Téma: ValóVilág

Fortissima Fingus 2010 dec. 31. - 15:27:00
(13005/28485)
Az éjszakai online adás kapcsolásakor, nagy sürgés-forgás tapasztalható a konyhában. Elképzelésem sincs, mi a francot fõzõcskéznek, éjfél tájt . Na, kiderült kávézaccból jósolnak, mindenki egy lábos alján vízben õrölt kávét melegít (dáu egberc) és lötyögteti, majd Gina elmondja, Gombinak, amibõl mi is megtudhatjuk, hogy ha „kész” egy csészébe kell átönteni. Ezek után vált a kamera és Zsófit mutatja az ebédlõasztalnál, ahogy háromszor a csészealátéttel a csészére ráfordítva fordítgatja és aztán leveszi a csészét az alátétrõl és láthatjuk, ahogy a fekete kupac rákerült az alátétre. Azt mondják a sötét részben kell valaminek kirajzolódnia…de e legnagyobb jóindulattal és fantáziával sem látnak benne semmit, Ildivel a jósnõvel (nyílván a feladatban, az volt megadva, hogy Ildi a jósnõ) ezért Zsófi újra megcsinálja a forgatást…(kicsit komolytalan ez jóslásnak). Mindenki sorban odajárul Ildihez, aki egy papírról olvassa le a különbözõ alakzatok jelentését. pl. Háromszög, felfelé mutató: siker félhold:szerelem stb.. Miután körbe, körbe forgatják nem tudom, hogy döntötték el, hogy az felfelé mutató háromszög. Évának sem bírnak semmit kiolvasni…így Éva türelmetlenül kikaparja az összes zaccot és így már „csalás” is, de nem bírnak semmit kiolvasni. Szandikának kijön, hit, becsület, szerelem…erre Szandika felkiállt: Ámen! Szandikának szánom következõ sorokat: "Mikor te be mégy arra a földre, amelyet az Úr, a te Istened ád néked, ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek utálatosságai szerint. Ne találtassék te közötted, aki a fiát vagy leányát átvigye a tûzön, se jövendõmondó, se igézõ, se jegymagyarázó, se varázsló; se bûbájos, se ördöngösöktõl tudakozódó, se titokfejtõ, se halottidézõ. Mert mind utálja az Úr, aki ezeket míveli, és az ilyen utálatosságokért ûzi ki õket az Úr, a te Istened te elõtted. Tökéletes légy az Úrral, a Te Isteneddel! Mert ezek a nemzetek, akiket te elûzetsz, igézõkre és jövendõmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened."
(5 Mózes 18:9-14) Gina következik…neki az összes zacc a csészealátéten landolt, egy nagy kupac, ebbõl nyílván semmit nem lehet kiolvasni…de beleerõltet egy háromszöget Ildi, látszik a fején, hogy már nagyon unja. Na következik Olivér sorolja is mit lát benne: félhold, háromszög (persze felfelé mutató) róka stb. Nos a papíron nincs róka, így Ildi azt mondja róka nem lehet, akkor kutya (háhá) Olyasmi jön ki Olivérnek, hogy sikerekre számíthat a közeljövõben, igaz barát és hogy hamarosan nagy szeretet veszi majd körül (hát ez Alekoszra, mint barát és a kiszavazóshowra vonatkoztatva túlképp igaz) Persze mindenre rá lehet erõltetni mindent. Laci az utolsó Ildi már nagyon unja, gyorsan mondd valamit…de addigra már elcsendesedett az egész villa, mindenki bement lefeküdni a hálóba…Kint Laci és Gombi alszik a földön a nappaliban lámpafénynél. A hálóban vannak a többiek Béci nagyon bunkón követeli a lámpa lekapcsolását, erre Kristóf mondja, hogy nem így kell kérni…a forgatható kamerába néz, amit Ginával szemöldöknek hívnak, mert a Marslakó a mostohámban a csaj táskájából elõugró fura izére asszociálnak róla, mert annak is hasonló formája van, de azt nem hívják szemöldöknek emlékeim szerint, mindenesetre õk annak hívják) tehát kedvesen kéri, hogy kapcsolják le a villanyt, sikertelen. Erre Anikó is kéri a legszebb hangján, de ez nem kívánságmûsor, úgy tûnik:)…a késõbbiekben gyerekdalokat énekelnek, fõként Zsófi és Anikó zanzásítva: János bácsi a csatában http://www.zeneszoveg.hu/dalszoveg/21095/magozott-cseresznye/janos-bacsi-zeneszoveg.html , Icipici Lencsi lány http://www.zeneszoveg.hu/lyrics.php?lc=14615 ) Aztán Anikó mesélésbe kezd valami békás mesét, mondd de érdekes módon egy labda is szerepel benne, a vége az, hogy a béka királyfivá változik és megcsókolja a királylányt, akinek nagyon f*sza gömbérzéke van:) Ekkor Anikó elmeséli azt a mesét, amit apukája mesélt arra a kérdésre, hogy apukája miért olyan, amilyen (azaz rossz apa) Volt egyszer egy béka és egy skorpió…a skorpió át akart kelni a tavon és megkérte a békát, hogy vigye át, de a béka azt mondta a skorpiónak, hogy de ha megcsinálom, megszúrsz a fullánkoddal és mindketten meghalunk. A skorpió azt feleli nem foglak esküszöm, na a béka belemegy a taxizásba és elindulnak. Már a tó közepén járnak, amikor a skorpió mégis megszúrja a békát…a béka azt kérdezi ezt most miért csináltad a skorpió pedig azt feleli: ILYEN VAGYOK! Ez jó szomi volt. Ezért, hogy felviduljatok megmutatom az én kedvenc békás jelenetemet: http://www.youtube.com/watch?v=DXHaCEhOiWU :)) Nah most Gigit láthatjuk, ahogy Erzsi a talpát masszírozza…Közben Anikó vált és énekelni kezdi ezt: http://www.youtube.com/watch?v=FPidlhB2vD8 1:18 Gigi és Marek Pietrak egymással szemben fexik egy ágyon ha jól látom Olivér és Alekosz ágyán, gyanítom õk ma a nyugiszobában alszanak…Szóval arról beszélnek épp, hogy Dörzsi nem nagyon emléxik a 15éves kora elötti dolgokra…ekkor hírtelen elsötétül a képernyõ. 1:38 Visszajön, a kép Anikó a nagy macijával alszik Béci , Zsófi beszélgetnek mondhatni a nagy semmirõl,aztán megint elsötétül a kép. Mikor visszajön, már a mindenki alszik mint a bunda, és ez így is folytatódik reggelig. 8:50 Ébresztõ: A csapat nehezen ébred, mint mindig, Béci csak bámul maga-elé mint egy zombi. Zsofi öltözik, Gigi visszafekszik. Oli, Alekosz az esti bulit szervezik, hogy be kéne rúgniuk mint az atom. Ekkor levél érkezik a villába, adás off. Mi sajnos nem tudhatjuk meg a levél tartalmát. 9:20 adás nincs ezért be is fejezem ennyi volt mára .


A kép egy online kávézaccjóslás eredménye, idelinkelem nektek, hogy aki akarja színtén megcsinálhassa. Az én kérdésem egyébiránt az volt, hogy szeretnek-e engem ezen a fórumon és csodák csódája szív jött ki. http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:-WQnwR0k73YJ:www.nlcafe.hu/ezoteria/20081220/kavezacc/+k%C3%A1v%C3%A9zacc+j%C3%B3sl%C3%A1s&cd=4&hl=hu&ct=clnk&gl=hu
Shanks 2010 dec. 31. - 15:26:14
(13004/28485)
Jaj nem is írj Eperrõl amíg nincs itt... ilyenkor mindig azt hiszi, hogy kibeszéljük. :D
Roland86 2010 dec. 31. - 15:23:20
(13003/28485)
Ne is próbáld megérteni õket..., el kell keserítselek: az egy férfinek sosem sikerülhet... :)
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:22:29
(13002/28485)
vigyázz Laci bácsi konyhája egészen más:D
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:21:27
(13001/28485)
érthetetlen, azért sértõdhetett be ennyire, mert tõlem nem várta ennél durvábbakat kapott pl Zolitól, Virs lee-tõl és stb emberektõl aztán visszaoltogatott nem érdekelte...én meg csak felidéztem valamit, amit nem én mondtam, erre kiakad rám... ki érti a bonyolult nõket?...
Shanks 2010 dec. 31. - 15:21:19
(13000/28485)
se nem KONYHAMESTER.

Lacikonyha.. ugyebár.
Roland86 2010 dec. 31. - 15:20:17
(12999/28485)
XXXD
Roland86 2010 dec. 31. - 15:19:36
(12998/28485)
Csodálod? Van benn egy-két vonó...
Roland86 2010 dec. 31. - 15:18:49
(12997/28485)
Úgyis ki fog lógni a lóláb, akármilyen néven jön be, mert annyira jellegzetes a stílusa és a véleménye...:)Csak ez a torta ilyen habos..:)
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:18:39
(12996/28485)
na avval már a Hungaristák szeretetét el is vesztette, amikor ilyet kijelentett xDDD álljunk meg a Hungaristák, szélsõjobbosok nem nagyon néznek ilyen mûsorokat:)
Roland86 2010 dec. 31. - 15:17:37
(12995/28485)
Hát ne is mondd! nem egy ostoba nõ? Ebben a VV-ben "hajrá Szlovákia"? Pfff
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:17:07
(12994/28485)
én leitatnám, aztán meghúznám, mint rodeos a bikát, akkor legalább jó kedve lesz xDDD
gabocs20 2010 dec. 31. - 15:17:04
(12993/28485)
Te Eperke vagy, szívem? Senki nem hittem azt, hogy csak jogász és orvos doktorok vannak, maximum téves infó kerülhet a birtokukba. Errare humanum est. Tudod, mit jelent? Nem mindenki nézi percrõl percre, nyilván valaki, azt HITTE, hogy jogász.
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:16:25
(12992/28485)
majd amikor kimennek, akkor is azt fogják mondani, hogy köszönjük szépen Szlovákiának a szavazatokat xD
Roland86 2010 dec. 31. - 15:15:55
(12991/28485)
Szerintem én lerendezném ott bent a sorsát... Oli is lerendezte. Látod, azóta már visszavett, és megtanulta, hogy ki az úr a háznál... Remélem, hogy Oli is visszamegy...
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:15:33
(12990/28485)
ma még be sem jelentkezett...vagy a Szilveszterre készülõdik, vagy pedig újra fog regelni másként...
Shanks 2010 dec. 31. - 15:15:14
(12989/28485)
hát ha ez így van akkor Darwin díjra jelölöm a két b@lfaszt...

"Gina&Kristof from Hungary, The the world's most idiotic couple" Így fognak szerepelni a nagykönyvben.
Roland86 2010 dec. 31. - 15:14:16
(12988/28485)
Na, most majd én is kapok a pofámra...:)
IXEMGabeo 2010 dec. 31. - 15:14:11
(12987/28485)
az biztos, hogy a nézõket jól meg tudja vezetni:D kiismerhetetlen mikor milyen kedvében mit csinál...vigyázni kell vele
Roland86 2010 dec. 31. - 15:13:54
(12986/28485)
És megnyugvással konstatálja, hogy amikor nincs itt, akkor is hogy hiányolják, és nem élet az élet nélküle...:) Imádunk Epertortika, esszük azt az édes pofikád! XXD