárgyat el kellett volna venni tõle.
Már megint követett valaki (most Carola) valakit (most Gonzalot) és már megint nem vették észre. Fura...
10/10
den21 2012 szept. 20. - 19:56:14 10/10 Előzmény rockqueen
(945/1433)
nagyon szepen koszonom rockqueen !! :))
"Kösz, most perpillanat nem kell leírnod"
IGEN IS!! :D szolj barmikor amikor lekell irnom :P
szamomra keresed parancs ;)
10/10
den21 2012 szept. 20. - 19:48:17 10/10
(944/1433)
nagyon szepen koszonom Linus!!!
Lina 21 2012 szept. 20. - 18:43:20
(943/1433)
Szivesen!!! Segítek ha tudok máskor is.
juan-ZSU 2012 szept. 20. - 15:39:08
(942/1433)
erre nem figyeltem kimaradt bocsi :)
10/10
rockqueen 2012 szept. 20. - 15:33:03 10/10
(941/1433)
Nincs mit! :D
Szerintem is az a jó, hogy itt nem az van, hogy össze-vissza szitkozódunk, utáljuk egymást, beszólogatunk egymásnak. Szinte ezen kívül a fórumon kívül mindenhol vagy egy-két olyan ember, aki csak a kötözködés miatt fórumozik.
Kösz, most perpillanat nem kell leírnod, viszont ha tényleg nem tudom megnézni szombaton, akkor igénybe veszem a felajánlásodat. :)
10/10
rockqueen 2012 szept. 20. - 15:29:39 10/10
(940/1433)
Rebeca könyörgött Gonzalonak, hogy ölje meg. De õ nem akarta, ezért megkérdezte, hogy miért? Gonzalo azt mondta, hogy azért, mert késõbb fel kell hívnia Pilart, és azt kell neki mondania, hogy tényleg sikkasztott Renatotól, és elhagyta az országot. Utána megölheti Gonzalo nyugodtan, mert senki nem fogja keresni, és senki nem fog gyanakodni, mint most, és Gonzalo szépen eléldegélhet Pilarral.
juan-ZSU 2012 szept. 20. - 14:50:36
(939/1433)
közbe eszembe jutott tényleg Pilar miatt nem öli meg R-t szerintem is
juan-ZSU 2012 szept. 20. - 14:48:41
(938/1433)
ja eszembe jutott "drága" Pilar lehet azért nem akarja megölni mert Pilarnak a testvére Rebeca
10/10
den21 2012 szept. 20. - 14:47:35 10/10
(937/1433)
szerintem azert nem oli meg mert Gonzalo Pilart tenyleg szereti es nem kepes megolni Pilar testveret, de ugyan akkor nem akarja szabadon engedni mert tud mindent :S

***SPOILER***
szegeny Rebeca, mar majdnem megszokik Omarral, de rosszul sul el,
majd kesobb Adolfo/Ismael gondoskodik rola hogy, egy toloszekben vegezze
egeszen a sorozat vegeig, de nem ertem Ismael/Adolfo miert bantja Rebecat
hiszen rajta keresztul akarta lebuktatni Injakit
***SPOILER VEGE***
juan-ZSU 2012 szept. 20. - 14:44:28
(936/1433)
azt nem tudom de szerintem csak fogságban tartja h ne tudjon beszélni megölni megölhetné mert annyi embert megölt már de lehet kedveli vagy nem tudom miért nem öli meg akkor de Rebecával fog még történni egy s más.. :S
10/10
den21 2012 szept. 20. - 12:58:28 10/10
(935/1433)
ah, meg mindig a kedves meleg fogadtatasom hatasa alatt vagyok a visszateresem alkalmabol! :)
nagyon szepen koszonom nektek! :) nagyon boldog vagyok, koszonom! :)
10/10
den21 2012 szept. 20. - 12:56:05 10/10
(934/1433)
tenyleg, Linus :) (Lina 21) lattad amugy amit irtam neked? :) ide masolom a tartalmat :)

" http://www.youtube.com/watch?v=bq82zFx8GXg&feature=relmfu

csak ezt találtam, nem nagyon értek az ilyen keresésekhez :( pedig segítenék szívesen"

ahh, Lina 21 :)) meg hogy nem nagyon ertesz az ilyen keresesekhez? :D "csak ezt talaltam" :D hehe, ugyan mar :) pont ez az amit kerestem :P nagyon ugyi vagy! :) es nagyon szepen koszi a segitseget !! :)) "pedig segítenék szívesen", sikerult is :P sot, a link amit adtal pont azzal kezdodik amit kerestem :) koszonom szepen megegyszer Lina !! :))
latom neked is a 21 a kedvenc szamod :) "

nagyon szepen koszi megegyszer a segitseged! :)