Ani * 2012 júl. 14. - 21:19:47
(633/1433)
Sziasztok ;) Imádom a sorozatot,egyszerûen imádom.;) Nem tudok be telni vele,ma is 1-2 részt megnéztem az ismétléskor..:) Carola meg Ismael áhh a legjobb páros az egész "brigád" között.xD :DD Várom a hétfõt,hogy mi lesz Emilioval és Hildával.. Õket is szeretem olyan aranyosak..:) Amit Ismael tesz Hildával az borzalmas.:S Ilyet kérni tõle... :S Szegény..://

Am én nem tudom,de ez a pszichopata Ismael ( Adolfo ) egyértelmûen az ujja köré csavarja az embereket.xD A gonoszságával és a kedvességgel amit eljátszik nagyon ütõs tud lenni :P A jóképûsége az már hab a tortán.:DD

SPOILER
Carola és Adolfo között milyen dolgok lesznek még? Veszekedés? Vagy lövöldözés,mer ugye Carola azt mondta vesz egy pisztolyt és megöli..xD Elõre is köszönöm a válaszokat! :) SPOILER VÉGE

És így estére ezzel a képpel,öhömm jóéjszakát mindenkinek! :)
juan-ZSU 2012 júl. 14. - 20:30:10
(632/1433)
tudom a való életben ha valaki ilyen azt én se bírom most csak Davidról beszélek meg a színészi képességeirõl
ez olyan mint pl. a Vámpírnaplókba Damon õ is gyilkos még is több millióan szeretik azért ahogy játszik még ha egy gonosz karaktert is szeretünk ez csak egy film és nem a valóság a filmben szerethetjük de attól a valóságban még jó hogy nem én nem keverem össze a kettõt a filmet és a valóságot meg David külseje is hozzájárul ahhoz hogy ezért kedveljük :)
BENovelas 2012 júl. 14. - 19:53:50
(631/1433)
Juan ZSU nem akarlak elkeseríteni de amit Ismael még csinálni fog az több mint beteges. :( Egy kedves arc és viselkedés ne tévesszen meg a való életben. Nem szabad akárkiben megbíznod. Ezt csak jótanácsként írom.
juan-ZSU 2012 júl. 14. - 18:45:19
(630/1433)
ja igen ezen én is gondolkoztam hogy egymással tolnak ki mert Pilar visszamegy Javierhez és kész az meg nem jó senkinek se
juan-ZSU 2012 júl. 14. - 18:43:14
(629/1433)
igen láttam az Óment (bár ne láttam volna nekem már az is sok) :D
olyan jó részek lesznek alig várom :)
Adolfo már engem is elbûvölt hiába egy elmebeteg sorozatgyilkos mert hát az de amikor felveszi a kedves álarcát Carola elõtt is mikor mondta hogy senki nem szeretett úgy mint én és te se szerettél senkit úgy mint engem hát ott olvadtam :) nagy színész David az biztos de Ximena se panaszkodhat
10/10
rockqueen 2012 júl. 14. - 17:45:50 10/10
(628/1433)
Pilart jól megszívatták. Nem tudom, hogy Ismael miért tette ezt, mert ugye a tesója, Inaki barátnõje jelenleg. Egymással is kicsesznek. És a Gonzalo Javier jelenet is tetszett, jól bemosott J-nek G. Talán Yolanda tûnik a legnormálisabbnak, mert õ tényleg törõdik másokkal. Hildát pedig nagy próbatétel elé állították. Kíváncsi vagyok, hogy mit tesz (tényleg megmérgezi Igort?). De a legnagyobb mégis ez volt: Élve, holtan, darabokban!
Jövõhéttõl aztán bepörögnek a dolgok, már alig várom!:D
10/10
rockqueen 2012 júl. 14. - 17:40:58 10/10 Előzmény juan-ZSU
(627/1433)
Nem tudom, hogy láttad-e már az Óment (az Antikrisztusról szól). Amikor Ismael valami rosszat tesz, vagy rosszra készül, akkor tök olyan a zene alatta, mint amilyen az Ómenben volt.:D
10/10
rockqueen 2012 júl. 14. - 14:43:00 10/10
(626/1433)
Ez mekkora volt: Ismael kérte Carolát, hogy tüntesse el az apját, és azt mondta: Nem érdekel, hogy élve, holtan vagy darabokban! :) Azért milyen kedves az apjához.
pankor 2012 júl. 13. - 19:54:21
(625/1433)
Pilar annyira szánalmas! Hogy lehet valaki így pszichológus? Õ maga is pszichikai eset, sõt a férje és a két gyereke is!!!! Még Carola is normálisabb nála, pedig az nagy szó!!!!!!!!!!!!
juan-ZSU 2012 júl. 13. - 19:15:15
(624/1433)
bevallom nem a zenére figyeltem xD amikor Carola boxol akkor is ilyen rockos zene megy amúgy szerintem van C-nak is rockos beütése mert fekete körmök,fekete szemcerkával kihúzott szem na visszatérve megnézem milyen zene az :)
10/10
rockqueen 2012 júl. 13. - 18:44:24 10/10
(623/1433)
Nagyon bírom Ismael jelenéseit! Amikor megjelent Carolánál, és utána amit csináltak király volt! És az alatta lévõ rockos zene is bejött. Volt már máskor is ez a zene?
BENovelas 2012 júl. 13. - 18:08:41
(622/1433)
Carola olyan viccesen viselkedik, de egyben sajnálom is. :) Nem volt semmi mikor lövöldözött Rositára. :D
Lina 21 2012 júl. 13. - 16:54:10
(621/1433)
Tök édesek voltak Carola és Ismael :) Olyan romantikus Adolfo, kár hogy nem igaz a szerelmük, mivel Adolfmael-nek nincsenek jó érzései... Igor Morát én bírom, sajnálom szegényt, nekem szimpi.
juan-ZSU 2012 júl. 13. - 16:42:36
(620/1433)
ez a rész nagyon jó Carola és Adolfo ♥ egyszer megölnék egymást utána meg szeretik
Carola is mikor kijött a börtönbõl egybõl hol a pisztoly?nem baj veszek másikat!megölöm Adolfot stb. nem hogy megköszönné Matiasnak amiért kihozta hanem Hol áll a kocsim? nagy volt a szája és lám mikor Adolfo megjelent még is egymás karjaiba kötöttek ki :)
Igor:Ördöööög!Ördööög! xD
Pilarnál betelt a pohár mondjon már le errõl a pszichológus szakmáról mert nem való annak
juan-ZSU 2012 júl. 12. - 18:03:14
(619/1433)
az elején tetszett Gonzalo és Pilar párosa mikor kezdtek összejönni de most már szerintem is unalmas hol együtt vannak hol nem még Javier és Ignacia is jobb mert ott látszik a szenvedély nem hiába férj és feleség a valósában :)
az elején még Hilda és Emilio is jó volt de most csak veszekednek meg semmibe veszik egymást
Matias és Rebeca is aranyosak
de mindent összevetve Adolfo és Carola a legjobbak :)
SPOILER Carolának fog jönni egy új pasi Omar az is szimpatikus nekem de nem lesznek olyan jók mint Adolfoval SPOILER
10/10
rockqueen 2012 júl. 12. - 17:47:22 10/10
(618/1433)
Mi is mondtuk, hogy sokkal izgalmasabb páros Carola és Adolfo, mint Pilarék. Az õ párosuk a legjobb. :D
Ani * 2012 júl. 12. - 17:36:26
(617/1433)
Sziasztok.:) Köszönöm a válaszokat.. Én összehoztam volna õket..:)) De hát ez nem így lett/lesz.
Örülök,hogy többen ezt a párost kedvelik..Pilar&Gonzalo unalmas nekem.. Szerintem Caroláék átveszik lassan a fõszerepeket a nézõk szemeibe..:DD Vagy hogy fejezzem ki magam.. :D

De am ez "szerelmi " háromszög Adolfo,Carlola & Ignacia között. Mert azért már rég megölhette volna Ignaciát és Carlolát is lett volna lehetõsége de nem tette.. Inkább a lányok családját,barátait kínozza,de nem õket.. Ez kicsit különleges szerintem..:) Várom a mai részt !! SPOILER mert ha jól olvastam akkor ma fog egy nagyon klassz kis jelenet következni Caroláékkal..:)) Kiváncsi vagyok h. Adolfo hogy vall szerelmet..:DD SPOILER VÉGE !!
10/10
rockqueen 2012 júl. 12. - 17:24:46 10/10
(616/1433)
Ja, tudom ezeket a jellemzõket, azért is írtam, hogy szerintem pszichopata.
Az egy kicsit zavar, hogy Emilio állapota miatt, Ismaelt vádolják,pedig most mellétrafáltak mint ahogy Ismael azzal, hogy azt hiszi miatta halt meg Renato, és még örül is neki.
juan-ZSU 2012 júl. 12. - 16:40:06
(615/1433)
Carolától nem volt okos dolog ez a lövöldözés mi van ha egy ártatlant lelõ menet közbe?Úgy látom ha elszáll az agya nem érdeklik a következmények.De rajongói szemmel nézve jól állt neki a fegyver :)Kivételesen nem Adolfo tette ezt Emilioval és Renatoval se.Renato haza engedhetné Nibaldot vagy egyet telefonálni mert Yolanda mindenre gondol.
Hilda tetszett hogy úgy kiállt magáért hogy õ megy be a férjéhez :)
juan-ZSU 2012 júl. 12. - 12:34:06
(614/1433)
http://hu.wikipedia.org/wiki/Antiszoci%C3%A1lis_szem%C3%A9lyis%C3%A9gzavar utána kerestem nem tudom mennyire megbízható forrás de Ismael/Adolfora pont ráillik ez amit a pszichopatánál olvastam
Dennel már kielemeztük Carola állapotát hogy drogfüggõ meg alkesz igazi rossz páros nem lennének unalmasak :)