juan-ZSU 2012 aug. 03. - 14:13:09 Előzmény Ani *
(793/1433)
hát igen én is így látom :) Omar nagyon nyomul én se tudnám hova tenni miért de aztán kiderült h a függõkön segít közbe gondolom bele is szeretett Carolába
de az a verekedés nagy volt Carola és Ignacia xD Gonzalo kezdi elveszíteni az irányítást
juan-ZSU 2012 aug. 03. - 14:09:34
(792/1433)
SPOILER majd fog õ még szerepelni azt is mutatják hogy szedi ki magából a golyót SPOILER jól megcsinálják azt a jelenetet
10/10
rockqueen 2012 aug. 03. - 11:56:06 10/10
(791/1433)
Adolfo barátnõjét Gonzalo ölte meg, gondolom azért, mert össze akarták ugrasztani Pilart és Gonzalot, úgy hogy a csaj megkereste Pilart a rendelõjében, és azt mondta, hogy viszonya van egy nõs férfival, és elmondta, hogy Gonzaloval. Gonzalo persze erre bepipult, és bosszút akart állni, ezért megölte a csajt, Rosat.
10/10
rockqueen 2012 aug. 03. - 11:53:59 10/10
(790/1433)
Marisol Emilio segítõje volt, és Ricardo Merino testvére, aki korábban Pilar páciense volt. Ricardo teljesen odavan Pilarért, és Marisol bosszút akar állni érte. Csókolózott Marisol és Emilio kétszer is. Hilda és Yolanda nem bíztak meg benne soha, és igazuk is volt, mert megmérgezte Karent. Eredetileg Pilart akarta megmérgezni egy arzénes csokival.
mona67 2012 aug. 03. - 11:19:27
(789/1433)
Pár részt nem láttam ki ez a Marisol? Miért akarja Pilárt megölni? Adolfo barátnõjét ki ölte meg és miért? Javier nagyon szemét, ahogy a fiával beszél. Most , hogy Renátó él Gonzálóval mi lesz, mert így most már nem õ az örökös. Ráadásul a testvére él, jó nagy gondban lesz.Az miatt is idegeskedhet, hogy az apja látta õt, így bármikor leleplezheti.
Lina 21 2012 aug. 03. - 09:40:41
(788/1433)
Adolfo nélkül nem ugyanaz a zárt ajtók mögött :( SPOILER de várom már , hogy újra szerepeljen, csak azt nem értem, hogy éli túl , meg hogy menekült meg SPOILER VÉGE
10/10
rockqueen 2012 aug. 02. - 22:10:18 10/10
(787/1433)
De rossz, hogy már megint nem volt benne Adolfo! :(
A múltkor elfelejtettem az egyik aranyköpését Adolfonak, úgy hogy most pótolom. Renatonak: Miért levegõ? A holtak nem lélegeznek. Annyira bírom ezek a mondásait!:D
Azért Mabel szereti a fiait, amikor elmondta neki Inaki, hogy Ivan meghalt, tök rosszul esett neki. De milyen szemét volt Inaki, hogy azt mondta, hogy Ismael ölte meg. Elég rossz testvér, elõször meg akarta ölni, most meg mindent ráken. De annak örülök, hogy úgy fél Ismaeltõl. :) Carola is már kezdi látni az igazi arcát Gonzalonak.
Ki rongálta meg Rebeca cuccait? Az mekkora szemétség volt, hogy a Matiasos képet is szétszaggatták! Idáig nem is lehetett látni Rebecán, hogy nagyon hiányozna neki Matias.
Ani * 2012 aug. 02. - 15:33:42 Előzmény juan-ZSU
(786/1433)
Mondjuk Omar meg már túl nyomul.Vagy én nem is tudom,de állandóan Carola nyomába van,igaz h. Carola nem könnyû eset,de idegesítõvé tud válni egy idõ után.. Azért ilyen ideges mostanába Carola mert összejött neki minden, az apja életben van,Emilio vaksága,Adolfo eltûnése,Gonzalo " hazug szerelme",Matias halála...:S Túl sok neki egyszerre,alapból is egy érzékeny,szeretethiányos lány,habár keménynek mutatja magát. Szerintem is inkább igaz érzelmeket,Adolfo iránt érzett.. De Gonzalo megmutatta a foga fehérjét,a tegnapi részben a kapitányságon,hogy beszélt már Carolával,remélem ez észhez térítette.

SPOILER Hilda így is úgy is elfog menni.. Mert nem tudnak kibékülni Emiloval SPOILER VÉGE.
juan-ZSU 2012 aug. 02. - 13:00:05
(785/1433)
szerintem még Carola érdemelné meg hogy a fõcímben egyedül szerepeljen a neve meg úgy kiírva de ez úgy mûködik mekkora színész vagy sztár a Telemundonál és Jorge Luis Pila már nagyobb sztárnak számít mint Ximena Duque de õ is tör fel felé szerintem kövi sorozatában fõszerepet kap már a Corazón valientében is fontos szerepe van és Jorge régebb óta van a pályán és még ha csak vendégszereplõként is van jelen akkor is fontos legalább is szerintem meg láttam már olyat hogy nem a fõszereplõk neve volt elõl hanem egy mellékszereplõé mert õ már nagyobb színész gran actornak szokták hívni meg sok más elnevezés is van a fõszereplõ pedig még hozzá képest kezdõ vagy ismertebb és vele jobban el tudják adni a sorozatot
SPOILER majd megtudjuk megint megnéztem azt a részt és szerintem jól értelmeztem csak azt nem értettem hogy ha nincs meg a "test" akkor hogy tartóztatják le Carolát vér nyomot találtak,fegyvert meg ujjlenyomatot lehet csak a gyilkosság ténye merült fel meg C fogja mondani hogy Gonzalonál volt a fegyver majd megtudjuk pontosan csak én elõreszaladtam :D
szóval a vád az lesz hogy meg akarta/megölte Adolfot pedig az Gonzi volt SPOILER
10/10
rockqueen 2012 aug. 02. - 10:50:56 10/10
(784/1433)
Engem is zavart, hogy mutatták Matiast, pedig már halott volt. Szerintem fõszereplõk közé nem is kellett volna rakni, mert olyan kevés részben szerepelt.
Carola megfogta Gonzalo fegyverét csupasz kézzel, Gonzalo pedig mindig figyelt arra, hogy legyen a kezén valami, hogy ne hagyjon rajta ujjlenyomatot, vagy letörölte. De attól még a lõport megnézhették volna Carolán.
juan-ZSU 2012 aug. 02. - 00:54:50
(783/1433)
SPOILERES volt az elõzõ hozzászólásom most látom hogy az még nem volt benne amit kérdeztem az majd holnap este lesz
juan-ZSU 2012 aug. 01. - 23:58:40
(782/1433)
***SPOILER PÓTOLVA***

muszáj volt megváltoznia mert Matias nincs benne és engem már kezdett zavarni hogy még benne van pedig halott
leírnád hogy volt ez az egész Carola miért is kerül börtönbe? nem nagyon értettem én úgy értelmeztem mert lelõtte Adolfot vagy ki mást?(hiába nézem elõre van olyan amit nem értek) gondolom Gonzi azzal a fegyverrel lõtte le amit Caro megfogott ha ez benne volt a mostani részbe felvilágosítanál?majd csak holnap látom az messze van :S de úgy látszik nem sokára én is fogom tudni nézni a sorozat+on :)Marisol meg bukjon le!!!
10/10
rockqueen 2012 aug. 01. - 23:08:16 10/10
(781/1433)
Olyan rossz volt, hogy Ismael nem volt benne a mai részben. Egyébként megint megváltozott a fõcím. Gonzalo, hogy bepánikolgat mostanában, ráadásul el is szólta magát a rendõrség elõtt. Alig várom, hogy az öcsike visszavágjon Gonzalonak! :D
Ja, egy kicsit eltorzította a hangját Gonzalo. Meg akkor is próbált más hangon beszélni, amikor a tesója miatt hívta a rendõröket.
Javier milyen szemét volt Diegoval, hogy kb. lelányozta. Ezek után nem lenne csoda, ha identitás zavara lenne, szerintem csak olajat öntött a tûzre ezzel. Meg az is, hogy nem engedte meg Pilarnak, hogy bemenjen vele a kórházba. Akkor is csak saját maga érdekelte.
De jó lesz majd azt látni, hogy Marisol Emilio elõtt is lebukik! :D
juan-ZSU 2012 aug. 01. - 20:52:21
(780/1433)
Ismael megoldja olyan jó lesz :) Gonzalo hangját én is felismertem de legalább próbálta eltorzítani ez plusz pont Marisol nem torzította el még se ismerte fel Pilar
juan-ZSU 2012 aug. 01. - 20:49:20 Előzmény Lina 21
(779/1433)
SPOILER igen és nem õ lesz az egyetlen SPOILER
10/10
rockqueen 2012 aug. 01. - 20:38:23 10/10
(778/1433)
Andrea se semmi. Ott kínlódik Karen, õ meg még akkor is "Adjál kaját"!
Szegény Ismael, hogy lelõtte a saját bátyja. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele.
Én is azt hittem, hogy Eva végre megbékélt Hildával. De lehet, hogy csak azért mondta Emilionak, hogy váljanak el, mert a fordított pszichológiát alkalmazta. Idáig amíg azt mondta, hogy váljanak el, Emilio ragaszkodott Hildához, most meg hogy áldását adta, Emilio semmibe se veszi Hildát.
Amúgy simán fel lehetett ismerni Gonzalo hangját, amikor Inakiként hívta Ignaciát. Csodálkozom, hogy õ nem ismerte fel.
Lina 21 2012 aug. 01. - 18:24:44
(777/1433)
Omar megfog halni??
juan-ZSU 2012 aug. 01. - 18:00:26
(776/1433)
ezeket én is így gondolom azt hittem Eva megváltozott Hildával szemben de nem
Adolfot szerintem is szerette de csak azt az énjét amit Ismael elõadott de mondjuk az eredeti Ismael iránt is csak érzett valamit mert lefeküdt vele pedig akkor már tudta miket mûvelt
még várjuk ki mi lesz Omarral lehet õt fogja már tényleg szeretni komolyan
Ani * 2012 aug. 01. - 17:04:24
(775/1433)
Nahát akkor Hildával is lesznek problémák..:S Ez az Eva milyen egy aljas nõ,méghogy Emilio váljon el Hildától,most..Mikor babájuk lesz..:S Nem fogja fel hogy az az õ unokája is ?? És akkor ha HIlda elmegy nem fogja látni,felnõni?
Carolát se értem,most akkor kit szeret igazán?? Gonzalot tuti nem,mert csak azért gondolja hogy " szerelmes" mert szeretethiányos,oszt valaki szeretet ad neki..:S Esetleg talán Adolfo iránt érezz valami igazat,õszintét..
juan-ZSU 2012 aug. 01. - 15:38:20
(774/1433)
SPOILER úgy lesz mintha igen de közbe nem SPOILER