juan-ZSU 2012 szept. 27. - 19:10:09
(993/1433)
végül is ja nekem is tetszett legalább húzza Gonzalo agyát még ha veszélyes is :)Carola minden részt elvisz a hátán, sokkal jobb mint a 4 fõszereplõ,még ha néha hülyeséget is csinál
nekem az nagyon tetszett amikor Emilioval elmentek a bárba és Emiliohoz odajött egy nõ "Mennyi a tarifád?" xD Mikor ezt elmondta Carolának az elkezdett röhögni és valami olyasmit mondott hogy "Én elmentem volna vele ,megnéztem volna mennyi pénzt ad!"Mostanában viccesebb Carola, meg oltogat mindenkit :D
10/10
den21 2012 szept. 27. - 18:58:46 10/10
(992/1433)
jaja, Carola nagyon magabiztos lany :) amugy most hogy, mondod hogy, szemebe mondd(ott) mindent Carola Gonzalonak, annyira tetszett a mai reszben hogy, amikor Carola es a csapata tavozott Javier kisebb hazabol, a "szomszed hazbol" :DDD oda sugta Gonzalonak hogy: "tul bunos vagy ahhoz hogy artatlan legy" ;) aztan Carola kiment Gonzalo szokasosan megtekergette a sajat nyakat :D (azt akkor szokta amikor gyilkolni megy vagy nem jon ossze valami) :D na aztan Carola utan ment es kerdezte tole hogy, meg mindig azt hiszi hogy O Inaki? Carola errefol mondta hogy "jatszunk egy picit" :P kozben mosolygott Carola, Carola: "Tegyuk fel hogy, te vagy Inaki", Gonzalo idegesen felelt a kovetkezo keppen: "DE NEM EN VAGYOK INAKI!" Carola, meg nevetett egy picit es mosolygot :D majd mondta Gonzalonak hogy: "haha, nyugi, ez csak egy jatek :)" :D kozben mosolygott :D aztan Gonzalo elkezdett Carolara figyelni, Carola pedig elkezdte meselni hogy, "ha te vagy Inaki Mora akkor tudod azt hogy, a feltestvered vetted el felesegul ugye? mert En es Ignacia a feltestvereid vagyunk, gondoltal mar erre hm?" :) kozben Gonzalo -nak mar kezdett forni az agya, aztan Carola ra rakott egy lapattal olajat a tuzre hogy: "de Mi orokbe lettunk fogadva, szoval szabad volt az ut igaz?" kozben ramosolygott Gonzalora eleg ironikusan :DD es akkor Gonzalonal elgorult a gyogyszere :D majdnem neki ment Carolanak :S ott kiabalta hogy "N E M E N V A G Y O K I N A K I !" :D majd aztan Carola elkezdett nevetni :D es a kovetkezot mondta Gonzalonak: "latod? tul bunos vagy ahhoz hogy artatlan legy" :P :D utana Carola vidaman mosolyogva nevetve tavozott es elment :)) aztan majd Gonzalo ezek utan majdnem rosszul lett :D elegge megraztak Gonzalot Carola szavai :D mit ne mondjak :D Carola rendesen jol meg psychezte Gonzalot :DDDDD
juan-ZSU 2012 szept. 27. - 18:00:59
(991/1433)
Carola mindig is nyomozott Adolfo halálának ügyében is aztán így tovább,most hogy rájött mindenre hülyeség volt Gonzalot felhívni nem tudom mit gondolt, de arra nem gondolt h Gonzalo elsõ dolga lesz megölni Omart vagy õt?Látszik hogy nem fél ,hanem Gonzi szemébe is mondja h igen tudok mindent.Vakmerõ egy lány az biztos.Én a helyébe nem mondtam volna el Gonzalonak h tudok mindent, csak titokba gyûjtöttem volna a bizonyítékokat.Gonzalonak meg azt mutattam volna h mindent elhiszek, pedig nem.
10/10
den21 2012 szept. 27. - 17:35:24 10/10
(990/1433)
jaja, mert az ember mindennap nezzi oket, aztan belevesodik a tudatallatiban es almokban kulonbozo formakban logikatlanul elojohetnek es eleg elethuszeruen, mint az ember tenyleg megelne :D minden esetre jo kis alom volt Hilda -t vedeni Adolfo/Ismael tarsasagaban, annyi ember ellen :) almomban volt egy haz, kozepen Hilda :P es minden felol emberek tamadtak, aztan Ismael/Adolfo es en csak szabadkezzel, illetve okollel vedtuk meg Hilda -t ;) de utana felkelltem, meg azt se tudtam hol vagyok, mondom na es szep, mintha tenyleg megtortent volna velem :D de persze azert eloben jobb lenne veluk talalkozni mint alomban, de persze kellemes alom volt, de amikor felebredtem, igy meg voltam illetodve, hogy ezt most hogy :D
10/10
den21 2012 szept. 27. - 17:28:40 10/10
(989/1433)
jaja :D az nekem is nagyon tetszett hogy, mikozben Carola vezetett es kozben butasagokat kerdezett addig Carola szana szejjel oltogatta Emilio -t :DDDDD na hat azzon fakadtam :DDD Carola bele valo csajszi es szerintem a legokosabb is az osszes Conde kozul :)) egyet ertek, Pilar annyira sotet tudd lenni sokszor, nem is ertem hogy, vegezhetett psy. karon... tenyleg ennyi nem jutott eszebe hogy egy telefont megereszen Carola -eknak hogy Gonzalo eltunt es valoszinuleg feleuk tart? erre gondoltam en is... nem baj biztos a masik szerepeben, Rahel -nek sokkal tobb esze lesz mint Pilar -nak ;) mar alig varom hogy, be "intro" -zon a telenovellaba Raquel :P

amugy meg persze, eloben mar reg elkaptak volna Gonzalo -t, eloben ez ugy mukodik hogy, szednek szepen DNS (DNA) mintakat Omar -rol ami nem az ove, utana kivetel nelkul szepen MINDENKIT (mar persze azokat akik valaha is kapcsolatban voltak Omar -al, folleg a bosszusait/ellensegeit) majd, MINDENKITOL szepen DNS -t vesznek es ennyi, meg is van a tettes, mar pedig Gonzalo hagyott ott boven sajat DNS -t, ugy hogy nem lenne neki menekves, de ugy latszik a DNS, illetve a DNA vizsgalat a Zart ajtok mogott -ben meg egy soha felnem fedezett eljaras :D
juan-ZSU 2012 szept. 27. - 17:17:30 Előzmény den21
(988/1433)
én is álmodtam már sorozatról errõl még emlékeim szerint nem de aztán lehet csak nem emlékszem rá :D
10/10
den21 2012 szept. 27. - 17:14:09 10/10
(987/1433)
nem, nem sikerult neki megolni Omar -t annak ellenere hogy, ketszer is ralott miutan verekedtek, csodaval hataros modon Omar tulelte a ket lovest, egyszer hatba lotte Gonzalo, majd magahoz ragadta es mikozben magaval vitte a foldon fekvo Omar -ra ralott megegyszer es ott hagytak az utcan, masnap talaltak ra es korhazba szallitottak Omar -t, Carola ertesult a hirrol Hilda irodajanal de Gonzalot hivtak fel legeloszor aki megtudakolta hogy, melyik korhazba szallitottak Omar -t, Gonzalo azonnal oda ment, Omar szemebe nezett, es azt mondta hogy, "mindketten hibaztunk, te azert mert masok dolgaba utod az orrod, en pedig azert mert nem oltelek meg elobb" ekkor Gonzalo odalepett a lelegeztetogephez hogy, lekapcsolja, de egy doktor epp idoben lepett be es szamon kerte Gonzalo -t hogy mit keres itt, igy nem sikerult megolnie Omar -t de ahogy mondjak "ami kesik nem mulik"...

Carola nagyon okos, rogton tudta hogy, annak a szinesznek aki eljatsza Inaki Mora szerepet az nem Inaki es semmi koze hozza semmit sem tudott es DNS tesztett akarnak csinalni, de Carola nagyon elore lato volt es mondta hogy Gonzalo siman meghamisithatja a tesztek eredmenyet, sot Carola meg azt is kijelentette hogy Rebeca epp ezert tunt el mert rajott az igazsagra, okos lany, a lenyeg hogy Carola meg mindig megvan teljesen gyozodve rola hogy, Gonzalo = Inaki es ezt Sebastian tarsasagaban elo adta Pillarnak, kerdezgettek Pillar -t hogy, hol volt Gonzalo az nap este amikor Omar -t lelottek, Pilar mondta hogy vele, de eleg keson erkezett, azt is kerdeztek tole hogy es milyen volt amikor megerkezett, ideges volt? zaklatot? es Pilar vissza emlekezett hogy, Gonzalo nagyon zaklatottan erkezett, raadasul koszos piszkos oltonybe, mert mivel ugye verekedett Omar -al mielott lelotte es a foldre kerultek, ettol lett piszkos az oltonye. Pilar eloszor nem akart hinni Carolanak, mondta neki Carola hogy Gonzalo mas akinek hiszi es Pilar ismet visszaemlekezett, hogy Gonzalo azt mondta neki "hogy nem vagyok az akinek hiszel"

Carola mondta Pilar -nak hogy, este tartsa fel Gonzalo -t, amig csak tudja mert megnezik az uj lakast, Carola toborzot egy jo kis csapatot, Carola magaval vitte Sebastiant is es Emilio -t is, Emilio -t azert vitte magaval mert Emilio nem akarta elengedni Carola -t igy Carola azt valaszolta hogy jo, akkor te is velem josz, megfogta a karjat es magaval vitte Emilio -t Carola :D Kozben Pilarnak nem sikerult feltartoztatni Gonzalot mert elindult autoval a haz fele, kozben Carola, Emilio es Sebastian bejutottak Gonzalo tavoli hazaban, mondta Carola hogy, ha van abban a hazban valami akkor az pinceben lesz (es igaza is volt, mert ott volt, de csak volt) amikor kinyitottak Carola -ek a pince ajtott, mutattak Rebecat megkotozve es utana azt is hogy nem a pinceben van hanem Gonzalo lakasan (ha jol lattam) es ott tartja fogva Gonzalo Rebecat... de nem tudtam elore hogy ez lesz, de annyira ereztem hogy mar Rebeca nem lesz az alagsorban, Gonzalo volt annyira okos hogy, miutan Omar jart abban a hazban es megtalalta Rebeca -t (az utan lett lelove) volt annyi esze hogy, gondolt ra hogy, barkinek elmondhatta hogy, oda ment vagy barki masnak szolt rola, igy Rebecat mashol rejtette el, de annyira tudtam, pff...

Ja meg kozben Ignacia elakart menni a volt Conde hazbol, de Javier mondta neki hogy barmit megtesz neki hogy ne menjen el es mondta hogy, meg egy gyereket is, igy Ignacia es Javier neki alltak szeretkezni,

nagyabol ennyi volt a lenyeg :)
10/10
rockqueen 2012 szept. 27. - 17:04:33 10/10
(986/1433)
Pilar néha annyira sötét tud lenni, hogy fáj. Most is, nem ám, hogy felhívta volna Caroláékat, hogy Gonzalo elhagyta a házat. Az volt a szerencséjük, hogy Gonzalo elõvigyázatos volt, és már máshol tartja fogva Rebecát.
Már azt hittem, hogy meghiúsul Caroláék terve Emilio miatt. Vicces volt, ahogy beszólogatott Carola Emilionak a kocsiban. Emilio mikor a házhoz értek, egy kicsit bulira vette a dolgokat.
Csodálkozom, hogy nem kérnek Omar mellé védõõrizetet. Már kétszer is jól helybenhagyták, úgyhogy simán járna neki egy kis védelem. Pláne, hogy egy gyanús ember bement a szobájába. Meg azt is megnézhették volna a rendõrök, hogy a van e bizonyíték a körme alatt, vagy a ruháján, mert a dulakodás közben biztos szerzett egy kis bõrhámot, esetleg még vér is kerülhetett rá Gonzalotól.
10/10
rockqueen 2012 szept. 27. - 09:12:33 10/10
(985/1433)
Sikerül is megölnie Gonzalonak Omart? Szegény! Neki nem áldás, hanem átok volt megismerkednie a Conde családdal (fõleg Carolával).
Volt, hogy én is a Zárt ajtók mögöttel álmodtam, csak sajnos most nem jut eszembe, hogy mit. Kicsit majd töröm rajta a fejem, hátha eszembe jut (remélem!).
10/10
den21 2012 szept. 27. - 05:45:57 10/10
(984/1433)
"Most Omar az egyetlen egy aki tudja az igazsagot hogy, Gonzalo nem mas mint Inaki, persze Rebeca utan, mivel O jott ra legeloszor erre a titokra"

Persze Ismael/Adolfo az aki legjobban tudja hogy Gonzalo = Inaki, de elobb a jo oldalrol ertettem, hogy akik tudjak (Light Side) nem pedig a Dark Side -rol (rossz oldal -rol) :D
10/10
den21 2012 szept. 27. - 05:35:55 10/10
(983/1433)
ehh, nem tudom hogy hogy, de Hilda -val es Ismael/Adolfo -val almodtam :P kb. hajnal 4 korul, most fel is kelltem, sok Zart ajtok mogott -et nezzek ugy latszik :D eleg elethu/eletszeru alom volt, Adolfo/Ismael meg en vedtuk Hildat csomo embertol meg :) miket nem produkal nekem itt ez a tudatalatti :D
10/10
den21 2012 szept. 27. - 05:35:19 10/10
(982/1433)
jaja amikor epp azt a reszt neztem ugyan ez jutott nekem is eszembe de legfobbkeppen az hogy:

1.
Carola mar rajott mindenre, a teljes igazsagra Gonzaloval kapcsolatban, csak ketelkedik magaban.

2.
Inaki/Gonzalo: "Azt nem lehet, Carola Conde rajtam tartja a szemet"
- Gonzalo Mabelnek amikor a DNS teszt meghamisitasarol beszeltek

3.
Amikor Carola telefonon kozolte Gonzaloval hogy, Omarral valami szornyu dolog tortent, Gonzalo elszolta magat hogy, "mar meghalt, en sem tehetek mar semmit erte" ekkor ha Carola annyira gyanakszik Gonzalora es rajta tartja a szemeit, akkor miert nem jutott Carola eszebe hogy, Gonzalo mibol gondolta azt hogy, meghalt Omar amikor elvileg mindenki abban a tudatban volt hogy, Gonzalo meg nem is tudd az egeszrol hogy, mi tortent Omarral. Nem furcsalta Carola hogy, Gonzalo mar tudott az esetrol? raadasul elszolta magat azt is tevesen hogy, "meghalt"? Carola a legokosabb es most pont O nem figyelt fel amikor Gonzalo elszolta magat :S

4.
Carola sejti hogy, Gonzalo egyaltalan nem az akinek hiszik es akinek kiadja magat, de azert neki mondta el legeloszor hogy, Omar eletben van es valahogy csodaval hataros modon tulelt ket lovest, (mindkettot a hataba) egyet futas kozben, egyet meg meg szeretet csomagkent akkor amikor Omar mar foldon volt.

***SPOILER***
Most Omar az egyetlen egy aki tudja az igazsagot hogy, Gonzalo nem mas mint Inaki, persze Rebeca utan, mivel O jott ra legeloszor erre a titokra es mivel Carola elarulta Gonzalonak hogy, Omar meg el, ezert Gonzalo tenni fog egy szep kiruccanast a korhazba Omarhoz hogy, levegye rola a lelegeztetot, kis oxygen hianyal meglepi aztan igy hal meg Omar, mit ne mondjak, Carola jol tonkre tette Omart, eloszor eleg rendesen megpsychezte, aztan kirugatta Omart a munkahelyerol hamis vadakkal, aztan meg megis vertek Omart, fizikalisan is megkapta a magajet, nemcsak lelkileg meg szellemileg, mondjuk hogy megverjek Omart, azt nem Carola intezte hanem Javier, de most tulajdonkeppen Carola hogy, Gonzalot ertesitette, igy Carola miatt fog meghalni Omar :/
hat Omar nem semmi csajsziba futott bele :D Carola lenullazta Omart mint a 21 :D
***SPOILER VEGE***
10/10
den21 2012 szept. 27. - 05:17:35 10/10
(981/1433)
ehh, nem tudom hogy hogy, de Hilda -val es Ismael/Adolfo -val almodtam :P kb. hajnal 4 korul, most fel is kelltem, sok Zart ajtok mogott -et nezzek ugy latszik :D eleg elethu/eletszeru alom volt, Adolfo/Ismael meg en vedtuk Hildat csomo embertol meg :) miket nem produkal nekem itt ez a tudatalatti :D
BENovelas 2012 szept. 26. - 21:27:17
(980/1433)
Javier egy mocsok! A saját fiát is képes bántani. Én úgy gondolom hogy Javiert gyerek korában szintén bánthatták és sajnos ezért vált ilyenné. De ez nem mentség arra amit csinál.
juan-ZSU 2012 szept. 26. - 21:23:59
(979/1433)
Carola "én régóta sejtem hogy Gonzalo nem az akinek kiadja magát" akkor miért neki szólt legelõször Omarról? xD
BENovelas 2012 szept. 26. - 21:23:43
(978/1433)
Én már korábban sejtettem hogy mi van Diegoval. Az elõjeleket lehetett látni. Sajnálom szegény fiút. Nem csodálkozom hogy meg akar halni, mert fáj neki mindaz amit vele tesznek. És az a legrosszabb hogy rengeteg olyan gyerek él a világban akik ebben a terrorban élnek!
juan-ZSU 2012 szept. 26. - 18:09:01
(977/1433)
Emilio elsõre nem tetszett de ahogy nézegettem megtetszett :D
akkor gyorsan meg kellett ölni Omart és jobbat nem tudtak kitalálni másra nem tudok gondolni mert ez így nem tetszik amúgy sok a hiba benne
Diegon én se vettem észre hogy meleg lenne de Javier sokszor cikizte hogy lányos mondjuk én nem láttam lányosnak se
10/10
rockqueen 2012 szept. 26. - 17:52:33 10/10
(976/1433)
(Most nézem, hogy rosszul írtam: "mint, ha" helyett mintha kiherélték volna.)
10/10
rockqueen 2012 szept. 26. - 17:38:17 10/10
(975/1433)
Nekem is az jutott az eszembe, hogy Rebeca elvezethette volna a kocsit, egy lábbal is lehet azért vezetni, fõleg ha egy emberi élet a tét.
Tényleg jól elszólta magát G. Carola elõtt. Ezt pedig nem furcsállta.
Nekem Emilio nem igazán tetszik.
Ignacia pedig nagyon naiv. Mindenkinek bedõl, mondjuk Ismaelnek amúgy is nehéz lehet ellenállni.
Meg az volt érdekes, hogy Sebastian azt mondta, hogy Diego a homoszexualitás jeleit mutatja. Én amúgy teljesen normális, átlagos gyereknek látom Diegot, aki amúgy sokkal bátrabb, mint az apja. Õt amikor elrabolták, meg Javier fenyegette nem rakta teli a gatyáját, nem úgy, mint Javier amikor meglátja Ismaelt.
juan-ZSU 2012 szept. 26. - 15:51:37 Előzmény rockqueen
(974/1433)
Carola mindig jóra gondol még ha drogozott régebben akkor is csak utána meggyõzi valaki az ellenkezõjérõl (Gonzalo)most is a legrosszabb személynek mondta el hogy mi lett Omarral és az nem gyanús C-nek hogy G egybõl azt mondta meghalt Omar, pedig C csak annyit mondott h tragédia történt meg amikor Gonzi kérdezte hogy mit tenne Carola ha õ lenne Inaki Mora?ja meg Rebeca tud vezetni jó ilyen lábbal nem könnyû de szerintem ment volna neki
Emilio egy igazi latin gigolo xDD ez a szám jutott eszembe http://www.youtube.com/watch?v=PozMbgKZS38 végem van xDDDDDD amúgy nem szeretem ezt a számot de ide nagyon illik megszakadok a röhögéstõl mint Carola a bárban
Emilio énekli:
A környéken én vagyok a gigolo,
kocsik meg a lányok nekem ez való.
Járom én a diszkókat, a bulikat,
felszedem a legdögösebb csajokat...