Téma: Yoo Gong

hanguktaekwondoo 2017 febr. 18. - 13:19:05
(27/687)
Hé... mi az ott...?! Kopasztott kacsa... kopasztott kacsa jelentkezz....! Kopasztott kacsa...!! Jelentkezzz.......!!! Ne add fel kopasztott kacsa... ússz....!! Ússz......!!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 18. - 13:16:49
(26/687)
Gong Yoo nagyon szereti a tengert és most mindig ott lóg általában. Egy kicsike hajón ül és meditál és hamarosan meg tér olyan erõõs a szilvásgombóc szag valahonnan.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 18. - 13:13:38
(25/687)
Jó, de Gong Yoo szereti a fahéjat! :-)))

Egyébként a szilvásgombócot a karikára vágjuk és piskóta tekercs helyett belerakjuk a formába és kirakjuk vele a szélét meg a tetejét a belsejébe bele lehet kanalazni a tejszines meg gyümölcsös mindenfélét és akkor kész a charlotte! Ha Gong Yoo hazamegy legelsõ dolgai közt lesz egy ilyet beszerezni!
Vagyis várni kell néhány órát az igaz vagy félnapot de addig sok mindent lehet csinálni!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 17. - 13:26:27
(24/687)
Gong Yoo az okinawai mammut nyomában.








Õsasszony mammutebéd elõtt
https://www.youtube.com/watch?v=1bO3J4O8ybI
hanguktaekwondoo 2017 febr. 16. - 12:57:09
(23/687)
Fahéj nincs?
hanguktaekwondoo 2017 febr. 15. - 09:20:25
(22/687)
Hyung veled vagyunk a nehéz napokban! Mondtam hogy ne keverd a sojut a socsuval mert kopasztott kacsa nõ a fejeden!!

https://www.youtube.com/watch?v=xFrGuyw1V8s&list=PLxywqDvKjSF2IEqjjnwv_bjDEL1dsjB96
hanguktaekwondoo 2017 febr. 14. - 11:46:25
(21/687)
Az tudod már nagyon régen volt tegnap vagyis elõtte. Most leitta magát de nem szabad haragudni rá mert a nõk egészségére ivott,meg a többiek is! Éjenek a nõk! Az összes! Ezt persze nem én mondom,hanem Gong Yoo, természetesen. Még kicsit üldögél a parton szegényke aztán visszamegy rament enni vagy udont. De senki se tudja hogy a szilvalekváros gombóc a legjobb másnaposságra úgyhogy szerintem biztosan elkezd hajnalban tésztát csinálni mert amit egyszer elhatároz õ azt mindig meg is szokta tenni. Szépen rá fog majd mosolyogni a szálloda konyhaszemélyzetére ahol lakik és fogják neki engedni úgyse kelt még fel senki. De az is lehet hogy feltöri a konyhazárat mert a múltkor harcos volt az egyik filmben és most már az is megy neki nagyon könnyedén. Egyébként én is szeretem a szilvalekváros gombócot még pedig sok cukorral, és extra lekvárral, a fahéjat azt erre nem szeretem, de gondolom jól hogy erre senki nem kíváncsi. Egyébként a szilvalekváros gombóc sojuval csak jobban üt, úgyhogy együtt nem szabad enni csak utána, vagyis a szilvalekváros gombócot a soju után.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 13. - 18:27:01
(20/687)
Egyébként azért is fel vagyok háborodva most jutott csak eszembe hogy milyen bunkók a japánok mert utálják a koreaiakat pedig azok rendes emberek!!!!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 13. - 18:23:56
(19/687)
Új napszemüveget vett Gong Yoo és meg is mutatja mindenkinek azt aki csak akarja. Okinawán valentinozik. Késett a dohai csatlakozás aztán meg a Hanedán vacakoltak mert olyan sokan vannak hogy ennyi emberrel sose megy rendesen a munka. Aishcsincsa. De most már visszanyerte a lelkiségi egyensúlyát és várja a vacsorát. Lehet hogy nem is fog kapni ez nyilván még a jövõnek a zenéje.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 11. - 09:20:22
(18/687)
Én szerintem mindenképpen meg kell venni mert a közérzetet nagyon javítja! Jó a pamutpizsama meg meleg is de az ilyen csipkés holmik néha kellenek!
Maryu 2017 febr. 10. - 23:30:34 Előzmény hanguktaekwondoo
(17/687)
Szép hálóing? Vedd meg. Egy igazán dögös darab minden pénzt megér.
Habár errõl eszembe jutott egy csoda szép, nagyon drága fehér fodros csoda, amin én is elgondolkodtam hajdanán .... Vegyem meg? Elég drága. Na meg minek ennyi pénzt kiadni, ha úgy se marad rajtam sokáig? És én a praktikus dolgokat szeretem, pamut legyen és jó legyen benne aludni. Aztán megvettem.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 10. - 09:35:31
(16/687)
Ezt nagyon szépen mondtad Szakire, ezt én így nem tudtam volna tényleg elmondani, ezt az egészet. Elgondolkoztatott ez az egész. Egyet is értek abban amit mondasz és abban is persze nagyon, hogy áramvonalas. De azért tudod Szakire te nagyon toleráns vagy, pedig hát azért tudjuk nagyon jól, hogy a férfiak mind milyenek. Ne szerénykedjünk, ezt be kell vallani, mert ez nagy igazság. Jó hát vannak kivételek nem mindenki disznó és én is ismerek kivételt nyilván, meg ezeken a kedves srácokon is úgy látszik, hogy milyen érzékenyek. Én például ezért is nagyon szeretem Gong Yoo -t, mert látszik rajta hogy õ nagyon kedves és nemcsak kívülrõl szép vagyis hát inkább helyesnek mondanám. Meg okos is. Azt is nagyon szeretem rajta.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 10. - 09:27:33
(15/687)
Szia Lili! Örülök hogy tetszik a Gong Yoo fórum! Majd mesélj a filmekrõl biztosan nagyon érdekesek én alig várom hogy láthassam õket! :-))
hanguktaekwondoo 2017 febr. 10. - 09:25:24
(14/687)
Milyen érdekes Japánba vannak ilyen pasasok ilyen loboncos hajjal. De szerintem nincs rajta alsógatya. vagy tanga van és az nem látszik? Fú szerintem a tanga olyan buzis bocsánat a csúnya szóért úgyhogy nem hiszem hogy tanga van rajta.
Errõl jut eszembe lányok itt a Valentin nap hamarosan!! Ez olyan izgi! Vajon kedvencünk hogy tölti? Biztos sok szívecskét kap :-))) Készülõdjünk :-))) Láttam tegnap egy lazacszínû csipkehálóinget kicsit drága de beszerzem mert egyszer van Valentin nap ugye? :-))) Ennyi kényeztetés jár nekünk igaz? :-)) Bocs a pikáns témáért de a Nõk Lapjában olvastam tegnap és azóta eldöntöttem:-)) Csak ne lenne olyan drága :-(((
hanguktaekwondoo 2017 febr. 10. - 09:14:41
(13/687)
Kim Dong-ryul szerintem is jó. Egyébként tényleg a klipben miért verekednek annyit? Ezekben a koreai filmekben olyan sok a durvaság. Ez nagyon szomorú, közben meg szeretik egymást. Nem értem ezt olyan butaság ez. Miért nem beszélik meg ha van valami probléma de tényleg.
Én ezt szeretem Kim Dong-ryul -tõl, kiszámoltam és majdnem három oktáv kicsit kevesebb. A szövege is nagyon szép
https://www.youtube.com/watch?v=EtXJHwX3ryU
Maryu 2017 febr. 09. - 18:07:25
(12/687)
Lehet, hogy az, de kit érdekel? Azzal bajlódjon a barátnõjük. Hát nem?
Nekünk (általában) csak a jó és szép jut belõlük. Mi nyugodtan élvezhetjük a remek és kevésbé remek filmjeiket. Gyönyörködhetünk a képeikbe. Cuppoghatunk rajtuk. Minket 10000 km választ el tõlük, engem meg még vagy 30 év is.
Bocs, de ez most úgy kikívánkozott belõlem.

A képen még egy nézni való, Lee Philip. A "The Legend"-ben nagyot alakított. Sajnos a Faith felvétele közben megsérült a szeme, lehet azért nem forgat már.
http://wiki.d-addicts.com/Lee_Philip
Lili49 2017 febr. 09. - 15:35:01
(11/687)
Sziasztok!

Nem is hallottam még ezt a dalt, de nagyon jó.
Nagyon hamiskás volt a régi felvételeken.
Biztosan tanult énekelni.

Sok filmjét láttam, majd egyszer felsorolom::))

Örülök, hogy nyitottál neki egy oldalt::)
szakire 2017 febr. 09. - 14:55:16
(10/687)
Ok, majd besegítünk. :)))

A kedvenceinkrõl: hogy õk ilyenek, vagyis végtelenül tehetségesek, jól néznek ki, cukik, a szeretetünket élvezik még ilyen távolságról is. :) Ezek nem véletlenek. Kinek ki, milyen mértékben van hatással, ez a megmagyarázhatatlan. Ezen viszont nem is kell gondolkodni.
Ez az érzés még akkor tud fokozódni, ha a fellelhetõ információkból még mint magánember is a viselkedésével, a tetteivel, vagy csak ahogy nyilatkozik, mindent elhiszünk Neki.
A többiek mellé bizony, bizony Gong Yoo is bevésõdött már jó pár éve és nem feltétlenül a kapott beceneve miatt.
Neked is elárulom: Áramvonalas. :D
hanguktaekwondoo 2017 febr. 09. - 09:46:35
(9/687)
Kedves Szakire! nagyon örülök de tényleg hogy ti is szeretitek ezt a tünemény srácot! :-))) De hogy bemutatni? :-)) Én tudod nem vagyok a szavak embere, Min-Rin meg Attila sokkal jobban tudná ezt megírni. Én csak azt tudom, hogy nagyon cuki meg a Coffee Prince -ben nagyon jól játszott. Láttam valami Árpasüti -címût is szerintem azt is megnézem meg a Silenced -et mindenképpen. Azt tudom még hogy nem ifjú kakas már és mégis milyen édi :-)) A lányok majd talán hoznak róla morzsákat és összeáll a kép lassan. De ha nem akkor se baj. A férfiak akikrõl nem tudunk olyan sokat azok mindig izgalmasabbak ugye? :-))) legalábbis eleinte, mert mi nõk legtöbben aztán ha megismerjük õket hogy ugyanolyan földi haladóak õk is csak mondjuk jó pasik. Aztán sokszor már nem is olyan borzasztóan izgalmas...A férfi csak férfi marad....:-))) Morgós meg arrogáns ilyenek. Mi nõk már csak tudjuk ezt, igaz? :-))
Lehet hogy Gong Yoo is az....:-)))
Maryu 2017 febr. 08. - 19:16:03
(8/687)
Még nem néztem bele. Elõbb be akarom fejezni a Empress Chun chu-t. Kicsit hosszú, de egész jó. A 20. rész után kicsit leült a történet, de most már nagyon jó. Alig bírom este abbahagyni. Ez meg ritkán történik meg velem. Rendszerint el szoktam aludni a filmeken. Alig bírom tartani a fejem, csak bólogatok. Ettõl meg inkább felébredek. Igaz kosztümös, történelmi lenne ez a sorozat, de szerintem inkább egy jól kitalált mese. Jók a szereplõk is (mondjuk ebben semmi új nincs), Lee Deok-Hwa játékát különösen kedvelem.