Téma: ValóVilág

IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 16:25:08
(16085/28485)
semmit nem sérült a lelkivilága nyugodt lehetsz:) ez is olyan dolog, amit te nem tudsz megállapítani kívûlrõl...minden majd a párbajtól függ, illetve elõször is jó lenne, ha kihívna vkit, majd ma megtudjuk;)

Nem tudom nekem az a megérzésem, hogy Gombit fogja kihívni mivel talán az õ erejét nem igazán mérte fel. Majd avval fog érvelni, hogy, mert õ szeretne segíteni neki a hazamenetelben:D

Viszont izgalom, temperamentum és hangorgánum szempontjából a Szandika-Ildikó párbaj nagy lenne:D igazi ellentétek
1/10
offtopic
Gábor 32 2011 jan. 08. - 16:22:17 1/10
(16084/28485)
Maximálisan osztom a véleményedet!
Annyit tennék még hozzá kiegészítésképpen,hogy én a magam részérõl drasztikusabb módon járnék el a dohányosokkal szemben!
Nem engedném meg senkinek sem azt,hogy az utcán dohányozhasson!
Sõt a füstölést mindenki csak otthon,a saját lakásában tehetné meg!

A villalakóknak meg kiadnám feladatban,hogy 2 hétig nem gyújthatnak rá!
Na,abból lenne aztán nagy felfordulás!
Lenne esemény bõven...
Tamas11 2011 jan. 08. - 16:21:36
(16083/28485)
Ildi nem a villába való? :D Emlékszem /és most ne kelljen vissza keresnem/, rendesen kampányoltál érte, hogy õ kerüljön be, és ne a virgonc kislány, aki az utcán végzi a dolgát. Leírtad kb 10szer, hogy Ildi igenis jobban oda való, és õt szavazzuk be, mert fittnes edzõ és milyen jól helyre vágja a csapatot..
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 16:21:19
(16082/28485)
azon alapján, amiket elmondtál Laci fogja megnyerni, de ezt nehezen hiszem és nem feltétlen neki van szüksége a legjobban a nyereményre...bár tény inkább õ nyerje meg, mint Szandika, aki az egészet pikk pakk eldorbézólná...
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 16:17:16
(16081/28485)
Alekosz amikor a vitákban volt akkor arról nem õ tehetett. Azt elismerem az Ildis esetnél õ is generált feszültséget, ami nem volt pozitív, de õ még a legkulturáltabb beszédstílusban...
10/10
Tudodki 2011 jan. 08. - 16:14:30 10/10
(16080/28485)
Ildikó nem fogja tudni megkedveltetni magát a nézõkkel, mert sajnálom, hogy ezt kell írnom, de nagyon kis butus. Érzékeny lelke van, emellett nagyon gátlásos és mint ilyen ember csak lavírozik jobbról-balra. A konfliktusokat kerüli...ezt egyébként saját maga is bevallotta, tegnap az online dékutáni adásban, amikor az volt a feladat, hogy arról kellett beszélniük a villalakóknak, hogy mennyire érzik, magukat csapatjátékosnak és letettek-e bármit is az asztalra a villában.

Ildikó iszonyatosan nem a villába való. Sõt ha tovább marad, szerintem lelkileg annyira sérülni fog, hogy azt egy életre megemlegeti...hacsak nem már így is késõ:(

Én amondó vagyok, ha bárki meg is kedveli idlit szavazzon a távozására, mert úgy mindenkinek, de fõleg neki jobb lesz!
1/10
M.o.n.g.i 2011 jan. 08. - 16:08:15 1/10
(16079/28485)
Köszi a választ :)
10/10
offtopic
Tudodki 2011 jan. 08. - 16:07:39 10/10
(16078/28485)
Mégegyszer leírom, nem miattam lett letiltva, ugyanis kedélyes beszélgetés folyt a lakók többségérõl, amikor fogták és lezárták a témát, amirõl 7-en beszélgettünk kedélyes hangulatban.
8/10
Zoli84 2011 jan. 08. - 15:59:18 8/10
(16077/28485)
A párbaj egy hét múlva lesz,vagyis december 15-én. Mondjuk még jó is,hogy ennyire elhúzzák az idõt a kihivás és a párbaj között,mert igy lesz ideje Ildikónak,hogy egy kicsit kibontakozzon. Hátha még az is sikerül neki,hogy megkedveltesse magát a nézõkkel egy kicsit,és igy lesz esélye,hogy legyõzze az ellenfelét,legyen az,akár a Szandika,akár az Éva. Mert feltételezem,hogy kettejük közül fog választani. Már csak azért se lenne fair mást kihivni,mert õk ketten (plusz Olivér,de õ védett) rakták rá a jelet.
10/10
offtopic
Tudodki 2011 jan. 08. - 15:54:27 10/10
(16076/28485)
jav:
Kiemeltem neked nagybetüvel azokat a szabályokat, melyeket te ezzel és korábbi hsz-eddel MEGSÉRTETTÉL.
8/10
Zoli84 2011 jan. 08. - 15:53:57 8/10
(16075/28485)
Az már megint más kérdés,hogy a játékosok közül sajnos ezúttal nincs egy igazán megnyerõ egyéniség se,mint ahogy az a korábbi VV-kben volt. Lacit se tartom teljesen egyenes embernek,mert nem áll ki teljesen a véleménye mellett,hanem helyette zöldeket beszél. Anikó szintén túloz és hisztizik,és hiába vannak szimpatikus dolgai,nem tudom megérteni,h egyszer valaki a legnagyobb ellensége,aztán meg hipp-hopp megbocsájt neki,lásd az Olivérrel és Alekosszal történteket. Gigi túlságosan komolyan veszi a jó kislány szerepet,Béci meg túl sokat képzel magáról. Zsófika kerüli a konfliktusokat,és nagyon fél felvállalni,ha valaki nem tetszik neki. Gombi idegesitõ a sok sirás-rivással,Jerzy pedig próbál helyezkedni,hogy ki az,aki oltalmat tudna neki nyújtani. Ildikó szegény pedig sokszor nem tudja jól kifejezni magát,és emiatt mindig félreértik,azonkivül a hangja is olyan,mintha mindjárt be akarná kapni az embert.
Mindenesetre egy biztos: az elõzõ 3 VV-t is egy nyugodtabb,békésebb,a jó oldalt képviselõ ember nyerte meg,és ez most sem lesz másképp. Tehát az kizárt,hogy Alekosz,Olivér,Éva vagy Szandika nyerje meg.
10/10
offtopic
Tudodki 2011 jan. 08. - 15:53:16 10/10
(16074/28485)
Tudod attól még, hogy CUKIMUKI képeket csatolsz a hsz-eidhez nem leszel érdekesebb, mint bárki más...fõleg ezzel a sok témához és hsz.edhez abszolút nem illõ képpel...pl. amikor ezt a gonosz, engem degradáló és kifejezetten bántó hsz-t írtad, odacsaphattál volna mellé egy rút boszorkányos önarcképet.

moderátor2:

"Inkább maradjatok topicon belül és használjátok az offtopic jelzést. A lényeg, hogy ne legyen durvulás. Ne küldjétek egymást sehova, ne töltsetek fel meztelen fotókat és ne használjatok csillagozott szavakat. Gyerekek is olvassák :) Eddig sem az volt a gond, hogy eltértetek a témától, hanem a mocskolódás.

Tehát amit a fórum szabályzatból kiemelnék:
7. A moderátorok indoklás nélkül törölhetnek hozzászólást (és az arra érkezett válaszokat), törölhetnek témát vagy módosíthatják a topic címét, ha:
- A VITAPARTNER VAGY MÁS SZEMÉLY SZEMÉLYÉT SÉRTÕ HANGNEMÛ,
- AGRESSZÍV, FENYEGETÕ, FÉLELEMKELTÕ, GYÛLÖLETKELTÕ,
- népek, nemzetiségek, etnikumok, bármely kisebbségek, nemek, korosztályok közötti hátrányos megkülönböztetést tartalmaz, akár burkolt formában,
- törölt hozzászólást idéz vagy ismétel,
- a szerkesztéssel, moderálással, illetve a moderátorokkal foglalkozó bejegyzés"


Kiemeltem neked nagybetüvel azokat a szabályokat, melyeket te ezzel és korábbi hsz-eddel töröltél. Továbbá megsértetted te is és a fõnök úr is azt a szabályt, hogy BÁRKIT hátrányos helyzetbe keríteni TILOS!
8/10
Zoli84 2011 jan. 08. - 15:43:52 8/10
(16073/28485)
Teljesen egyet értek veled. Alekosz,Éva,Olivér és Szandika azok a személyek akiket azonnal kivágnék a villából. Nekik van a legnagyobb szájuk,és csupán ezért kerültek "vezetõ" pozicióba,de igazából mindannyian gyenge jellemek. Alekosz mondjuk nem annyira gyenge,õ csak szimplán egy barom. Õk négyen alkotják a Naplopók táborát,akik inkább átengedik a munkát másoknak,helyette pedig mást se csinálnak csak osztják az észt egész nap. Tény,hogy az összefoglalók leginkább róluk szólnak,mert õk generálják a veszekedéseket és a konfliktusokat,de szerintem ha õk távoznának,akkor se lenne unalmas a mûsor. Egyébként szivesen megnézném,ha már csak õk négyen maradnának a végén,és hogy akkor mennyire egymás torkának ugranának. De csak úgy hogy Mi lenne ha...? Mert igazából mind a négynek azt kivánom,h minél elõbb szavazzák ki õket.
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 15:30:52
(16072/28485)
több feladatot kellene adni a villalakóknak:) nem pitiáner fekete, fehér, igen, nemet, hanem hosszú napi, csapat vagy közösségi munka feladatokat, amiben mindenkinek kötelezõ lenne részt vennie, gyõztesnek jutalom a vesztes csapatnak meg járna valami kisebb fajta szankció:) Olyasmibõl kellene több, mint ami volt a sportnapon csak átfogóbb kidolgozottabb feladatokkal
xu 2011 jan. 08. - 15:09:11
(16071/28485)
Mi történt?
5/10
Barbie24 2011 jan. 08. - 15:00:19 5/10
(16070/28485)
Ez kell, ilyen a show. Én is jobban örülnék ha hülyéskedést látnék, és nem sírást meg veszekedést. De ezekbõl van a hír, ez érdekes....
Pl Zsófi érdekes személyiség??? nem. Én néha azt se veszem, észre h ott van. Ilyen Ildikó is egyébként.
Olivérék pedig a mûsort csinálják, attól független h ezt milyen stílusba teszik.
IXEMGabeo 2011 jan. 08. - 14:52:49
(16069/28485)
azért mind a 4-en buliztak és tettek is, hogy show legyen, tehát magukra hívták a figyelmet. Szvsz Alekosz csinálja a legjobban, õ a legmegfontoltabb, szerintem meg is nyeri
1/10
M.o.n.g.i 2011 jan. 08. - 14:37:26 1/10
(16068/28485)
Sziasztok!

Meg tudjátok mondani, h a párbaj mikor lesz?

Köszi
kabala 2011 jan. 08. - 14:22:29
(16067/28485)
De mitõl olyan érdekes az állandó hadakozás? Engem pl sokkal jobban érdekelne, ha röhögnének, hülyéskednének, buliznának. Miért kell undormánykodni? Az egész VV 4 a negatív hullámokról szól. És ezt négy ember generálja: Olivér, Alekosz, Szandika és Éva. Az összes többi utálja õket, csak nem merik kimondani, mert féltik a helyzetüket. Pedig õk vannak többen.
ninane 2011 jan. 08. - 14:14:18
(16066/28485)
Sziasztok! Tényleg megint bemegy valaki a villába? Most Gina helyett? Nem tudjátok? Már a Nekedvalóban is volt erre célzás és neten is olvastam itt-ott.
Egyébként üdv mindenkinek, örülök hogy megnyílt a topic :)