Téma: Yoo Gong

hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:59:51
(207/687)
én szebb vagyok. bocs. te tudod a legjobban.
úgyhogy ne sértegess.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:58:52
(206/687)
Ezen röhögtem néha;
habkönnyû vacak, de a nagymami fullextrás retard!
https://www.youtube.com/watch?v=64O2_bfY_fU

és Dongwon barátunk megszentségtelenítette az Aubreyt
wájh csincsa

https://www.youtube.com/watch?v=9IWxocGm21U
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:52:52
(205/687)
na végre Firestone.
Mi van a fürjekkel?

Itt van neked egy kis instant kínai
https://www.youtube.com/watch?v=hngVMUunF2I
Min-Rin 2017 márc. 29. - 18:51:43
(204/687)
Nem vagyok tökéletes. Egyetlen hibám, hogy túl szerény vagyok. :))

Ne legyél pocokarcú, ha kérhetem. Meg lennénk lõve, ha hirtelen két Nam-gil lenne.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:49:10
(203/687)
full Halak
nyársra vele
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:48:26
(202/687)
na hozom a szekercét oszt sebzem mán magam én is.
oszt olyan leszek min kimnamgill
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 18:46:56
(201/687)
elégedett vagyok a fejemmel
csak ne lógnék ki a sorból...;-)

asszem sok az eszem
Min-Rin 2017 márc. 29. - 18:44:08
(200/687)
Szia Firestone! De jó, hogy jöttél és hozzászóltál! Miért kellene mindenkinek ugyanazért az emberért, avagy ugyanazért a karakterért lelkesednie? Az én délutáni elméletemet azonban részben felrúgják a te rokonszenveid. Legalábbis ezt gyanítom. Mert számomra Uhm Tae-woong és Kang Dong-won két egymástól erõsen különbözõ lelkialkatú fickónak tûnik, úgyhogy nem tudlak elhelyezni egy csinos dobozban. :) Egyszerû lenne az eset, ha az igazán jófiúk lennének, akik megmozdítanak, de ez Bogaradra nem igazán illik. Mintha õ is inkább a szenvedõ rosszfiúk csoportját erõsítené, nem? Az utóbbi filmjeivel bajom van: többnyire nyomasztó filmekben szerepel.
Mi ebbõl a tanulság? Nem kell elméleteket gyártanom. :)
Min-Rin 2017 márc. 29. - 18:14:38
(199/687)
Most látszik meg az, amit írtam is, hogy nem láttam elég sok filmet/sorozatot. :) De Nam-gil fontosabb szerepei nem ezek, illetve az elismerten nagy alakításai éppen azok, amelyekben szenved és/vagy meghal.
Maryu 2017 márc. 29. - 17:21:02
(198/687)
Volt. Például a Kalózok, a Several, Handphone.
Min-Rin 2017 márc. 29. - 16:41:36
(197/687)
Biztosan szereti. Elsõrangúan tud szenvedni és a végén meghalni. Szerinted volt olyan filmje, amiben nem szenvedett?
Maryu 2017 márc. 29. - 16:27:21
(196/687)
KNG azt mondta - a Shilla idején - hogy õ azért vállal melodrámákat, mert abban szeret a legjobban játszani. Úgy látszik szereti a szenvedõs szerepeket.
Maryu 2017 márc. 29. - 16:13:17
(195/687)
Nem láttam még.

Én viszonylag kevés japán filmet láttam, azt is inkább a TV-ben. Ezek emlékezetes alkotások voltak általában. Például a Hana-bi (Tûzvirágpk). Takeshi Kitano filmje. Vagy például a Tabu.
https://cspv.hu/01/29/old17/
Min-Rin 2017 márc. 29. - 14:57:31
(194/687)
Mondd, miért akarnál pocokfejet? Jó lenne, ha a nõk tömegei rohannának utánad? :)
Min-Rin 2017 márc. 29. - 14:54:56
(193/687)
Maryunak teljesen igaza van, az egész azzal a barlangból való kilépéssel kezdõdött. Bidam is rosszfiú volt, akinek közben tele van a lelke sebekkel. Azt gondolom, Kim Nam-gil esetében szó sincs arról, hogy nõk százezrei látták és látnák a színész, az ember igazi önvalóját. Az õ esetében a nõk nem a szerepeket megtestesítõ fickóba "szerettek bele". Véleményem szerint a jelenség mögött a koreai szórakoztatóipar rafinált profizmusa húzódik meg. Rájöttek, hogy ez a remek színész utolérhetetlenül tud átlényegülni a sérüléseket elrejtõ, akár az önsorsrontás árán is bosszút álló karakterré. Ez volt a dolga a Sillában, a Bad Guy-ban, a Lovers Vanishedben, valamelyest ezt kellett alakítania a Modern Boy-ban és a Portrait of the Beauty-ban is. A korábbiakról és késõbbiekrõl nem tudok nyilatkozni, mert nem láttam õket. Magyarul azt mondanánk: beskatulyázták. Az eredmény nagyszerû lett. Folytatódhatott volna az idõk végezetéig, de pár dolog közbeszólt. Például Kim Nam-gil az ember átlagot messze meghaladó érzékenysége.
A nõk tehát lelkesült áldozatai lettek egy beskatulyázott színésznek - kis túlzással élve. A dolgot súlyosbítja, hogy a pasi tényleg nagyon tehetség. De az ember nem azonos a szerepeivel - valami ilyesmit írt annak idején Babika, ha jól emlékszem. Ebben kivételesen igaza volt, bár õ nem arra gondolt, amire én. Õ a No Regret kapcsán írta, arról pedig most inkább ne beszéljünk.
Kim Nam-gil az ember, nem rosszfiú. Mégis, sok nõ azután, hogy "beleszeretett" a filmekben látott karakterbe - egy karakter, hangsúlyozom - úgy hitte, a hús-vér emberbe szerelmes. Akirõl nagyon keveset tudunk. Ami keveset sejteni lehet róla, azt a "beleszerelmesedett" nõk többsége meg sem akarta látni. Sokan ma is olyannak látják õt, amilyen a Silla idejében volt, pedig azóta sok víz lefolyt a Han folyón.
Hogy az általa megformált karakterek közül melyik hasonlít hozzá leginkább, azt csak találgatni tudjuk, de talán nem is szükséges.
Maryu 2017 márc. 29. - 14:03:26
(192/687)
Ezt egy férfi nem értheti. Hogy is érthetné, amikor még a nõk maguk se értik. Nem tudják megmagyarázni, hogy egy férfi miért vonzó. Sok teória született már errõl, hogy a másik nem miért vonzó, de szerintem aki meg tudja magyarázni, hogy miért szerelmes, az igazán nem is szerelmes. Az józanul mérlegel.
Kim Nam-gil amolyan "elsõ látásra szerelem". Szinte minden nõ azt mondja. Meglátták a Shilla 21. részében, ahogy elõjött a barlangból, és kész vége ....

https://youtu.be/_mFkjfjw4LE
Min-Rin 2017 márc. 29. - 14:00:50
(191/687)
Én nem vagyok bajuszpárti, de vannak olyanok, akiknek jól áll, olykor még én is elismerem. Kim Nam-gilnek nem áll jól. Szerintem olyan vele, mint egy fodrászsegéd. A haja nem jó, nem rossz. A Sillában sokkal szebb volt, a Lovers Vanished-ben is, pedig ott is a képén volt a bajusz. Ami mégis vonzóvá teszi a Bad Guy-ban, az a rosszfiúsága, ami mögül szüntelenül elõtûnik hogy sebzett. A kettõ keveréke a nõk számára ellenállhatatlan. Ez van. :)
Normális esetben szépnek nem a harmonikus arcvonásokat tartjuk, hanem a látvány és a belsõ keverékét. És az nem is feltétlenül az igazság, hiszen hozzákapcsolódik a képzeletünk.
Néha aztán egészen másnak látjuk az adott embert mint mások. Talán olyankor vagyunk kegyelmi állapotban, mert fellebben egy fátyol és meglátjuk azt, amilyen valójában, a lelke mélyén. A leplezett jóságot, tisztaságot, szeretetet, egyebet.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 12:20:26 Előzmény Maryu
(190/687)
Maryu, te, itt mint Japán -menedék, ismered ezt a filmet?

g@me

https://www.youtube.com/watch?v=jHCxAU5Hg5Y

Dédelgetett kedvencem.
Elsõ nagyjából 10 perchez se japánul, se angolul nem kell igazán tudni.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 29. - 11:50:51 Előzmény Min-Rin
(189/687)
Oh, Yeon -su kisasszony! Nagy ideálom. Ez a nõ kívül -belül szép, és hetvenévesen is nõ lesz, nem is akármilyen!
Az epic liftjelenet.

https://www.youtube.com/watch?v=C7YdRF-CG0g

Egy dilemma gyötör engemet már évek óta. De mindig leharapják a fejemet, ha megemlítem.
Mivel ez engem közismerten nem zavar, ugyanis érzéketlen vadállat vagyok, ezért ismételten feltenném a kérdést:
mi a lóf..szt esznek a hölgyek ebben a filmben Kim nam-gilen?
A stylistok gondoskodtak róla, hogy a lehetõ legelõnytelenebb hajviseletben, stb. jelenjen meg.
Úgy néz ki végig, mint egy indonéz strici.
Én ezt nem értem.
Tud ez az ember "szép" is lenni. lsd. más filmjeit.
Itt viszont idõnként kifejezetten ronda.
ráadásul az a macskajancsi bajusz még jobban betesz az összhatásnak.
Mi ez a nagy rajongás mégis?

Vagy operáltassak magamnak én is pocokfejet, mert most ez a trend?
Maryu 2017 márc. 28. - 23:39:58
(188/687)
Elkészültem a listáimmal, de ez korántsem teljes. Ami hirtelen eszembe jutott.
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én nem szeretem a "szenvedõs" filmeket. Annyi fájdalom, szenvedés zúdul ránk a médiából, a környezetünkbõl, sokszor a szomszéd emberek életébõl, hogy nekem az bõven elég. Ha filmet nézek, ki akarok kapcsolódni a hétköznapokból. Ezért a szórakoztató, kalandos, érdekes történetû filmeket favorizálom. A legjobb az, ami még komédia is, hogy egy kicsit jókat lehessen nyeríteni rajta. Sajnos elég kevés jó vígjáték van.
Három csoportra osztottam. Elõször a kosztümös sorozatok. Azokat kedvelem a legjobban.
Shilla
Jumong
Chuno
Iljimae
Empress Chun Chu
Tamra the Island
Moon Lovers

Ma játszódó sorozatok:
New Heart
Bad Guy
Full House
Protect the Boss
49 Days
Family Honor
Goddess of Marriege
Oh My Ghost
Secret

Én elég kevés filmet láttam. Jobban kedvelem a sorozatokat:
Lovers Vanished
Fly Daddy Fly
No Regret
Portrait of a Beauty
The King and the Clown
I’am a Cyborg
My PS Partner
Miss Granny

A My PS Partner-bõl a "Bugyi dal".
https://youtu.be/Q_IvQwhpnEk