Ani * 2012 júl. 21. - 16:25:02
(713/1433)
Hát igen. De azért a fõbb szereplõk nem halnak meg,vagy ha meg is fognak nem olyan könnyen. Gondolok itt Gonzalora,Emilora,Hildára,Carolára,Pilára,Ignacáiára,Renátóra,Evara,Adolfora.
mona67 2012 júl. 21. - 16:18:39
(712/1433)
Annyian meghalnak, hogy a végére már nem lesz szereplõ. Eddig meghaltak a kertész, nõvér, Adolfó barátnõje, Javier cinkosa aki elrabolta Ignaciát, Matias, Adolfó testvére, hirtelen most csak ezek jutottak az eszembe. lehet, hogy volt több is.
Ani * 2012 júl. 21. - 16:05:40
(711/1433)
Hát én azt hittem az üzi után felhívja Rebekát de nem.. Ígyvan bolond volt amiért elindult magába pont a Conde házba.. Ott tartani az esküvõt .. Rebeka se votl akkor normális mikor azt mondta hogy ott legyen.. Pilar szerintem is veszélybe van,habár Adolfo bántotta eddig Carolát? Nem rémlik,ezért gondolom azt hogy érez valamit Carola iránt.És lehet ugyan ez a helyzet Gonzaloval és Pilarral is.
mona67 2012 júl. 21. - 15:58:32
(710/1433)
Szia!
Egy ilyen üzenet után én ki nem mozdultam volna a lakásból. Bolond volt, hogy elment. Kár érte, sajnálom. Úgy látszik Gonzáló szereti Pilárt, bár a fene se tudja, mert közben meg egy gyilkos. Lehet, hogy Pilár is veszélyben van.
Ani * 2012 júl. 21. - 15:54:49
(709/1433)
Szia. Nem emlékszem pontosan,de valami olyasmi hogy " Akárhol vagy megtalállak és megöllek.Meghalsz". Nem szószerint így volt az üzi de ez volt a mondanivalója.:)
mona67 2012 júl. 21. - 15:53:05
(708/1433)
Matias kapott egy üzenetet a telefonján az esküvõje elõtt. Mi volt az üzenet, mert sajnos nem értettem, pont akkor ment el egy autó, és a zajtól semmit nem hallottam. Elég bátor volt, hogy egyedül ment el az esküvõre.
Ani * 2012 júl. 21. - 15:51:42
(707/1433)
Sziasztok.Hát a tegnapi rész is esemény dús volt.. Kiderült hogy Gonzalo még rosszabb mint Adolfo..Vagynemtudom.. Szerintem azért lettek ilyenek a Mora gyerekek amiért nem kaptak se anyai se apai részrõl sem szeretet . És ez életszerû,mert a valóéletben is a szeretetéhes emberek,akiket gyerekkorukba bántottak,vertek,azok rossz emberekké válnak.. :S De az nem fér a fejembe hogy lehettek olyanok hogy a saját mozgássérült tesójukat,csak úgy kidobják az ablakon..:S Az már azért nem kellett volna.. Igancia élete kész hazugság.. Az elsõ házassága is hazugság volt ( habár ignacia úgy mondta õ akkor érezte magát a legboldogabbnak amikor adolfoval volt..) a második szintén,nem is létezik papíron se.. Az anyjuk megint Mabel a saját gyerekit átpasszolta annak a házvezetõnek Linának.. Szerintem azért Igor szerette a gyerekeit,vagy õ sem? És akkor most Gonzalo vagy Inaki Pilart szereti,tényleg? Vagy csak használja ugy mint Iganicat? Ja és Adolfo,akkor érez valamit Igancia vagy Carola iránt? Mert már nem értem..És Matiasnak miért kell meghalnia? Miért pont neki? Emilio mikor tér észhez? Hmm sok kérdés van,amire elõbb-utóbb választ kapunk.. :)
mona67 2012 júl. 21. - 10:37:05
(706/1433)
Sziasztok!
Pénteki rész után úgy reménykedtem, hogy szegény Matias nem hall meg, de most, hogy olvasom a hozzászólásokat sajnos nem így lesz. Biztos meg hall , mert Renátóról is azt hittük, hogy meg hallt és kiderült, hogy él. Nem hittem volna, hogy Gonzáló lesz a másik fõ gonosz. Javier és Adolfó találkozása véletlen volt a mûhelyben vagy ezt is kitervelték?
Lina 21 2012 júl. 21. - 09:55:50
(705/1433)
Szerintem is jó volt a tegnapi rész :) Szegény Matias és Rebeca sajnálom õket, de nekem továbbra is Ismael a kedvencem, akármit is csinál. Gonzalo se rossz. Olyan aranyos Ismael, amit mondott Igornak, olyan édes volt, meg amikor megölelte Gonzalót...
10/10
rockqueen 2012 júl. 20. - 21:57:15 10/10
(704/1433)
De király volt a mai rész! Jó volt látni a történteket a tesók szemszögébõl. Az volt durva, amikor megölték Ivant. Mabel is tök gonosz. Simán lemondott a gyerekeirõl. Amikor Lina (vagy mi volt a neve) kérdezte, hogy mi lesz a gyerekeivel, azt mondta, hogy az nem az õ gondja, tartsa meg õket. És tök fapofával mondta mindezt. Azt is lehet tudni már, hogy melyikõjük kit ölt meg idáig. Matias próbálja húzni az idõt, de szegényt úgy is megölik. Milyen képtelen ötlet volt Rebecától, hogy összedolgozik Adolfoval. Ezzel nagyon mellélõtt. Ismael pedig elégé ledöbbent, amikor megemlítette neki Ignacia Mabelt. Azért az nem semmi, hogy kamu-esküvõ volt Gonzalo és Ignacia menyegzõje. Azért látszik, hogy Inaki és Ismael között is kissé feszült a levegõ, de azért együtt vannak jóban-rosszban. Az az ölelésféle kettejük között tetszett. Elég feszült és izgi volt ez a rész! :D
10/10
rockqueen 2012 júl. 20. - 20:55:40 10/10
(703/1433)
A tegnapi részben már megint nagy volt amit mondott Ismael. "Ajánlatom van: ha tudsz járni, elmehetsz, ha nem tudsz járni, itt maradsz!" Mondta mindezt Igornak, aki nem tud járni. :D És a látogatása Ignaciánál is jó volt. Pilar pedig végig sírta ezt a részt is. Gonzalon pedig tényleg az látszik, hogy szereti Pilart. Vagy csak ragaszkodás ez? Ahogyan Javier Pilarhoz, és Ignaciához is? Vicces, hogy Matiasék pont Javiertõl féltek, aztán sokkal nagyobb veszélyt jelentettek számára a Mora fivérek.
Lina 21 2012 júl. 20. - 17:55:34
(702/1433)
Annyira várom a mai rész a sorozat +-on este :):)
10/10
den21 2012 júl. 20. - 00:57:11 10/10
(701/1433)
***SPOILER***
Carolaval es Ismaelel kezdodott minden es Carolaval es Ismaelel is er veget minden, ok fejezik be a tortenetet.
Carola a legfajdalmasabb halalt valasztotta Ismaelnek, elve elegeti, de elotte be is mos egy oklost neki :D
ja meg Carola meg mielott felgyujtja Ismaelt, elotte kegyetlenul megis kinozza, sokkolgatja arammal, forro viaszt cseppegtet a testere meg arra ami Ismael laba kozt van :D Carola bosszuallo csajszi, nem jo vele ujjat huzni :) sokkal batrabb es mereszebb mint Rosa :P
***SPOILER VEGE***
Ha a "tokeletes gonosz gyilkos par" -rol beszelgettunk akkor biztos, hogy Carola es Ismael lennenek azok ;)
juan-ZSU 2012 júl. 19. - 21:54:09
(700/1433)
hát igen nagy hatással van Adolfo a két Conde lányra szerintem ha Emilio lány lenne pl. Emilia akkor õ is beleesne Adolfoba xD ***SPOILER*** mikor Ignacia meghal Javier látni fogja szellemként meg nagyon meg is viseli hogy meghalt azt fogja odaképzelni hogy együtt vannak az ágyba ***SPOILER*** szerintem néha még õk se tudják hogy kit szeretnek pont
10/10
rockqueen 2012 júl. 19. - 21:50:15 10/10
(699/1433)
Már nagyon várom azt a részt, amiben bevallják Matiasnak, hogy tesók! :D
10/10
rockqueen 2012 júl. 19. - 21:48:03 10/10
(698/1433)
SPOILER!!! Carola öli meg Ismaelt SPOILER VÉGE!!! de mégis õ volt szerintem az elsõ olyan ember, aki nagy hatással volt rá. Õ vezette be a bulik és drogok világába, és vele boldognak és különlegesnek érezhette magát Carola. Vagy máshogy fogalmazva, Adolfo volt Carola életében az elsõ Nagy Õ, és azt soha nem felejti el az ember, mindig maradnak iránta érzések. Ignaciat pedig nem értem, mert Javier majdnem megfojtotta, és szokta bántani, fenyegetni máskor is. Lehet, hogy õ már csak áldozat típus. Mindig olyanokkal akar lenni, akik rosszul bánnak vele.
10/10
rockqueen 2012 júl. 19. - 21:40:27 10/10
(697/1433)
Jól megjátsza magát Gonzalo, de Ismael is sokáig másnak adta ki magát: Adolfonak, aztán meg Leonardonak.
XxXxShadowXxXx17 2012 júl. 19. - 21:05:13
(696/1433)
Szivesen!***SPOILER*** Gonzalo az egy sorozatgyilkos, én is azt hittem az elején , hogy rendes, de nem az. A 61. részben már kifog derülni, hogyan ölték meg Adolfóval, Leonardót, és hogy Adolfo és Gonzalo testvérek. És azt hiszem a 62. részben Gonzalo lelövi Matiast, de elõtte neki bevallanak mindent.***SPOILER VÉGE***
juan-ZSU 2012 júl. 19. - 20:44:16 Előzmény rockqueen
(695/1433)
az nem lesz olyan egyszerû mert ****SPOILER*** Carolánál megjelenik egy új pasi jövõhéten, Ignacia meg Javiernél fog lakni és ez jelent valamit meg Carola öli meg Ismaelt a szerelmemet nem tudnám megölni
Ani * 2012 júl. 19. - 20:26:31 Előzmény XxXxShadowXxXx17
(694/1433)
Wazta..:OO ** SPOILER Gonzalo ilyen lenne? :O Az a Gonzalo aki most belevan zúgva Pilarba?? -.- Hát akárkirõl elképzeltem volna,kivéve õt..:S Matiassal jóba van..Akkor hogy ölheti meg? :O Carola meg nem Adolfoért van meghalva?? :OO Ez az tán a sorozat,erre magamtól sose gonoldtam volna.. SPOILER VÉGE** Köszi a választ.:)