Téma: Yoo Gong

Min-Rin 2017 ápr. 14. - 22:43:12
(467/687)
:)))
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 22:42:43
(466/687)
Teljesen megértem hogy egyelõre így vagy vele. Hogy valakiben lát-e az ember valami vonzót, azt csak akkor lehet megítélni, ha látta filmben is. Sokszor még egy film nem is elég, azaz sok múlik azon, milyen szerepben látja elõször.
Topikunk névadója nem sorolható a jóképûek közé, de én a sokat emlegetett Coffee Prince-ben láttam elõször, és abban a szerepben vonzó volt. Így most is kedvelem.
kaboca12 2017 ápr. 14. - 22:35:51
(465/687)
Igen, egyszerre írtunk, de pont rákerestem és látom, hogy "keverék". Meg a nevébõl is gyanítottam.

Ki jön be jobban? Talán So Ji-sub. Másodiknak talán Firestone által megosztott Joo Jin-Mo, de mindenkire rákerestem a neten és ha a többi képeit nézem, akkor azért nem villanyoz fel annyira. Úgy gondolom, hogy a teljes egészében koreaiak nem nyerõk nálam.
kaboca12 2017 ápr. 14. - 22:28:22
(464/687)
Hát igen, még nagyon gyenge az ismeretem ebben a világban. :) Köszönöm a felvilágosítást!
Õ például kifejezetten jól néz ki. Bár látom, hogy félvér. De van benne valami, amitõl jóképûnek mondanám. Azért kérdeztem rá, mert a hozzászólások után mindig hozzá tértem vissza. Hm...tetszik. :)
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 22:28:09
(463/687)
Mi a véleményed a pasikról? Várjuk az elfogulatlan értékelésedet! :)

Amennyiben Daniel Henney fogott meg, akkor szeretném megjegyezni, hogy õ csak részben koreai. :))
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 22:24:02
(462/687)
Neked nem jön be? :))) Firestone, isteni vagy! Egyébként nekem se, bár én csak a Frozen Flowerben láttam, meg valami történelmi sorozatban, ami nem volt jó, õ sem állt a helyzet magaslatán, és a sorozatot nem is néztem aztán végig. :))
kaboca12 2017 ápr. 14. - 22:07:59 Előzmény hanguktaekwondoo
(461/687)
Megint bocs a hiányos ismereteimért, de ezen a képen ki van?
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 21:43:57
(460/687)
A képernyõn átsüt a vonzereje So Ji-subnak, akirõl volt már szó nemrég a topikban, és ugyanebbe a kategóriába sorolom Kang Ji-hwant. Róla én magam írtam a napokban. Mindketten úgy hatnak, hogy talán nem is jó színészek, de van kisugárzásuk.

Mit szóltok? Várom az értékeléseket és a többiek kiválasztottjait. :))
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 21:38:06
(459/687)
Szép - ha ezalatt azt értjük, hogy harmonikus és nem nyálas arcvonásokkal rendelkezik, Song Seung-hun. Más kérdés, hogy nekem õ se kellene, ennek indoklását most nem tartom fontosnak.
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 21:33:53 Előzmény hanguktaekwondoo
(458/687)
Ezután a vidám, japán kitérõ után akkor térjünk vissza a komoly feladatokhoz? :)
Mert a kiadott feladat nem könnyû, nekem legalábbis semmiképpen nem az. A Korea iránti érdeklõdés bennem nem más rábeszélésére, nem is valamelyik szép, vagy legalábbis vonzó pasi nyomán ébredt. Ismerve magamat, nem is tudott volna senki rádumálni ilyen módon, mert nem szeretem, ha befolyásolni akarnak.

A sorozatokban vagy filmekben látott fickók legkevésbé azért hatnak rám, mert szépek. A vonzódáshoz ennél több kell. Ezt a sokszor nem szép, de valamiféle kisugárzással rendelkezõ pasik, meg persze az adott filmben alakított karakter éri el. Hogy kit mi fog meg valakiben, az sokban múlik a fogadó ízlésétõl, egyéniségétõl.

Yoochunt teljesen fölösleges volt kizárni, mert õ nem szép, nem is vonzó pasi, csak nekem rokonszenves, vagy inkább az volt korábban. Eszembe se jutott volna idebiggyeszteni a nevét. Bár most sem tudom, kit jelölhetnék a két kategóriába.

Magadat kár volt említeni, hiszen nem vagy része a médiacirkusznak.Vagy rosszul tudom? :))

Kabóca a legjobban teszi, ha maga keresgél a kínálatból.

Akit a vonzó kategóriába sorolok, az nem más, mint Choi Min-sik. A fickó nem fiatal, de húsz évvel ezelõtt se mondta volna senki szépnek, sõt. Mint pasi nekem sem kéne, bár nem tudhatom, milyen élõben. Még az is lehet, hogy van benne valami - a gilisztánál több. :)))
Komolyra fordítva a szót: a pasi azt játszik el, amit akar. Marha jó színész, van benne érzés, vannak remek gesztusai, természetes, sosem mûvi.

Még folytatom. :)) Igyekszem szépet is találni az emlékeimben kotorászva.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 21:17:29
(457/687)
Pont ezért zártam ki magam a versenybõl, hogy ne zavarjam az objektív értékelést.
muszáj volt.
Nem kell elfogadni õket, sztem lesz olyan, akitõl én is kiejtem a kígyót /boá/
pl. Sukkie vagy Jaejoong
de nézegetünk, értékelgetünk itt a hölgyekkel
véleményeket mondogatunk
aztán a végén töredelmes bûnbánatba esel, és rájössz hogy a mafla törökök a kisujjunkkal sem érnek fel :-P))
a kisujj helyett mást írnék, de mindig jólneveltnek tartott a környezetem.
nem okozhatok nekik csalódást.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 21:11:02
(456/687)
nem kell rohanni..
csak szép lassan ;-))
Maryu 2017 ápr. 14. - 21:05:43 Előzmény hanguktaekwondoo
(455/687)
Na persze, rohanok.
kaboca12 2017 ápr. 14. - 20:45:42 Előzmény hanguktaekwondoo
(454/687)
Na, na egy pillanat! :) Ez így ebben a formában nem igaz! Sosem mondtam, hogy nem szeretem, csak hát izé.....te mondtad, hogy õk tejbetök legények, meg agyonoperáltak meg minden más. Én csak észrevettem, hogy nem túl jó a felhozatal. :-) Nincs semmi baj az ízlésemmel, még hogy büntetés?? Jó, hogy nem fenekelsz mindjárt el! :O :-)
Én is tehetek javaslatot? (Hú, merész kérdés volt részemrõl, feldobtam magamnak a labdát ezzel...) Vagy az is a büntetés része, hogy el kell fogadnom a többiek által legjóképûbbnek, legvonzóbbnak kikiáltott koreai férfit? :-)
Fenébe, hogy kizártad magad a versenybõl, pedig ha te benne lehettél volna mást észre sem vennék! :)
kaboca12 2017 ápr. 14. - 20:37:49 Előzmény Maryu
(453/687)
Köszi, de nem terhellek benneteket még ott is a tudatlanságommal. Majd esetleg legközelebb! :)
kaboca12 2017 ápr. 14. - 20:36:41 Előzmény hanguktaekwondoo
(452/687)
Aztamindenit! Önbizalomban látom nincs hiány! :)
Már megint összezavarsz....Babika befog mutatkozni ÚJRA?? Jaj, hova keveredtem? Nem emlékszem rá, pedig nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon emlékezetkiesésem lesz... :)
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 20:03:30
(451/687)
és utána megvakarod a pocimat...
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 20:02:06
(450/687)
A cél a két Korea egyesítése;
jelenleg az, hogy az emberek egymásnak ugorjanak.
nem gondolom, hogy sokat kellene az újságokban -interneten megjelenõ cikkekre adni.
Erõsen manipulatívak, gerjesztik a félelmet a hangvételükkel
és lényegében alig hordoznak valódi, érdemleges információt.
Most kicsit káoszolnak, mert új struktúrát akarnak bevezetni.
De a részleteket nem fogják a nép orrára kötni :-)
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 19:58:34
(449/687)
Az öregség nyolcvannál kezdõdik, és csak akkor, ha hagyod ;-)

Kabóca nem szereti a ferdeszemû csávókat
ezen tehát megsértõdtem
és elhatároztam, hogy bosszút
sõt
bogszút állok.

Hölgyeim javaslatokat kérek, hogyan tanítható móresre az ilyen rosszízlésû fejérnép?

Javaslatokat kérek
1. Kit a legszebb/ legjóképûbb koreai színész?
2. Ki, ha nem is kifejezetten szép a többség szerint, de legkarakteresebb -legvonzóbb csávó ebben a médiacirkuszban?

Az elsõ két helyezett megjelölése kéretik. na jó, lehet három is.

Hogy a dolog még izgalmasabb legyen, a jelöltek között nem szerepelhet Maryu Rain -je, Firestone Dong-wonja, Min-Rin Yoochun -ja, ezenkívül se Jungi,
sem az a fránya Kim Nam-gil ;-)
és én sem szerepelhetek, mert akkor megbénul a verseny, de gondolom, ez magától értetõdõ.
Maryu 2017 ápr. 14. - 19:51:01
(448/687)
Nem lehet, hogy most Amerika bekeményített? Amikor a republikánusok vannak hatalmon, mindig kitör valahol, valami háború. Gondolom a fegyvergyártók miatt.
No meg arról is beszélnek, hogy kezd Kína kihátrálni az északiak mögül.