Téma: ValóVilág

Roland86 2011 jan. 08. - 00:37:57
(16005/28485)
Ilyen lesz az Alekosszal eltöltött éjszaka után...:)
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:36:38
(16004/28485)
érzelmileg nem valami érettek, bár ezt nem igazán tudhatjuk mivel csak színészkednek, de pl Anikó és Zsófi egyáltalán nem érett, a Gigire mondható az 20 évesen, hogy talán...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:34:17
(16003/28485)
Mondjuk, ha belegondolunk, hogy mindegyik szereplõnek van anyja, apja, nagyanyja, nagyapja, akkor el is szégyelljük magunkat,és egyikrõl sem írunk több rosszat, merthogy az mennyire bánthatja a rokonságot, ha olvassák, amiket itt összehordunk..., vagy nem? Olyan gonoszak vagyunk... Mindegyik szereplõnek megvan a jó oldala is - ha némelyik azt mindig az árnyékban is tartja...:)
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:31:40
(16002/28485)
nem tudom, õ sztem 40-nek is simán kinéz, valahogy olyan feje van:) de ezt nem szemétségbõl mondom
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:24:00
(16001/28485)
az nyilvánvaló, hogy az egyik legeslegtúlértékeltebb szereplõ az a Laci volt a kisfilmje alapján. Szépen kiderült mindenrõl az ellentétje, amit a bejövetele elõtt vallott:)

Eleve az hazugság volt, hogy jogász, amit volt a kisfilmjében, Dan harcmûvészetbõl szerzett doktorit. Gyanúsan nagy a jólét nála a kisfilmje alapján, tehát nincs kizárva, hogy pénzzel és kapcsolatokkal lazán bekerülhetett. Gyanúsan zsidó származású, de itt be is fejezem nem kombinálok vele kapcsolatban zárójeles megjegyzés (mai politikusaink között rengeteg a bizonyítottan korrupt zsidó)

az igaz, hogy tél van, de nem nyom le egy fekvõtámaszt se, nem csinál felüléseket, nem gimnasztikázik pedig az is mozgás lenne, azt lehetne villán belül is nem? vagy ott a szobabicikli

sportnapon, mint kiderült nem õ a legerõsebb, igencsak rossz technikával tartotta az edényt, a szumoban is simán kikapott Olivértõl.

Az igaz, hogy fõz, nincs balhéja a villában, de nem is avatkozik közbe, már nem is parancsolgat (nincs tekintélye, amit beígért a villába), hanem csendben elvegetál, bár minden feladatban szó nélkül részt vesz, ismeri a tisztelet fogalmát, és azért valamilyen szinten intelligens abból a szempontból, hogy el lehet beszélgetni vele dolgokról normálisan, és betart minden szabályt, kerüli a törvényszegést. Nem egy mûvelt ember, de legalább azok a pozitívumai megvannak, amiket leírtam..Nem hiszem, hogy megnyerné a fõdíjat, de ezektõl a negatívumoktól, amit leírtam róla vannak benne értékek, bizonyítva azt, hogy nem egy nõ vágyik a kegyeiért kint!
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:15:17
(16000/28485)
megmondta, hogy még mindig a karácsonyi eset miatt tesz rá jelet, valakit, valamilyen indoklással meg kell jelölni, az mondjuk nem oké, amikor a Gombi az Éva féle sztriptízt hozta fel érvnek amiért rátette a jelet azon szakadtam, az tényleg hülyeség volt.

Azt mondom, hogy csak 3 fajta indoklás lenne elfogadható: egyrészt, akit esélyesnek tartasz azért teszed rá a jelet, másrészt te gyengének tartod és ezért mennie kell, harmadrészt: ezért, meg azért a viselkedéséért, stílusáért nem bírom az illetõt. Ennyi és netovább...Értelmetlen indoklás az valóban nem kellemes annak, akire teszik a jelet...ráadásul csodálkozom, hogy az újonnan bejövök (Ildi, kristóf, Gina) nem kaptak védettséget azonnal:O
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:11:58
(15999/28485)
kb, mint én:) na meg jó dolog beszélgetni emberekkel valamirõl, a többi filmes topikban nincs ekkora élet, mint itt...
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:11:12
(15998/28485)
ismét nincs online...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:10:18
(15997/28485)
Hát, szerintem nem azért kell valakire jelet rakni - jó esetben -, mert nagy az orra, vagy két centivel rövidebb a lába, vagy pufi, meg ilyenek... Ez nem szépségverseny. Igenis tehetett volna valamit, ha már õ a villa nindzsája... Meg lehet ezen sértõdni... Egyébként: még az is lehet, hogy tényleg õ a legokosabb..., és Évának ebben is igaza volt...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:07:54
(15996/28485)
Már nem szeretek úgy itt lenni, inkább csak azért vagyok itt, mert sok a szabadidõm, és nem tudok aludni... Mint ahogy most sem tudok...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:06:53
(15995/28485)
Nekem mindegy. Tulajdonképpen - hogy õszinte legyek - már ettõl a VV-tõl is kezd elmenni a kedvem. Már annyiszor lett belém fojtva a szó, hogy elfáradtam bele.
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 00:03:20
(15994/28485)
nem mind1, hogy miképp indokol? a tv kamera elõtt spontán én se tudnék összefüggõen beszélni, rám törne a pánik roham aztán lehet még dadognék is:D:D:D, pedig itt a fórumon szépen össze tudok bármit foglalni. Amit az összefoglalók alapján látsz valóban nem mérvadó, egyáltalán nem biztos, hogy nem e javult Évával a kapcsolata...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:01:45
(15993/28485)
Ha Zsófit hívja ki, akkor visszamegy, ha mást, akkor nem...
Roland86 2011 jan. 08. - 00:01:05
(15992/28485)
Azért: nekem tetszik, ahogy Ildikó néz ki a fejébõl. De komolyan! Az tényleg olyan: a világra rácsodálkozó bagolytekintet. A bagoly aranyos állat. Nekem tetszik. A bagoly.
Roland86 2011 jan. 07. - 23:58:49
(15991/28485)
Bocs a hibákért. Én még doki sem vagyok..., mit is lehetne tõlem várni?
IXEMGabeo 2011 jan. 07. - 23:57:08
(15990/28485)
korrekt válasz
Roland86 2011 jan. 07. - 23:55:48
(15989/28485)
Ennyire azért ne legyél kíváncsi! Könyörgöm!
Roland86 2011 jan. 07. - 23:54:21
(15988/28485)
Szeretném felhívni a figyelmeteket a komoly mûsorvezetésre, és a Doki tiszta beszédére...

Laci: Én egy olyan emberre rakom a jelemet, akivel javult azóta (mióta?) a kapcsolatom, nagyon nagy mértékben, és nekem nõtt a szememben, de egy dolog nagyon-nagyon rosszul esett nekem tõle. Volt itt karácsony estélyén egy vita, amiben én nem szerepeltem benne. Négy emberrel veszett össze, és múltkor rám rakta a jelet, és nem az volt a baj, hogy rám rakta, hanem az indokot nem tudtam elfogadni.Az indok(ok) a következõk voltak: hogy 40 éves vagyok, és én vagyok a legokosabb, és hogy nem akadályoztam meg azt a viszályt, amitbe (??)itt összealakult a dolog. Nem szeretem az ilyenfajta indoklást és nem szeretem az ilyenfajta dolgokat. Szeretem, hogyha, ha megmondják. Mondott volna bármit: hogy nagy az orrom, meg pufi vagyok (ezek szempontok?), ezt jobban el tudtam volna fogadni, mint azt, hogy én vagyok a legokosabb ember, és ez, ez nekem, ez sziven ütött, megmondom õszintén: nagyon sziven ütött...(A világon az egyedüli vagy, aki tudja magáról, hogy nem okos, és szíven üti, ha más mégis azt mondja róla. Általában a többség elég könnyen kiheveri ezt a fajta traumát.)

Aztán jött az eredményhirdetés:

Balázs: ...Olivér, fél percet kapsz arra, hogy eldöntsd, kinek a nevét szeretnéd mondani. Gong az eleje, gong a vége. Amikor a második gongot meghallod, arra szeretnélek kérni, hogy mondd ki a nevet, ak már biztos, hogy párbajozik, elõtte röviden indokold. Köszönöm. (Abszolút érthetõnek hangzott, de Olivér elkezdte hangosan mondani:)

Olivér: Hát igazából az indok

Balázs: Olivér, egy picit, csak a gong végén. Jól gondold át magadban, és aztán mondhatod, köszönöm.

Olivér: Ja bocsánat! Most gondolom át? De jó!

Telnek az értékes másodpercek, és még mindig, és még mindig, és még mindig...GONG

Balázs: Olivér, kérném szépen csak a nevet! (Most már csak a nevet? Hm!)

Olivér: Csak a nevet?

Balázs: Így van.

Olivér: Nem fog...Ildi. (Alekosz harsány nevetése, ha már Balázs megszívatta Olit.)

Balázs: Ildi.Szavazategyenlõség volt, Olivér tehát úgy döntött, hogy most már egészen biztosan párbajozik: Ildikó. na, hogy vagy? (A szavába vág:)ITT A LÉT A TÉÉÉÉÉT Hogy vagy Ildi?

Köszönjük szépen, ez itt a filmmûvészet egy remeke, a rendezés magasiskolája...:)
5/10
Barbie24 2011 jan. 07. - 23:19:18 5/10
(15987/28485)
én bent tartanám Ildit :D Mert kíváncsi lennék ha vissza megy hogy viszonyulnak hozzá :P Az is érdekes lehet..... :D
IXEMGabeo 2011 jan. 07. - 23:15:59
(15986/28485)
az én szememben Ildi többet ér, mint együtt Zsófi, Szandika, Anikó, Béci, Gigi, Jerzy, Olivér stb. mert ezek mûmájer kretének, az igaz, hogy showt csinál a legtöbbjük, de ezek között se mindenki...