10/10
dorinalue 2016 ápr. 18. - 08:18:17 10/10
(279/379)
Sziasztok!
Na hát ennyit arról miszerint milyen gyenge ez a sorozat a nézõk szemében.
Ugyebár tegnap volt a Premios TvyNovelas és nyilván megoszlanak a vélemények és én se számítottam arra hogy pont a PyP zsebeli be a legjobb sorozatnak járó díjat, de mégis így történt. (Ez ugye fõként az új szavazós rendszer miatt volt..én is nem egyszer szavaztam a sorozatra, meg persze Fernando-ra ; és akik szeretik õt valószínûleg nem is tettek másként.)

Mejor Telenovela: Pasión y Poder
Mejor Villano: Fernando Colunga
Mejor Actor Co-Estelar: José Pablo Minor
Mejor reparto de telenovela: Pasion y Poder
Mejor actriz de reparto: Fabiola Guajardo
malvinkicska 2016 ápr. 16. - 16:09:04
(278/379)
Köszönöm szépen a biztatásod, már nincs annyi rész , mint amennyit leadtak, a fiatalokat szeretem benne, Clarát is meg nekem itt most Davidek a kedvencem, aztán Consueloval is mi lesz.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 15. - 21:32:38 10/10
(277/379)
Hát szerintem ha eddig nézted akkor már megéri megnézni a maradék részét!
Mert fog benne történni egy két érdekes fordulat, de persze a szíved joga.
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 18:42:37
(276/379)
Én ha megtudom David és Regina nem lesznek együtt, tovább nem nézem ezt a sok epekedõ fajankót, nagyon jó színész Fernando, de én még sem hiszem, most neki, hogy annyira szereti Juliat, d azt viszont igen D mennyire van Regiért, mert a mai jelenetük elég hiteles volt, ahogy elváltak egymástól. Franco is egy büdös színes mázos, féreg, nem szereti Gabit csak a vagyonát, de kis csaj hísz neki, elég baj. Azt látom ebben a sorozatban senki nem az akinek mutatja magát, a sok hazugság, ármánykodás, megcsalások sora.
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 18:42:37
(275/379)
Én ha megtudom David és Regina nem lesznek együtt, tovább nem nézem ezt a sok epekedõ fajankót, nagyon jó színész Fernando, de én még sem hiszem, most neki, hogy annyira szereti Juliat, d azt viszont igen D mennyire van Regiért, mert a mai jelenetük elég hiteles volt, ahogy elváltak egymástól. Franco is egy büdös színes mázos, féreg, nem szereti Gabit csak a vagyonát, de kis csaj hísz neki, elég baj. Azt látom ebben a sorozatban senki nem az akinek mutatja magát, a sok hazugság, ármánykodás, megcsalások sora.
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 15. - 15:47:54 10/10
(274/379)
Szia!
Személy szerint én akkor kezdtem nézni ezt a sorozatot amikor Mexikóban kezdõdött és köszönõviszonyban sem volt Magyarországgal, szóval én az összes részt láttam.

de szerintem igen is vannak akiket zavarna ha SPOILERREL lenne itt minden teleírva.
Múltkor én is meséltem pár dolgot és szépen megkértek hogy nem kellene, mondtam is hogy persze ez természetes.
Szóval szerintem bármennyire is fúrja az oldalad nem kellene kivesézni szerintem egyenlõre, fõleg ha csak a végét láttad meg pár részt.
Remélem nem haragszol meg hogy ezt így leírtam, de nem szeretném ha vitád lenne belõle! :)
Viszont privátban ha van kedved kivesézhetjük.. :)
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 07:37:57
(273/379)
Személy szerint engem nem zavar, mert az egész egy lapos, egy téma körül forgó valami itt senkinek nem szabad boldognak lenni, mert az bûn, Consuelo nem szerethet mást csak azt a mocsok Ericket, aztán ez a beteges ragaszkodás, amit Eladio követ, felváltva Atruroval, mind a kettõnek Julia a cél, ez sem normális, ott van David és Regina azok most szét mentek a szülõk miatt, itt csak akadályok vannak. A véleményem továbbra is ez egy nagy csalódás, amit itt követnek.
PMate01 2016 ápr. 14. - 22:25:36
(272/379)
Van itt még valak aki nem ismeri a történet késõbbi részeit? Szeretnék beszélgetni a késõbbi részekrõl, és spoilerezgetni is. Én sem láttam mindent csak a végét. Meg az elõtte lévõket. Pár részt még e között. Titeket mennyire zavarna ez a megbeszélés?
syuzi 2016 ápr. 13. - 18:19:17
(271/379)
Kiváncsi leszek hogy Eladio a végén a nevére veszi-e Francot

Consuelo és Eric kisbabája nagyon aranyos

Már várom a következõ részt:)
malvinkicska 2016 ápr. 13. - 18:13:02
(270/379)
Nagyon lapos ez a sorozat, meddig rágódnak ezen a Franco dolgon, nekem a mai részben ahogy alakított David nagyon jól csinálta, mikor kiutasította a tesót. Nina az is olyan félõrült itt, nem akarom hinni, õ Marlene.
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 18:24:20
(269/379)
A mai részben Caridad arra kérte Eladiot vegye a nevére Francot de az nem akarja, nekem nem szimpi eza nõ aki ki kezdett egy nõs férfivel anó, most meg követelõzik. Julia ki van borulva ami egy részt érthetõ egy meg csalt nõ. Justino bele szeretett Clarába olyan aranyosak hátha ezeket már nem marják el egymástól, mivel a kislányt is szereti C, biztos agyerek is viszonozni fogja. Arturo kezében olyan sután állt a baba, pedig nekik nem régen ikrek születtek, õ aztán gyakorló apuka.
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 12. - 14:19:51 10/10
(268/379)
Hát ebben egyetértek, én is máshogy szoktam meg, de legalább ilyet is látni tõle. :)
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 11:05:22
(267/379)
Különben engem nem zavar, már meg szoktam, az ember kíváncsi természetû, ennek tudom be, különben más sorozatokkal is így van mióta mûködik a világháló. Azért már nézem , mivel szeretem benne a fiatalokat, David és Regina, meg Clara is aranyos, hátha össze jönnek azzal a gyerekkel. Fernando alakításai is nagyon bejöttek eddig de ebben nem tudom úgy elfogadni, sajnos szerintem õ alapból más mentalitású ember, és nem áll jól neki, ez a karakter.
10/10
offtopic
dorinalue 2016 ápr. 12. - 09:27:25 10/10
(266/379)
Hát sajnálom!
Nem hiába nem írtunk semmiféle SPOILERT éppen ezért. :/
De próbálj elvonatkoztatni.
Én ugyan már spanyolul végignéztem, de azért mert amikor kezdõdött nem tudtam hogy szinkronizálják és adásba kerül.
De mivel megszerettem ezért nézem továbbra is a magyar adón :) persze spanyolul mert én úgy sokkal jobban élvezem :D
még jó hogy fejlett a technika és át lehet állítani egyes sorozatoknál/filmeknél a nyelvet :))
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 08:21:26
(265/379)
A FB-on már olvastam nagyjából mi lesz a vége, sajnos ezt nem lehet megelõzni, mindig volt és lesz aki minden szem rebbenés nélkül, leírja.
malvinkicska 2016 ápr. 11. - 18:13:10
(264/379)
A mai részben tépelõdtek ezen a Franco dolgon, mert még azt nem tudja Julia Caridad az anya akkor lesz még sok sírás, ami tök felesleg, szerintem valahol Eladionak igaza volt mikor mással, bujt össze, ha õ nem engedte , hogy hozzá bújon, úgy adták elõ, mintha ilyen még sosem történt, volna ,volt is lesz is. Az öreg igazán nagyon ronda amit csinál, ezzel a sok szemétkedéssel. Arturo az nem százas amit követa gyerekeivel ami a szerelmi életüket illeti,, õ beszél, mikor még most is oda van Juliáért.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 11. - 15:00:01 10/10
(263/379)
Igen. Egyet értek, kicsit elõbb elkezdhették volna kibontani a szálakat nem összepasszírozni.
Ilyen történésekkel én még biztos el tudtam volna nézni egy két hétig.
Bár én így is úgy is elnéztem volna még. :)
Diabla94 2016 ápr. 11. - 14:26:20
(262/379)
Valóban zsúfolt lett egy kicsit, én azért több idõt hagytam volna az eseményeknek mert ebben a 2 részben nagyon gyorsan történt minden.
10/10
dorinalue 2016 ápr. 11. - 13:50:24 10/10
(261/379)
Én se fejtettem ki a véleményemet...de õszintén azért kicsit fura lett ez a befejezés és kár hogy a sorozat korábbirészei nem voltak mindig ennyire izgalmasak és zsúfoltak mint ez a finálé... :D
Diabla94 2016 ápr. 11. - 10:38:22
(260/379)
Szia. Nem szeretnék SPOILEREZNI szóval nem írok részleteket de volt esemény benne rendesen.