Téma: ValóVilág

10/10
lexus8 2010 dec. 13. - 13:17:15 10/10
(3385/28485)
Na írtam egy regényt
10/10
lexus8 2010 dec. 13. - 13:16:41 10/10
(3384/28485)
ennek lenne folytatása is:
Nagyon örülök, hogy ilyen lelkes fórumozó vagy, illetve hogy ilyen tartalmas online összefogalalókat írsz. Így sok olyan infohoz jutok, aminek azért örvenedek, mert én nem bírok éjszakákba nyúlóan kukkolni. Mert nekem másnap suliba kell menni. Igaz, hogy nagyon sokszor nem értek veled egyet( esetek több, mint fele), s mérgeskedek néha véleményeiden, de ez olyan jó! Talán az eltérõ gondolkodásunk, illetve a világfelfogásunk az oka. S talán abból is eredhet, hogy két különbözõ generációnak vagyunk a tagjai de blabla....
Nagyon jó hogy itt vagy és maradj itt továbbra is köztünk.

Villalakókról a véleményem:
Alekosz: Eleinte kedveltem, de én hamar ráuntam, hogy minden csajt meg akar kettyinteni vagy annyira fut a csajok után hogy nekem az már sok! Valaki ennyire nem érti meg, hogy nem jön be a csajoknak.Amit a Gigivel is csinált én azt nem tûrtem volna! Valakinek helyre kellett tennie, már ha a Gigi túl puha volt hozzá! A Lacis büntetést pedig megérdemelte, de legalább lerendezték, meg én azt vettem észre õt nem szabad hagyni sokat piálni!

Éva: nem kifejezetten szeretem.
Igazi törtetõ mellesleg nekem az jött le, hogy ez a csaj keresi a konfliktust, de akármilyen is azért az Olinak nem kellett volna úgy leosztani. De õ pedig mindenbe beleüti az orrát!

Oli: Õ sem a kedvencem. Elõször még viccesek voltak a szivatásai, de az ezek megõrültekre is ráuntam 2 hét után. Anikóban annak sztem igaza volt, hogy nem tudja mit gondoljon róla mert kibeszéli az embereket(de a többség is azt csinálja) Esett a szememben mikor Évát kiosztotta, de bocsánatot kért, s Most pedig megint nõtt a szememben, mikor megmondta, hogy Alekosz mellett mindig ki fog állni. Nekem nagyon változó ez az ember. Egyszer + máskor - . Jah és még nem szeretem benne ezeket a szövetkezéseket, hogy mikor a Gombi bement, hogy kiszavazzuk elsõre meg ilyen. Szerintem ez nem szép dolog

Gigi: Az egyik kedvencem, szerintem belevaló tüzes szexi szenvedélyes jó táncos, takarít-a származása ellenére csípem. Azonban túl puha az Alekosszal szerintem. Én biztos nem álltam volna neki! Ngyon csúnyán kiosztottam volna a helyébe. És a botrányos sexvideo: nekem az nem sex video: egy kis homevideo, hol van abban a sex? Egy fojtogatós vicces akármi... elmegy manapság már

Béci: Már nem szeretem annyira, mint a Gigit! Szerintem õ a legszórakozatatóbb a villában, s õt kellett volna megválasztani bohócnak. Viszon nem tetszenek a trágár megjegyzései, megnyilvánulásai, de nem olyan rossz arc.

Zsófi: Igazi kis naiva! ÁLOMvilágban él vagy nem tudom! Õ nekem olyan kis semleges! Nem érdemelte meg amit kapott Alekosztól, de aki ír egy ennyire durve kritikát annál pozitívum nekem, hogy felvállalja.

Laci: Másik kedvencem! Szerintem egy igazságos jó szó:papamaci! Õ rá tényleg nem tok semmit mondani: Azt'tem kitekerii Alekosz nyakát a borítás miatt de nem uralkodott magán! Szerintem õ nem érdemelt büntit! Igazságosan viszonyul a többiekhez! Szerintem õ rá szükség van,s jó kis irány mutató szandikának!

Anikó: Vegyes érzelemek vele is! Annyira nem sok minden jött le nekem. Sztem nem neki kellett volna kiosztani Alekoszt, de valaki megtette. A lökésrõl meg annyit, hogy nem volt egy nagy was ist das! De mondjuk Alekoszban lehetett volna annyi: légy szíves állj arrébb, s maga a szándék az tényleg nem volt helyes! Ugyanakkor amennyit isznak ezek ez már nem meglepõ.

Szandika: a 3. kedvencem. Nekem sok ellenérzésem volt az irányába, de az õszintesége mindent megszépített nála. Elismerendõ, hogy nem a legokosabb, de kell nekei egy olyan iránymutató, mint Laci, aki segít neki a kisebbségi komplexusában. Tegnapelõtt nem tetszett nála amiért Alekoszt megsajnálta vagyis ahogy megsajnálta, mer szerintem egy sajnálat nem abból áll hogy lesmárolom, meg lehuzom a naciját! Igaza volt akkor is a Lacinak! De pozitivum, hogy beismert, hogy vétkezett és hogy bocsánatit kért.

Leonidasz: Semmi vélemény! nagy alakítását még nem láttam! Viszont Évával szemben igaza volt! Semleges!

Gombi: tipikus akit nem szerettem, mara eljutott a semleges szintre nálam, ami elmozdulás felfelé! Annyira nem olyan rossz! Mondjuk nem tom mi igaz az érzékenységébõl, mert néha álszentnek látom! Kb Leonidasszal van nálam egy szinten. Ének szörnyû volt

Jerzy: A 4. kedvencem. Az ének szörnyû volt! Nekem nem nagyképû, nem beképzelt, igaz annyira még nem tudott megnyílni! Tetszett, hogy ott volt Szandika mellett, mikor mondta, hogy milyen csúnyanak érzi magát! Azok a bizonyos képek meg csak aktképek illetve elvileg van egy masztis video. Ettõl még senki sem lesz meleg! Minthogy a lányok sem lesznek leszbikusak, attól hogy egy csomó lapban megjelennek pucér képek(ckm meg hasonlók) Az meg hogy melegportál: azok jobban meg vannak fizetve, meg arra sokkal nagyobb a kereslet a piacon illetve a kínálat! Nem ismerek olyan nõi oldalt ahol pasik meztelen képei videoi vannak, ellenben sok férfi oldalt ismerek, ahol nõi képek videók vannak ( még jó hogy ismerem) Nem hiszem, hogy olyan sok nõ nézegetne ilyen pasis képeket, bezzeg a homohímnem annál gyakrabban kattingat ilyen helyekre. És mint kiderült, sürgõsen repülõjegyre kellett a pénz! Mai világban ez már nem meglepõ!

zsuzsi: Hát elég érdekes! Ellenérzéseket kelt bennem. Egyszerre szimpatikus meg antipatikus! Vicces bevállaló dögös meg érdekes személyiség, de nekem nagyon sokat huzott le a beledofés Alekoszba! Na neki tényleg nem kellett volna megszólalnia, mert nem nagyon volt érintett benne, õt hamar békén hagyta!

Az további jó pont nekem Giginél Jerzynél meg Olinál, hogy elpakolták a töményet Alekosz elõl, hogy ne legyen még egy ilyen nagyobb botrány!

Jajj elnézést a sok helyesírási hibáért, de nagyon siettem!
10/10
offtopic
lexus8 2010 dec. 13. - 12:37:50 10/10
(3383/28485)
Oh most egy kicsit hosszabb véleményt írok le:
Kedves Epertorta: Nagyon örülök, hogy ilyen lelkes fórumozó vagy
Roland86 2010 dec. 13. - 12:30:19 Előzmény totumfact@citromail.hu
(3382/28485)
Mindennel egyetértek, különösen az utolsó mondatoddal. Három önzõ párocska, akiknek õk maguk a legfontosabbak..., ez jól már nem sülhet el. :( Amúgy meg: ha kutyaszar nincs is a villában, marad ott még szar épp elég. :(
Roland86 2010 dec. 13. - 12:28:37 Előzmény domino0506
(3381/28485)
Még jobban bezárni õket? XXD Be vannak már épp eléggé zárva, hisz még ablak sincs..., agyuk meg a bezártságtól sem fog nõni... :)
Roland86 2010 dec. 13. - 12:27:51 Előzmény domino0506
(3380/28485)
Egyszerû: látszódni akarnak a TV-ben. Amíg hisztiznek, és okoskodnak, addig mutatja õket a TV. Senkik, és a nagy tudásukkal, intelligenciájukkal, értékeikkel nem tudnak kitûnni - fõleg zsuzsi -, hát kitûnnek mással.
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 13. - 11:24:35
(3379/28485)
Hiányzik az éjszakai beszámoló (vmelyik torta), volt e valami éjfél után? 3 órakor már aludt mindenki, a kamera Alekoszt mutatta hosszan, nyugodjon meg aki visszakívánta. Alkohol nélkül lenyugszik, elszürkül, ami eddig feldobta a villa hangulatát, megszûnik. A reggeli közvetítés is nagyon unalmas volt, vízcsobogás, de fürdés nincs, unalmas fogmosások és 10 óra. A rendezõk operatõrök gondoskodnak arról, hogy unalomba fulladjon az egész. A fórum is lelassult, a lökdösõdés már lezárt téma, kell valami más. Ha a kiskutyák kimennek még kutyaszar sem lesz, akkor 10.-ig fel sem kel senki. A házaspárok közül kéne valami jó párt beküldeni, de nem látszik melyik az igazi idevaló párocska. Gyerek biztos nincs sehol, ez már eleve kizárja , hogy igazán szimpatikusok legyenek.
domino0506 2010 dec. 13. - 10:23:25
(3378/28485)
Amúgy meg a lányokat kellene bezárni egy kicsit , hogy megnyugodjanak.
Nem Alekoszt meg Lacit amúgy meg úgy se csinált volna semmit Laci Alekosszal , mert õ attól józanabul tud gondolkodni, mint hogy balhét csapjon.
domino0506 2010 dec. 13. - 10:20:32
(3377/28485)
igen különben nem is értem a Giginek lenne a legtöbb felháborodni valója mert Alekosz õt üldõzi a szerelmével , de a többi lánynak mi baja volt Alekosszal pl: annak a ribinek Zsuzsinak pár napja van a villába még csak talán nem is beszéltek Alekosszal és mi volt a baja vele, meg Anikó is ezzel a jelentéktelen dologgal.
Roland86 2010 dec. 13. - 10:16:09
(3376/28485)
Azért, mert miután fellökte a székét Alekosz, õ meg megfogta Alekosz ingét a mellén, és úgy bezsélt hozzá. Alekosz meg sem ijedt, csak elnézést kért. Õ kért elnézést, tehát különösebb nem történt, csak - feltételezem - elejét akarja venni a stáb a tettlegességnek. Ez tulajdonképpen jól is van így. Laci és Alekosz is jó fej, lerendezték a félreértést. Õk nem nõk, úgyhogy ez elõbb megy nekik, mint Anikónak, zsuzsinak (basszus, én már nagy betûvel le sem tudom írni a nevét, annyira undorodom tõle, mióta Alekoszt megalázta a többiek elõtt)...
Roland86 2010 dec. 13. - 10:13:29
(3375/28485)
Nem ekkora cirkuszt nem kellett volna, hanem semmit nem kellett volna tennie, legfeljebb mondhatta volna Alekosznak, hogy "na, ne érj már hozzám!" Ennyit ért, nem többet.
Roland86 2010 dec. 13. - 10:12:07
(3374/28485)
Nem logikus, hogy megmutassák a bentieknek a felvételt, legfeljebb akkor, amikor már lefutott a balhé, hiszen akkor megakadályoznák, hogy Zajlodjon az élet, és akkor mi mirõl vitatkoznánk itt, és mit mutogatnának az összefoglalókban, ráadásul így kiderül, hogy kiben mi lakozik. Nem a nyugis idõszak az, ami megmutatja, hogy ki milyen jellem... Leonidasz is megmutatta, hogy milyen szánalmas kis p.cs, mikor õ is belerúgott Alekoszba. Zsuzsi detto. Anikóról is kiderült, hogy egy sérült jellem - talán pont a frigidsége miatt -, és megragadja õ is az alkalmat, hogy másokba marjon. Maradjunk annyiban, hogy Éva kifejezetten rendes nõnek számít ebben a csapatban, ha idegbeteg is.
Roland86 2010 dec. 13. - 10:08:14
(3373/28485)
Ebben a villában nem nehéz legjobb nõnek lenni...:(
1/10
Deszpina 2010 dec. 13. - 10:06:18 1/10
(3372/28485)
Én nem szoktam nézni, csak a neten néztem most utána ennek az alekosz-balhénak. Nyoma sincs annak, hogy Laci bármit is tett volna. Miért kapta õ is a büntit?
Egyébként magasan a legnormálisabb pasi.
1/10
offtopic
robicsek2 2010 dec. 13. - 09:21:11 1/10
(3371/28485)
Haj jaj, Hányszor láttam már a VV párbajokon hogy mindig az unszimpatikus bunkó egyént szavazták vissza :)) Vagy mert a nézõk akarták továbbra is a feszültséget, vagy azért mert az RTL szokás szerint csal-t és õk maguk juttatták tovább azt az egyént, hogy legyen további feszültség a villában, Hiszen nekik ez hozza a nézettséget. (Amúgy ezt az SMS es szavazást is nagy átverésnek tartom, akármit megtehetnek mert ki bizonyítja be hogy nem arra az egyénre érkezett a legtöbb SMS akit õk továbbítónak. A sok láma(elnézést akinek nem inge) Meg küldözgeti az sms-t És akik arra szavaztak aki bejutott, azok aszt hiszik elértek valamit, akik meg nem , azok meg aszt hiszik hogy a másik csapatnak több volt a lóvéja SMS-ezni. Közben szerintem mind jól megszívták.
1/10
offtopic
robicsek2 2010 dec. 13. - 09:08:17 1/10
(3370/28485)
Én téged szavazlak ki :)) Kérlek hagyd el a fórumot most :PPPPPP
Lacit ne méltasd már, van ott bent rengeteg olyan egyén akit elõbb kell kipaterolni. Különösen az ujjak közül. Na meg az elsõk közül.
domino0506 2010 dec. 13. - 07:58:47
(3369/28485)
igazad van nõ létemre mondom ezt, de Anikónak nem kellett volna ekkora cirkuszt csapni azért mert egy kicsit hozzáért Alekosz , mert a kis filmbe lehetett látni, hogy nem nagyon lökte meg.Nem azért,, hogy Alekoszt védjem , de itt most tényleg Anikó volt a hibás , mert a bolhából elefántot csinált.
És ha most Laci lekevert volna neki egyet akkor Anikó miatt kizártak volna egy embert játékból .
csengõ_zoli 2010 dec. 13. - 03:25:31
(3368/28485)
Hátigen,ahogy az életben, úgy itt is a nõk keverik a szahart! :)
És mind tört ki a balhé? A nagy semmin! :)
A lányok nagy részének viselkedése kritikán aluli,proli,alpári...és még Anikó "butázza" Alekoszt! :)
ggg1200 2010 dec. 13. - 02:29:32
(3367/28485)
írjunk levelet az rtl-nek h mutassák meg az ellökös videjót a villalakóknak
10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 13. - 01:45:01 10/10
(3366/28485)
Hja, de már megtanította mindenre a kicsiket, ideje, hogy távozzon.