Téma: Yoo Gong

hanguktaekwondoo 2017 febr. 28. - 15:23:47
(67/687)
Én ezt a letöltõs izét nem tudom hogy kell csinálni, én ehhez hülye vagyok. Gong Yoo se tudja. Min-Rin magyarázta már nekem többször,
de bedühödtem oszt odavágtam. nem Min-Rint. Szerintem konzultáljatok.
Én gyalog nézem a filmeket indán, vikin meg tube -on ha felrakják.

Van még egy, a Heartless City /máshol Cruel City/. 무정도시 -ami azt illeti elég mocsokdosi.
Valamikor 2014 október legvégén volt róla szó az Úticélban.

Mestermunka.
Este nem kell nézni, más napszakban érdemes valamikor beiktatni.
https://www.youtube.com/watch?v=VYx4BnzQHdk
hanguktaekwondoo 2017 febr. 28. - 15:19:48
(66/687)
Szeppuku elõtt erre meg élvezettel lehet fetrengeni
https://www.youtube.com/watch?v=IY50YVQJ8GU
hanguktaekwondoo 2017 febr. 27. - 18:55:58
(65/687)
Jó kutya...
töltött kutya...
hanguktaekwondoo 2017 febr. 26. - 15:35:11
(64/687)
Hát az van hogy most már Gong Yoo tegnap este eldöntötte magában, hogy nem megy vissza ma hanem marad egész nap, és holnap akkor meg inkább korán kel, és KTX -szel beér 9 -re és akkor minden rendben lesz! Úgyhogy akkor most elmentek barátokkal kávézóba és nagyon jó, és Gong Yoo aztán kicsit elvonult az ablakhoz és kinézett és kicsit elaludt, mert délelõtt sokat futott meg játszott is a tengerparton. Le kellett ugrálni a kutyát ugyanis. és közben meg a háttérben szól a zene és jól elaltatja kicsit
https://www.youtube.com/watch?v=KG0bzrgLpp8
hanguktaekwondoo 2017 febr. 26. - 15:29:34
(63/687)
Örülök, hogy találtál olyat, ami felkeltette az érdeklõdésedet. Remélem, jól fogsz szórakozni -ha mégsem felelnének meg az elvárásaidnak, gondolj rájuk úgy, mint tapasztalatra.
Ha a történelmi filmek nem kötnek le, elképzelhetõ, hogy érvényben van nálad az örök törvény:
amely tér és idõ untat, ott és abban már túl sokat voltál :-)
A mélyenszántó probléma ismerõs: én a Shillát se bírtam végig. Gyakorlatilag rosszul vagyok a koreai történelmi filmektõl :-))
Ennyit a magánélet titkos bugyrairól és most vissza a filmekhez:
érdemes a Min-Rin által az Úticél: Korea topikban ajánlott filmeket is górcsõ alá venni, minden bizonnyal lesz, amelyik megtetszik.
Úticélkorea blogjában sok érdekeset olvashatsz, filmeken túl is.

Ezenkívül más topikokba is jó átlátogatni, mert találhatsz ott is olyanokat, amik érdekesek lehetnek számodra
-a fórumon sokféle ember van, különbözõ igényekkel és saját világgal.
Most az Úticélt említve eszembe jutott egy film, a Never Forever. Egyre aktuálisabb, igazából hótkemény témát dolgoz fel -nevezetesen a vegyes kapcsolatot/házasságot- nyakon öntve nyálmentes csavarral. Sztem elég jól sikerült.
A fõszereplõ srác nincs átoperálva, tehát aki seggrázós kandúrbandi rúzzsal turbózott somolygására vágyik, az itt csak bolyongana.
Az Úticélban lehet róla olvasni kicsit bõvebben 2014. jún. 18. 13:14
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=3520439&postorder=desc&result_per_page=60&highlight=3520439

vagy itt:
http://koreaekkovei.blogger.hu/2014/06/18/mazatlan-szerelem-avagy-a-hwa-nem-feltetlenul-byeong

Ha vicceset akarsz és kibírtad a No Regretet, nézd meg az Antique Bakery -t.
Ha nem bírtad ki, az se baj, mert az Antique nem megy rá a részletekre, inkább a humoron van a hangsúly meg a színészi játékon.
Könnyed, de tartalmas, mint a valódi tejszínhab.
Meleg csávók üzemeltetnek egy cukrászatot, aztán betoppan egy munkát keresõ, pofátlan suttyó aka Yoo Ah-in, aki persze, az egészrõl nem tud semmit és bonyolít.
De elõtte és közben még kiakasztja a népet.
Az alábbi percekben az elsõ találkozás és Yoo Ah-in zabál. Elég tehetségesen.
https://www.youtube.com/watch?v=0c61Kvmu3Lc

A film azért is érdekes, majdhogynem relikvia, mert a véleményem szerint méltatlanul mellõzött, Bad Guy -os Kim Jae-wook itt normális szerepet kapott és nagyon jó benne. Ott tipeg a cukrászdában Choi Ji-ho is, aki Gong Yoo -val játszott a Finding Mr. Destiny -ben és ismerõs lehet még a Time Between Dog And Wolf -ból, ahol viszont Lee Jun-ki vágta ki tisztességesen a rezet. Tehát a film egyfajta kor/e/ai sztárparádé is...
Aztán vannak olyanok is, hogy Cain And Abel, So Ji-sub -bal, de a vége ocsmány, mert az ilyen orvos azt nem érdemli meg hogy lélegezzen. Az eleje csupa vér, azt csak az élvezi, aki a mindennapokban nem lát belõle eleget, tehát, ha nem kell, pörgesd az elsõ néhány részt, semmirõl nem maradsz le. Itt is a bogszu a lényeg; elég feszes a film, a maga nemében oké.
Azt hiszem, eleget szövegeltem már a filmekrõl, ezt azért végig is kell olvasni :-) van mibõl válogatni.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 26. - 15:17:00
(62/687)
Kínához egy élet kevés, nem fogsz unatkozni. A fürj legyen veled! :-)
hanguktaekwondoo 2017 febr. 25. - 21:07:14
(61/687)
Jót vacsiztam.





a kutyát ne keressétek.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 25. - 10:50:51
(60/687)
Remek ötlet, Gong Yoo már rég látta anyut! Össze is kapja magát és egy késõi vacsira meg is érkezik!
A teraszról együtt nézik a tûzijátékot
reggel pedig irány a strand és a szörf, meg mindeeeeennn....!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 25. - 10:49:18
(59/687)
Kedves Janka, köszönöm a bizalmat és megtisztelõ, hogy a véleményemet kérdezed. Alább említek néhány filmet, Lee Min-ho -n túl is, de, kérlek, vedd figyelembe,
hogy kettõnk ízlése több ponton eltérhet , illetve, mivel nem készítettem teljes listát, ki is hagyhatok olyat, amit szerintem érdemes lenne megnézni.
Gondolom, egyénileg is búvárkodsz, így valószínûleg már felfedeztél néhány olyat, ami hosszabb távon is leköti a figyelmedet.
A Bad Guy nálam abszolút vezet. Már annyit vesézték, +ez nem a Nam-gil topik és te is láttad; nem hallottam -olvastam még senkit, aki ne superlativusokban beszélt volna róla. A vége köpedelem, de az ilyesmi echte koreai perverzió -megvallom, idõnként már kissé monotonnak tûnik.,
Lee Min-ho -val, többekkel ellentétben, nincs bajom. Én jó színésznek tartom. nem az õ hibája, hogy a rendezõnek megtetszett egy arckifejezés és abba merevíti be a nyomorultat, egyszóval nem hagyja játszani.
Ez volt a bukta pl. a Personal Taste -ben, pedig jól indult, Lee Min-ho tudna komédiázni is, ha hagynák, de úgy tûnik, leosztatották neki a szenvedõ -merengõ sémát, hát azt gyûrik ezerrel.
A City Hunterben is oké volt, csak az egész sztori meg a kivitelezés valahogy irreálisan negatív volt -ezt szeretik arrafelé, gondolom, nosztalgiából flagellálják magukat-, plusz a vége kicsit Bad Gy -osra sikerült.
A heirs meg a virágfiúk is olyan negatívan suhogott hogy nem voltam hajlandó végignézni. A mostaniakra nem vagyok kíváncsi mert túlplasztikázták és így már nekem totál hiteltelen.de, nyilván, ez csak az én véleményem.

Filmek közül So Ji-sub Always -e ütõs, hiteles benne a csávó-kezdem azt hinni, hogy csak akkor, ha szomorkodik.
A Master's Sun -ban néha ugyan elkapja a macska farkát és ígéretes, viszont valamiért õt se engedik játszani -van jónéhány betontapló rendezõ arra, akik az általuk dirigált színészek kisujjával nem érnek fel, mégis, õk ütik a tamtamot. meg a producer.

Ezért vannak gyalázatosan rossz filmek, kiugróan tehetséges színészekkel, majd te is látni fogod vagy már neked is feltûnt.
Némelyik, ha csak lehet, a szarból is aranyat csinál, mint pl, Yoon Eun-hye /Lie To Me/, vagy Yeon Woo.jin / When A Man Loves/,
de ide tartozik pl. Kim Sun-ah /Smell Of A Woman/ vagy Song Seung-hun is,,, hogy Gong Yoo -t ki ne hagyjam stb.
Kínosan megharcolnak azért, hogy ne bábuként adják vissza a sokszor primitív elképzeléseket és lõn, sokszor sikerül nekik, ami arrafelé nagy teljesítmény!

Zombikból elég a mindenapokban, azt hiszem, azt a filmet inkább hanyagolom :-)))

Nagyra értékelem, ha egy koreai film felhõtlen kikapcsolódást nyújt. Ijesztgetni a klisék felhasználásával nem túlzottan nehéz, de megnevettetni koreaiként nyugati nézõt, ez mindig elismerésre késztet -lévén a két világ nem mindig ugyanazt és ugyanúgy tartja viccesnek. Ha jól akarsz mulatni, nézd meg a The Man Who Can't Get Married c. sorozatot, Jee Jin-hee brillírozik / a már epic vizsgálat -jelenet/
https://www.youtube.com/watch?v=-eJwJTzzPyQ
és egy kedves mellékszerepbõl a maximumot hozta ki Yoo Ah-in, aki viszont az egyáltalán nem vicces de minõségi és egyszerûn szép Secret Love Affair -ben nyújtott emlékezetest.
Sztem Yoo Ah-innek ez a legnagyobb, ami adatott. Ilyen szerep és lehetõség 20 évente egyszer jön szembe, ha egyáltalán szembejön; bölcs színész ezt tudja és alázattal végzi tovább a dolgát.
Lehet, hogy erre gondol Lee Jun-ki is,akinek A király és a bohóc után egyszerûen nem adtak nagyobb lehetõséget. Amit láttam tõle, az középszerû, olyan korlátok között volt kénytelen játszani, hogy az alapanyagból még õ sem tudott énekes halottat csinálni. Még fiatal, reméljük, bizonyíthat.

Kedves film a '"1% of Anything 2016 -os feldolgozása /az eredeti sztem mélyen alatta van/
-nincs benne következõ meg párhuzamos élet, vámpír se és a picsába még egy nyamvadt goblin se, de kellemes szórakozást nyújt és üdítõen kevés benne a gyûlölködés.
Ami még jó benne, hogy a fõszereplõ hölgynek van agya és ez több dimenzióssá teszi a kialakuló férfi -nõ kapcsolatot
-tehát nem riszál, nem intrikál és nem tapad, ellenben idõszakonként helyreteszi a már elejétõl tudat alatt utána kotró õsparasztot.
A vége jó, nyál valahogy sehol.

És ne feledkezzünk meg Gong Yoo elsõszámú kedvencérõl, az
It's Okay That's Love -ról, ami többek között neuropszichiátriai és egyéb nyavalyákat tálal felületesen ugyan, de, mivel a sztori jó és a number one színészek már az elsõ perctõl lubickolnak benne -van, hogy szó szerint- ezért roppant szórakoztató.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 24. - 09:18:00
(58/687)
Na szóval, ott tartottam, hogy tegnap este Gong Yoo éppen zuhanyozni készült, amikor valami vinnyogásra lett figyelmes. Csodálkozva látta, hogy az ajtó elõtt egy detoxból szabadult bélafütyi õrjöng és Sacher -tortát követel.
Gong Yoo megsajnálta és kihozta neki a maradék kutyát, mire az boldogan rávetette magát és visítva birokra kelt vele.
Gong Yoo mosolyogva integetett utánuk azután derûsen beballagott a fürdõszobába és lezuhanyozott. Majd puha félálomban még olvasgatott kicsit és mosolyogva elszunyált, közben még arra gondolva, hogy hétvégén kipróbálja a víz -kalligráfiát, amit egyszer a Beihai-parkban látott.

Ma pedig frissen és vidáman ébredt
mert kora délutánig még egy kis meló
-aztán hazatérésbuli..!!
Persze csak lájtban. Már alig várja!
Lesz karaoke -parti, ami lehet hogy elhúzódik mert a társaságban sokan nem tudnak énekelni viszont ezt a dalt mindenki szereti!! Mármint énekelni, vannak akik, teli torokból...
https://www.youtube.com/results?search_query=Ost+Bad+Guy+Sometimes+i+cry+alone

Ám mindenki titkos kedvence, az örökzöld, forró ritmusok hamarosan beiizzítják az ösztönöket...és a hangulat egyre emelkedik....!
https://www.youtube.com/watch?v=8410qUT4QtA
hanguktaekwondoo 2017 febr. 24. - 09:04:07
(57/687)
Helló Janka!

Ne törõdj Min-Rinnel, kicsit zsémbel, mert nem tetszik neki a Gobelin :-)) Sötét zsákruhába bújtatták szegény Gong Yoo -t meg állandóan szomorú, Lee Min-ho meg a többiek is feszkós, szomorú filmekben játszottak, hát persze, hogy megelégelte, igaz, Min-Rin? ;-) Régebben vidámabbak voltak a filmek, ebben a lombtalan télvégben nem ilyenre vágyik az ember... Jun-kitól meg várunk valami hasonló nagyot, mint a Király és a bohóc, de ez nagyrészt sajnos nem rajta múlik.
Nincsen semmi baj ezekkel a felsoroltakkal, ne vedd szó szerint. Egyébként a Goblin nekem se tetszett, abba is hagytam, valahogy nem tudott igazán lekötni. Persze, ez csak a saját vélemény, de hallottam másoktól is, hogy jobbat vártak. Gong Yoo színészi kvalitásait igazán méltóbb keretek közé is helyezhetnék már. Természetesen, ha másnak más a véleménye, semmi gond, mert láthatjuk a dolgot máshogy.

A szilvásgombóc nem ártott meg, mint látod... ;-)
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 21:22:11
(56/687)
Unlak.
Min-Rint ne tipord. Hosszú évek barátsága és még annál is több köt hozzá. Az õ véleményére adok, mert szeretem és becsülöm. Van itt még néhány jó barát a Korea -szekcióban, akad, akit személyesen ismerek, van akit nem. Téged nem ismerlek személyesen és nem akarsz jóbarát lenni. Mi dolgunk akkor?
Ne fárassz az agyalásoddal. Adok egy tippet: mi van ha egy nick alatt 2 különbözõ ember ír be? Vagy 3. vagy 4. Vagy 2017.
Ezt is vedd figyelembe. Sõt :-)

W

Privátban többen jelezték: a topik hangulata jó, remekül szórakoznak. Mióta itt vagy a topik kong a lexikonszerû, üres kliséktõl. Üldözöd a saját gondolatot, mert a sajátjaiddal sem vagy tisztában. Így züllesztette kriptává Babika annak idején a Kim Nam-gil topikot :-)
Mindenesetre, ha lesz kedvem, írok ide, mert szórakoztat és mások is jókat röhögnek. Nem érdekel mit bugyborékolsz. Törvényt nem sértek, erkölcsöt nem rombolok.
Aki közel áll hozzám, ahhoz lojális vagyok. Aki jószándékúan ír, netán még szellemesen is, azt kedvelem és soha nem bántom.
A te dolgod, hogy nem akarsz közéjük tartozni.

Most megint átfutottam, amit mûveltél: totál Góbi.
Továbbiakban ne erõlködj, nincs idõm rád.
Hölgyet nem ütök, pláne, ha már a porban kaparász.
Min-Rin 2017 febr. 23. - 20:22:13
(55/687)
Ó, milyen izgalmas purparlé keveredett itt!

Gratulálok, nemrég még epigonnak tûntél, mára azonban olyan remek stílusgyakorlatokkal kápráztatod el a nagyérdemût, hogy senki le nem mossa rólad, hogy valaki más vagy. :)

Gong Yoo jobb sorsra érdemes legény volt, valamikor én is szívesen néztem, de mostanában jobb elkerülni, ahogy számos társát, akik a sötét markában vergõdnek. Kim Nam-gil, Lee Jun-gi, Lee Min-ho és még jó páran már csak halvány árnyékuk valamikori önmaguknak. Kár értük, de rajtuk múlt.
Laura5 2017 febr. 23. - 20:09:37
(54/687)
No, lám csak, megérkezett a várva várt válasz és hát nem csalódtam ! Hoztad a szokásos formádat !
Párnacsatát így az interneten keresztül nem igazán élvezetes vívni !
De nocsak már is megfeledkeztél róla, hogy ki is vagy valójában ! Nem vagy a szavak embere ? Erõsen kétlem ! Írásaid nem ezt bizonyítják ! Imádod felszabadítani a nõket ? Nos, az adatlapod alapján te is nõ vagy ! Vagy mégsem ??? Bár tudom, a " szakvéleményezõ " is azt vallotta idõnként magáról , hogy a saját neméhez vonzódik ! De én abban is kételkedtem, mert szerintem azt is csak polgárpukkasztásnak szánta. Jó poén volt valóban azon még én is jókat mosolyogtam. (Szerencsétlen Babika miket kapott , de aztán vele szemben is átléptél egy bizonyos határt és az már egyáltalán nem volt humoros . Pedig gyakran én is szívesen kiosztottam volna ! ) Látom ebben is követed a „mester” példáját , dicséretes és figyelemre méltó, de ha nem veszed zokon én nem vonzódom a saját nememhez , a nõkhöz , ezért nem tudok mit kezdeni ebbéli megnyilvánulásoddal !
Viszont ha kérhetem , ne nevezz nyuszikádnak, mert nem szeretem a nyulakat ! Maradjunk inkább a tigrisnél, látom, úgy is kellõképpen belekapaszkodtál abba a hozzászólásomba , mivel arra hivatkozol nem egy esetben .

Ugyan ez a magánügyem és nem tartozik senkire, fõleg nem egy színész fórumán nem ildomos errõl írni, de hidd el nekem , nincs bennem semmi frusztráltság, hiányérzet, bár te már korábban is mindig erre hivatkoztál, ha bárki kifogásolni merte a hozzászólásaidat. De ahogy már korábban is említettem, nem szerettem volna, hogy hiábavaló legyen a sok fáradozásod, és senki nem reagáljon rá , mivel éppen ez volt a célod. Jaj, bocs mindig elfelejtem, hogy folyamatosan, de következetesen összekeverlek valaki mással ,aki régebben mindig ilyeneket írogatott. De tudod, az emberek tudatalattija gyakran felszínre tör és hát ez alól én sem vagyok kivétel !

Igen, abban tökéletesen igazad van, hogy én inkább Gong Yoo filmjeirõl szeretnék itt olvasni, de nem csak a Goblinról, bár most éppen ez a legaktuálisabb téma . De nem ezért írtam elõtte ilyen hosszasan és úgy gondolom, azért talán nem volt annyira felesleges ennyit írnom, és nem vagyok mérges , pláne nincs mit szégyellnem . Inkább nagyon csalódott vagyok, hogy miért kellett ilyen irányba elvinned egy sokunk által nagyon kedvelt színész topicját ! Kérlek, erre válaszolj nekem, mert oly híján vagyok az intelligenciának, hogy tényleg nem értem !
Annyira örültem, amikor megnyitottad a fórumot , de nagyon hamar sajnos le is fagyott a mosoly az arcomról !
Bár tudom, neked lételemed az irónia , a cinizmus, de kérlek, nem lehetne egy kicsit finomabban ? Ez a nagyszerû színész tényleg nem ezt érdemli !
A szarkazmusodat jól ismerem, korábban magam is jókat derültem idõnként rajta, de csak addig amíg nem volt sértõ és nem aláztál meg másokat . Kérlek , nem folytathatnánk békességben a továbbiakban ? Kérhetném esetleg, hogy , próbáljunk meg bizonyos kereteken , az ízlés határain belül maradni ?
De látom, saját magaddal jól elvagy , így ennek a hozzászólásnak lehet, hogy tényleg semmi értelme, így részemrõl befejezve ,mert ismét csak gúnyolódsz ! Ehhez viszont tényleg nincs kedvem , a normális párbeszédre nyitott vagyok , de a sértegetésre nem !
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 18:53:28
(53/687)
Lórika elég a hülyeségbõl. Ha vágysz valamire írd meg Gong Yoo bácsinak a tvitteren ne engem szekálj. Idáig ringattalak de most már unalmas ez tényleg. Legalább egy kicsi eszed lenne hogy beszélgetni tudnál de még annyi sem. Ne õrjöngj mert miattad bezárják a topikot. Talán ezt is akarod bár ez sem érdekel. Ha engem meg kitiltatsz mert ezt akarod visszajövök, ha úgy akarom tudod. Ó drága egyetlen Teremtõm adj boldogságot és sok mosolyt az okos és szeretõ szívû nõknek mert kincsekkel élnek!
Éljen Gong Yoo bácsi aki nagyon de nagyon szereti az intelligens és jóindulatú nõket! Nem baj ha nem olyan nagyon okosok mondja Gong Yoo csak izé jaji stenem eszembe jutott az az izé az a tigris...
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 18:32:53
(52/687)
Vadcicus pancsizzunk is jó?
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 18:23:29
(51/687)
Párnacsatát. Nem is tudom tényleg hogy van ez de a buta vagy hisztérikus nõk vagy sajnos mindkettõ valahogy az ágyban hogy is mondjam mint a vulkán. Szerintem olyankor jön ki a frusztráció és a ki nem élt szexuális vágyaknak a nagy feszültsége. Gondolom érted mit akarok mondani, hidd el nekem én se vagyok a szavak embere inkább cselekszem. Imádom felszabadítani a nõket nyuszikám. Rossz lehet azért hát nekik mostanában tudod ebben a világban. Sok gyengédség kell nekik, csók és megértés és még sok más minden gondolom sejted igaz? Hát akkor adjuk meg a módját, nem kell kapkodni semmiben. Felesleges volt látod ezért ennyit írnod meg ilyen mérgesnek lenni már a legelején láttam hogy mire vágysz. Nem kell ezt szégyellni. Gobelinezünk reggelig nem probléma és holnap jókedvûen ébredsz.
Laura5 2017 febr. 23. - 17:08:57
(50/687)
Remélem senki kedvét nem szegte a korábbi intermezzo és végre másoknak is lesz kedve hozzászólni Gong Yoo-val és munkásságával kapcsolatban.
Engem mindenképp abszolút jó szándék és Gong Yoo iránti rajongásom késztetett rá , hogy végre hangot adjak , szerintem mirõl is kellene szólnia egy színész fórumának .
Csak remélni tudom, , hogy nem éltem vissza a türelmetekkel és vannak, lesznek akik még ha nem is jelzik, de egyetértenek velem !
Laura5 2017 febr. 23. - 17:01:05
(49/687)
Aztán sokunk számára eljött a várva várt pillanat . 2016 decemberében végre , újra egy sorozatban láthattuk a Goblin-ban.

Én naiv azt hittem, hogy többek között végre azért nyitnak neki is topicot, hogy errõl a sorozatáról írjanak, mert ahogy olvastam nagyon sok emberre volt igazán nagy hatással a történet és a szereplõk játéka is.

A speciális részben azt nyilatkozta a forgatókönyvíró nõ - aki nem mellesleg több sikeres sorozatot írt , lásd : http://asianwiki.com/Kim_Eun-Sook_(screenwriter) - , hogy évek óta könyörgött Gong Yoonak , de csak most sikerült végre rábeszélnie, hogy elvállalja a szerepet.
Szóval , rám is nagy hatással volt a történet. Különleges , megfoghatatlan volt az egész. Bár jól tudjuk akik régóta nézünk koreai sorozatokat, a koreaiak világában, kultúrájukban ezek a dolgok elfogadottak , valószínû nagyon sokan a mai napig hisznek benne. Nem véletlenül foglalkozik több sorozat is hasonló témával.
Na és ahogy megformálták a színészek a rájuk osztott karaktereket, az is zseniális volt . Szinte minden szereplõrõl szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni.
Laura5 2017 febr. 23. - 16:41:16
(48/687)
Majd több éves kihagyás után 2016-ban 3 nagyszerû filmben is láthattuk. A szép és romantikus A Man and A Woman-ben , félelmetes Train To Busan-ban és a The Age of Shadows-ban .

Kép: A Man and A Woman