Téma: Won Joo

10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:56:02 10/10
(2733/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:55:32 10/10
(2732/9773)
A helyszín:
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:54:08 10/10
(2731/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:53:36 10/10
(2730/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:53:03 10/10
(2729/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:52:34 10/10
(2728/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:51:39 10/10
(2727/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:51:09 10/10
(2726/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 23. - 13:50:11 10/10
(2725/9773)
Mountia reklám és autogramosztogatás.
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 16:28:25 10/10
(2724/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 16:27:50 10/10
(2723/9773)
Valami oknál fogva a Facebook-on megjelentek képek a Miss Riply-rõl.
Nem baj, nekem tetszik.
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 16:14:06 10/10
(2722/9773)
[INTERVIEW] InStyle MEN ~ 2014 September issue

[INTERJÚ] InStyle szeptember 2014 kérdés MEN ~

Beautiful Morning Joo Won

A handsome young man in romantic story, a hero in action drama, a talented doctor in medical drama. Actor Joo Won’s acting spectrum is as supple as running water and as solid as marble. I peek the scene of a relaxing morning when he is preparing to transform his acting once again through drama “Nodame Cantabile”. (Translator’s annotation: the drama is now renamed as “Cantabile Tomorrow”.)
Egy jóképû fiatalember, romantikus történet, a hõs akció dráma, a tehetséges orvos orvosi dráma. Színész Joo Won színészi spektrum a hajlékony vezetékes víz és szilárd, mint a márvány. Én kandikál a jelenet egy pihentetõ reggel, amikor yo már arra készül, hogy újra átalakítani színészi keresztül dráma "Nodame Cantabile". (Fordítói megjegyzés: a dráma most új neve "Cantabile Tomorrow".)

He says….
With a slender figure of more than 180cm tall, rather than his looks, Joo Won is an actor having acting skills coupling with his excellent eye expressions. He had always been using baby lotion until 3 years ago, perhaps it was not long after he started to shave, how far does his charm go? Traces of soccer and PT can be found in his tight and toned body and his smooth skin, I asked him the secrets.
Azt mondja ....
A karcsú alakja több mint 180cm magas, hanem a fickó, Joo Won is, amelyek egy színész színészi képességek kiváló szem tengelykapcsoló kifejezéseket. Mindig is a baba testápoló míg 3 évvel ezelõtt, talán nem sokkal azután, hogy elkezdtem borotválkozás, milyen messze nem az õ varázsa megy? Nyomait futball és PT megtalálható a szûk és tónusú test és a sima bõr, megkérdeztem a titkait.


~ Actually, when did you start your skincare?

“Three years ago. Before that, I only used baby lotion. It surprised everyone around me and they were perplexed. However those products are what hyung(s) has/have been using, so I started trying them.”
~ Valójában Mikor kezdtél a bõrápoló?
"Három évvel ezelõtt. Elõtte csak a használt baba testápoló. Ez mindenkit meglepett körülöttem és õk zavarba. Azonban azok a termékek, amit Hyung (ek) / is használnak, így próbálta õket. "


~ What is your biggest skin problem?

“My skin is sensitive and I received so much stress. Because I don’t have much beard, I use electric shaver but it causes problems to my skin. Now, I use razor and apply more shaving gel to shave. Then, I apply a lot on skin. It is relaxing and also moisturizing, I apply more around my chin.”
~ Mi a legnagyobb bõr probléma?
"A bõröm érzékeny, és kaptam annyi stressz. Mert én nem t sok szakáll, használom villanyborotva, de ez nem okoz problémát, hogy a bõröm. Most használom borotva és alkalmazzon gélt borotválkozni. Aztán alkalmazni sokat bõrt. Azt is, hogy nyugtató és hidratáló, én alkalmazzon köré áll. "

~ Are there any differences with skin care before and after sleep?

“Before going to bed, I wash my face and apply skin care products. I don’t like oily and sticky feelings, I use mist instead. I guess this is the way to keep the skin very moist when getting up in the morning.”
~ Vannak olyan expats bõrápolás elõtt és után aludni?
"Lefekvés elõtt, mosom az arcom, és alkalmazza bõrápoló termékeket. Nem szeretem a zsíros és ragadós érzések, használom köd helyette. Azt hiszem, ez a módja annak, hogy a bõr nagyon nedves Amikor felkelni reggel. "


~ Do you have your unique know-how keeping your skin moist?

“It is important to follow proper skin care steps. When applying skin essence, lotion, eye cream, sun cream, only apply a thin layer and let the skin absorb it well. If you rush to rub it onto the skin, the products tend to stick and then emergency situation will happen.”
~ Van az egyedi know-how tartja a bõr nedves?
"Fontos, hogy kövesse a megfelelõ bõrápolás lépéseit. Alkalmazása során a bõr lényege, testápoló, krém, naptej, alkalmazni egy vékony réteg csak és hagyja, hogy a bõr felszívja jól. Ha rohanás dörzsölje a bõrre, a termékeket, majd tartsa be outstretch vészhelyzet fog történni. "

~ How do you moisturize your body?

“I normally put on body lotion but I tend to use mist in summer. Other days, I use water based body lotion, some days I select the fragrance I like. I use whichever according to my mood and skin condition. If my skin is dry and cracking, I go for rich moisturizing lotion.”
~ Hogyan hidratálja a tested?
"Általában én fel testápolót, de én inkább használni köd nyáron. Többi napon, tudom használni a víz alapú testápoló, néhány nap múlva válassza ki az illatát szeretem. Használok amelyik szerint a hangulat és a bõr állapotát. Ha a bõr száraz és csinos, megyek a gazdag hidratáló krém. "


~ What is your standard in choosing cosmetics?

“My first preference is non-oily products, I am not too concerned about the fragrance. Also, if the product contains too much alcohol, my skin becomes sensitive after shaving and will get red and sore, so I like skin care products with less alcohol contents. Wherever possible, I try to find mild products.”
~ Mi a szabvány kiválasztásában kozmetikumok?
"Az elsõ preferencia nem olajos termékeket, nem vagyok túl aggódik az illat. Továbbá, ha a termék túl sok alkohol, a bõröm borotválkozás után és érzékeny Lesz lesz piros és fájdalmas, ezért szeretem bõrápolási termékek kevesebb alkohol tartalmát. Ahol csak lehetséges, igyekszem megtalálni enyhe termékeket. "

~ How do you tackle skin problems?

“During filming, I sleep without removing make up most of the time. It will definitely cause problems. I will then use oil absorbing sheets and moisturizing mist to remove the oil when I have spare time. And if skin problem occurs, I will stick a patch on the affected area immediately. If not and I touch the affected area, problem will get worse.
~ Hogyan kezelni bõrproblémák?
"A forgatás alatt, alszom eltávolítása nélkül teszik ki nagy részét az idõ. Ez biztosan okoz problémát. Én majd használni olaj felszívó lapok és hidratáló köd, hogy távolítsa el az olajat, ha van szabadideje. És ha TÖRTÉNIK bõr probléma, én ragaszkodni egy folt az érintett területet azonnal. Ha nem, és én érintse meg az érintett terület, probléma lesz rosszabb.

~ What is your dream look after 10 years?
Now it is set as wallpaper in my mobile phone but I want to age like Leonardo DiCaprio. When looking at his old photos, he was a handsome man representing Hollywood but now he had completely changed into a beautiful and handsome man. His acting and age match well with his look. I guess my look will also have some minor changes when I am in my 30’s. When I am in my 40’s, it will be nice if my face matches well with my age and shows the charm of a profound man. Not baby face, not long-sightedness, just the look matching my age.
~ Mi az álmod meg 10 év után?
Most van beállítva háttérként a mobiltelefon, de azt akarom, hogy öregszik, mint Leonardo DiCaprio. A Ha ránézünk a régi fényképeket, én egy jóképû férfi képviselete Hollywood, de most már teljesen megváltozott egy szép és jóképû férfi. Színészi és a mérkõzés is az õ korában megjelenés. Azt hiszem, a megjelenés lesz néhány kisebb változás is, ha én vagyok az én 30-as. Amikor én vagyok az én 40-es, akkor jó, ha az arcom jól illeszkedik a kor, és megmutatja a varázsát egy mély ember. Nem baba arca, nem hosszú távollátás, csak megfelelõ az meg az én koromban.
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 16:11:22 10/10
(2721/9773)
Ó, köszönöm szépen! Igazán aranyos vagy!
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 13:00:36 10/10
(2718/9773)
.
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 12:59:45 10/10
(2717/9773)
vidibõl kiollózva (nem én voltam)
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 12:44:51 10/10
(2716/9773)
Nagyon jó a videó, olyan aranyos! Imádom!
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 12:41:36 10/10
(2715/9773)
Egy rövidke videó az In Style fotózásról:

https://www.youtube.com/watch?v=ouJMpz2fe2c&feature=youtu.be
10/10
döncimama 2014 aug. 22. - 12:38:28 10/10
(2714/9773)
Lee Byung Hun keres L'Officiel Hommes Intense

Világsztár Lee Byung Hun mutatta be férfias báját új képi L'Officiel Hommes!
Szeptemberi számában a L'Officiel Hommes megjelent augusztus 20-án a férfi divat magazin szerepelt Lee Byung Hun keres klassz és férfias a sötét, réteges öltözék.
Júniusban Lee Byung Hun részt vett a "Giorgio Armani 15S / S Men Collection" Milánóban. Azt jelentették, hogy számos ismert híresség vett részt a rendezvényen, amelyek közül az egyik tartalmazza az amerikai színész, Chris Pine.
Más hír, Lee Byung Hun nemrégiben csomagolva forgatás az új "Terminator: Genesis" film, amiben a pletykák, hogy játszik a T-1000 terminátor. Az új film a pala kiadása jövõ nyáron.