Gabor84 2006 júl. 21. - 16:54:39
(49/89)
Meg Aurélie és a barátja is elköltözhetne Párizsba. :-)
Gabor84 2006 júl. 21. - 12:44:17
(48/89)
"...épp elutaztak 3an nyaralni Marokkóba, csak nem ottragadtak? nagyon sajnálnám ;) ..."
Hát azt bizony én is nagyon sajnálnám. :-)

De azt én sem tudom, hogy mi lett Laure anyjával, régebben minden második részben az õ szerelmi életével, sápítozásaival untatták a nézõket most meg neki is nyomavész?

Már csak az a "kis afrikai árva" is eltünhetne, engem személy szerint nagyon idegesít. Milyen kár, hogy Laure nem vitte vissza Afrikába. :-(
poharne 2006 júl. 20. - 09:43:32 Előzmény andy88
(47/89)
ó, én is pont láttam a tegnapi részt, pedig mostanában csak néha-néha nézem. de az tök jó, hogy elcsíptem azt a részt, mikor Laure hazajött, meg azt is, mikor elment...
amúgy sajnálom, hogy elment! kedvenc szereplõm volt régen...
egy dolgot hiányoltam a tegnapi részbõl: mikor felidézték a régi emléket, igazán bevághattak volna egy-két kockát a régi részekbõl! vagy az túl amerikaisorozatos? hm...
és most nem azért, ez olyan lányos dolog: Laure is és Caro is annyira jól néztek ki!!! :) (bár azok a kendõk a fejükön kicsit... furcsák voltak) Jessica sem volt most olyan csontváz, de szerintem õ régebben helyesebb volt.

jaj, fel tudtok engem homályosítani?
voltak azok a "kis ronda gyerekek"... ezt a kifejezést az egyik fórumozó kreálta;) "kedvencünket", a Laeticia-t, nemrég még láttam, de a másik 3 gyerkõccel, akikkel együtt lakott, mi lett? volt a Cloé, meg a Blandine férjének a nagyonronda fia, meg az a srác, aki "lehet hogy meleg, lehet hogy mégsem"? az utolsó részben, mikor láttam õket, épp elutaztak 3an nyaralni Marokkóba (ha jól emlékszem). csak nem ottragadtak? nagyon sajnálnám ;)
tényleg, és Blandine? azt olvastam még régen itt, h a férjének el kell menekülnie, õ meg egyedül marad és öngyilkos akar lenni??
mi lett vele? nekem az is furcsa volt, hogy mikor Laure elment, itt sipítozott össze-vissza, mikor meg visszajött Laure, az anyja nem is szerepelt...
andy88 2006 júl. 19. - 19:14:53
(46/89)
Nekem a mai rész tetszett nagyon! Sztem olyan megható volt :))
Gabor84 2006 júl. 18. - 17:30:12
(45/89)
Bocs, de elcseszi a linket! Egyébként hosszú idõ után végre tetszett a mai rész. Valentine és Jeanne bungalós élete meg hogy összevesztek egy croissanton végül meg a sztriptízbáros meló mind-mind nagyon tetszett.
Gabor84 2006 júl. 18. - 17:26:15
(44/89)
Nem tudom én se, port.hu-n, sem írják a vetített mûsorok közt:
<a target="_blank" href="http://www.port.hu/pls/ci/cinema.film_creator" title="http://www.port.hu/pls/ci/cinema.film_creator">www.port.hu</a>
bernadette 2006 júl. 18. - 17:23:11
(43/89)
sziasztok
nem tudjatok véletlenül hogy a német csatornák közül melyik adókon vetítik a sorozatot, vagy egyáltalán megy-e valahol
Gabor84 2006 júl. 18. - 08:45:34
(42/89)
Nem vagyok rasszista, de szerintem ez a feka kölyök sem hiányzott a sorozatba.
Gabor84 2006 júl. 15. - 16:44:39
(41/89)
Számomra már uncsi ez a sorozat valahogy nem tud úgy lekötni mint régen.
nyfdetti 2006 júl. 13. - 14:24:37
(40/89)
lorenziéknek nem fiuk volt? õ volt jessica elsõ férje? kissé már értelmetlen ez a sok kavarás.
andy88 2006 júl. 12. - 14:31:37
(39/89)
Hmmm... bocsika, nem is ment el =))
andy88 2006 júl. 12. - 14:27:06
(38/89)
Pont most kezdõdik :D
andy88 2006 júl. 12. - 14:26:34
(37/89)
Oxi, semmi baj :))

Köszi az infót! =))

Igen, én is örültem, hogy visszajött, de már el is ment, nem? :(( És - annak ellenére, hogy látszott rajta, milyen tehetetlen, és mennyire sajnálja a dolgot - én furcsálltam picit, hogy egy könny sem jött ki a szemébõl Jessica miatt - fõleg, hogy õ is tudja, milyen érzés, ha vki megtudja, hogy soha többé nem lehet saját gyereke...
orsusz 2006 júl. 11. - 12:57:15
(36/89)
Nem is baj!:)
poharne 2006 júl. 10. - 15:50:22
(35/89)
ja, hogy itt nem látszanak az ékezetek??
ez esetben: Mylene Jampanoi
a link remlélem jó...
poharne 2006 júl. 10. - 15:46:45 Előzmény andy88
(34/89)
Myl&amp;egrave;ne Jampano&amp;iuml; = Laeticia Valanski

<a target="_blank" href="http://us.imdb.com/name/nm1227864/" title="http://us.imdb.com/name/nm1227864/">us.imdb.com</a>

csak hogy olyan infot is írjak, amiért nem toltok le és nincs egy klikkelésnyi közelségben ;)
poharne 2006 júl. 10. - 15:40:10 Előzmény andy88
(33/89)
bocs, jogos. többé nem írom be a köv. rész tartalmát :) amúgy csak egyszer tettem meg. :)
de én kíváncsibb meg türelmetlenebb vagyok annál, hogy kibírjam, nem olvasom el az elõzeteseket... amúgyis, épp leszokóban vagyok a sorozatokról, mert én durván nagyon tudok függeni...
kezdetnek úgy gondoltam, elolvasom a rövid ismertetõket és majd csak az izgi részeket nézem meg :) de szerencsére ma épp megnéztem! :)

és csak annyit szeretnék mondani a mai részrõl, hogy Laure visszajött!!! :) és szebb, mint valaha!
szerintem már úgy hiányzott a sorozatból!
és ugye hogy csinos? tök jól áll neki ez a haj! (régen is volt már rövid haja, de akkor szerintem bénán nézett ki és bocsánat, de lófeje volt...)

és még annyit, hogy szegény Laure! nem tehetett róla, de olyan rossz volt, hogy így kiutálták meg neki is óriási lelkifurdalása volt... :(
és persze szegény Jessica...
(csak azok kedvéért jegyzem meg, akik a régi részeket nem látták: Laure meddõ. ezért fogadta örökbe Clara-t. de mikor megtudta, hogy nem lehet gyereke, nem üvöltötte ki a világból a "rossz hír hozóját"...
ja, és egyszer csak csoda történt és pikk-pakk megszületett a kisfia - no comment)

és még annyit a mai részrõl... hogy én most láttam elõször Jessica-t smink nélkül... és... izé... furcsa.

és még annyit a mai részrõl, hogy úgy örülök, hogy Laure visszajött!!! :) vagy ezt már mondtam? ;)
Timke 2006 júl. 10. - 12:24:10
(32/89)
:) Annyira nem.
orsusz 2006 júl. 09. - 19:59:34
(31/89)
Jaj ne csináld már, õ felhozott egy példát én meg rá kérdeztem.Egyébként nem vagyok rájuk fanos, és ha hiszed ha nem én sem bírom hogy mindig õk a téma.Mert azok akik meg vesznek értük nem tudják igazából mi a jó, inkább hallgassanak White Stripes-ot , vagy nézzenek Szerelmek Saint Tropez-bant( vagy azt vagy Szívek szállodáját, megjegyzem).Na jó legyél!
Gabor84 2006 júl. 09. - 19:09:32
(30/89)
Kérlek má' ne tokijó hotelozzatok itt is!
Szerintem Lucy szinkronjával meg semmi baj nincs, sõt a hangsúlyozás teszi egy lelkileg erõs nõvé. A hangja határozottságot tükröz. Egyébként ha már a szinkronhangoknál tartunk nekem Kökényesi Ági hangja tetszik nagyon.