Téma: Yoo Gong

Maryu 2017 ápr. 14. - 19:40:11
(447/687)
És mivel Noemiseoul ezt tette velünk, nem jöhet áztatni. Amíg mi pancsikolunk, addig õ a kis sámlin tisztálkodik a lavórral.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 19:32:22
(446/687)
Nocsak.
milyen bátor ez a Min-Rin.

És mondd csak
milyen koreográfiára gondoltál?
hm?
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 19:30:55
(445/687)
No way out, kedves Firestone.
kösd fel az erhud
nagy meccs lesz
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 19:29:43
(444/687)
hatvanvalahány éve mindjárt kitör.
a világ leghosszabb és legunalmasabb sorozata :-)
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 19:28:17
(443/687)
Nem baj. lényeg, hogy engem imádj. fõleg a hajón.
Ez nem lesz nehéz, mert szép vagyok, okos és elbûvölõ is.
azon a linken egyébként elég tejbetök legények voltak, vagy agyonoperált mûfaksznik, tisztelet a kivételnek.
Ha van zsírpárna, nyugodtan lehet kezdeni a gyakorlást.
Babika pedig hamarosan be fog mutatkozni
újra.
errõl gondoskodom.
Maryu 2017 ápr. 14. - 19:12:36
(442/687)
Köszi szépen. Neked is boldog Húsvétot.
Ha kedved van velünk jönni, természetesen Neked is a fedélzeten a helyed.
Maryu 2017 ápr. 14. - 19:07:52
(441/687)
Azt mondták az elõbb a hírekben, hogy bármelyik percben kitörhet Koreában a háború. Remélem nem igaz, túloznak.
Maryu 2017 ápr. 14. - 19:04:37
(440/687)
Bocs fordítva akartam írni:
....akkor már csak üres kirines doboz lesz.
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 18:16:42
(439/687)
Ne gyávulj el! Jó lesz, hidd el!
A buli csúcspontja az lesz, amikor maga noemiseoul fog szólót táncolni nekünk. Attól a delfineknek is leesik majd az álla. :)

Másnap pedig bevonszoljuk magunkat az egyik onsenbe, ahol néhány óra alatt kiáztatjuk rozzant csontjainkból az éjszakai megpróbáltatásokat.
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 17:10:14
(438/687)
Hasonlóan szép ünnepet kívánok!
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 17:05:25
(437/687)
:))) Igazad van, de miért hiszi mindenki, hogy valami célzás akart lenni? Mindjárt világgá megyek. Mindenrõl noemiseoul tehet!

Gong Yoo meg csak figyel. :)
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 17:01:05
(436/687)
:))) Az erdei xilofon?
kaboca12 2017 ápr. 14. - 15:52:39
(435/687)
Ezt most csúnya célzásnak vettem a legutóbbi görbe estémre vonatkozóan! :D Egyébként szeretem ezeket a söröket, de lehetõleg grapefruitos legyen és semmiképpen ne bodzás, ha már nekem csak ez jutott. :)
Baklavát még nem készítettem, bár most rákukkantottam a receptre, nem lehet túl nagy ördöngösség, de valószínûleg nem lenne olyan mintha egy török háziasszony készítette volna. Különben meg egyrészt nekem túl édes -borzasztóan édes- volt a sokadik kóstolásnál, ráadásul én ebben az évben megvontam magamtól a cukort, mézet és ne kísérts, hogy sütögetnem kelljen ilyet. :) Hajlamos vagyok elgyengülni. Ha boltban vagyok hamar elfordítom a fejem, na de az én kezeim közt.... az akaraterõmnek is van határa. :)
Na ugye? A videó felvétel is bizonyítja, hogy helyem van köztetek. :) A másik link után meg kell állapítsam -amit már korábban is észrevettem-, hogy a koreai lányok, nõk nagyon szépek, szebbek, mint a török társaik. De a férfiak terén azt kell mondjam, hogy egyenlõre még mindig a másik irányba húzok. Remélem ezért nem kapok ki itt nagyon!? :) Bár kérted, hogy ne a hasonlóságokra koncentráljunk, nekem mégis az a legszembetûnõbb, bocsánat érte! :)

Babika, hastánc..... Sokat említitek õt, de még nem volt szerencsém megismerni. Nem vagyok egy megfutamodós fajta, nagy a kitartásom, de azért kíváncsi lennék, hogy miért kell õt kordában tartani?? Ezen azért elgondolkodtam. :)
Hastáncot??? ÉN???? A tánc meg én két különbözõ világ. Vagy inkább bolygó. :) Sosem ittam még annyit, hogy az menjen nekem, józanul meg biztos nem égetem le magam. :) Ráadásul hastánc, amirõl a férfiak szórakoztatása az elsõ gondolatom. :) Szexi-erotikus, alulöltözött.... mondjuk a derék körüli zsírpárnáim adottak hozzá, ami elvileg elengedhetetlen ennél a mûfajnál, de ebben ki is merül a hasonlóság. :D
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 15:10:13
(434/687)
mosmér.
Én csak a jogos tulajdonomhoz ragaszkodom..
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 15:08:20
(433/687)
nem baj. Fél kettõ után úgyis jön a felmentõsereg
hatalmas uszonycsapásokkal
hátukra erõsített csini hûtõtáskákban hozzák
a joghurtos -kókuszos -sojukoktélokat.
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 14:59:00
(432/687)
Bocs Firestone, de nem.
vmi ütõsebbet várunk el egy ilyen partin, egy olyan tehetségtõl mint te.
Ezt tanuld be addigra.
https://www.youtube.com/watch?v=27OXxdxDWpE

a delfinek már fel vannak tüzelve
nem hagyhatod õket cserben
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 14. - 14:52:04
(431/687)
Késõnjövõknek már csak alkoholmentes sör jut!
Ebben szigorúságot és rendet tartok!
Egyébként elkélne egy kis baklava. olyan pisztáciás

De most valami szösszenetnyi félkomoly, a topik kemény magjának is érdekes lehet egy pillanatra.
A koreai sorozatok a többi ország médiatermésére is hatnak.
Pulykisztánban sorra dobják piacra a nagysikerû szériákat, természetesen azokat is europid igényekhez igazítva.
Mindezt azért, hogy ha vkinek nem fekszenek a koreai -japán cuccok, hát ez egy másik lehetõség a beaklosításra.

A két ország egymást testvérnemzetnek hívja
https://www.youtube.com/watch?v=7pxfIZRkUxA
a török katonák ott csápoltak az elsõ sorban az 50 -es háború idején /ez a link fõleg kabócát érdekelheti, de érdemes belekattolni/

hát olyan nagy testvérek, hogy a párhuzam ott van a filmekben is.
Figyelem, elsõsorban ne az esetleges hasonlóságra fókuszáljunk /bár idõnként van/, hanem amit a karakter avagy a színész áraszt magából
Egy török soha nem lesz olyan, mint egy koreai, de hasonló üzenetet át tud adni egy konkrétan rájuk fogadóképes csoportnak.
Ráadásul a történetek között is igen sok az egyezés -ami itt kasszasiker volt, ott miért ne tetszene..?
https://www.youtube.com/watch?v=rN-35_VsVAM

nagyon rafkós, globális hadmûvelet ;-)
ha ésszel nézed, szórakoztató

De térjünk a lényegre: hajlandó vagy -e Babikára vigyázni, amíg Janka pocokmentesen végre kitombolja magát?
taníthatsz neki néhány hastánclépést is.
Ez a beavatási próba.
te még zöld vagy errefelé
nem tudod, hogy ez nem is olyan sétagalopp..
mármint Babikát kordában tartani.. ;-)
kaboca12 2017 ápr. 14. - 13:06:58
(430/687)
Persze, engem meg hagyjatok itthon nyugodtan, meg se említsetek csupán azért, mert török vér csörgedezik az ereimben! :) Majd én vigyázok a barlangra addig! :D

Viccet félretéve, itt is kívánok mindenkinek boldog húsvétot! :)
Min-Rin 2017 ápr. 14. - 12:45:41
(429/687)
Micsoda gazság, rám kenni mindent?! Teljesen ártatlanul beszéltem errõl-arról. Ne tessék belemagyarázni a szavaimba mindenfélét! Ártatlan bárányka vagyok, igenis! :)) A képen is látszik.
Maryu 2017 ápr. 14. - 12:05:14
(428/687)
Indítsd nyugodtan, ez még pont hiányzik a fedélzetrõl.

Megjegyzem, ha én táncra perdülök, akkor már üres kirines doboz nem lesz.