Téma: ValóVilág

offtopic
baribarany 2010 dec. 29. - 15:34:10
(10885/28485)
Én azért nézem, mert elképesztõen tanulságos az emberi viselkedésre nézve. Tényleg olyan, mintha kísérleti nyulak volnának, akiken remekül lehet tanulmányozni a személyközi kapcsolatok alakulását; anélkül, hogy bármilyen módon is érintett lennék benne, szóval elfogultság nélkül. Sajnos a legnormálisabbak a legcsöndesebbek, így õk perifériára szorulnak, és a játék szempontjából "hulladéknak" számítanak.
sziriat 2010 dec. 29. - 15:32:23
(10884/28485)
Õk plémétek voltak,az egzisztenciát és a tekintélyt nézhették..
Õszintén, neked a fiúk közül ki az, aki nem egy esetleg nyálas,kezdõ,önmagát keresõ fazon?
IXEMGabeo 2010 dec. 29. - 15:31:54
(10883/28485)
:O:O ezen ledöbbentem

tudod, nem egyszer a Béci, Olivér és az Éva is megmondta õk a NYEREMÉNYÉRT mentek be fõként...GIGI is mondta, nem vicc...mi a fõcél? miért van ez a játék? hát persze, hogy a fõnyereményért mi másért?

Zsuzsi ki akart jönni, neki mindene megvan, fellépései, pénze, nem is lett volna szüksége erre a mûsorra. A villában nem mindenki szupergazdag, dehogy csak a szórakoztatásért mentek be ez erõs, Ildinek pl az a célja, hogy a médiába bekerülhessen mivel rohadt jó fizetést ad...már az is, hacsak állandó szerepet kap a Barátok köztben, rohadt nagy lehetõség. Persze mindegyik hozzáteszi, hogy a kihívásért mentek be, de hidd el ezek nagyívben SZARNAK a nézõkre és a szórakoztatásra...és bocs, ha káromkodtam...
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:29:51
(10882/28485)
Hallod ez egy senki véleménye, ráadásul a felmérés se téged se engem nem vizsgált, hogy ki mennyire iskolázott...2 diplomával a hátam mögött is nézném és 8általánossal is...ennyi:)
Roland86 2010 dec. 29. - 15:29:05
(10881/28485)
Hát, ez tényleg több, mint furcsa... :( Ha ilyen kapós, vajon miért nem talált kint párt magának 40 éves koráig sem?
sziriat 2010 dec. 29. - 15:28:42
(10880/28485)
Nemrossznemrossz, csak Évánál kicsit hibádzik dolog annyiban,hogy annyira kemény és következetesen hülye, hogy az már fáj.. Pedig egy jó nõ lenne, több puhasággal,simulékonysággal.. Nekem nem szimpi,már a hangja sem,ha meglátom az arcát,ott sincs lágyság..
És a részegségét nem tudom elfelejteni..
IXEMGabeo 2010 dec. 29. - 15:28:10
(10879/28485)
Lacinak van pénze...meg kell nézni a bemutatkozó filmjét. Õ tuti valahogy bevásárolta magát a villába, amirõl szintén nem tudunk...

nos ezeknek a lányoknak a pénz a lételemük persze, hogy a Lacit fogják mondani...
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:27:06
(10878/28485)
Már megbocsáss, de te hatalmas tévedésben vagy...õk nem a pénzért mentek be, õk azért mentek be hogy téged és engem, hat hónapon keresztül szórakoztassanak, a pénz csak a mézesmadzag, a csali a labirintus végén...nekik nem azzal kéne folyamatosan foglalkozni, ahogy a régi VV-ben sem azon volt a hangsúly...Egyszerûen éljenek, barátkozzanak, legyenek szerelmek stb. És mi nézõk eldöntjük ki érdemes a díjra. Ez kérlek errõl szól csak veled együtt mások is félreértelmezik.
offtopic
baribarany 2010 dec. 29. - 15:25:56
(10877/28485)
Megnéztem egy darab Gyõzikés mûsort, amiben négy cicababa véleményét kérdezgette a szereplõkrõl. A lányok furcsa módon azt mondták, hogy nekik Laci a kedvencük. Hát, elég perverz ízlésük van... Pont nekik, pont Laci...összerosálná magát, ha megindulnának felé, Szandikától is rogyadozott a térde, úgy megijedt.
IXEMGabeo 2010 dec. 29. - 15:25:09
(10876/28485)
Nekem sem szimpatikus az ürge, de az tény, hogy mûsort csinál, és kell ez a fajta manipuláció, ráadásul pedig, ahogyan röhög, meg Alekosszal dumál az megér mindent xDD
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:24:17
(10875/28485)
Ebben egyetértek...próbálom magamnak kikaparni belõle a gesztenyét...hogy tudjam élvezni...de egyre vacakabb, ahogy telik-múlik az idõ:(
IXEMGabeo 2010 dec. 29. - 15:23:33
(10874/28485)
lényegtelen:D egy diplomás is lehet manapság sült hülye...

beszéltem egy professzor úrral nem régiben, mesélte, hogy elvégeztetett 103 egyetemista diák között egy tesztet melyben kérdésként feltette: Magyarországnak hány szomszédja van? sorolja fel az országokat és a fõvárosukat...tippelj a 103 emberbõl hány adott tökéletes választ-> kérlek szépen 5 embernek sikerült felsorolni az országokat és a fõvásorukat...pedig nem egy bonyolult dolog ez mégis 5-nek sikerült, ami durva...ennyit az iskolázottságról, a tanulásról, a gondolkodásról és a diplomásokról, merthogy mesélte hogy ez a 103 ember lediplomázott ehhez képest:D:D
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:23:07
(10873/28485)
Én nem bírom Olit, felkavarodik a gyomrom az ilyen emberektõl, ha kimenne se lenne uncsi a mûsor. Végre mások is tudnának érvényesülni így meg folyton Oli pofáját kell bámulni ahogy reggeltõl estig kavar...meg dihányzik, sörözik, sír az acconykája után...
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:21:45
(10872/28485)
Olvasd át újra! Szövegértésbõl egyes.
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:21:03
(10871/28485)
1. hosszútávon nem kifizetõdõ, ha vlaki s*gget csinál a szájából és a fõdíjért még hosszú az út...
2. Éva ha a leggyengébb láncszemet akarta volna kivinni, Kristófot vitte volna ki.

Ennyi.
Roland86 2010 dec. 29. - 15:20:46
(10870/28485)
Egyetértek. Épp ezért gondolom, hogy Olinak igenis sokáiog helye van még a villában. Õ legalább csináljaa hisztit. A házaspárok - ha olvastad - min csak heti egyszer, vagy sem szoktak szexelni. Mind a három pár punnyadt volt. nem hiszem el, hogy csak ilyenek jelentkeztek... Nem feltétlenül azért, hogy szexeljenek - engem spec. nem érdekel -, de a szexuális szokásaid is megmondják, hogy ki vagy, és mennyi benned az élet....)Nemdebár?
IXEMGabeo 2010 dec. 29. - 15:20:17
(10869/28485)
Alekosz nem egy átlagos ürge, õ a kicsit buzgó csajozásával kitûnik e mellett még választékos is tud lenni, én pl bírom amiket mond, vagy, amit csinál xD

jól mondtad Olivér róka, Éva nagy hangulatember e mellett karakán is, Alekosz pedig vicces bármit csinál:D önmagában az ülése, ahogyan ül az se hétköznapi xDDD
sziriat 2010 dec. 29. - 15:20:11
(10868/28485)
IXEMgabeo
Kösz a linket
"A Való világ inkább a kevésbé iskolázottak mûsora, de nem mondhatjuk, hogy a diplomások elkerülik. A valósgshow-nak az általános iskolát és szakmunkásképzõt végzettek körében 31,9 százalékos a közönségaránya, az érettségizett tévénézõknek pedig 29,8 százaléka választja ezt a mûsort átlagosan minden este. A diplomások körében a Való világ közönségaránya 20,7 százalék."Index. hu.
Az a véleményem,hogy a rétegek más és más miatt nézik,érdemes lenne erre is kitérni a felmérésekben Szerintem a diplomás, vagy középfokú végzettség olyan tág halmaz amit magában foglal,hogy az nem mond szinte semmit..
Eperusztortusz 2010 dec. 29. - 15:19:08
(10867/28485)
Nem tudom elképzelni se Oliról se Éváról, hogy megnyeri sztem Gigi vagy Jerzsy esetleg Béci nyeri meg...Gidi jól taktikázik, márt már háromszorosára nõtt az esélye a díjra...ha õ, vagy a pasija, vagy az öccse nyeri neki mindenképp király.
offtopic
baribarany 2010 dec. 29. - 15:18:35
(10866/28485)
Az elõbb annyit kifelejtettem, hogy van még egy indok, amiért Zsófit hívja ki. Ez pedig Éva. Azt mondta, hogy neki valójában Éva az ellenfele, leginkább Évával akar párbajozni stb. Azt biztosan látja, hogy egyedül Évában van annyi merészség, hogy bármikor kikeljen ellene, bármit a szemébe vágjon; látta, hogyan bánt el Éva Gombival és Jerzyvel - tudja, hogy bármikor õrá is rátámadhat, ugyanígy. És Évát nem fogja mocskolódással kiborítani, ezt már kipróbálta; Éva ésszel vitatkozik, sokkal jobban! vitatkozik õnála! (ez nagyon fontos); ezért az érvelésével esetleg maga mellé tudja állítania a többieket is. Viszont Éva alapjáraton elég magányos a villában, alig kedvel egy-két embert. A nõk közül szinte csak Zsófival van jóban; ha Zsófi röpül, az nagy érvágás lesz Évának, pszichésen mindenképpen meggyöngül. Olivér viszont mindenkit ölelget, õhozzá mindenki dörgölõzik, õ a kakas a szemétdombon, úgyhogy neki bõségesen van pszichés muníciója, amibõl az egóját táplálja, õ nem roppan össze. És úgy gondolja, hosszú távon az idõ neki dolgozik, Évát megtöri a magányosság. Alekoszt leköti, mindig maga mellett tartja, Zsófit kipöcköli; Éva maximum Ildivel barátkozhat össze (ha sikerül neki). (Reménykedjünk).