10/10
den21 2012 szept. 20. - 12:53:51 10/10
(933/1433)
"Sajnos nem láttam a tegnapi részt. Remélem, hogy szombaton meg tudom nézni az ismétlését."

kedves rockqueen :) amennyiben nem tudod megnezni az ismetlest akkor en leirom neked az epizod teljes tartalmat szorol szora, jelenetrol jelenetre, csak 1 szavadba kerul! :)
10/10
den21 2012 szept. 20. - 12:52:08 10/10
(932/1433)
awww !! :)) jajjj, Lina :)) nem is tudom mit mondjak, annyira kedves toled! :) nagyon nagyon szepen koszonom a kedvesseged :) annyira jol esik! :) nem is gondoltam volna hogy, ha egy darabig nem leszek, valakinek is az eszebe jutnek :) en is hianyoltalak teged, illetve titeket! :) ez annyira nagyon kedves, edes, draga, aranyos, cuki toled! :) koszi szepen megegyszer! :) imadni valoak vagytok !! :)) nagyon megszeretelek titeket! :) nagyon nagyon kellemes es szep napot kivanok neked Lina !! :)) puszi, Deni :)
10/10
den21 2012 szept. 20. - 12:46:03 10/10
(931/1433)
jajjj, de kedves toled rockqueen !! :)) nagyon nagyon szepen koszonom a kedvesseged! :) ez nagyon ari, edi, cuki volt! :) mar hianyoztatok, mi itt a forumon olyanok vagyunk mint egy "nagy csalad" :) az a legjobb az egeszbe hogy, nem mocskolodunk, mint ahogy azt masok teszik :) hanem mindenki kedvel mindenkit :) ritka manapsag az ilyen a forumokon! :) remelem az elkovetkezendo telenovellakban illetve, sorozatokban is, ugyan igy osszegyulunk :) koszonom szepen megegyszer neked, ez nagyon jol esett szamomra! :) nagyon szep es kellemes napot kivanok neked !! :)) puszi, Deni :)
Lina 21 2012 szept. 20. - 11:09:28
(930/1433)
Már én is hiányoltam a fórumról Dent!
10/10
rockqueen 2012 szept. 20. - 10:26:43 10/10
(929/1433)
Sajnos nem láttam a tegnapi részt. Remélem, hogy szombaton meg tudom nézni az ismétlését. Egyébként tök jó, hogy Den itt volt a fórumon! :D
sorozatkedvelõ 2012 szept. 20. - 05:55:04
(928/1433)
Ez nagyon jó jelenet volt,megmutatta Javier "bátorságát"
Gonzalo mit akar Rebekával?
juan-ZSU 2012 szept. 19. - 21:20:09
(927/1433)
Javier majd összesz... magát Adolfotól xD
juan-ZSU 2012 szept. 19. - 20:01:48
(926/1433)
na ezt is megtudtam kinek milyen kocsija van :D érdekes
szerintem nem õk választják a kocsikat egy kocsi más sorozatban is benne van ha jól láttam Carola kocsija benne van a Corazón valientében csak ott a Gonzalot alakító Gabriel Porrasé ez amolyan reklám is hogy ha tetszik egy kocsi akkor olyat vesznek az emberek biztos fizetnek is érte amiért reklámozzák a sorozatban de ugyan így ruhát vagy más dolgot is pl. ha nekem annyi pénzem lenne a Carola kocsijához hasonlót vennék nagyon tetszik és itt erre az útra ahol lakok tökéletes lenne :)
10/10
den21 2012 szept. 19. - 19:33:34 10/10
(925/1433)
ha mar az autoknal tartunk, David Chocarro (Adolfo/Ismael) -nek es Ximena Duque (Carola) -nak vannak legjobb izleseik az autok teren :) de Karla Monroig (Rebeca) -nak is, neki ez a cuki/edi/ari izlese lehet :P

Ismael/Adolfo izlese az autok teren az aggressziv es vad beutest kellti, marcsak a fekete szin miatt is, ez a maffiozos :D az O autoja a Zart ajtok mogott -ben fenyes metal fekete DODGE CHARGER SXT (szemelyes gyermekkori kedvenc autom, egy igazi kollekciom van rola, modellek, poszterek, bogrek, de nem adtam fel, nekem is hasonlo van csak nem SXT hanem R/T igazabbol sok kulonbseg nincs a ketto kozott, a Dodge Charger R/T regebbi mint a Dodge Charger SXT, na de a legujabb visz mindent, DODGE CHARGER SRT-8 :) (lehet a lanyoknak/noknek unalmas lehet a tema ezen resze, folleg hogy, itt leginkabb csajok/nok vannak mint ferfiak) :) na de ne feledjetek hogy, kedvencetek maszkal vele az egesz sorozatban, David Chocarro (Adolfo/Ismael) :D

Carola izlese inkabb feltuno a kulonleges tuz piros Jeep -jevel, a tuzpiros szin pedig ezt a versenyzos erzest kelti :P

Rebeca izlese meg inkabb ezt a "cuki/edi/ari" izlest kelti, neki meg egy kis Mini Cooper -je van :)

Gonzalonak meg egy ezust Wolksvagen Python -ja van ami elegans luxus benyomast kellt.

kivancsi vagyok amugy hogy, ezeket az autokat egy sorozat eseten, a telenovella iroja es rendezoje, illetve forgatoja ajanlja nekik, vagy maguk a szinesznok/szineszek szabadon valaszthatjak ki oket maguknak? vagy akar kapnak egy ajanlatot hogy, ilyesmi autok fognak illeni a karakteredhez es akkor azon belul valaszthatnak? szerintetek? nektek mi a velemenyetek? :)

ha David Chocarro (Adolfo/Ismael) on sajat maga valasztotta a DODGE CHARGER -t, akkor neki van a legeslegjobb izlese a vilagon autok teren ;) szemely szerint en magam is a Dodge Charger -t valasztottam volna, hiszen kedvenc autom gyermek korom ota :) amugy amikor meglattam hogy, David Chocarro (Ismael/Adolfo) Dodge Charger -el "tori a betont" az uton, "majd kiugrottam a borombol" boldogsagomban :D egyik kedvenc szineszem az egyik gyerekkori kedvenc autommal :D mondom ez hihetetlen, megjobban megszerettem ezt a sorozatot :D bar mar igy is teljesen "rabul ejtett" ez a telenovella :) eloszor csak a gyonyoruszep Carola miatt kezdtem el nezni ;P de aztan a story annyira izgalmas volt hogy, teljesen a "fotelhez kotozott" :D legutoljara a "Szerelem osvenyei" c. telenovella tudta velem ezt "muvelni" :D nyolc (8) even at a Szerelem osvenyei volt a kedvencem, de most a Zart ajtok mogott atvette a helyet ;)

amugy Adolfo/Ismael vegig a Dodge Charger -el kocsikazott, emlekszem volt egy olyan resz amikor Javier meselte Mathias -nak, hogy Adolfo -t / Ismael -t, egy auto szervizben ismerte meg es hogy, ugy nezett Javier -re mint aki mindenre kepes es elszant, kozben Ismael / Adolfo mondta magaban hogy: "egyszer nekem is ilyen luxus autom lesz" (mint Javier -e) nos, jol valasztott :D Dodge Charger... jobb, minosegibb, erosebb, szebb, biztonsagosabb mint a sorozatban az osszes autot egybe veve :D elerte amit akart David :D (Ismael/Adolfo)

nagyon sok jelenetben latszik Adolfo/Ismael Dodge Charger -je, pl. amikor megprobalta elrabolni Rebecat es direkt nyitva hagyta a vezeto oldali ajtot is es a bal hatso ajtot is Rebeca szamara :D akkor volt az hogy, lelotte a Rebeca segitsegere igyekezo idos urat. aztan peldaul ott is, jol latni az autot amikor mult heti reszben, Ignacia beszallt a Dodge Charger -be Adolfo/Ismael melle, sot meg a mai reszben is amikor Adolfo/Ismael vezetett, eppen uton volt es megtudta attol a kopasz emberketol hogy, a Conde hazat licit nelkul, arveresen kivul, magan uton megvasaroltak es elkelt, eppen pont nyomta neki a gazt :D

itt az az amirol en beszelek, Adolfo/Ismael es a Dodge Charger:

http://www.youtube.com/watch?v=3ZLJUXwLTHU

es maga egy kep az autorol:

http://www.blogcdn.com/www.autoblog.com/media/2009/01/002_09chargersxt_gar_opt.jpg

kivancsi vagyok a velemenyetekre :) bar eltunok egy jo hosszu ideig, aztan pedig tobb comment -el egyszerre le benitom itt a kommunikaciot, szerintem felet se fogjatok elolvasni annak amit irtam, annyira hosszura sikeredett, bocsi hogy, ilyen hosszu lett a commentem, illetve postom a topic -hoz :S
szep kellemes estet mindenkinek! :)
10/10
den21 2012 szept. 19. - 19:30:42 10/10
(924/1433)
hatalmas nagy volt a mai reszben Javier unneplese hogy, megszerezte a Conde hazatt :D levette a cipojet es elkezdett ott csuszkalni a padlon / parkettan :D meg neki allt tancolni egyedul a Conde hazban es meg az a csipo meg derek mozgatasok neki :D hatalmas nagy szinesz :D nagyon jol, sot kivalloan alakit :D meg Renato volt irodajaban is milyen nyertes orom tancott muvelt :D birtam ahogy, kirakta a sajat kepet Renato Conde volt asztalara es igy dobott ra egy csokot sajat kepere :D aztan elfoglalta Renato tronjat es feltette a labait az asztalra :D de az sem volt semmi amikor, az elejen neki allt ott csokolgatni a haz falait :D meg igy lathatatlan vendegeket udvozolt :D de a legeslegnagyobb meg egyben a leggonoszabb dolog az volt amikor mondta Renatonak hogy, 1 orajuk van, aztan Renato huzta az idot, aztan mondta hogy, rendben 1 ora mulva elhagyjak a hazat, Javier meg mondta hogy, mostmar csak 45 perc :D es amikor negy autoval hagytak el a Condek a hazat, Javier ott allt a bejaratban kozben mosolyogva integetett Renatonak hogy pa pa :D Renato meg szigoruan nezett ra, Javier meg mutatta a csuklojat, hogy ido van :D na hat az "kiverte a biztositekot" :D es azt birtam hogy, kozben Javier meg meg nevetett is hozza :D aztan ahogy, a Conde csalad ment el 4 autoval, eloszor Gonzalo es Ignacia a fekete autoval, aztan Carola a piros Jeep -jevel, utana Hilda es Emilio, aztan az ezust autoval vegul Renato es Eva, Javier meg oda ment hozzajuk es igy hajtotta oket kifele az autojukkal egyutt :D aztan megallt ott a kapuba, vett egy nagy levegot :D aztan kihuzta magat hogy, o az ur! :D Javier eddig is a csucson volt, de mostmar a csucsok csucsan van! :D en nagyon nagyon birom Javiert :D hatalmas ember :D
ket kedvenc ferfi szineszem: Ismael/Adolfo es Javier
ket kedvenc noi szinesznoim: Carola es Hilda na meg persze Rebeca :)
(Zart ajtok mogott, kivul :D pedig Angelique Boyer "Himena")
na lett a kettobol negy is :D de meg tudnek sorolni :P de ki nem :D
10/10
den21 2012 szept. 19. - 18:11:33 10/10 Előzmény Lina 21
(923/1433)
"http://www.youtube.com/watch?v=bq82zFx8GXg&feature=relmfu

csak ezt találtam, nem nagyon értek az ilyen keresésekhez :( pedig segítenék szívesen"

ahh, Lina 21 :)) meg hogy nem nagyon ertesz az ilyen keresesekhez? :D "csak ezt talaltam" :D hehe, ugyan mar :) pont ez az amit kerestem :P nagyon ugyi vagy! :) es nagyon szepen koszi a segitseget !! :)) "pedig segítenék szívesen", sikerult is :P sot, a link amit adtal pont azzal kezdodik amit kerestem :) koszonom szepen megegyszer Lina !! :))
latom neked is a 21 a kedvenc szamod :)
10/10
den21 2012 szept. 19. - 18:01:47 10/10 Előzmény juan-ZSU
(922/1433)
"tudom mire gondolsz cortinilla néven ismerem http://www.youtube.com/watch?v=90R9euPJhYY itt van kb. 13 percnél"

ez az! :D erre gondoltam :P koszonom szepen juan-ZSU! :)
10/10
den21 2012 szept. 19. - 17:59:35 10/10 Előzmény BENovelas
(921/1433)
"Den! Ha gondolod én megcsinálhatom neked ezeket képekben okés? Úgyis tervezem az oldalamra ezeket."

koszi szepen BENovelas! :)
az nagyon jo lenne, nagyon szeretem az ilyen intro/cut-scene fele bevagasokat a Zart ajtok mogott -ben, szerintem a legjobb az amikor Ismael/Adolfo heszel a resnyire nyitott ajto mogul, kozben maga biztosan mosolyog :D a masik meg amikor Javier zarja be az ajtot kozben vagja a grimaszokat, Pilar meg kozben ilyen halalra ijedt fejet vag :D meg a Carola -s jo meg! :P de az csak O miatta ;)
10/10
den21 2012 szept. 19. - 17:53:31 10/10
(920/1433)
sziasztok! :)
eleg reg voltam mar itt port -on, remelem mindenki nagyon jol van! :)
10/10
kisnyuszy 2012 szept. 19. - 13:00:38 10/10
(919/1433)
Fú gyerekek nagyon rég voltam itt mik történhetek ?
juan-ZSU 2012 szept. 18. - 21:33:49
(918/1433)
szia :) hát igen gondolom pénz beszél... de logikát egy telenovellától ne nagyon várj el, még ez mindig valósabb mint az árva angyal volt xD
Alicante 2012 szept. 18. - 21:15:24
(917/1433)
Szia!:-)
Ha egy kicsit kötözködni akarok, egy árverésre ítélt ház hogy kelhetett el licitálás nélkül? Ez teljesen szabálytalan! Ezért akik meghirdették bûncselekményt követtek el, mert stikában adták el! Ez Gonzálonak nem jutott eszébe?...pedig ügyvéd!
juan-ZSU 2012 szept. 18. - 20:58:33
(916/1433)
hát igen Adolfo és Emilio jól néznek ki :D az nagy volt az egész Mora család a Conde házat akarta megvenni már csak Igor kellett volna a sírból hogy õ is xD erre koppannak mert elkelt a ház :P Carolán az agyam eldobom xD elég neki 1 póló meg 2 nadrág az jól bepakolt és Pilar tényleg önvédelembõl csinálta Sebastian a leghelyesebb Pilar pasijai közül
juan-ZSU 2012 szept. 18. - 20:39:02 Előzmény levyrronifan
(915/1433)
örülök neki mind hármat nézni fogom ebbõl 2-ben benne van Ximena is meg Jencarlos is két kedvencem sõt még az Abismo de pasion is jön el vagyunk kényeztetve :D ezeket mindet látni akartam magyarul is szóval szóhoz se jutok xD
10/10
rockqueen 2012 szept. 18. - 17:34:52 10/10
(914/1433)
Azért az mekkora hülyeség, hogy Pilar börtönbe került, pedig szerintem simán csak önvédelem volt amit tett. Diego sokkal bátrabb, mint Javier. Most is simán hazatelefonált, leütötte Ricardot és el is szökött tõle.
Jól elszúrta Ignacia az esélyét, hogy anya legyen. Miért kellett kimondania Javier nevét, miközben Adolfoval enyelgett. Pedig sokkal jobb pasi, meg minden Adolfo. Õ a legjobb pasi Ignacia pasijai közül.
Gonzalo mindig cserben hagyja Pilart, amikor igazán szüksége lenne rá.