offtopic
ildimix 2015 dec. 18. - 07:05:04
(1749/1929)
Of téma: Suxel köszönöm az ismertetõt az új sorozattal kapcsolatban. Azt nem tudod Magyarországon hány részes lesz a sorozat?

Isa mit nézel a színházba? Én is szeretek színházba járni legközelebb január közepén megyek a bubamarát nézzük. Már alig várom szeretem a zenés darabokat és a Turay Ida produkcióit.
offtopic
ildimix 2015 dec. 18. - 06:55:37
(1748/1929)
Sajnálom Martint, hogy pont Aronnal került 1 cellába. Remélem hamarosan kiszabadul onnan. Végre Szalma rájött, hogy a lánya 1 szívtelen bestia. Én a nagyapát nem sajnálom örülök, hogy kilépett a sorozatból. Remélem a kisfiút hamar megtalálják a szülei. Várom a mai részt.
violet82 2015 dec. 18. - 01:05:48
(1747/1929)
A börtönös részek a mexikói sorozatokban mindig így el vannak túlozva sajnos. Én sem értem sose, hogy az elõzetest miért keverik mindig az ítélet utáni börtönbüntivel. :/
10/10
kikelet54 2015 dec. 17. - 20:42:13 10/10
(1746/1929)
Sajnos, ez a mai rész sem volt jobb, mint a tegnapi. Azt gondoltam, hogy a temetést még végig kell szenvednünk, no de ilyen hosszan?
Most már én is csak tekertem, nem tudom, miért húzzák el ennyire.

A kegyetlen börtönös részekhez csak annyit, egyet értek Malvinkával, ilyen nincs. Jó, ez egy sorozat, nyilván vannak benne túlzások, de azért némileg hihetõ legyen már.

Ráadásul Martin ügye semmit nem haladt, Veronica jutott elõre egy kicsit a kórházban.

Nagyon örülök, hogy Virgi kiborult az anyja miatt, megérdemelt már egy kis keserûséget, sokkal többet érdemelne.

Pablo megint bedõlt, elutazik azzal a pióca Marianaval.
malvinkicska 2015 dec. 17. - 18:40:05
(1745/1929)
Azt nem bírom elhinni, hogy a börtönbe azt csinálják, azzala ki elõzetesbe van egyszer szerintem nem is oda szokták tenni, majd csak ha a bûnössége igazolódott a tárgyalás után. Aztán egybõl fojtogatták szegény Martint, ami sok ökörséget össze hordtak benne az már egy külön tudás, aki ezt vétette, többé ne vegyen tollat a kezébe, kár, hogy nem olvassa a róla kialakult kritikát lehet késõbb épülne belõle.
10/10
mariland 2015 dec. 17. - 14:11:35 10/10 Előzmény kikelet54
(1744/1929)
Én az öreg és családja részt tekerni szoktam már. Idegesítõ nekem ez a butaság amit mutatnak.
És igen inkább Martinnal meg Veroval kéne foglalkozni nem ezekekkel a maradinostiba népekkel. Raymunda eddg sem volt szimpatikus nekem most meg már fõleg nem.
9/10
Lysa55 2015 dec. 17. - 06:16:11 9/10
(1743/1929)
most néztem meg a tegnapi részt, hát szörnyû volt azt kell mondanom. Ez a sok aljasság, Raymunda egyre unszimpatikusabb, még õ is nekiesett Ana Perlának.
Megint mit okvetetlenkedik Claudia ? Nem veszi észre, hogy Veronikát kirázza a hideg is a látványától?
No és Emiliánó? Hát egy semmitelen manusz õ is. Milyen hamar elfeledte, hogy halálosan szerette Veronikát.
Virginiára nem is érdemes szót vesztegetni és Manuelre sem. Alja népség

Remélem hamarosan kiderül az igazság és hason csuszva kérnek bocsánatot Veronikától és Martintól.

Várom a mai részt, amit szintén neten nézek majd, este szinházba megyek.

Szép napot mindenkinek
10/10
kikelet54 2015 dec. 16. - 23:23:21 10/10
(1742/1929)
Eddig még tûrtem ezeket a fölösleges mellék szálakat, de ez a mai rész teljesen kiakasztott. Ahelyett, hogy a maradi, önfejû nagyapával és lányával /aki egyre jobban hasonlít az apjáre/ foglalkoznak, inkább Martint és Veronicát kellene istápolni, és azt a kárörvendõ Emit eltávolítani a színrõl. És még õ mondja, hogy mennyire szereti Verót, az elsõ adandó alkalommal a földbe tiporja.

Virgi nem repes a boldogságtól, hogy Salma az anyja, pedig mindig elõnyben részesítette Veróval szemben.

Szegény Martin! Még el sem ítélték, és úgy viselkedtek vele a börtönben, mintha többszörös gyilkos lenne.

Nekem is tetszett, hogy végre jó köztük az összhang, és együtt próbálják megoldani az aranyszállítmány ügyét, bíznak egymásban, és a szerelmükben.
10/10
mariland 2015 dec. 16. - 22:45:47 10/10
(1741/1929)
No igen. Szegénynek be kellett vonulni a börtönbe. Úgy látom szinte mindegyik fõhõs megjárja a börtönt.

Aranyosak voltak ahogy megbeszélték, hogy ezen a problémán is túllesznek. Jó volt Vero gyûrûje.
malvinkicska 2015 dec. 16. - 20:01:04
(1740/1929)
A mai rész sem sokat mondott csak az öreget, jajgatták Ana is mit össze rinyál, így nagyapa meg úgy és mit követett vele amíg élt, az egész családját tönkre tette, mindenkit csak bántott, maradi gondolkodásával, és az elmebeteg Manuel a haláláért, Anat okolja. Viri egy igazi féreg megtudta ki az anyja és hogy beszél vele, ezért pártolhatta mindig. A legjobban Martint sajnálom meg verot, mivel õk kapnak ártatlanul a legtöbbet. Azt hiszem jó úton vannak, hogy megtalálják az igazi aranyat, és kiszabadul M is hamarosan, ezeka sok férgek meddig tehetik még mindenkivel ezta sok aljasságot.
10/10
syuzi 2015 dec. 16. - 17:20:14 10/10
(1739/1929)
Én is várom már Culunga új sorozatát:) Kiváncsi leszek hogy milyen lesz negatív szereplõként mert én még csak pozítivban láttam.

Szegény Cresensio sajnálom hogy meghalt még halála elõtt se békélt meg Ana Perlanak

Martin remélem hogy hamar kikerül a börötnbõl

Virhinai a is megtudta hogy Salma az anyja én kíváncsi vagyok rá hogy ki Virhinia apja? És Salma miért nem mondta el hogy az anyja

Várom már a következõ részt :)
5/10
suxel 2015 dec. 16. - 13:26:02 5/10
(1738/1929)
OFF
A központi téma: két felsõ tízezerbeli családnak az egymásra való acsarkodása: a Gomez Lunáké, és a Montenegroéké. A történet két fõhõse: Julia (Susana Gonzalez) és Arturo (Jorge Salinas) több mint 20 éve egy rossz partner mellett kötöttek ki, talán most lehetõség adódik arra, hogy ismét egymásra találjanak kilépve a házasságaikból, miután az ellenséges dinasztiák gyermekei, Regina (Michelle Renaud) és David (Jose Pablo Minor) egymásba szeretnek. Sarkított példa, de a Dallas Ewing-Barnes konfliktust tudnám ehhez hasonlónak mondani.

Itt pedig meglelitek az egyes karakterek leírásait:
https://televisahirblog.wordpress.com/2015/10/05/ma-startol-mexikoban-a-pasion-y-poder-kibeszelo/
offtopic
ildimix 2015 dec. 16. - 12:00:38
(1737/1929)
of téma: Suxeltõl kérdezem tudsz küldeni a Colunga sorozatról magyar ismertetõt tartalmat? Magyarországon hány részes lesz a sorozat?
offtopic
ildimix 2015 dec. 16. - 11:14:13
(1736/1929)
A film legjobb jelenete számomra az volt amikor Virhi rádöbbent Szalma az anyja. Szerintem hamar kiderül Martin ártatlansága Botel kihozza a börtönbõl. Horhéban én állandóan csalódok mindig Veronica ellen van soha nem védi meg a családdal szenben. Várom a mai részt.
malvinkicska 2015 dec. 16. - 08:53:35
(1735/1929)
Mennyi megalázást kell kiállni Veronak és Martinak azoktól a gonosz emberektõl, valami sok aljasság amiket csinálnak velük, még Manuelellel akar Viri üzletelni, egy futó bolonddal kecskére a káposztát. Azért sokallok be ezektõl, a sorozatoktól egy témán lovagolnak hetekig, aztán olyan a vége amilyen, ezt már végig nézem, valahogy.
10/10
kikelet54 2015 dec. 16. - 08:38:16 10/10
(1734/1929)
Olvastátok?

Hamarosan Pasión y poder (Szeretned kell!) a Tv2-n!

Biztos a Fiorella helyett, annak lesz nemsokára vége. Kíváncsi vagyok Fernando Colunga negatív karakterére.
10/10
kikelet54 2015 dec. 16. - 08:33:30 10/10
(1733/1929)
Az örömbõl rémálom lett.
Ez megint egy érdekes dolog, bevisznek egy halom papírt /bizonyíték címszóval/ a rendõrségre, és Martint már le is tartóztatják. Semmi nyomozás, semmi utána járás, hogy minden igaz-e.
Jorge meg annyira mérges, hogy észre sem veszi, hogy az a dög Virgi és Emi mennyire rá akarják kenni az egészet Martinra és Veronicára, mennyire börtönben akarják látni Martint.

Már féltem, hogy Pablo elutazik azzal a libával /annak sincs önérzete egy deka se, már hányszor kidobta Pablo, és mindig vissza jön/, így is elég rögös az útjuk a boldogság felé.
5/10
suxel 2015 dec. 15. - 22:14:35 5/10
(1732/1929)
Tudjátok, én nem hazudok. :) Ha esetleg változás van úgy is jelzem. De Ivan személyében már nem lesz. :)
malvinkicska 2015 dec. 15. - 18:41:51
(1731/1929)
Én nem szégyellem szeretem a Colunga játékát, most ahogy alakít Ivan õt is a jobbak közzé sorolom. Az biztos amibe alakított Colunga , mind siker volt, most olvastam nem szerették mivel gonosz és az õ népe így nem tudja elfogadni, mint Altair Jarebot, meg jónak, szóval megnézem, és ha lesz olyan ami nem tetszik hangot fogok adni neki.
10/10
mariland 2015 dec. 15. - 17:51:16 10/10
(1730/1929)
Nekem a zene nagyon tetszett benne, nagyon jó ez a cumbia. Aranyosak voltak ahogy táncoltak, nagyon irigylem õket, hogy ilyen könnyedén tudják ropni.