10/10
Milibindi 2016 febr. 17. - 00:03:56 10/10 Előzmény kikelet54
(159/379)
Persze, hogy kiderül. 78. rész környékén. Kint már kiderült :) Én tudom ki az.
10/10
Milibindi 2016 febr. 17. - 00:02:03 10/10 Előzmény kikelet54
(158/379)
SPOILER SPOILER
Jól gondolkodsz! Ennél többet privátba írok , annak, aki szeretné! Már ebben a megjegyzésben is benne van egy spoiler, ezért is tettem ki a jelzést.
malvinkicska 2016 febr. 16. - 19:25:04
(157/379)
Eladio ugyan olyan féltékeny, mint volt Julia egyik percen válik a másik percen nem tétova egy nõ, nincs erõs elhatározása sajnos. Akik érnek benne valamit Davidék azok elég normálisan beszélgetnek, szeretik egymást meddig, amíg valamelyik szülõ nem kavar be ahhoz nagyon értenek. Azt elõre gondoltam Erick keresése, vajon hány epizód lesz, nem kevés nem a minõség a fontos a mennyiség.
syuzi 2016 febr. 16. - 18:05:48
(156/379)
Nagyon jó ez a kép Davidról és Regináról:)

Én is nagyon szeretem õket nagyon aranyosak együtt:) Várom már a következõ részt:)
kikelet54 2016 febr. 16. - 08:08:45
(155/379)
Most fejeztem be az elmúlt hét részeit, mert amikor összekeverték a 38-39. részt abbahagytam.

Így egyben nézve azért voltak történések, legfõbb kérdés, ki ölte meg Montserratot, hát ez egy olyan nyitott kérdés, mint amilyen nyitott volt Montserrat ajtaja a buli alatt, bárki bejöhetett.
Na, erre kíváncsi leszek, mert ellensége volt bõven, legkézenfekvõbb Eladio /vagyis a csicskása, mert ugye õ nem piszkolja be a kezét gyilkossággal/, de mindig az a gyilkos, akire nem is gondolunk. Remélem, azért kiderül a kiléte.

Julia most már nagyon elszánt a válással kapcsolatban, de biztos nem lesz egyszerû, mert Eladio nem megy bele csak úgy egyszerûen.

Arturo hiába próbálja menteni a házasságát, azt az öntelt, pénzéhes Ninát nem lehet elviselni. Így, hogy Julia bevallotta, hogy mindenképpen el akar válni, szerintem õ is megtesz mindent ez ügyben. Eddig a gyerekek miatt nem hozták meg ezt a lépést, de Dávid és Regina támogatják õket, Erick és Daniela azonban nem érdemli meg, hogy Arturo egy rossz házasságban éljen miattuk.

Az egyetlen üdítõ szál az Regina és Dávid szerelme, õk nagyon aranyosak, bíznak egymásban és a szerelmükben, kíváncsi vagyok, hogy Nina és Eladio meddig lesz ilyen "megértõ" velük szemben.
malvinkicska 2016 febr. 15. - 21:24:12
(154/379)
Vajon hány részben fognak szenvedni, hogy hol van az a szemét Erick. Nevetségesen viselkedik Julia és Arturo is, ha ennyire vannak egymásért , mit nyavalyognak, fogják egymás kezét és kész. Az unalmas, lesz ha csak errõl a majd nem szerelemrõl fog szólni az egész akkor tényleg nevetséges, mert már így is az. Meglett embereknek nincs önálló gondolata, ez azért fura, nem tudnak dönteni a saját sorsukról.
syuzi 2016 febr. 13. - 17:27:29
(153/379)
Nagyon jók voltak a tegnapi részek is :) Várom már a hétfõi részt:)
malvinkicska 2016 febr. 12. - 20:42:36
(152/379)
Neked is igazad van de az nem ilyen gazdag, mint Juliaék, hanem a társadalom permén vannak, mert bizony sokan saját magukat teszik azzá akik. A rossz házasság biztos valami szörnyû lehet hála az Istenek nem volt részem benne. Akiket a mai világban terrorban tartanak ott valami nem rendes, legtöbbször az anyagiak a sok nincstelenség és a féltékenység a kiváltó ok amirõl én is hallottam. A családi élet olyan , mint egyesség a párok között amibe jó és rossz is belefér, és egyre kevesebb a házasság, mivel az emberek nem tolerálják egymást, mivel senki sem tökéletes, könnyebb van valami és elválok, sokan így gondolják.
10/10
Milibindi 2016 febr. 12. - 19:55:41 10/10
(151/379)
Sajnos nagyon sok Juliáhiz hasonló nõ él a világban vagy még rosszaabb helyzetben ütik vágják õket. Legtöbb nõ ilyenkor nem mer tenni ellene. Rengeteg ilyet hallani. Olyan a sok van, hogy inkább szenvednek de nem vállnak el pl a gyerek miatt.
Mia1234 2016 febr. 12. - 15:46:16
(150/379)
Totál igazad van. Ez a történet elmenne a XVIII-XIX.században, akkor a nõk még tényleg nem tudtak egyedül mihez kezdeni. Na de ma?
Különösen a Julia karaktere teljesen életszerûtlen, manapság valakit rabszolgaként tartani, aki ugye közismert, gazdag, felnõtt gyereke van - ez meg csak nagy, kidülledt szemekkel szenved és sóhajtozik.
Ehh....
malvinkicska 2016 febr. 12. - 14:48:07
(149/379)
A nõk különösen a nõk kivétel Regina az dolgozik vitte valamire az életben azt akarja szemléltetni, de a többi egy kosár szerencsétlenség, el akarják tartatni magukat, és áskálódnak a kis Gabi annak meg nincs önbizalma ha jól látom, és annyira bele esnek egy férfibe, mint ha nem lenne több az Isten ménesébe, azok meg rendre csalják õket, már a Consueloé kitudódott, de a G-é még nem. Azt hiszik ha elválnak vége a vílágnak, mert képtelen ellátni magukat nincs egy épp gondolatuk, ha az élet ilyen lenne akkor sokan éhen haltunk voltak, mert az én párom elég fiatalon itt hagyott, de az élet megy tovább nem volt könnyû nélküle, de meg kellet tanulni. Nem ragozom ezek a gazdagok harca, de elég siralmas, ez a történet ezer sebbõl vérzik.
Mia1234 2016 febr. 12. - 13:18:55
(148/379)
Igen, azért elég furák a karakterek - leginkább a nõk.
Mind vagy ócska ribanc vagy hebegõ-habogó, sírórívó szerencsétlenség. Üdítõ kivétel Regina, õ az egyetlen talpraesett húsvér ember.
malvinkicska 2016 febr. 12. - 09:47:24
(147/379)
Köszönöm szépen a válaszod szomorú vagyok, mert egy igazi féreg, na de ez van abba lehet ezt hagyni, és nem nézni.
10/10
Milibindi 2016 febr. 11. - 23:57:18 10/10
(146/379)
Ericket még sokáig. Most is benn van a kinti részekben még mindig.
10/10
Milibindi 2016 febr. 11. - 23:54:57 10/10
(145/379)
Nincs mit :)
offtopic
ildimix 2016 febr. 11. - 21:50:39
(144/379)
Milibindi elolvastam a privát üzenetet. Arra nem tudok válaszolni ezért ide írom köszi az infót amit oda leírtál. Igazán rendes vagy.
malvinkicska 2016 febr. 11. - 21:47:53
(143/379)
Monserat meghalt, és igazán sok ember lehet az aki gyanús, Eladio is pénzt adott az M barátjának, csak ne keverjék bele Juliat. Az Erick pofa zacskóját meddig kell még nézni bûn unalmas egy karakter. Daniela csak iszik, és az is fiúzik itt a nõknek nincs egy csepp, önbecsülése. Arturóék oda vannak, de miért kell úton útfélen, nyalni a másikat. Davidot és Reginat csipem de azok is többet csókolóznak, meg az ágyba vannak, mint ami szükségeltetik, már akár milyen fiatalok is, tudjuk a szerelem szép, de itt már túlzásba van víve minden. Azt és is írtanm már egyszer D kis tátika szerintem ez nála egy rossz szokás lehet, vagy zavarban van sokszor, és így palástolja nem tudni, azért elég rutinos színészekkel van körbe szólhatnának finoman, neki. Az ma tetszett mikor Consuelo kitört ez õ neki ez áll jól nem az a mimóza lélek, azzal ahogy Colunga most játszik nem nagyon tudok vele megbarátkozni, mert sokszor azt hiszem bolond.
10/10
Milibindi 2016 febr. 11. - 21:42:41 10/10
(142/379)
Nem tudom ki fordítja a sorozatokat, de a fejem kapkodtam, amikor Consuelo rókázta Montserratot. A zorra elsõdleges jelentése tényleg nõstény róka, csak hogy itt nem ezt jelent ribi , sz*ajha , r*banc , l*tyó stb, bármelyik megfelelõ lett volna. A múlt árnyákánál van egy hasonló fordítási hülyeség. Ott van egy Patricio szereplõ , akit Patonak becéznek. A pato mint szó tényleg kacsa, de ott ,mint a Patricio név becézete van, arról már ne is beszéljünk, hogy Lola Gúnározza, legalább Gácsérozná már akkor, mert a gúnár a liba hímnemû egyede. :S Alig tudok spanyolul, de ezeket még én is tudom, nem tudom ki fordítja ezeket...
10/10
Milibindi 2016 febr. 11. - 21:30:15 10/10
(141/379)
Privibe megírom. Direkt úgy van megcsinálni, hogy ne lehessen tudni. Olyan 78 . rész környékén fog kiderülni.
10/10
Milibindi 2016 febr. 11. - 21:28:54 10/10
(140/379)
Maribel már meghalt. Teljesült az utolsó kívánsága Francisco segítségével, el tudott menni a család Acapulcoba nyaralni.