10/10
kikelet54 2015 nov. 11. - 21:25:26 10/10 Előzmény mariland
(1569/1929)
Helló!!

Martin valóban vadító a bõrdzsekiben is, de nem sokáig élvezhettük, mert visszatért a kék ingre. De most legalább némi kockát tettek bele. Egyébként tökmindegy mit adnak rá, mindenben istenien néz ki.


Ezt a közeli képet már régóta szerettem volna kiollózni, de a fõcímben mindig eltakarta a neve a száját. A mai rész legvégérõl végre sikerült kivágnom. Nekem borzasztóan tetszik ez a kép, a tekintette sok mindent elárul.
És az a nagyon halvány mosoly a szája sarkában???
10/10
mariland 2015 nov. 10. - 23:43:00 10/10
(1568/1929)
Óh és elõkerült a bõrszerkó is!
10/10
mariland 2015 nov. 10. - 23:16:24 10/10
(1567/1929)
Sziasztok.
Eléggé lemaradtam a sorozattal. Most nézem a péntekit.
Martin végre nem ingben és nem kékben van!
10/10
kikelet54 2015 nov. 10. - 22:55:34 10/10
(1566/1929)
Megható, gyönyörû jelenet, amikor Veronica és Magdaléna végre anya-lánya ölelésben forrnak össze. Martin és Botel arcán is látszik, hogy milyen boldogok, õk is örülnek az egymásra találásnak.

Szép volt!
10/10
kikelet54 2015 nov. 10. - 22:48:35 10/10
(1565/1929)
Imádtam a mai részt, volt benne jó is, rossz is.

Aáronék terve nem jött be, remélem örökre a börtönben maradnak, és nem látom többet a tenyérbe mászó képüket. Az óvás, a féltés milyen bátorrá tette Martint, így sikerült az akció. Nagyon tetszett a jelenet, amikor anya és lánya egymásra találnak.

A nagyapa nem érti meg, hogy ne okoskodjon, mert Manuel húzza a rövidebbet. Ana Perla bármennyire is fél, bevitte a sálat Pablónak, és milyen boldoggá tette vele.

A két "testvér" amint egy légtérbe kerül, azonnal megkezdõdik a veszekedés, de Veronica most egész jól türte, viszonylag nyugodt maradt.
Salma nagyon ocsmányul viselkedett, Virgi már teljesen átmosta az agyát. Kíváncsi vagyok, mit szól, ha megtudja a drága kis védencérõl, hogy milyen egy utálatos, pénzéhes dög.
malvinkicska 2015 nov. 10. - 20:00:13
(1564/1929)
Nem volt net nem tudtam írni, de a mai részben csúnya dolgok történtek, nem tudom, miért kell krimit csinálni egy ilyen romantikus sorozatból is. Annak örülök egy kicsit enyhült Vero az anyja felé, megérti, ezek után egy rabló vezér az apja. Az a Salma is egy szemét csak azt a kényes kis Virit pártolja, hogy leteremtette, szegény Verot, hogy ne menjen a fiacskája közelébe, az meg meg van utána veszve, ahogy nézett rá jól tette.
malvinkicska 2015 nov. 10. - 20:00:13
(1563/1929)
Nem volt net nem tudtam írni, de a mai részben csúnya dolgok történtek, nem tudom, miért kell krimit csinálni egy ilyen romantikus sorozatból is. Annak örülök egy kicsit enyhült Vero az anyja felé, megérti, ezek után egy rabló vezér az apja. Az a Salma is egy szemét csak azt a kényes kis Virit pártolja, hogy leteremtette, szegény Verot, hogy ne menjen a fiacskája közelébe, az meg meg van utána veszve, ahogy nézett rá jól tette.
10/10
kikelet54 2015 nov. 09. - 22:57:32 10/10
(1562/1929)
Nagyon remélem, hogy Ana Perla megenyhül Pablo irányába, habár az a kézfogás sok mindent elárul.
Az a két utálatos dög /Mariana és Manuel/ mindent elrontott. Manuelnek még van képe fenyegetõzni, holott õ kezdte a lövõldözést.
10/10
kikelet54 2015 nov. 09. - 22:51:01 10/10
(1561/1929)
Veronica menekülni akart az anyja elõl, mégis amikor megtudta, hogy nagy bajban van, rögtön a segítségére sietett. Martin nagyon aranyos volt, ahogy védte, támogatta a bánatában.

Aáron már az elsõ perctõl irritál, látni sem bírom, hát még amit csinál, undorító.

Most, hogy visszajött Vero, remélem Jorge rájön, hogy a kedves kis Virgi milyen kétszínü, pénzéhes alak.
10/10
kikelet54 2015 nov. 07. - 18:15:06 10/10
(1560/1929)
Veronica még mindig szomorú és haragszik. Nem tud, és nem is akar Magdalénának megbocsájtani. Pedig csak végig kellene hallgatnia.
Milyen érdekes, hogy az apját mennyire utálta, és rögtön, így huszonév után máris szóba áll vele, és meghallgatja azt a sok baromságot, amit az apja összehord az anyjáról. És úgy látszik, még el is hiszi.

Martin igazi barát, segít Pablónak a mûtéttel, hogy ne tartozzon annak a pióca nõnek, de kétlem, hogy békén hagyná.

Sajnálom Ana Perlát, hogy ilyen kis naiv, de honnan is lenne benne egy kis bátorság, egy kis modern szemlélet, ha világ életében abban a faluban élt, és fõleg, hogy a hagyományõrzést sulykolták belé állandóan, és a nõknek szinte nem lehet egy önálló gondolatuk.
offtopic
ildimix 2015 nov. 07. - 18:05:23
(1559/1929)
Izgalmasan lett vége a pénteki résznek. Szemét ez az aron Veronica meg minden szavát elhitte neki. Aron testvére Clemente is 1 elmebeteg. Várom a hétfõi részt. Tetszzett amikor emi azt mondta V-nek nem veszi el de sajnos megint behálózta ez a szemét csaj. Már várom mikor bukik le a nagynénjét sem szereti aki szerintem az anyja csak mindenkit kihasznál. Várom a hétfõi részt.
malvinkicska 2015 nov. 06. - 18:53:09
(1558/1929)
Igazad van agyatlanok sokan vannak benne, az öreg amit követ, meg Ana Perla az már nekem sok, annyira kis buta lány lett belõle fájdalmas. Az a rafkós Virginia amit követ az már kibírhatatlan a más vagyonáért, ez a sztori ma holnap csak negatív karakterrel, lesz telve, jó ember nincs is benne szinte unalmas ez az állandó veszekedés. Veronica ahogy viselkedett az apjával azzal, nem ordítozott, mert hazudozott neki, minden félét az anyjáról, remélem nem hiszi el de itt agyatlanéknál, minden megesik.
10/10
kikelet54 2015 nov. 06. - 18:00:17 10/10
(1557/1929)
Na, végre!
Azt vártam, hogy Pablo mikor vágja Mariana fejéhez, hogy mindez, ami rossz történt, az õ hibája. De ahogy az a lüke csaj csak bámult, szerintem fel sem fogta a tette súlyát. Minden szó lepereg róla, és még ebben a helyzetben is a képeladáson jár az a picinyke agya.
10/10
kikelet54 2015 nov. 06. - 17:54:39 10/10
(1556/1929)
Most néztem meg a tegnapi részt. Martin végre egy normális házba vitte Veronicát, igaz nem ketten mentek.

Érdekes, hogy Pabló hogylétérõl senki sem beszél, csak azt az elmebeteg Manuelt sajnálja mindenki. Ana Perlába akkora a testvéri szeretet, hogy nem ismeri fel a rossz oldalát.

Aáron addig ügyeskedett, míg sikerült behálózni a titkárnõt, kiváncsi vagyok, Veronica mit hisz el az apjának.
offtopic
ildimix 2015 nov. 05. - 09:00:42
(1555/1929)
Matit eddig is kedveltem de most mégjobban megszerettem. Hiába féltékeny Magdalénára mégis próbálta rávenni Veronicát beszélje meg az anyjával a dolgokat. Magdalénának nem kellett volna még elmondani ki õ valójában. Mondjuk ha õ nem mondja el akkor az apja Aron biztos megtette volna. Piert sajnálom Claudia csak kihasználja nem ilyen nõt érdemel. Vajon Emi összejön a végén Nansziagával? Pablot sajnálom remélem jóra fordul az élete.

Of téma: Malvin én is örülök neked most gyakrabban leszek fórumon. Szép napot neked! Of vége
10/10
kikelet54 2015 nov. 05. - 08:03:11 10/10
(1554/1929)
Sajnos Veronica mindig is utálta az anyját, mert benne csak úgy él, hogy kicsi korában elhagyta a szeretõje miatt /amit gondolom az apja táplált bele/, neki ottmaradt a részeges apja, meg a nyomorúság, a nagyon rossz élet az apja mellett. Ez olyan mély nyomot hagyott benne, hogy Magdalénának nehéz dolga lesz ezt a képet megváltoztatni.

Mivel mindketten jó érzésû egyének elõbb-utóbb egymásra találnak.
malvinkicska 2015 nov. 05. - 07:35:43
(1553/1929)
A tegnapi rész elég drámai volt ugye, Manuel provokálta Pablot és mind ketten rosszul jártak, mondjuk Manuelért nem kár az hûje. Aztán Veronica elég bután reagált, hogy meg ismerte az anyját, õ egy okosabb valaki volt a többinél, de lebutította ezt is az írója, elhiszem nehéz ilyen felnõtt korban megtudni ki az igazi szülõ, de meg sem hallgatta Magdalenat. Martin adta a jó tanácsot vigasztalta, de nem hallgatott rá mi lesz ebbõl. Virgini meddig örûl a gyûrûnek, mert ha megtudja az orvos, annak lesz hozzá szava.
malvinkicska 2015 nov. 05. - 07:35:42
(1552/1929)
A tegnapi rész elég drámai volt ugye, Manuel provokálta Pablot és mind ketten rosszul jártak, mondjuk Manuelért nem kár az hûje. Aztán Veronica elég bután reagált, hogy meg ismerte az anyját, õ egy okosabb valaki volt a többinél, de lebutította ezt is az írója, elhiszem nehéz ilyen felnõtt korban megtudni ki az igazi szülõ, de meg sem hallgatta Magdalenat. Martin adta a jó tanácsot vigasztalta, de nem hallgatott rá mi lesz ebbõl. Virgini meddig örûl a gyûrûnek, mert ha megtudja az orvos, annak lesz hozzá szava.
10/10
kikelet54 2015 nov. 04. - 23:10:08 10/10
(1551/1929)
Ma semmi romantika, semmi boldogság, csak Virgi játsza az agyát, de õ nem számít.

Martin dilemmázik a nyaklánc miatt, Vero kiborult, mert megtudta, hogy Magdaléna az anyja, Ana Perla családja Manuel miatt zokog, és átkozzák Pablot, csak a szemtanúk hallgatnak arról, hogy Manuel lõtt elõször. Remélem, ez azért kiderül.

Egyébként Pablo hogy került olyan gyorsan kórházba, tudtommal helyileg csak Botel rendelõje van. Pablo helyében azt a hülye tyúkot elküldeném a jó büdös francba, mert miatta alakult ki ez a borzalmas állapot.


Szegény Martinra adhatnának már valami más inget, napok óta hosszú ujjú, kék ingben van, így lassan unalmasak lesznek a képek.
malvinkicska 2015 nov. 04. - 16:08:47
(1550/1929)
Szia amai nap az enyém beindult a boldogság hormonom termelni, ma csak tiszta jó dolgok történtek velem nagyon örülök, hogy fórumon vagy, remélem ha ritkán is de írunk, egymásnak.