Téma: Yoo Gong

hanguktaekwondoo 2017 ápr. 26. - 22:32:54
(647/687)
A tacskesz tanulékony. Figyel és ellenõriz.
Még megérjük, hogy õ instruálja a gyakorlatokat.
kellõ komolysággal. kétlábon.

nekem a freestyle és a savansana a kedvencem
https://www.youtube.com/watch?v=ciBKB1fC-6g


https://www.youtube.com/watch?v=L-__tWEjgEk

Légy résen.
kaboca12 2017 ápr. 26. - 22:28:00
(646/687)
Érdekes, hogy ez a virág is összeköthetõ az élet bizonyos szakaszával. Érdeklõdve olvastam a soraidat. :) Igazából engem nem is a szépsége fogott meg, hanem az illata. Viszont sajnos amennyire én szeretem õket, õk annyira nem szeretnek engem. A kerti virágaim általában szépek, de házon belül nem tudok velük mit kezdeni. Valószínûleg a házunk fekvése a probléma, nem igazán találok olyan helyet, ahol látványosak lennének. Nagy álmom egyszer egy igazán világos ház... egyedül a karácsonyi kaktuszom az, ami virágokat is hoz, egyébként csak azok maradnak meg, amik sima zöldek.
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 22:26:43
(645/687)
Mi van a tõrrel? Mit kell csinálni?
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 22:25:16
(644/687)
Micsoda dolog így beletrappolni a mi finom virágillatunkba? Irigykedsz, valld be! :-P
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 26. - 22:24:54
(643/687)
nem hittem én semmit.vártam, hogy emberré váljon.
A Chuno -ban gatyapõcös csimbókos népek rohangálnak krinolinban.
kizárt.
Viszont a Thank You hátha oké lesz
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 26. - 22:22:28
(642/687)
nem baj. csak úgy lustán csinálgassad. hova rohannál
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 26. - 22:21:04
(641/687)
Meg kell védenem a hölgyet: szép õ kívül -belül. Az látszik, hogy megtaposták, ez megkeményítette. de sztem gazdagabbá is tette.

weh Min-Rin más topikokban ilyenkor kapják elõ a maláj tõrt.
Mi mit fogunk csinálni? ;-)
hanguktaekwondoo 2017 ápr. 26. - 22:16:54
(640/687)
én is rettenetes áhítatos vagyok
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 22:10:27
(639/687)
Szép nagyon, de noemiseoulnak igaza van, már nem olyan mint volt és nem csak az eltelt évek teszik. A vonások szépsége kevés. Az igazi szépség mindig belülrõl jön, nála én csak a külsõ szépséget látom. Mintha kihûlt volna, hiányzik belõle a tiszta öröm. Kicsit talán keserû. Ez a szórakoztatóipar kiszívja a nõkbõl-férfiakból a lelket és csak testet hagy maga után. Jó, nem mindenkire érvényes, vannak olyan erõs lelkûek, akik ellen tudnak állni, de sokan elveszítik régi önmagukat. Elég kicsit körülnézni itt a port személy részében. Finom vagyok, és nem mondok neveket. :)
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 22:02:37
(638/687)
A lótuszvirág a hetedik csakra, a fejtetõn levõ koronacsakra jelképe. Úgy tartják, ha a koronacsakra felébred, tiszta és békés tudatállapotba kerülünk. Talán ezért is hat ránk olyan erõsen a lótuszvirág, amely a piszkos mocsárból emelkedik ki, éjszakára a vízbe merül, majd nappal megint kiemelkedik. Az iszapból tör elõ, mégis makulátlan és nagyon szép, ahogy az ember az anyagi világból tiszta lélekkel és szellemmel emelkedik ki.
Számos õsi kultúra - India, Kína, Egyiptom, stb. - fûz a lótuszhoz szimbolikus jelentést. :)

Az ember valamiféle áhítatot érez a láttán, nem?

Nekem ettõl függetlenül nem a legkedvesebb virágom, de elbûvöl. Azok állnak a szívemhez legközelebb, amelyekhez személyes emlék fûz. Felejthetetlen emlékek a rózsák, egy cserép gyönyörû, rózsaszínû ciklámen, egy cserép bájos árvácska. Az árvácska még ma is megvan, azaz utódai, mert a virágládába lehullott magjai évrõl-évre kikelnek, a ciklámen minden évben újra kihajt és virágzik. Óvom õket. :)
Maryu 2017 ápr. 26. - 21:46:26
(637/687)
Szerintem õ még mindig szép nõ. Csak már nem 20 éves szép nõ, hanem 35 éves szép nõ, de természetesen csak õ öregszik.

Alighanem az se tesz jót, hogy gyakran a forgatásokon esik szerelembe a partnerével. Úgy tudom, még nem ment férjhez. A legtöbb nõ, csak akkor jön rá, hogy nem veszített volna semmit, ha nem megy férjhez, ha már férjhez ment.
kaboca12 2017 ápr. 26. - 21:33:29
(636/687)
Nagyon ciki bevallani, hogy én bizony lusta vagyok? :) Ha igen, akkor meg sem szólaltam...
kaboca12 2017 ápr. 26. - 21:31:54
(635/687)
Na ezt most nagy élvezettel olvastam, néztem és hallgattam. Nekem a lótuszvirág a kedvencem önmagában, zsebkendõben, tusfürdõben, illatosítóban és bármiben. Minden virágot szeretek, de ez valamiért a kedvencem lett. :)
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 17:51:40
(634/687)
A vikin is nézhetõ - lenne - de "a tartalom nem érhetõ el az ön régiójában". Szûkítik már, hogy egyre többen fizessenek érte.
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 17:44:00
(633/687)
Jang Hyuk a Chunoban volt a legjobb, de ha nem akarsz szoknyás férfiakat nézni a Chunoban, akkor megnézheted a Thank You c. sorozatot. Abban egy sebészt játszik, de vértõl csöpögõ mûtõ csak az elsõ percekben látszik, aztán már más színen folyik a történet. A pofátlan sebész lassanként megváltozik, és nem kell sírni a végén.
Ahogy nézem, az egész fent van a youtube-on angol felirattal, egy-egy epizód több részre vágva.
https://www.youtube.com/watch?v=ruDtt1vVIeI&t=559s
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 16:34:30
(632/687)
Song Hye-kyot 2010-ben még a legszebb koreai nõk közé sorolták. Lehet hogy rosszat tett neki a szerelem Hyun Binnel, vagy a szerelem elmúlása. Ki tudja.

Lehet hogy ebben az esetben nem is Zeusz, hanem a koreai istenek tevékenykedtek. Talán Zeuszt oda se engedték, végül is: sok lúd disznót gyõz. :)
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 16:21:12
(631/687)
A Falun Dafával tenni fogunk az egészségünkért, de akkor is jót teszünk magunkkal, ha szép dolgokban gyönyörködünk.
Ezt olvastam a lótuszról:
Az örökké megújuló szépség és felejtés virága. Elsõdlegesen a szellemi létezésre ébredõ anyag jelképe. Az egyik legerõsebb spirituális növény.

Kínai lótuszvirág kínai zenével.
https://www.youtube.com/watch?v=zGJPBK03Wb4

Japán videó, amelyben az õsi lótusz és a Tejút egyben látható Idojiriben.
https://www.youtube.com/watch?v=q2Tzn40NKU8

Szöulban a Jogye templomnál.
https://www.youtube.com/watch?v=bvTfeeQcNJQ

Akinek ennyi élvezkedés kevés, látogasson el a Gyeonggi tartománybeli Siheungba a Lotusz Élményparkba.
https://www.youtube.com/watch?v=QEGit9yLnfc
Maryu 2017 ápr. 26. - 15:05:11
(630/687)
Ez nem tûnik túl bonyolultnak. Meg fogom próbálni. Csak még azt nem tudom, hol szerzek be hozzá egy ilyen sárga pizsamát.

Viccet félretéve, tényleg jónak tûnik. Köszi a tippet.
Maryu 2017 ápr. 26. - 14:54:01
(629/687)
Elhitted neki, hogy a figura, akit játszik egy perverz indíttatású álõrült?

A Chuno-ban nézd meg. Én azt láttam vele elõször.
Min-Rin 2017 ápr. 26. - 14:52:45
(628/687)
Szégyen és gyalázat, zúg, morog mindenki... Ezt évekkel ezelõtt ajánlottad, én pedig szégyenszemre teljesen megfeledkeztem róla. Ahogy belenéztem az elsõ videóba, azonnal emlékeztem, mert egy ilyen kikerics sárga pizsamában levõ bácsit nem lehet elfelejteni. Határozottan emlékszem, hogy a gyakorlatokra még fel is hívtam egy kolléganõm figyelmét.

A feladatot nem látom bonyolultnak, bár amilyen antitalentum vagyok, muszáj lesz folyamatosan puskáznom. Úgy viszont nem csinálhatom behunyt szemmel, pedig a bácsi azt teszi.

Mennyire kell ügyelni a mozdulatok szabályszerûségére? Tükör elõtt kellene végezni? Nem baj, ha szobában végzi az ember?

Már csak azt kell kigondolnom, mit csináljak addig az ebbel. Csatlakozni nem fog, rövid hozzá a lába, de okvetetlenkedni biztosan. :)