syuzi 2016 jan. 12. - 13:01:54
(39/379)
Julia úgy magyarázta Arturo hívását hogy egy támogató hívta õt

Franco anyja szerintem is ártatlan az paja szerintem meg Eladio

Várom már a mai részt:)
offtopic
ildimix 2016 jan. 11. - 21:21:26
(38/379)
Szerintem Fransisco anyja ártatlanul került börtönbe. Kíváncsi leszek a fiú mikor tudja meg az igazságot az anyjával kapcsolatban. Eladio jól otthagyta monseratot a nõ biztos valahogy bosszút áll rajta. Consueló pont a férje szeretõjével barátkozott régen micsoda véletlen. Kíváncsi leszek elmegy modellkedni? Várom a holnapi részt. Az elejérõl viszont lemaradtam Colunga felesége hogyan magyarázta ki Artúró hívását?
offtopic
ildimix 2016 jan. 10. - 11:30:26
(37/379)
Adalio milyen szépen bánik most Húliával. Az asszony nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy azért csinálja nehogy összejöjjön Artúróval. Biztos nem fog a férjének hazudni megmondja, hogy a férfi hívta telefonon. Danielben csalódtam azt hittem Rehinával a volt menyasszonnyal fog összejönni erre lefeküdt Daniellával. A lány biztos elmondja majd a testvérének így kiábrándul a fiúból bár még nem tudok róla, hogy beleszeretett volna.

Kíváncsian várom a hétfõi részt.
syuzi 2016 jan. 09. - 12:20:13
(36/379)
Köszi Napraforgó a linket :) Nagyon szép a link:) Nem tudom hogy ki írja de van egy két magyar hang kit tudok hogy kik a szereplõk hangjai

of: Consuelo: Lamboni Anna, Regina: Sallai Nóra, David: Zámbori Soma, Franco: Tokai Csaba, Miguel: Pálmai Szabolcs
Daniela: Vágó Bernadett
Joshua: Czetõ Roland
of vége


Várom már a hétfõi részt:)
napraforgó 2016 jan. 08. - 06:31:32
(35/379)
Itt a szereposztás:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Szeretned_kell!

(Hogy ne kelljen Juliát Huliának írni, Reginát meg Rehinának...
Nem tudok spanyolul, de annyit igen, hogy a szó eleji J H-nak ejtendõ, a G is, még a szó közepén is, sõt a szó eleji X is. A különbözõ szavaknál nem zavar a fals kiejtés, de legalább a neveket talán érdemes lenne megtanulni helyesen írni és kiejteni.)
telenovelasblog 2016 jan. 07. - 23:00:17
(34/379)
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nagyon tetszik Colunga ebben a szerepben! :)
És a sorozat is egész jól indul szerintem, várom a holnapi részt! :)
Kicsit belenéztem spanyolul, hogy mik fognak történni, de a végkifejlet ugyebár még ott is kérdéses, hiszen megy a sorozat.
Mindenesetre lesznek érdekes dolgok! :)
malvinkicska 2016 jan. 07. - 21:00:47
(33/379)
Köszönöm a válaszod igen erre gondoltam.
offtopic
ildimix 2016 jan. 07. - 18:35:25
(32/379)
Mostmár megértem Húlia miért maradt éveken keresztül Eladióval. Az apja idõsek otthonában lakik és nem tudnák fizetni ezt a kényelmet mert az öreg eljátszotta a vagyont.

Consuelót a mai részben nagyon sajnáltam nem értem miért ragaszkodik a gyerekhez hiszen a férje nem foglalkozik vele semmibe veszi szeretõt tart. Szerintem össze illik Migellel lehet majd összejönnek?
suxel 2016 jan. 07. - 18:28:28
(31/379)
Jelenleg Osvaldo de Leon parja Victoria. Nem egy szimpatikus lany szamomra, szerintem Esmeralda Pimentel jobban illett hozza. Azota mar Esmeraldanak is van uj pasija, de nem akarja a nyilvanossag elott megmutatni ki az egyelore. Valoszinuleg egy civil ferfirol lehet szo.
Jeanette5 2016 jan. 07. - 16:37:04
(30/379)
Ha arra a Montserratra gondolsz,aki Eladio és Erick szeretõje egyszerre.Õt Victoria Camacho alakítja.Modellbõl lett színésznõ.Egyenlõre nem nagy név Mexikóban.Kisebb szerepei voltak eddig.Magyarországon ezen a sorozaton kívül még a Szerelem ajándékba címû sorozatban láthattuk egy ideig.Meg állítólag együtt van/volt Daniel Arenassal.
syuzi 2016 jan. 07. - 14:04:04
(29/379)
Eladiotól nem volt szép hogy feljelentette Josuat

Franco és Gabriella szép pár lenne csak kár hogy Eladio miatt nem tudják szeretni egymást

Arturo és Julia találkoztak így Arturoban újra felébredt a szerelem lángja

Ninat csak az esküvõ és a nagyzolás érdekli a lánya boldogsága kicsit se érdekli õt


Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 06. - 21:18:15
(28/379)
A két férfi fõszereplõ korával nincs gond, mert fiatal színészek vannak hozzájuk írva,húszon évesek, mert Colunga 50 éves, Jorge 48 éves, én nem itt látom a hibát, maga a téma nem jó, mert mindkét család, népes, aztán egyiknél a nõ a másiknál a férfi úgy alakítja a gonoszt, mint aki nem normális, én nem tagadom az egyik kedvenc színészem Colunga, de most alig ismerek rá, valóban ez neki nem áll jól, eddig mindig gyengéd szeretõ, megértõ volt, most meg hirtelen, egy durva feleségét, bántalmazó férj, ez még mind semmi, még ráadásul meg is csalja, nem jövök rá kialakítja azt a nagy ribit, mert ugye egyszerre két vasat tart a tûzbe, ez nem fog menni a végtelenségig. Arra az elhatározásra jutottam nem nézek Mexikói sorozatot, mert tele van nagy baromsággal, mint ez is, egyszerûen csaka sok semmit viszik ekkora stábbal az emberek elé, azt hiszem legközelebb a kutya is család tag lesz és beszélni fog benne, vagy legalább acsarkodik, mert itt azt csinálják, egymás torkának mennek, erre nem vagyok vevõ, majd ha erre tévedek talán belenézek, hogy lássam, Colunga õrült is tud lenni.
offtopic
ildimix 2016 jan. 06. - 19:39:43
(27/379)
Szerintem én már nem sok részét fogom nézni ennek a sorozatnak. Nagyon zavar Eladio zsarnoksága nem is értem Húlia miért tûri ezt. Én a helyében már akkor otthagytam volna amikor a nászéjszakán megerõszakolta. Igaz tudom akkor nem lenne film. Engem a sok szereplõ is zavar. Nem tudom lehet még belenézek 1 2 részbe utána végleg eldöntöm mi legyen ezzel a sorozattal.
Magenta99 2016 jan. 06. - 19:29:19
(26/379)
Szerintem nagyon rossz színész ez a Colunga. A hõsszerelmes szerep még úgy ahogy elment - búgó hang, lapos pislantások, de ez a gonosz szerep....
Csak forgatja és meregeti a szemeit, miközben próbál (totál sikertelenül) csúnyán nézni - hát inkább röhejes, mint félelmetes.
telenovelasblog 2016 jan. 06. - 18:57:45
(25/379)
Sziasztok! Én sokakkal ellentétben örülök, hogy Colunga gonoszat játszik, mert már túl "öreg" szerintem férfi fõszereplõnek, nekem már nem hiteles... pl a Mindörökké szerelemben is... Jó, ott két másik dolog is közrejátszott, egyrészt, hogy frissen egyetemen végzett a szerepe szerint, ami enyhén szólva nevetséges volt, a másik pedig, hogy Silvia Navarroval az égegyadta világon semmi kémia nem volt köztük, de mindenesetre szerintem jó lesz õ már gonosznak...

Salinas-t nem értem, nem is szeretem különösebben, de nem is elég jóképû, nem is elég fiatal, de valamiért nyomják õt ... na meglátjuk :)
PMate01 2016 jan. 06. - 18:04:26
(24/379)
Sziasztok! Nekem így a 3 rész alapján nem volt olyan rossz bár nekem is nagyon fura gonosz szerepben Colunga. Viszont én nem tudnám más hanggal elképzelni mint Lux Ádámmal. Jakab Csabából kissé elegem van és zavart volna ha más lett volna a hangja. Mindenesetre én adok egy esélyt a sorozatnak! :)
syuzi 2016 jan. 06. - 13:19:16
(23/379)
Eric feleségét Consuelot én is sajnálom amiért megcsalja a férje
Tényleg furcsa hogy Eladionak és Ericnek is ugyanaz a szeretõje
Rehina szerintem is összejön Davidal

Daniella és Josue összeillenek

Jó ismerõs színészeket látni bent a sorozatban

Várom már a mai részt:)
Jeanette5 2016 jan. 06. - 09:26:51
(22/379)
Én egyenlõre még ismerkedek a sorozattal.Még nem igazán tudom hovatanni.Bár annyira nem rossz,mint amennyire lehúzták.És én kifejezetten örülök,hogy Colungát láthaton gonoszként.Mindigis kíváncsi voltam arra,hogy milyen lenne gonoszként.De azért remélem,hogy nem fog beleragadni a villano-szerepekbe.
offtopic
ildimix 2016 jan. 06. - 09:18:12
(21/379)
Of: Nem Fehér Anna volt a szinkronhang hanem Orosz Anna.

of vége.

Lux Ádám nem tudja jól szinkronizálni Colungát túl erõltetetten csinálja.

Sajnálom Eric feleségét árva lány volt és bordélyházba kényszerítették ha jól értettem. Tényleg rengeteg a szereplõ. Eladionak is az a szeretõje, mint Eriknek ha ezt Colunga megtudja biztos kitekeri a nõ nyakát.

Igaza van Rehinának, hogy lemondta az esküvõt. Biztos ahogy elutazik összejön Arturó fiával.

Egyelõre nézem a sorozatot utána majd látom.
Jeanette5 2016 jan. 06. - 09:09:43
(20/379)
Igen,hármasikreket játszik,és ismét Sebastian Rulli meg David Zepeda a partnerei,illetve Pedro Moreno (akivel még nem játszott együtt).Az egyik a fõhõsnõ,a másik a fõgonosz,a harmadik pedig fogyatékkal él (ha jól tudom itt mozgássérült lesz,az eredetiben vak volt).Már el ismezdõdtek a forgatások.A sorozat címe Frtene al mismo rostro.Mexikóban valamikor áprilisban kerül képernyõre,és pont a Szeretned kell-t fogja váltani.A sorozat egyébként a Lazos de amor feldolgozása,amit 1995-ben készült Lucero fõszereplésével.