10/10
kikelet54 2015 nov. 24. - 20:56:19 10/10
(1629/1929)
Ennek a mai résznek csak az utolsó pár perce volt szimpatikus, amikor takargatták és puszilgatták egymást.

Az igaz, hogy Martin megérdemli a büntetést, de ennyit?? Vero egy kicsit túlzásba viszi, pedig le sem tagadhatja, hogy azért még õ is szereti Martint. Egy ilyen nagy szerelem nem múlik el egyik pillanatról a másikra.

Sajnálom Matildét, de szerintem túl sok részt szántak neki.

Emi viszont egyre unszimpibb, ahogy kihasznál minden lehetõséget, hogy Verohoz bújjon, Martin meg majd felrobban, csoda hogy nem páholta el újra, amilyen lobbanékony.

Esküszöm, Ana Perla családjában csak a kis Polo a normális, no meg az apja, szembe mert szállni az öreggel. Manuel meg egyenesen klinikai eset, ahogy üti-veri a lányokat.
malvinkicska 2015 nov. 24. - 19:18:19
(1628/1929)
Megint nem leszek szimpatikus amit írok, de ez a dadus szál, miért ennyire nyújtott, egyáltalán nem áll jól Veronak ez a hiszti amit követ megrettentem mikor néztem ahogy, õ is jajgat. Aztán az a szegény Martin mindent elkövet, a kegyeiért, és most úgy csinál vele,mintha sosem szerette volna, ez sem tetszik nekem. Az a Manuel elmebeteg családot már rég ki kellett volna írni sokkal másabb lenne a sztori, elme osztályokon sokkal okosabbak vannak, mint azok igaz a mondás ki kivel lakik azzá válik ezek egymást lovalják bele a sok butaságba. Ahogy nézem már én sem tudom miért, eza téma nem bír el ennyi részt, kevesebb több lenne.
10/10
syuzi 2015 nov. 24. - 13:47:18 10/10
(1627/1929)
Végre Virhinian kezd szorulni a húrok remélem elõbb utobb lebukik

Ana Perla és Pablo remélem hogy egyszer összejönnek újra

Várom már a mai részt:)
10/10
kikelet54 2015 nov. 23. - 21:43:28 10/10
(1626/1929)
Veronica még mindig keményít Martinnak és Magdalénának, de azért már egy kis mosoly látszott az arcán, amikor Martin vitte neki az ennivalót, és szerintem már az anyját is kezdi egy kicsit megérteni.

Ez a piszok Virgi egy percig sem esik ki a hazudós, képmutatós szerepbõl, nagyon következetesen tagad mindent. Igaz, már csak Salma hisz neki, kíváncsi vagyok, valaha elfogadja-e, hogy milyen piszok a lánya.

Raymundat egyre jobban utálom, amiért a fiatalok ellen van, egyre jobban hasonlít a maradi apjához.

Blanquita mindezzel semmit sem törõdött, és csak azért is elment az iskolába, és milyen jól tette, megismerkedett a helyes, szimpatikus fiúval.
Bírtam azt a vattacukor evést, édesek voltak.

Én nem értek egyet Pablo anyjával, szerintem így elveszíti a fiát, inkább segíteni, megérteni kellene, mert nem Ana Perla tehet a kialakult helyzetrõl.
malvinkicska 2015 nov. 23. - 19:56:44
(1625/1929)
A mai részben a vipera Virginianak szorul a hurok Danielnek felvételei vannak mit csinált. Vero továbbra sem enged Martinak még a amit vitt kaját azt sem fogadta el. Pablo meg harcol anyjával, hogy szereti Anat, az haragszik ami érthetõ a keze tönkre ment a fiának.
offtopic
ildimix 2015 nov. 23. - 19:54:59
(1624/1929)
Daniel jól kiszúrt Virhivel egyáltalán nem sajnálom a lányt. Jól tette az orvos, hogy felvételt készített a beszélgetésrõl. Martint is sajnálom annyit könyörög Veronicának. Veronica viselkedése nekem már túlzás miért nem tud megbocsájtani a férjének? Matit sajnálom, hogy nem fog tudni beszélni. Virhi milyen szemét volt amikor azt mondta dögöljön meg a dadus. Szerintem Szalma az anyja ezért tûr neki ennyit. Mivel fogja kimagyarázni Virhi a telefonbeszélgetést? Várom a holnapi részt amit csak este tudok megnézni. Blanca és a fiú aranyosak együtt remélem összejönnek. Vajon Nansziaga milyen halált látott ki fog meghalni a sorozatban? Várom a film folytatását!
10/10
mariland 2015 nov. 22. - 18:14:31 10/10
(1623/1929)
Azt mi is nézzük a férjemmel szerintem nagyon jó
malvinkicska 2015 nov. 22. - 14:14:52
(1622/1929)
Köszönöm szépen lehet bele nézek de olyan körülményes az rtl most is azzal az állandó bejelentkezéssel azokat is rühelem már nagyon. Azért mert leírtad a véleményed ez természetes, nem kell senkit letolni, tiszta igaz, ez is néha nem tudom mi akar lenni azzal a sok negatív szereplõvel, én is leírtam már többször ennek sem használt, hogy átdolgozás, igaz én nem láttam a Viperát, de az Idõtlen szerelmet amibõl össze gyúrták és ez jött ki nem nagy szám az tuti.
offtopic
ildimix 2015 nov. 22. - 12:05:41
(1621/1929)
Örülök, hogy Mati nem halt meg. Remélem a sorozat végére teljesen meggyógyul. Veronica óbégatása már nekem is sok volt a film elején 1 higgadt nõnek ismertük meg. Szerintem Martinnal csak a sorozat legvégén fognak kibékülni. Most lehet megfogtok kövezni de azért leírom ezt a sorozatot sem nézném újra elég belõle egyszeri nézés.

of téma: Malvin ajánlok neked 1 sorozatot Válótársak a címe ha gondolod az elsõ 2 részt nézd vissza az rtlmoston. Szerintem nézhetõ sorozat. of vége.
10/10
mariland 2015 nov. 21. - 14:52:31 10/10
(1620/1929)
A tegnapi részt még nem láttam de ma sem fogom megnézni mert osztálytalálkozóra megyek.
Tegnapelõtt jó kis bunyó volt. Spanyolul is lehetett élvezni Vero és Martin veszekedését meg a bunyót is. De szinkronosan is jó volt, Csaba nagyon jól megoldotta. Nóra most nem tetszett annyira, hiába a mélyebb rekedtesebb hang nem nagyon alkalmas a kiabálásra.
De összességében jó volt.
Iván nagyon jól játszott.
Na most jön a földönalvós rózsavivõs rész.

Pablóékhoz nem sok mindent tudok hozzászólni mert bosszant ez a primitiv hozzáállás az elmaradott népeknél.
malvinkicska 2015 nov. 21. - 13:55:31
(1619/1929)
A tegnap az utolsó pár percet nem láttam megnéztem, és elég érdekes dolgok történtek, az orvost kirúgták, ami nagyon jogos, Salma bevallotta , Virginia ribi az õ lánya, de ki az apa, ez itt a nagy kérdés, akkor az anyja is megérte a pénzét.
malvinkicska 2015 nov. 21. - 07:12:48
(1618/1929)
Veled is egyet értek az igaz, most még megszökni sem tud Ana Pabloval, mivel fáj a keze.
A másik olyan is va aki egy temetésen vagy beteg mellet óbégat, avval nem gyógyul meg se fel nem támad, igaz itt ez egy sorozat és ez mindent elbir, ezt írták neki. A feldolgozásokkal aza gond nem jobbra hanem néha, rosszabbra sikeredik, itt most ez a szál nem a legszerencsésebb az biztos.
10/10
kikelet54 2015 nov. 20. - 20:35:29 10/10
(1617/1929)
Veronica végre tisztára mosta magát, és Martin is teljes mértékben hisz neki. Most már csak az hiányzik, hogy Vero megbocsájtson, de ez lesz a nehezebbik fele a kibékülésnek.

Kiderült Virginek nem beteg a szíve, de a feje biztos, hogy az. Normális ember ennyi bizonyíték után már mindent bevallana.

Salma bejelentése nagy döbbenet, de az a dög biztos a saját javára fogja fordítani.

Daniel doki megérdemelte Martin dühét, de a kirúgást is.
10/10
kikelet54 2015 nov. 20. - 20:22:33 10/10
(1616/1929)
Néha én is bedõlök Ana Perla viselkedésének, de csakis kizárólag azért viselkedik így, hogy megvédje Pablót. Biztos emlékszel, hogy Manuel is, a nagyapja is megfenyegette, ha kibékül vele, megölik. Továbbra is nagyon szereti, de félti az életét.

A másik: láttam én már gyászoló személyt, aki magán kívül ordítozott, másoknak elég irritáló volt.
malvinkicska 2015 nov. 20. - 18:53:08
(1615/1929)
Amiért besokallok az az, hogy a pozitív szereplõbõl negatívot csinálnak, itt a példa Ana szinte tisztára olyan,. mint a tesója vadóc buta, annyira könyörgött neki Pablo, engem annyira idegesítenek az ilyen hisztis csajok. Aztána nagyapáról nem beszélek nem érdemli annyira sötét, mint mostanában a felhõk. Veronica óbégatása nekem sok volt, sokan vesztettünk el már olyat aki pótolhatatlan, de viselkedik az ember leül egy helyre és csendben kisírja magát. Virginia amiket hazudozik az már sok, még a tényeket is cáfolja. Martin jól tette, azt a mocsok haszonlesõ dokit helyben hagyta elõbb kellet volna, földig verni. Az erõszaknak nem vagyok hive de ennyi barom között csak ez a megoldás, nem akarok megsérteni senkit de ez a véleményem a fórum ezért van ami nem normális az nem, saját magamat nem járatom le hû de jó mikor ez is kezd tele lenni baromsággal.
offtopic
ildimix 2015 nov. 20. - 11:16:18
(1614/1929)
Sajnáltam Matit remélem nem hal meg és teljesen felépül. Remélem Anaperla nem fogja elveszíteni a babáját. Virgit elküldhetnék már a család életébõl lebukhatna végre. Elolvastam az elõzetest szerintem a jövõheti részek újra egyhelyben fognak állni. Most 1 kicsit pörgött a sorozat. Kíváncsi leszek ha vége lesz ennek és az én bûnömnek milyen sorozatot fognak adni. Én nem bánnám ha valami jó török sorozatot kezdenének el elég volt a mexikói sorozatokból.
10/10
kikelet54 2015 nov. 19. - 22:43:25 10/10
(1613/1929)
Mit képzel Emi azzal a bazi nagy csokorral, meg mit nyomul, amikor még Vero szinte fel sem fogta, hogy mi történt velük, és máris udvarol neki.

Miért mindig a jó emberekkel történik a baj? Virgi nem csak álszent dög, de szerintem elmebeteg is, normális ember nem viselkedik így.

Hiába a nagy sírás-rívás, mégis csak a Martin karjaiban talál vigaszra Veronica. Nagyon édesek voltak.

Sajnáltam Magdalénát, nagyon megértõ volt.
10/10
kikelet54 2015 nov. 19. - 19:41:50 10/10
(1612/1929)
Én még a tegnapi résznél tartok, nem igazán mûködik a netem.

Szóval volt csihi-puhi bõven. Annak a kegyetlen, dög Virginek elsõ dolga volt, hogy szaladjon Veronicához, és kiélvezett minden pillanatot. Természetesen a döbbenet után veszekedés következett, és utána a verekedés Emivel. Szegény Martin kapott eleget, de a bunyó biztos nem fáj neki annyira, mint Veronica haragja.

Crescencio viselkedése eddig is förtelem volt, de így, hogy még meg is akarta verni Ana Perlát, ez már sok. Manuelrõl nem is beszélve.

A másik hõsszerelmes Pablo is kapott az öreg botjából, de még ez sem állította meg, felmászott Ana Perlához.
malvinkicska 2015 nov. 19. - 18:40:31
(1611/1929)
Csatlakozom a jó kívánsághoz legyen nagyon sok jó szerepe Ivanak. A mai részben a dadust sajnáltam az a mocsok ribi ledobta a lépcsõn, de nekem most nem tetszett a kivitelezés, nem volt ott senki, ez olyan hiteltelen. Az egész családot megrázta az esemény, remélem meggyógyul. Martin hiába könyörög, Veronak, annyira engedte közel, hogy megtörtént ez a tragédia. Emiliano még mindig bolondul Veroért, még szerenádot adott neki. Ana Perla szegény õrlõdik, aza buta tesója meg nem akarja, hogy a baba megszülessen.
10/10
kikelet54 2015 nov. 19. - 16:57:42 10/10
(1610/1929)
1974. november 19-én, azaz ma 41 éve született Iván Sánchez, úgyhogy sok boldog születés napot kívánunk Neki, még ha nem is jut el hozzá ez az üzenet.