Téma: ValóVilág

offtopic
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:22:31
(23605/28485)
Nekem is visszataszító, de sok férfi szereti Majka ki is jelentette egy riportban, hogy õ jobban szereti a szilikonmelleket, mint az eredetit:S
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:20:00
(23604/28485)
Ha jól megnézted látható, hogy ügyesen kell célozni, mivel a kupola egy kis része alatt van a villa a többi az a kinti rész, ahol pl. az a kocsi van kiállítva meg van az a folyosó, ahonnan áthozzák az egyik helyrõl a másikra a párbajozókat stb...szóval viszonylag el kell találni azt a részt és hát azt nem könnyû...
qawaro 2011 jan. 17. - 11:17:59
(23603/28485)
Ki meri megfogni az implantátumot? Azt a vágást hamar felfedezik a férfiak, aztán oda minden. Sokat látni ilyet, akinél természetellenesen nagy és áll még késõbb is.
Éva nõvére milyen méretekkel rendelkezett az nem semmi! Az sokan elnézték volna a villában. Éva kisebbségi érzése már korán elkezdõdhetett.
dr.66 2011 jan. 17. - 11:17:21
(23602/28485)
Szerintem könnyen menne,a kupola nem üvegezett hanem nyitott.Maximum ha peched van eltalálnál egy vaskonzolt vagy mi az.
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:16:26
(23601/28485)
Sokmindent kitalálhatott Gigi, elmondhatja Dzsörzinek, hogy ne haragudjon rá tudja h itt a nagy lehetõség de õ mégsem kész rá..lehet éppen Giginek is "nehéz napja" vagy bármi...de mivel nem szerelmesek és ezt õk is mondták gusztustalan dolog volt õket a szerkesztõknek egy ilyen dologra kényszeríteni...egyértelmû volt Gigitõl, hogy húzódozott folyton Dzsörzitõl...jó ürügy volt, h azért nem alszik vele, mert nem bír magával...cöcö közben meg a jégkirálynõ Gigihez képest cserépkályha:D
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:09:57
(23600/28485)
Szegény milyen normálisan nézett ki:(
qawaro 2011 jan. 17. - 11:05:48
(23599/28485)
Ha ennyire érted a nõi praktikákat, mit találhatott volna ki az ágyban Gigi? Ha viszont mindketten taktikáznak és Jerzsi se akart semmit, akkor gáz van. Kidobtak milliót feleslegesen? Ennyire azért nem amatõrök a studiósok.
Reggel sokat láttuk Zsófit, ki akar menni párbajra és kezdi belátni korlátait. Mi kívülrõl ezt már régen megírtuk, gyenge és veszít minden vonzalmából. Nyafog, túl gyerekes, szinte félteni kell, nehogy Béce letekerje, mert szegényke olyan fejletlen. Nem eszik húst, vegetáriánus, arcra sem lett szebb, csak a szemei, ha kifesti. A haja meg ritkul(!), mondta Béce. Kerüljön már haza minél elõbb, itt úgysem nyerhet, még van ideje az élet szépségeihez.
Ferencz Gy Emily 2011 jan. 17. - 11:03:44
(23598/28485)
Remélhetõ IGEN!
Bár Szandikából megint kihozzák az állatot és lekiabálja mindet, lehet, h éppen a "nehéz napokat" éli?! Akkor adjanak neki szárnyasbetétet és tapasszák le a száját ne tudjon megszólalni!
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:03:29
(23597/28485)
Én se értem...
Ferencz Gy Emily 2011 jan. 17. - 11:01:45
(23596/28485)
A nagy jutalom 5 * elnöki lakosztály, de könyörgöm ha Bp. akkor minek a helikoffer? A fodrászhoz elég volt a limõ, a szállodához repülni kell, vagy a szálloda tetején landolt a gép, h ne lássa senki a nagy bevonulást?
EZEKÉRT A LUXUSOKÁRT NEM LÁTJUK AZ ONLINE ADÁSOKAT!
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 11:00:09
(23595/28485)
Sztem lesz még olyan, h Szandika beolvas Alekosznak:)
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 10:58:09
(23594/28485)
Azért az nagyobb horderejû hazugság, ha azzal akarják benttartatni magukat, hogy a nézõk nézzék a románcukat...unalmassá vált ezt a szerkesztõk is tudták ezért tették be az 5 csillagos szállodai csavart, de sztem a kamukapcsolat enélkül is elhalt.
Ferencz Gy Emily 2011 jan. 17. - 10:55:54
(23593/28485)
Várd ki a végét, lehet, h õ is sorrakerûl!
Évát "hintáztatta" de Zsófival kellett megosztania a nyugiszoba ágyát, akkor mosta neki, h nem kell más tõle, csak heti 3 szex! Ezt én is az összefoglalóban láttam!
Én meg azon mulatok nagyon jókat, hogy az a torpedógatya ami rajta van, úgy néz ki, mintha telelenne hátúlról! Látszik, h ennek a legénynek a ruhatára = a gondolkodásával! KONZERVATÍV mindegyik, de ezzel nem is lenne nagyobb baj, csak õ elhiszi, h így vonzó és nem lehet visszautasítani! Szandika kezelésbe vehetné és megmondhatná neki ezeket is, nem csak a méreteit kiabálná világgá!
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 10:54:58
(23592/28485)
Abbin is biztos vagyok, ha Alek nem hagy fel Évához való már több, mint baráti közeledésével arra rámehet a kapcsolatuk. Éva nagyon szereti Aleket, mint barátot...viyzont Alek lehet belezúg Évába...bár Aleknél gyorsan lecsengenek a szerelmi ügyek.

Pont egyik nap gondolkoztam el azon mennyire nem tudják a villalakók, mi az a szerelem..

Pl. Anikó szerelmet vallott Bécinek, de aztán rányomult Norbira...egyiknek se kelett, mégsincs szerelmibánata.

Zsófi odavolt Béciért, de simán barátságba formálta a dolgot.

Alek szerelmes volt Gigibe...de aztán Ginába és most Évába...


Én már voltam szerelmes és tudom mit jelent...ezek közelében nem járnak az érzésnek. Legfõképp Gigi és Jirzsij...mondjuk be is vallották, h õk nem szerelmesek. Egyszerûen támaszainak egymásnak...sztem támaszoknál nem alapfeltétel a keksz.
ninane 2011 jan. 17. - 10:52:15
(23591/28485)
Értem csak úgy jött le nekem hogy erre gondolsz :)
Tulajdonképpen mindegy hogy volt-e ágyjelenet, aki utálja Gigit, Jerzyt, úgyis azt mondja hogy csak egymás hátán kapaszkodnak fel. De ki nem taktikázik? Éva is ezt teszi csak nagyon ügyesen leplezi. Vagy Zsófika szürkesége, hogy nem tartozik senkihez és nem csinál semmit ez nem lehet az? Anikó dolgairól nem is beszélve, és sorolhatnám.
qawaro 2011 jan. 17. - 10:49:07
(23590/28485)
Hát ez érdekes, pont te gondolod így! Igaz nálad jobban senki nem ismeri a villát, de most valami nõi megérzésed lehet.
Engem jobban izgatott Éva és Alek mire mentek, az ostoba kéz a kézben sétálgatás után. Éva nem olyan, jobb, okosabb minden csajnál a villában. Úgy látszott nem együtt aludtak és Alek tovább idétlenkedik Éva körül. Éváért drukkolok, nehogy leálljon ezzel a félkegyelmûvel, mert nagyon sokat veszíthet. Ahogy Alek alsógatyában kinéz, az minden nõ számára riasztó. A többi, a szöveg még elmegy, de a nõk eddig mind elhajtották, mindenkinél bepróbálkozott már, csak Gömbinél nem...
Ferencz Gy Emily 2011 jan. 17. - 10:45:21
(23589/28485)
KÖSZI, KÖSZI, KÖSZI !
Most már képben vok, majd remélhetõleg lesz du. is adás, de ha nem, akkor az esti összefoglalóból megtudhatjuk azt amit eddig is, de ágyjelenet nem hiszem, h lesz!!!!!
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 10:39:36
(23588/28485)
Egy szóval sem mondtam, h az ágyjelenetet rendezték meg, arról írtam h az elötte lévõ dolgokat beállított felvételek...gyertyafényes vacsi mittomén...habfürdõzés...aztán magukra hagyta õket a kamera nyílván...de kellett anyag, amibõl dolgozhatnak.

Szerintetek volt valami szerintem meg kutyafüle:)
Csillag az égen 2011 jan. 17. - 10:35:01
(23587/28485)
Giginek jó ürügy volt bent, hogy azért nem fexik össze Dzsörzivel, mert nem akar a kamerák elött...de igazából már a csókjaitól is húzódozott...nem hiszem, hogy hajlandó volt lefeküdni vele...és mivel Dzsörzi elég rendes gyerek megértõ volt...és hidd el nem fogjuk megtudni az igazságot...nem kötik az orrunkra, hogy megvolt-e a dolog.

Én mégis 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem volt keksz.
ninane 2011 jan. 17. - 10:34:35
(23586/28485)
Nekem elégedettnek tûnt Jerzy. Valóban elvették a képet, de amit Gigi mondott hogy újravették, egyáltalán nem biztos hogy az ágyjelenetre vonatkozik. Biztos hogy pár dolgot manipuláltak a "rendezõk", de az nagyon sok minden lehet.
Talán kicsit elfogult vagy mert nem bírod Gigiéket, szerintem egyáltalán nincs kizárva hogy szexeltek az éjjel. És azt biztos nem fogják mutatni, mert Gigi pont azért nem akar szexelni a villában mert nem akarja hogy a szülei lássák.