sorozatkedvelõ 2012 szept. 07. - 12:28:15
(893/1433)
Miért kellett az ingatlanos nõnek meghalnia? Gonsalo egyre félelmetesebb Pilaron kívül mindenkit meg akar gyilkolni?
juan-ZSU 2012 szept. 06. - 18:59:10
(892/1433)
jövõhéten nem fogom látni egyszer se :(
10/10
rockqueen 2012 szept. 06. - 18:54:28 10/10
(891/1433)
Szépen keveri Ismael a dolgokat. :D Elmondta Rebecának, hogy ki is Gonzalo. Legalább õ hisz neki. Javieren azért csodálkozom, hogy félti Rebecát.
Érdekes, hogy csak Carola kezdte el keresni az igazi szüleit, pedig igazán Emilionak kellene a lánya miatt. Szegény Omar pedig Carola miatt teljesen kikészült.
Olyan sokan oda vannak Pilarért, pedig olyan idegesítõ, hogy folyton siránkozik.
Nibaldo vicces volt, hogy anyának szólította Yolandát, amikor veszekedtek.:D De azért sajnáltam Yolandát, mert végül is elég normális karakter. Fura volt Hildát újra a takarítónõ ruhájában látni.
juan-ZSU 2012 szept. 06. - 17:28:08
(890/1433)
azért mert Renato és Igor Mora üzlettársak voltak és R megvádolta I-t hogy sikkasztott börtönbe is jutott aztán ott agyvérzést kapott,lebénult ugye ez által el kellett hagyni a fiait,Mabel is elhagyta a gyerekeit mert csak tehernek érezte Leonardot is meg így a férjét is, Igor ártatlanul került ráadásul börtönbe szóval a Conde család így tette tönkre õket ja és egyszer Eva asszony is lelõtte Mabelt és úgy nõttek fel a gyerekek hogy csak arra gondoltak hogy állhatnak majd bosszút a Codékon
Alicante 2012 szept. 06. - 14:26:24 Előzmény juan-ZSU
(889/1433)
Én azt se értem miért akarja Ismael és Inaki kiírtani az egész Conde familiát?
juan-ZSU 2012 szept. 05. - 18:11:27
(888/1433)
Ismael egy õrült de ez eddig se volt titok meg elkezdett ott lövöldözni szegény embert én is sajnáltam meg Karent is lelõtte
akkor jól gondoltam hogy Omar is ivott vagy valami nem is tudom olyan titokzatos ez a pasi, Carola szépen elintézte pedig õ csak segíteni akart a helyébe hagynám Carolát a francba ezek után
Pilarnak Sebastiannal kellett volna összejönni jobban járt volna vele mint Javierrel
10/10
rockqueen 2012 szept. 05. - 17:00:09 10/10 Előzmény juan-ZSU
(887/1433)
Ismael olyan kis buta volt amikor felhívta Rebecát. Egy zsebkendõt tartott a kagyló elé, ami szerintem egy csöppet sem torzította el a hangját. Nem csoda, hogy Rebeca felismerte mikor találkoztak.
Úgy bírom, ahogyan játszadozik Ism. az emberekkel. :D Mondjuk szegény pasit (aki csak segíteni akart Rebecának, amikor I. el akarta rabolni) sajnáltam, hogy lelõtte. De megint jó volt a dumája. Mi is volt: Ki az õrült? Na ki az õrült?4
Végre Renato elmondta a gyerekeinek az igazat! Csak Emilio nem akadt ki rajta.
Omar meg tuti Carola miatt tûnt el. Lehet, hogy miatta újra rászokott a drogra vagy a piára. Bár nem tudom, hogy õ mit nyomott.
juan-ZSU 2012 szept. 03. - 16:30:40 Előzmény csiguszigusza
(886/1433)
Pedro Castillo-Complicidad y pasion a címe ha jól tudom és itt van pl. http://www.youtube.com/watch?v=b0SdR6LE3ek&feature=related
juan-ZSU 2012 szept. 03. - 16:22:29
(885/1433)
háááát de szemét Carola :S
csiguszigusza 2012 szept. 02. - 21:03:43
(884/1433)
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy mi annak a számnak a címe, ami általában Pilar és Gonzalo közös romantikus jeleneteinél szokott menni? Nagyon tetszik, de sehogy sem találom. :(
Elõre is köszi!
juan-ZSU 2012 szept. 01. - 14:17:06
(883/1433)
igen én mondtam mert úgy értettem
szerintem barátok is Omar meg Sebastian és úgy veszem ki hogy Omar nagyobbik testvére meghalt biztos a drog és alkohol miatt azért választotta O ezt a pályát
de Carolának megint mi baja van?Omar segít neki ahogy tud akkor miért tesz keresztbe?
én is olyanokra gondolok mint te nem igaz h nem ismerik Gonzi kocsiját meg én biztos észrevenném hogy követ valaki ezek meg nem áá dehogy
azt én is bírom Adolfo vagy Ismael vagy hogy hívják xDDD
10/10
rockqueen 2012 szept. 01. - 11:27:35 10/10 Előzmény juan-ZSU
(882/1433)
Nem azt mondta valaki, hogy kiderült Inaki mégsem Renato fia?
Sebastian csak a fõnöke Omarnak? Omar testvére (a nagyobbik) meghalt?
Szemét dolog volt Carolától, hogy be akarja mocskolni Omart. Ez még nagyon betehet Omarnak. Carola néha gondolkodhatna. Ráadásul még Gonzalot is elvezette Ismael rejtekhelyére. Azért az durva, hogy soha nem veszik észre, amikor kocsival követik õket, aztán ráadásul még azt sem esett le nekik, hogy ott van egy idegen autó egy elhagyatott ház elõtt. Ez nekik ennyire nem volt gyanús?
Gonzalo pedig igazi Godzilová változott.:D
Lehet, hogy Pilarnak inkább Ricardot kellett volna választani Javier helyett. Hiába az sem normális, õ legalább szereti Pilart és Diegot is, és elfogadja õt.
Még azt bírom, amikor Ismaelrõl beszélnek, mindig mondja valaki:"...nem Adolfo, hanem Ismael." Erre aki mondta:Adolfo, vagy Ismael, vagy hogy hívják." :D
juan-ZSU 2012 aug. 31. - 17:02:48
(881/1433)
én is erre gondoltam végig bulizta a fél sorozatot alig volt józan pillanata de azért mindenre emlékszik :D én akkor amikor az a Teresa gyilkolós rész ment gondolkoztam is azon hogy Gonzalo hogy ölte meg ha Ignaciával volt? utána beadtam magamnak hogy biztos késõbb vagy elõbb tette meg még akkor nem volt se Ignaciával se Pilarral de akkor ezek szerint nem is õ volt a gyilkos kivételesen
elhiszem hogy kiborult Gonzalo mivel meghúzta mind két "húgát" azt mondta elvette a húgát feleségül de Matiasnak azt mondta hogy felbérelte az anyakönyvvezetõt plusz Ismael felesége is volt Ignacia meg nem is eredeti néven ment egyikhez se úgy hogy nem törvényes az esküvõ
Carola és Omar most aranyosak voltak szerintem már kezd le szokni a cuccról Carola :) csak most lebukott a pénz kivétellel
Pilar megint adja a nagy pszichológust hogy õ majd segít Hildán azt megnézem xD
10/10
rockqueen 2012 aug. 31. - 13:17:12 10/10 Előzmény juan-ZSU
(880/1433)
Ja, az tényleg durva, hogy a drogos, alkoholista Carola emlékszik hogy mi történt kb. fél évvel ezelõtt.
Viszont akkor tényleg nem Gonzalo ölte meg Teresat? Emlékezett rá Ignacia, hogy mit csinált Gonzalo, és tényleg van alibije, akkor Ismael volt a gyilkosa. Gonzalo meg teljesen bekattant, amikor kiderült, hogy õ Renato fia. Fõleg azért, mert lefeküdt Ignaciaval, sõt a másik "húgával" Carolával is. Pedig egyik sem a tesója.
Nem értem, hogy miért nem lehet elmondani senkinek, hogy a Conde gyerekeket örökbe fogadták. Így segíteni tudnának az unokájukon. Szerintem legalább még Yolandának elmondhatták volna. Pilar végre egy kicsit hasznos volt, hogy kihallgatta Eva és Javier beszélgetését, hogy el akarják venni a gyereket Hildától, mert Hildát nem érdekli a kicsi, és azt mondta, hogy szülés utáni depressziója van.
juan-ZSU 2012 aug. 29. - 16:36:57
(879/1433)
a szuper nyomozó Carola beindult õ mindenre emlékszik Ignacia:"arra se emlékszek mi volt tegnap" :D hát valahogy én se nagyon xDD
jó volt ez a rész Carola megint alakított :D Ismael a háttérbõl irányítja a dolgokat
csak az a gond hogy Hilda savanyú képét is bámulni kell :S Gonzalo a végén csak lesett...
juan-ZSU 2012 aug. 28. - 17:48:43
(878/1433)
Carola már mondta Ignaciának is h vigyázzon meg ilyenek és akkor Emilioval összenéztek mert neki is ezt mondta nem tudom mi ütötte ebbe a lányba...
Ismael ne bántsa Pilart inkább Gonzalot azért látszott Carolán is h Pilart nem akarja bántani meg az is tetszett hogy Carola azért akarja Gonzalot bántani mert elutasította ,Ismael meg mondja hogy egy ilyen nõnek mint õ nem lehet nemet mondani :D
fúú Hildát most utálom nem bírom nézni a képét :S
10/10
rockqueen 2012 aug. 28. - 17:34:18 10/10
(877/1433)
Meg még azt tetszett, amikor Ismael mondta, hogy még van valami elintéznivalója Gonzaloval. Carola pedig nem tudta elképzelni, hogy miért, aztán arra a következtetésre jutott, hogy azért, mert Gonzalo elvette feleségül az õ volt feleségét. Aztán még helyeselt is rá Ismael. :D
10/10
rockqueen 2012 aug. 28. - 17:32:40 10/10
(876/1433)
Elég eseménydús volt a mai rész: megmérgezték Igor, Igor meghalt, Pilart megtámadta Ricardo, Carola pénzt vett ki, Teresa (vagy mi volt a neve) miatt kiderült, hogy Gonzalo ölte meg. Szegény Ismael nagyon kiakadt, hogy meghalt az apja. :(
Diegot pedig megint sajnáltam. Szegény már-már kezdte jól érezni magát bowlingozás közben, Javier is elég normálisan viselkedett, aztán utána elkezdte újra terrorizálni õt. Pedig addig milyen idilli volt a kép, sõt még nézték is õket, hogy milyen aranyos ahogyan az apa tanítja a fiát tekézni. Javier egy igazi alfa hím.
10/10
rockqueen 2012 aug. 28. - 17:28:10 10/10
(875/1433)
Az a vicces, hogy Moraék meg akarják ölni a Conde-családot, de eddig még senkivel nem sikerült végezniük, csak a saját családjukból kezdtek el mészárolni. Pl.: Ivan, most Igor. Ráadásul még SPOILER!!! meghal Mabel, Lina és Ismael is, egyedül csak Inaki marad életben, a Condéék közül pedig "csak" Ignacia és Renato hal meg. Szóval elég rosszul fog nekik sikerülni a bosszú.
10/10
rockqueen 2012 aug. 28. - 14:37:40 10/10 Előzmény zole522
(874/1433)
Igen. Pénteken adták a Sorozat+-on, tegnap pedig ismételték a Cool-on.