zole522 2012 aug. 28. - 08:23:44
(873/1433)
Ez a rész u.az volt mint a pénteki ?
juan-ZSU 2012 aug. 27. - 17:42:21
(872/1433)
én csak lestem hogy Pilar tényleg ilyen hülye vagy csak megjátssza mert elõadta magát Javiernek hogy támogatja stb. de akkor azért tette hogy Diegoval az apja jól bánjon,Ignaciának tényleg el kéne költözni egy másik férfivel aki gyereket is tud neki csinálni szerintem hamar bele szeretnének
Gonzalo volt a legrendesebb ember vagyis annak tûnt aztán tessék :S
én még ott jártam hogy Carolánál van Teresa naplója
juan-ZSU 2012 aug. 27. - 17:36:34
(871/1433)
szerintem azért érezte úgy mert be volt zárva nem mehetett sehova, elvonási tünetei voltak, nem ihatott alkoholt, nem drogozhatott és ártatlanul zárták be ezek így együtt nem valami jók :S
10/10
rockqueen 2012 aug. 27. - 16:30:28 10/10
(870/1433)
Hogyan talált rá Teresa jegyzeteire Rebeca? Errõl lemaradtam.
10/10
rockqueen 2012 aug. 27. - 16:30:12 10/10
(869/1433)
Rebeca elég rossz tanácsokat adott Pilarnak, hogy legyen együtt Gonzaloval és harcoljon érte. Vajon igazából is ilyen rosszul ismerik félre a pszichológusok az embereket, mint Pilar?
Ignaciának inkább keresnie kellene egy normális(abb) férfit, akivel új életet kezdhetne, és akkor még saját gyereke is lehetne.
Ricadro nem is néz ki olyan rosszul. Egyébként most mutatták elõször? Tényleg Diego az õ fia?
Fura álruhája van Ismaelnek, de azért még így is aranyos David.:D
Szegény Igor, de egy így jobb neki. Úgy is szinte csak vegetál.
10/10
rockqueen 2012 aug. 27. - 15:59:57 10/10
(868/1433)
Nem értem, hogy Carola miért mondta Gonzalónak, hogy a börtönbe a Pokol legmélyebb bugyrait élte meg, és hogy Gonzalo nem élte volna túl. Szerintem nem volt semmi vészes a börtönben. Vagy csak nem mutatták? De az ilyeneket szokták mutatni a sorozatokban: verekedés, késelés, viszályok... De Carolánál semmi ilyesmit nem lehetett látni. Talán inkább az érzelmei miatt volt durva a dutyi? De a családja látogatta, elég normális volt a cellája, a rabok és õrök sem verték meg, azt sem láttam, hogy nagyon terrorizálták volna.
juan-ZSU 2012 aug. 23. - 16:05:23
(867/1433)
ezek félre beszélnek Ignacia és Gonzalo is azt mondja talán Ignacia lökte ki Adolfot az ablakon de Adolfo él és tudják hogy õ lökte ki a saját testvérét Leonardot nem?mindenki tudja hogy Adolfo és a titokzatos testvére a bûnös
juan-ZSU 2012 aug. 23. - 14:22:44
(866/1433)
Carolát én próbáltam megérteni de nem ment bonyolult, nagyon összetett karaktere van :D de pár részen belül kicsit észhez tér addig is nem baj ha ilyen hülye mert több Adolfo&Carola van ♥
Emilio jó apa olyan aranyosak Hilda meg...@#@>
az a könyv szerintem is azért van mert az alapján akar Ismael ölni a címe is ugyanaz mint a sorozatnak La casa de al lado de amúgy nem tudom biztosra
Ani * 2012 aug. 23. - 10:22:45
(865/1433)
Sziasztok.. Carola rettenetesen örült..:S Amiket csinál , a családjával..Õ az aki elutasította,Ignaciat,az anyját,az apját,sõt még azt a fiút is aki virágot vitt neki mikor kiszabadult ( nem jut eszembe a neve..) .. Akkor meg mibaja?? Õ viselkedik rosszul,"tesznyén"... Na meg persze Hilda...Pedig õ is az egyik kedvencem.. Hogy tehet ilyet a lányával?? Pedig olyan szép baba. Egy anyának ilyenkor kellene kiállnia mellette lennie.. Vigyázni rá. Lehet hogy sokkal de sokkal több törõdést,szeretetet igényel,mint egy egészséges baba,de attól még az övé.. Emilio azért olyan aranyos.:) Imádoom õt is *.* Jó apuka lesz belõle szerintem.:) Már most is az.. Még Hildának kéne változtatni a viselkedésén és minden rendben lenne velük.. Ignaciat már sajnálom..Szerintem õ jó anyuka lenne..Mondjuk kicsit instabil de a baba megváltoztatná.:)

Apropó ezzel a könyvel amit most Rebeka megtalált mit akar üzeni Adolfo?? Mert sajnos nem értem..:S Mindenki megfog halni?? vagymi?? elõre is köszönöm a választ..
levyrronifan 2012 aug. 22. - 21:31:24
(864/1433)
most nagyon jo reszek varnak rank szerintem de hisz mikor nem azok :D:D:D:D
Lina 21 2012 aug. 22. - 18:32:07
(863/1433)
http://www.youtube.com/watch?v=bq82zFx8GXg&feature=relmfu

csak ezt találtam, nem nagyon értek az ilyen keresésekhez :( pedig segítenék szívesen
juan-ZSU 2012 aug. 22. - 18:15:24
(862/1433)
tudom mire gondolsz cortinilla néven ismerem http://www.youtube.com/watch?v=90R9euPJhYY itt van kb. 13 percnél
BENovelas 2012 aug. 22. - 18:00:25
(861/1433)
Den! Ha gondolod én megcsinálhatom neked ezeket képekben okés? Úgyis tervezem az oldalamra ezeket.
10/10
den21 2012 aug. 22. - 17:26:26 10/10
(860/1433)
Sziasztok! :) ne haragudjatok de lenne egy "nagy" keresem, szerintem ebben nekem legfobbkepen juan-ZSU tudna segiteni vagy rockqueen vagy tcsajsziv de lehet hogy, legfobbkent Lina 21 :) mert tudtommal ti negyen vagytok Ismael/Adolfo legnagyobb rajongoi mint en Carola legnagyobb rajongoja :) de szerintem aki ebben jartas legjobban az juan-ZSU es rockqueen mert ok azok akik mindent tudnak a telenovellakrol, illetve sorozatokrol :) es tulajdonkeppen arra szeretnelek titeket megkerni, hogy esetleg tudnatok-e nekem egy linket adni (pl. YouTube) ahol Ismaelt/Adolfot mutatjak a "cut-scene" -ekben, ugy ertem mikozben megy a sorozat vannak ilyen felbe szakitasok, amelyek nekem nagyon tetszenek es hol Carolat mutatjak, hol Ismaelt/Adolfot, hol Injakit (Inyaki)/ Gonzalot, hol Javiert, hol Pilart mutatjak vagy regebb Mathiast meg meg sok mindenkit. A lenyeg hogy nekem kene egy olyan link ahol Ismaelt/Adolfot mutatjak akarcsak a mai epizodban, meghozza az a jelenet amikor egy ajto mogul kukucskal mosolyogva, majd lehunyja a szemeit par masodpercig, aztan ujra kinyitja es mosolyog tovabb :) Nekem egy ilyen link kene nagyon, ha valaki tudna segiteni, nagyon halas lennek :) En mint ferfi en azt mondom, hogy Carola az istenno, a leggyonyorubb es a legszebb, nagyon jo szineszno es tenyleg gyonyoruszep, felre ertes ne esek, a noket szeretem, lasd Carola, de bekell ismernem hogy, Ismael/Adolfo nagyon jo kepu :) tudnatok nekem elohalaszni egy ilyen linket ahol reklam nelkuli megszakitasban, csak igy bejatszaskent mutatjak Ismaelt/Adolfot kukucskalni az ajto mogul? :D szerintem ott a legeslegjobb kepubb :) elore is nagyon szepen koszonom :) utoirat: ma nagyon tetszett nekem ahogyan, a csucs, maga az elo legenda, mondta hogy: "EN TOKELETES VAGYOK" :DDD kedvenceim: Noben: CAROLA Ferfiben: ISMAEL/ADOLFO es JAVIER :D azok az arc kifejezesek neki :D hatalmas szineszek :)) a legjobbak !! :)) barcsak szerepelnenek minden sorozatban, illetve telenovellaban :) elore is nagyon szepen koszonom a segitsegeteket a Ismael/Adolfo -s bevagasban amikor mosolyogva kukucskal resnyire az ajto mogul majd lehunyja szemeit par masodperc idejeig es utana kinyitja es mosolyog tovabb es megy tovabb a sorozat, nagyon kene egy ilyen link, koszi elore is nektek csajok :) <3 :))
juan-ZSU 2012 aug. 21. - 23:07:09
(859/1433)
akkor nem hallottam rosszul és tényleg úgy mondták a nevét amúgy az elején én mindig Camilát akartam írni Carola helyett :D
olyan szép jelenet volt amikor Emilio visszanyerte a látását és a baba nagyon szép :)na Hilda viselkedése már nem tetszik :S mondták hogy a betegség neve Turner-szindróma egy kromoszóma rendellenesség kívül-belül történnek változások pl. nõ létére nincs petefészek,menstruáció
Carola most hülye volt képes egy padon aludni meg hogy õt nem szeretik hát dehogynem csak elutasítja az tetszett mikor mondta h az egyetlen szerelme Ismael de akkor Danilo,Gonzalo??? :D az jó hogy Gonzin ilyen hamar túl lépett meg bírom mikor mondják hogy Carola nincs jól csinálni kéne valamit de még se csinálnak semmit :D
Ignaciát kezdem sajnálni a gyerek miatt meg mindenki mondja neki hogy nem jó anya lenne csábítsa el a fõ gyerekgyártó Javiert még egyszer vagy Ismaelt :D
az is tetszett hogy Pilar megvédte Diegot de lehet ezt a "mást" úgy értik hogy érzékenyebb gyerek meg nem olyan mint a többség de amúgy fogalmam sincs nem olvastam vagy láttam olyat amibõl kiderül hogy milyen a nemi beállítottsága
10/10
rockqueen 2012 aug. 21. - 22:04:08 10/10
(858/1433)
Félreírtam, nem Carol-nak, hanem Carla-nak szólították Carolát.
Végre rájött Rebeca a rejtvényekre. Most tényleg csak hazudja Rebeca, hogy terhes Javiernek? De miért?
De jó volt látni Adolfot! Még abban a fura parókában is jól néz ki. :D
Azért nem volt olyan nagy titok, hogy a Conde gyerekeket örökbe fogadták. :)
10/10
rockqueen 2012 aug. 21. - 17:09:58 10/10
(857/1433)
Szerintem amikor Pilar bekötözte Diego csuklóját, nem úgy kellett volna, hogy egyszerre mindkét kezét, hanem külön-külön kellett volna szorítókötéssel bekötni a csuklóit. Meg már megint azzal jöttek, hogy Diego más.
Érdekes, hogy Hilda ilyen rossz kedvû volt, pedig megszületett a kislánya, és az is egy tök jó dolog, hogy Emilio visszanyerte a látását, ezért kicsit lehetett volna kedvesebb Emilioval. De vajon mi baja van a kislánynak? Jó lenne, ha elmondanák.
Meg már megint Carolát Carolnak szólították.
Az volt vicces, hogy pont gondolkodott magában Renato, hogy látni szeretné a fiát, közben pont jött Gonzalo. :D
BENovelas 2012 aug. 19. - 21:05:22
(856/1433)
Már tudom is miért mert holnap ünnep lesz. Ilyenkor egy adó sem fog sorozatot adni csak a FEM3 és a PRIZMA.
10/10
den21 2012 aug. 19. - 19:17:54 10/10 Előzmény BENovelas
(855/1433)
hat ez nem igaz, ez mar a masodik hetfo hogy az archivumbol eloszedett fakabat akademiatt adjak a zart ajtok mogott helyett, en ezt nem ertem, mi a k*rva anyjukat csinalnak a Cool TV -sek? ott van tomenytelen okori "sorozat" szedjek mar ki inkabb azokat... ez mar rendesen idegesito
BENovelas 2012 aug. 18. - 13:09:06
(854/1433)
Most sem lesz kedden új rész. ismét kimarad egy epizód. Így nem fog véget érni karácsony elõtt!