Téma: ValóVilág

sziriat 2010 dec. 29. - 06:57:56
(10805/28485)
Hahaha.. Nagyon jó...DDDD
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:53:46
(10804/28485)
Köszönöm szépen, hasonló szépeket és jókat kívánok én is Nektek!!!!
sziriat 2010 dec. 29. - 06:53:22
(10803/28485)
Sziasztok,megyek tényleg, majd visszanézek délelõtt..
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:52:17
(10802/28485)
Addig is küldök egy Off-ot, szerintem akkor sem lesz semmi, mikor Ti felkeltek, (most néztem át a levelezésemet, már azt sem szoktam, célirányosan erre tartok)

Akkor kezdem:

Kerüld a csokoládét! Összemegy tõle a ruhád!



Aki idáig a sátor tetején aludt, annak a Sátoraljaújhely.

Ha szerelmes vagy, az olyan mintha bepisiltél volna. Mindenki látja rajtad, de a melegséget csak te érzed.

Az Eszkimók Isten fagyasztott népe.

Ma reggel 6.30-kor Charles Spurgeon tiszteletes lelke a mennybe költözött.
-10.45-kor még nem érkezett meg. Kezdek aggódni. Péter

Miért nincs a Kékestetõn halászcsárda? Kéne lennie, hiszen ott van az ország legmagasabb pontya.

Oroszlánszívû Richard - az elsõ szívátültetés?

Néha összeszavakat a keverem.

Amióta kikapcsolom lefekvés elõtt a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban.

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni ...

Ha Ádám és Éva kínaiak lettek volna, akkor megeszik a kígyót, és az almát meghagyták volna

Itt Magyarországon az a gond, hogy senki sem meri felvállalni, amit mondott. De ezt nem tõlem hallottátok!

Olyan szarul nézel ki, iszol te rendesen?

Végiggondoltad már, a tûzcsap, valójában VÍZCSAP...

A pesszimista a sötétséget látja az alagútban, az optimista a fényt az alagút végén, a realista a közelgõ vonat lámpáit, a mozdonyvezetõ pedig három idiótát a síneken...

Hülye részegek! Mindig eldobálják az üres üveget!
Én meg össze-vissza vagdosom a tenyerem hazafelé!

Én már nem hiszek semmiben! A múltkor is bementem egy ajtón, amire az volt írva, hogy NÕK, de csak budi volt.

A nõknek is van joguk programozni! Vegyünk nekik mosógépet!

Van Tesco gazdaságos óvszer, csak elõbb ki kell enni belõle a kempingsajtot.

A démonokat dobolással elûzni igyekvõ bennszülötteket lenézik a civilizált amerikaiak, akik dudálással akarják feloszlatni a közlekedési dugókat...

A kisfiúk ugyanazon okból vesznek Kinder tojást, mint amiért a férfiak vásárolnak nõi fehérnemûket. Nem igazán a termékre van szükségük, inkább a meglepetésre, ami bennük van...

Kérsz egy katonát? - Kérdezi a cimborájától a kannibál a gyõztes csata után.

A nõk olyanok, mint a pizza. A húsos jobb, mint a gombás.

Szõke dilemma: Nem értem miért mondják, hogy megint felment a benzin ára? Ma is ötezerért tankoltam!

Minden publicitás jó, kivéve a nekrológot.

A Titanicon volt egy bár. Itt alkalmaztak elõször merülõ-mixert.

Bátorság az, amikor egy férfi tök részegen, reggel 4-kor hazajön, megpillantja a kezében seprût tartó, tomboló feleséget, és azt kérdezi:
- Takarítasz, vagy repülsz valahova?

Egy ember az éjszaka közepén részegen támolyog haza. A felesége sodrófával várja az ajtóban. Megszólal a férfi:
- Jaj, édesem! Te még éjfélkor is sütsz?

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fûben, de akkor sem szívja!

Imádni ugyanaz, mint szeretni, de mégsem ugyanaz imádkozni, mint szeretkezni!

"Kurvára megy a pénz!" - mondogatta apám is, anyám is, csak más-más hangsúllyal...

Sosem gondoltam volna, hogy a bank egy vidám munkahely. Mikor bementem kedvesen mosolyogtak, aztán mikor meghallották mennyi hitelt szeretnék felvenni, kitört a röhögés. . .

Okos pilóta alagútban nem katapultál!

A titoktartás olyan szilárd halmazállapotú anyag, mely alkoholban oldódik.

Ha megígérem, hogy hiányozni fogsz, elmész?

IGAZSÁGTALANSÁG: miért nincs olyan, hogy verekedés közben futballmeccs tör ki ?!?!

Akármilyen komisz is a kölykünk, adókedvezménynek még megteszi!

Egy macskának kutyakötelessége dorombolni.

Ott kutyagol egy macska.

Veszélyes adalékanyagok a guar gumin kívül:

1. Autó gumi (E 205/70 VR 16) - megrágva rákot, fulladást, ha átmegy a lábadon törést okoz! Nagyon veszélyes anyag.

2. Rágó gumi (E orbit) - Gyermeknél fulladást okozhat, ha fejbe kerül hajhulláshoz vezet! Különösen fájdalmas betegség.

3. Úszó gumi (E +90) - Elhízást lehet tõle kapni, attól meg keringési rendellenesség léphet fel. Nagyon ártalmas.

4. Haj gumi (E copf) - Érszûkületet okoz ha a csuklódra teszed. Szédülés és kettõs látás a tünet.

5. Kutya gumi (E b) - A legszarabb dolog. Elõjele nincs, mindenütt megtalálható és irritáló szaga van. Bõrrel érintkezve erõs pírt okoz.



Új kiskakas kerül a baromfiudvarba, és azonnal lendületesen munkához lát. Nem kíméli a pulykákat, gyöngytyúkokat, kacsákat, libákat sem.
- Nem lesz ennek jó vége fiacskám! - figyelmezteti az öreg kakas az ügybuzgó fiatal társát, aki rá se hederít.
Másnap reggel az öreg tarajos szomorúan látja, hogy a buzgó kiskakas ott fekszik a szemétdomb tetején, és fölötte már ott köröz egy keselyû.
- No lám - csóválja fejét az öreg- megmondtam én, hogy ez a sok szex nem vezet jóra!
- Csönd - suttogja mérgesen a kiskakas egyik szemhéját felnyitva- nehogy elriaszd itt nekem!
sziriat 2010 dec. 29. - 06:50:25
(10801/28485)
Legszebb korban vagyok!:)))
Anna csodás:) Gratulálok, sok boldogságot az életében és Neked is, a családodnak is!
Tetszik az Anna név!A kisebbik lányomnak is benne van a nevében..
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:35:52
(10800/28485)
20 hónapos és Annának hívják :) Olyan édes, a korral csak egyre többet produkál :)

Igen, késõbb megnéztem a hsz-idat, és utána rájöttem, hogy vmit biztos aludtál. Te mennyi idõs vagy valójában :) ?

Hoppá, most átkapcsoltak, most több emberkét láthatunk, vki kimehetne már pisilni, igaz, én sem szoktam...
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:30:56
(10799/28485)
Most egy kicsit bemozdult Zsófi, már kezdtem azt hinni, hogy állóképet mutatnak nekünk, egyelõre ott még nem tartanak, de ki tudja :) Jó lenne, ha hanyatt fordulna, akkor legalább horkolhatna is (valaki írta, asszem õrá, hogy horkolós :)). Így olyan édesdeden alszik, mint egy mesebeli királylány, tisztára, mint ahogy a kislányom szokott :D
sziriat 2010 dec. 29. - 06:23:36
(10798/28485)
Mennyi idõs?
De jó lehet!
Én elaludtam, és 3 felé felébredtem, felborult az idõrendem!
kicsit visszaalszom majd.. de neked a toppon kell lenned.. jobbulást!
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:18:37
(10797/28485)
Te szegény, még csak most álmosodsz? Te aztán éjszakáztál rendesen, én ha tudnék, se maradnék sokáig, mert a kislány hajnalban ébresztõt fúj. (Most kivételesen nem, csak kijöttem, mert be vagyok dugulva, és hogy az orrfújásom ne ébressze fel).
gabocs20 2010 dec. 29. - 06:14:37
(10796/28485)
Visszatértem. A helyzet változatlan :((.
sziriat 2010 dec. 29. - 05:55:32
(10795/28485)
Hali! :) visszanéztem pár hszt, Láttam,kidõlt a Port, én is ..kezdek álmosodni! Jó kukkoldát...Jó, hogy itt vagy..
Pápá.. Finom kávét...
gabocs20 2010 dec. 29. - 05:50:15
(10794/28485)
Szép, jó reggelt Kedves Fórumozók!

Látom, dolgoztatok az éjjel rendesen és hál' istennek a kedélyek is lecsillapodtak. Ennek én nagyon örülök :)

Most éppen az alvó Zsófit mutatják, már legalább 10 perce, mióta felkeltem. Semmi izgalom, megyek is kávét fõzni :P, utána visszatérek, hogy van-e valaki toppon :D. (Itt is meg a villában is).
csancsy 2010 dec. 29. - 03:26:28
(10793/28485)
www.valovilag.hu/cooltv (Remélem nem fogják kimoderálni)

Még nincs fenn, mert ma volt ez és elég késõn rakják fel, de ezen az oldalon lesz majd elérhetõ, amit belinkeltem.
Túlzás, hogy fikázta, csak kicsit keményebb stílusban nyomta, meg beszélgetett Zsuzsival, amit nem szokhattunk meg tõle, ezért volt fura.
offtopic
Steve1 2010 dec. 29. - 02:11:21
(10792/28485)
Na tényleg távozom, jó éjt, jó kukkolást!
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 02:10:08
(10791/28485)
Mi ez a zsuzsis dolog? Nem tudjátok belinkelni a a videót ahol Oli bnõje Zsuzsit fikázza?
Steve1 2010 dec. 29. - 02:08:43
(10790/28485)
Szavaztam a farmodra :)
csancsy 2010 dec. 29. - 02:08:33
(10789/28485)
Jaja Oli barátnõje, Enikõ:D Picit durva dolgokat mondott Zsuzsinak:) Mindenesetre van nagy szája, az biztos, vagy ennyire vak és ura mellé áll.
Steve1 2010 dec. 29. - 02:03:27
(10788/28485)
De ma miért õket mutatja végig a kamera? Tõlük vártak a szerkesztõk akciót? :) Mondjuk Oli már biztosan túl van rajta, Alek meg a kis patronjait nem akarja csak úgy ellõdözni a vakvilágba. Oli még nem elég csábító a számára :D
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 01:54:26
(10787/28485)
Mondjuk az ember nem is gyakran nézeget alvó embereket, a lényeg, hogy Alekosz álmában sem hazuttolja meg egyedi énjét:)
loma06 2010 dec. 29. - 01:50:49
(10786/28485)
Én még életemben nem láttam embert így aludni. :P