10/10
mariland 2015 dec. 08. - 23:33:53 10/10
(1689/1929)
Most nézem a tegnapi részt. Imádom Tokaji Csaba hangját. Ahigy az elején az elbódult Martint majd késõbb a szerelmes és a legvégén a vigasztaló Martint formálta meg.
10/10
kikelet54 2015 dec. 08. - 21:31:58 10/10
(1688/1929)
Ez a virrasztás elég hosszúra sikeredett, és hátra van még a temetés. A sok rosszban van egy jó dolog is, Veronica anyának szólította Magdalénát. Hát, igen, elvesztette a dadust, most már csak az igazi anyja maradt neki.
Most megint irigykednek Martinékra, hogy kibékültek, és mennyire szeretik egymást. Martin minden mozdulatán látni lehetett, hogy mennyire együtt érez Veronikával.

Virgi amit mûvel, az már brutál, az anyját még mindig meg tudja vezetni.

Ez a dilis Manuel nem nyugszik, de most már Julionál is kihúzta a gyufát Pablo. Szegényekre, hogy mi vár még???


Hiába a virrasztás, Martin a fekete cuccban nagyon dögösen nézett ki!!
malvinkicska 2015 dec. 08. - 20:15:18
(1687/1929)
Ana Perlat sikerült elszöktetni az az õrült utánuk ment, az öreg mindenkit tönkretett a családja körében, nem normális. Salma beszélt Veroval Virit védi hiszen, a lánya érthetõ, eztán mit lép Vero várom. A rendezõ két végletbe esett, egyik szereplõnek nagyon nagy temetés a másiknak, meg kutya kaparás szerû, szóval vannak ebben elbaltázott részek szépen ahogy nézem, már az, hogy aza a marha Manuel annyit van színen, mint egy fõszereplõ.
10/10
kikelet54 2015 dec. 07. - 21:50:44 10/10
(1686/1929)
Láttátok Martin szemét??? Pont úgy nézett ki, mint amikor A viharban az õrültet alakította. Nagyon jól hozta ezt a bájitalos figurát is, de a technikai is besegített, nagyon tetszett az egész.

Minden esetre Nanciyaga bûbáj itala nem jött be, most már nem csak boszorkány, hanem utálatos, dög boszi.

Úgylátszik Virgi esze csak a gyilkolásig terjed, szegény Dadus után már Jorge is útban van neki. Kár, hogy Matildénak meg kellett halni, igazán láthatta volna Veroék boldogságát.

Pablo mindenkinek nagy meglepetést okozott, csoda, hogy Ana Perla nem ájult el. Remélem a holnapi részben fogja Ana Perlát, és messzire elvágtatnak, míg a "násznép" fel nem ocsúdik.
offtopic
ildimix 2015 dec. 07. - 20:22:32
(1685/1929)
Veronica ráérzett Virhi ölte meg a dadát. Remélem mostmár hamar lebukik. Nansziagát eddig tiszteltem de mostmár rá is haragszok fondorlatos módon akarta szétválasztani Martinékat. Pabló még idejében ment az esküvõre bár én sajnálom Huliánt mert egész életében Anaperlát szerette. Kíváncsi leszek a holnapi részre.
malvinkicska 2015 dec. 07. - 20:20:09
(1684/1929)
Nekem a mai rész ne sokat ért, csak Viri akarja eltenni láb alól Jorget, ami utolsó dolog, tõle, a másik annak a hûje Nanciaganak nem jött be a terve az is minek kellet bele, az is olyan értelmetlen volt nekem. Martin jól megmondta neki, nem ért az sem a szóból, ez a dadus utáni óbégatás , már mindenek a teteje. Amit teljesen elítélek lóháton a templomba menni, mikor azt olvasta a Mexikóiak 90% hívõ katolikus, ez aztán részemre nem egy jó pont.
10/10
kikelet54 2015 dec. 06. - 12:19:17 10/10
(1683/1929)
Köszönöm szépen.
malvinkicska 2015 dec. 06. - 08:05:24
(1682/1929)
Szép idõben születtek a gyerekeid ADVENT idején , mert ma már a második gyertya gyúl az adventi koszorún, legyenek boldogok, és egészségesek, a fiaid, arra értettem jó pár évvel azelõtt is is a várakozás ünnepe volt.
10/10
kikelet54 2015 dec. 06. - 06:56:10 10/10 Előzmény mariland
(1681/1929)
Amikor ez a bódult állapotú jelenet volt, eszembe jutott A viharban nyújtott alakítása, ott lehetett ilyennek látni. Szerintem is nagyot alakított, újra láthattuk, hogy mennyire sokoldalú színész, remekül tud az arcmimikájával bánni.

A dadus halála szerintem is szörnyû volt, túl megrázóra sikeredett, és még hátra van a temetés, az is biztosan drámaibb lesz, mint az Alfredoé volt.

Mindig elolvasom az elõzeteseket /átkozott kíváncsiság/, hát, lesznek még érdekes, fordulatos részek.

További szép Mikulás napot, én tovább kényeztetem az iker fiaimat, akiket ma "hozott" a Télapó jó pár évvel ezelõtt.
10/10
mariland 2015 dec. 05. - 08:02:27 10/10
(1680/1929)
Igen sok hülyeséget összehordanak itt.

De Iván nagyon jól játszott szerintem amikor a boszi elbódította. Spanyolul is jó volt de szinkronosan még jobb
10/10
kikelet54 2015 dec. 04. - 21:03:51 10/10
(1679/1929)
Úgy látom, már mindenkinek elege van ebbõl a sok baromságból, amit a mellékszereplõkkel mûvelnek. Nekem is. Egyre jobban hülyítik, butítják õket.
Nem is írok róluk, mert csak felidegesítem magam. Három szülinapos fiam lesz a hétvégén, nyugodtnak kell maradnom, hogy minden jól sikerüljön /torta, ünnepi ebéd, stb/.

Emi végre belátta, hogy nem rúghat labdába Veronicánál, csak most már bosszút forral azzal a dilis boszorkánnyal. Martin nagyon visszafogta magát, engedte, hogy Veró megpróbálja lecsillapítani azt a dühöngõ õrültet, szép lassan megbíznak egymásban minden kétséget kizáróan.
offtopic
ildimix 2015 dec. 04. - 19:23:25
(1678/1929)
A mai rész borzasztó volt ki is mentem a szobából amikor a Dadus haldoklott. Virhi lebukhatna már igazán és az az agyament Manuel is szegény kocsmáros felgyújtotta Manuel a kocsmát. Remélem Veronica megtalálja a bizonyítékot amit a Dadus eldugott a házba a levél amiben beismeri Virhi, hogy õ volt Martin öccsének szeretõje. Már nehezen viselem a nagyapát is annyira begyepesedett régimódi az öreg. Most 2 nap szünet ha jól számolom február elején is menni fog még a sorozat.
malvinkicska 2015 dec. 04. - 18:34:42
(1677/1929)
A mai részben gyomor forgató dolgok történtek az az állat Manuel állandóan a színem, mintha õ lenne a fõszereplõ, az öregnek annak teljesen nincs esze, felgyújtotta a kocsmát amiért veszített az az állat Manuel. Ana még mindig bezárva ez is hiteltelen, egy terhes nõ ennyi ideig ilyen körülmények között mesének durva, arra viszont, hogy hûjének nézzenek arra tökéletes. Ma délután nem is néztem végig, eztán meg a Neten követem és csak, azt nézem amit én akarok belõle, szórakozni kikapcsolódni vágyik az ember, vannak gondok körülettünk, bõven, és nem idegesítem magam, velük ezzel a sok sületlenséggel.
9/10
Lysa55 2015 dec. 04. - 16:52:00 9/10
(1676/1929)
ez már nem hogy sok, de egy sokk! Ez a barom Emiliáno, a kõkorszaki szakik, Nansziaga, és Virginia továbbra is tagad, és bár Szalma gyanakszik, de mégis elaltatja magában a gyanut. Egyre több a baromarc, még jó, hogy van egy kis romantika is, mi van már, Manuel fölgyujtotta kricsnit? Ja, tudom, ha nem tetszik ott a távirányító, de ha már eddig néztem, kiváncsi vagyok a végére. Tényleg, nem is tudom minek bámulom, a pörköltem meg talán lekozmál . Na további szép estét mindenkinek.
malvinkicska 2015 dec. 04. - 13:40:49
(1675/1929)
Arra én is kíváncsi vagyok Emiliano mit fog erre lépni, hogy kibékültek, eddig sem rúghatott labdába Veronal nagyon jó legalább ennyi szép jelenet van benne.
10/10
kikelet54 2015 dec. 04. - 12:40:29 10/10
(1674/1929)
Így bezavarni egy ilyen gyönyörû pillanatba?? Nanciyaga eddig sem volt normális, de most csúcsot döndött. Egyáltalán honnan tudta, hogy ott vannak?

Martin nagyon jól tette, hogy végre elküldte melegebb éghajlatra, lassan rájön, hogy kik is hazudtak Veronicával kapcsolatban. Végre mindketten úgy álltak a helyzethez ahogy kell, egymást védve.

Utána nagyon aranyosak voltak. Imádtam õket azokban a romantikus, szerelmes jelenetekben, nagyon élethûre sikeredett.
Bírtam Martint, amikor azt mondta, hogy nem akar ott éjszakázni, mert nem bírja a háta a kemény követ. Késõbb meg Õ kéri Verot, hogy még 5 percet maradjanak ölelkezni.

Le tudja venni az ember lányát a lábáról!!

Ez a dilis Virgi még mindig következetesen tagad, és adja az ártatlant /persze mindig Vero a hibás/, de már az anyja is kezd gyanakodni.

Szegény Ana Perla elitte annak a bolont Manuelnek, hogy megölte Pablot. Lehet, hogy Manuel tényleg így hiszi?

Na, az utolsó jelenetet vártam végig, ahogy boldogan, szerelmesen megjelennek a szállodában, és pont Emibe botlanak. Várom a reakcióját.
malvinkicska 2015 dec. 04. - 12:31:02
(1673/1929)
A tegnapi részt most néztem igazán kiverte a biztosítékot, amit az az állat Manuel követ, nem értem miért írták bele, ezt a sok erõszakot, most Pablot holtra verte, Ana majd éhen hal terhesen, szerintem aki ezt így vitte filmre annak a lelke még betegebb, mint amit játszat, ép eszû ember ilyeneket nem csinál de nem is ír. Az egész sztoriban annyi élvezhetõ, hogy Martin és Vero kibékültek, aza másik szemetes láda Viri azta sok hazugságot meddig folytatják vele, nem gondolják, unjuk már nagyon ezt a sok mocskot, nekem már rég hiteltelen az a nõ.
offtopic
ildimix 2015 dec. 04. - 10:36:17
(1672/1929)
Örülök, hogy Virhinek nem sikerült megõlni a dadust remélem nem fogja újra megpróbálni. Jó lenne ha végre lebukna már Salma sem hisz neki átlát rajta. Anaperlát sajnálom a nagyapát és manuelt gyûlölöm. Vajon Nanszi miért mondja, hogy a fehér nõ megsebzi még Martint talán összejön Emilianóval? Én már azt szeretném, ha Martinék nem vesznének össze de tudom még sok rész van valamit úgyis kitalálnak. Jó lenne ha Hulio megtalálná az erdõbe Pablót és elvinné 1 orvoshoz. Remélem Aron nem fog kiszabadulni a börtönbõl. Várom a mai részt.
10/10
mariland 2015 dec. 03. - 22:55:12 10/10 Előzmény malvinkicska
(1671/1929)
Ja értem. Ahogy írtam bizonyos részeket átugrok, így a sok indiános részt
malvinkicska 2015 dec. 03. - 10:53:06
(1670/1929)
Ana Perla, hogy hova van bezárva terhesen, én arra értettem, az biztos az utolsó pár perc, a rózsa szívben az szép volt.