10/10
mariland 2015 nov. 30. - 22:03:03 10/10
(1649/1929)
Nem tudom láttátok-e. Rég jártam a youtube-on :-)

Csókok elsõ rész.

https://www.youtube.com/watch?v=DRFQIDgzaKs
10/10
mariland 2015 nov. 30. - 21:47:05 10/10
(1648/1929)
És eléggé eltér a mexikói hagyományoktól, mert ugye ott áldás a gyermek.
Bár ha nem akarják akkor mindent megtesznek hogy megszabaduljanak tõle, pont úgy mint máshol.

A mai részt még nem láttam, de tudom mi lesz mivel spanyolul néztem, csak nem értettem.

A 92-93. rész azért jó lesz majd, azért bírjátok ki addig :-)
malvinkicska 2015 nov. 30. - 20:58:38
(1647/1929)
A mai részben csak rossz történt, elég dilis az öreg igaz nem új keletû sosem volt normális az unokájával gyütt, most már minden család tönkre ment, nem tudom miért kellet ez a sok sületlenség bele, nem sok értelmét látom. Veronica az utóbbi idõkben teljesen kifordult magából az is kezd begolyózni,most lehet, elütötte az autó, Martint, hogy fog megnyugodni, ezek után, itt már a végére csak dilik és gyilkosok maradnak, mivel az öreg is azon töri a fejét a születendõ babát megöli, ez borzalom, még akkor is ha sorozat.
offtopic
ildimix 2015 nov. 30. - 11:22:48
(1646/1929)
Virhi jól befeketíti Verót az üzletember elõtt. Nem gondol arra ha fucsba megy a megrendelés a saját jólétét is kockáztatja? Az üzleti világban hamar elterjednek a rossz dolgok majd a végén senki nem akar velük üzletet kötni. Én már rég kidobtam volna a házból az anyjával Szalmával együtt. Már alig várom, hogy Martin és Veró kibéküljenek. Remélem ez volt az utolsó összeveszés. Manuel 1 nem normális gonosz alak már várom, hogy a család végleg kitaszítsa maguk közül. Várom a mai részt.
malvinkicska 2015 nov. 29. - 07:13:40
(1645/1929)
Anyukádnak mielõbbi gyógyulást jó egészséget kívánok szeretettel, csináld a dolgod,mikor van idõd gyere a fórumra.
10/10
mariland 2015 nov. 29. - 00:28:48 10/10
(1644/1929)
Most nézem a péntekit.
Veronak nagyon jól áll az a kék ruha no meg az a cipõ is nagyon csinos a lábán.

Iván meg fehér ingben is nagyon jól néz ki, szépen simul a vállára
10/10
kikelet54 2015 nov. 28. - 23:17:31 10/10
(1643/1929)
Nem semmi!!!

Köszönjük!
10/10
mariland 2015 nov. 28. - 23:04:35 10/10
(1642/1929)
Köszönöm a jókívánságokat.

Ivánis csoportban találtam
10/10
kikelet54 2015 nov. 28. - 22:27:52 10/10
(1641/1929)
Anyukádnak mielõbbi gyógyulást, a megrendeléseiddel meg biztos kész leszel, mert szorgalmas vagy.
10/10
mariland 2015 nov. 28. - 21:36:07 10/10
(1640/1929)
Anyukám szívmûtéten esett át most arra koncentráltunk.

meg a megrendeléseimet csinálom
10/10
kikelet54 2015 nov. 28. - 20:43:15 10/10
(1639/1929)
Szia Mariland!

Már azt hittem, hogy csak ketten nézzük a sorozatot Malvinkával. Amint látod, nagyon gyér a forgalom a fórumon, nem tudom, hogy mi az oka.

Valóban nemszeretem részek vannak mögöttünk, már ami a mellékszálakat illeti. Manuelt már rég kih*eréltem volna, amiért olyan kegyetlenül bánik a lányokkal. Az a beskatulyázott, maradi vénember sem normális, hogy még a keze alá is dolgozik.

Martin okosan taktikázik, Veronica meg egyre gyengül. Nem úgy, mint az a nyálas Emi, rögtön megkérte a kezét Verónak a verekedés után, szerencsétlen még fel sem ocsúdott a sok baj után.

A jövõ hét talán már izgalmasabb lesz, alig várom, hogy Martinék kibéküljenek.
10/10
mariland 2015 nov. 28. - 18:51:08 10/10
(1638/1929)
A péntekit még nem néztem meg. De tetszett ahogy Martin kitalálta hogy legyen Vero mellett. Ezt nem értettem amikor spanyolul néztem csak azt a heves csókot a végén. De azért Vero is hamar beadta a derekát
malvinkicska 2015 nov. 28. - 07:07:17
(1637/1929)
Pablo megtudta Ana gyereket vár milyen boldoggá tette, csak az a buta családja nem engedi nekik egymást szeretni, lenne egy normális szál, inkább az a sok durvaság. Vero hajthatatlan, továbbra sem szeretem ilyen szerepben, mintha nem õ lenne. Martin már orvost is vitt, de itt már nem segít semmi, a rózsák gyönyörûek voltak, amit kapott. Viri egy rohadt dög, most is lefele járatja Verot, még az az idegen is kétkedve fogadja, azt a sok hazugságot.
10/10
kikelet54 2015 nov. 27. - 21:22:25 10/10
(1636/1929)
Martin nagyon szomorú, hogy így elcseszte a kapcsolatát Veroval, és a szép emlékeibe temetkezik.

Veronica hazaérkezvén a kórházból rácsodálkozik a rengeteg, gyönyörû vörös rózsára. Jól emlékszem, hogy már egyszer kapott ilyen tengersok rózsát Martintól? Vagy keverem másik sorozattal?

Pablo nagyon boldog, megtudta, hogy Ana Perla a gyermekét hordja a szíve alatt.

Virginek már megint a bosszún jár az esze. Remélem nem jön be neki.
malvinkicska 2015 nov. 27. - 07:51:00
(1635/1929)
Abban igazad van Verot nagyon megbántotta Martin azzal, hogy nem hit neki soha, és ezért ennyire vissza taszító a viselkedése, mert az a mocsok Viri telebeszélte a fejét, és inkább annak hit, és ez lett az ára, hogy válni akarnak. A másik oldalon ott van Emiliano aki nagyon szerelmes még most is Veroba, az sem érti csak testvérként szereti. Manuel szál szerintem tök felesleg annak a viselkedésére, már jelzõ nincs amit az követ az öreggel, vaskorban van az agyuk.
10/10
kikelet54 2015 nov. 26. - 22:18:29 10/10
(1634/1929)
Szóval azért a szerelem, a szeretet jelen van mindkét pár esetében, hiába mond mást akár Veronica, akár Ana Perla, más és más okból kifolyólag.
10/10
kikelet54 2015 nov. 26. - 20:47:29 10/10
(1633/1929)
Hogy normális vagy nem normális Veronica viselkedése, az attól függ, hogy Õ mennyire érzi magát megbántva. Mint tudjuk, az õk kapcsolatuk, házasságuk nem egy szokványos. Vero szinte bálványozta Martint az esküvõ elõtt, és utána mikor Martin olyan nagyon cudarul bánt vele /az okát ugye tudjuk/, még akkor is próbálta menteni a menthetõt, és kitartott mellette. Tény, hogy sokat szenvedett.

Aztán mire "rendezõdött" köztük minden, boldogan éltek, egyik hideg zuhany után jött a másik.

Hát lehet csodálkozni, hogy Vero nem tud normálisan viselkedni? Martin mentségére szolgál, hogy õt is becsapta az a dög Virgi, és mostanra nagyon-nagyon megszerette a feleségét. Persze Veronicanak az is fáj, de nem is kicsit, hogy nem hitt neki, bárhogy is bizonygatta, hogy nem volt Demetrio szeretõje.

Úgy gondolom, hogy lassacskán Martin eléri majd a célját, mert Vero is szereti, csak a megbántás érzése még erõsebb, és másik akadályozó tényezõ, hogy az a levakarhatatlan Emi állandóan ott sündörög körülöttük.


Sajnos, én is úgy gondolom, hogy a többi szereplõ került most elõtérbe, de ezt már megfigyeltem, hogy a sorozat kb. a 3/4 része után a fõhõsöket egy kicsit mellõzik. Lehet, úgy gondolják, így majd nagyobb hatással lesz a nézõkre a sorozat többi része.

Manuel már valóban túl sok, szörnyû dolgokat mûvel, biztos nem százas. Ana Perlát én nem tudom hibáztatni, elõször is csak Pablót védi, akivel nagyon szeretik egymást, másodszor meg mit várhatunk, ott abban az apró faluban, ahol a hagyomány szent, nem beszélve a nagyapjáról és a testvérérõl, akik mindent tiltanak neki.
malvinkicska 2015 nov. 26. - 19:07:17 Előzmény kikelet54
(1632/1929)
Vero szerinted normálisan viselkedik Martinnal az mindent elkövet, még a dadusért is Vero,meg úgy csinál, mint akinek el mentek otthonról, ez a szerep neki nem áll jól ki van fordulva magából, lehet a szinkron is ront rajta, de esküszöm félelmetes sokszor amit követ. aztán Manuelt miért kell minden részben szerepeltetni, mint egy fõszereplõ annyit van a marha színen. aztán ott van az a lány aki bujkál a zöldség standon, a fiú miatt az sem kellet volna bele. Pablo teljesen odáig van azért a félcédulás Anaért, az meg most megitta a magzat elhajtó teát amit az az õrült készített neki, pedig sejtette, miért nem csinált úgy kiborult. A történet ahogy halad elõre egyre élvezhetetlenebb lett sajnos, ezek a Televisas, íróknak agybajuk van az tuti, mert ami van a másikba is az én bûnömben több a soknál. Az ember oda ért személy szerint én ilyen semmit mondó nyálas dolgokat nem nézek, ezeket befejezem és vége, mert amit most vettek meg az egy nagy bukta volt, kint nekünk jó.
10/10
kikelet54 2015 nov. 25. - 22:04:02 10/10
(1631/1929)
Martin jól kitalálta, hogy Veronica mellett maradhasson, és ne legyenek kettesben azzal a nyomulós Emivel. Mindenesetre jól megdöbbentett mindenkit. jó lenne, ha Vero enyhülne már egy kicsit.

Sajnálom Pablóékat, szegény most igencsak tehetetlen, de ha összeszedi magát, biztos kimenti Ana Perlát.

Manuel viselkedése abnormális, a hatalom utáni vágy teljesen elvette az eszét.

Nagyon jól tette Jorge, hogy bekeményített a két nõnek, már régen ezt kellett volna tenni. Virgi majd felrobbant, és még mindig újabb bosszút forral.
malvinkicska 2015 nov. 25. - 20:50:33
(1630/1929)
Megnéztem a mai részt illetve néztem belõle, mert aza a hûje Manuel amit követ az már sok, nem is néztem csak húztam. Pablo bele van bolondulva Anaba, ugye annak nem hagyják szeretni. Aztán Vero dolgozni fog azzal a mocsok Virivel mi lesz egy csomó marhaság, idõ húzás ez már mostanság.