norton15 2009 júl. 28. - 17:38:49
(438/5098)
Szerintem nem gondolta halálkomolyan, õ is csak humorizál.:)
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 17:36:48 8/10
(437/5098)
És nekem az a bajom,hogy V-kony szerint a birodalom a jó,és a lázadók a gonoszak.
Inkább megyek!
Talán egy hónap mulva vagy hamarabb benézek,de nem leszek itt ilyen nagy fórum man.Többek közt V-kony miatt mert bosszantom szerintem csak illedelmességbõl titkolja.
Az Erõ legyen veled norton,és V-kony!
norton15 2009 júl. 28. - 17:19:52
(436/5098)
Nem fogok pro és kontrát csinálni, inkább csak elmondom a véleményemet, ezért meg nem kell elmenned.:)

Szóval amikor Palpatine (a nyilvánvalóan gonosz) a Köztársaság élére kerül, az már régen nem az a Köztársaság, mint ami évezredekkel azelõtt volt: korrupt volt, szinte a legmélyéig. Viszont Padmé nem volt az ugyebár.

A Köztársaság rendszerének megítélése - nos ez szubjektív. Bizonyos esetekben jó, hogy mindent a Szenátus elé visznek, bizonyos esetekben meg felesleges szótépés, és vita.

Windu szerintem annyira hülye nem volt. Gondolom õ is úgy gondolta, hogy gyorsan kell cselekedni, ezért összeszedett három statisztát.:) Az meg forgatókönyvírói szemétség, hogy Anakint ott hagyja egyedül, hadd cselekedjen önállóan.

Obi-wan jó arc. Õt nem bántjuk.:) Yoda bölcs, de õ is megöregedett, ezért nem látott elõre mindent. De dicséretes, hogy hibáját kijavítva tanította Luke-ot.

Anakin figuráját annyira nem szeretem, mert közel sem méltó Vaderhez. Mármint a színész, meg maga a karakter jellemábrázolása sem. Feleslegesen nagyképû, nagy a pofája, oszt közben Obi-wan legyõzi.

A Birodalom elvileg gonosz. Az nem szép dolog, hogy egy bolygót leigáz, hogy a lakói, a wookieek rabszolgák legyenek, mert remek munkaerõ. Meg is kérhették volna õket.:D

A lázadók rucija azért ilyen, mert nem volt elég pénzük, hogy csillogó fehér páncélt szerezzenek. Az a Birodalomnak ismét egy rossz pont, hogy a katonai kiképzést elronthatták, mert nagyon rosszul céloznak. De hogy jót is szóljak a Birodalomra: megszervezte a békét.

A vérszomjas medvék megkérdezése nélkül környezetszennyeztek a birodalmiak. A lázadók csak a jó ügy érdekében robbantották fel a környéket.:)

Ha valamit kihagytam volna, szóljatok nyugodtan.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 17:05:26 8/10
(435/5098)
norton!
Nézd meg azt a páreszédet ami azelött volt,hogy itál a Végtelen lehetõségekrõl.
Írtó nagy szóvita volt én és V-kony közt!
Nézd meg és tegyél igazságot!
Ez majd eldönti maradok-e a fórumban mert V-konnyal sok mindenben nem értünk egyett és ez megkérdõjelezi maradásomat.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 17:01:03 8/10
(434/5098)
V-kony!
Próbáld elfelejteni ez EU-t és így szereted Luke-ot?
norton15 2009 júl. 28. - 16:58:32
(433/5098)
Jajjj, ne is mondd. Borzasztó volt látni, na úgy tényleg kegyetlenül gonosz...:D
norton15 2009 júl. 28. - 16:40:17
(432/5098)
Na végigolvastam a Végtelen lehetõségek trilógiáját, köszi a tippért V-kony.:)

Szóval az Egy új reményben ugye nem robban fel a Halálcsillag, ez kavar meg mindent. Ez a történet tetszett a legjobban, fõleg a végén a testvér testvér ellen, ami viszont nagyon nem jött be, Vader, Yoda, és az Uralkodó halálának a mikéntje.

A Birodalom visszavág tetszik a legkevésbé, mer' Luke mindjárt meg is hal a Hoth-on, és Leia lesz Yoda tanítvána. Viszont a végén Vader szembesítése a fájdalmaival, és a szenvedésével az elméjében nagyon nagy ötlet, az tuti. Meg hogy Boba Fettet fagyasztották le, és Lando asztalnak használta.:)

A Jedi visszatér úgy-ahogy korrekt, hogy Fett megszökik Han lefagyasztott testével, emiatt meghal Yoda anélkül, hogy Luke ott lenne. Az is jó volt, hogy a küzdelem a Halálcsillagon Leiával is történt, Anakin visszatérése is jó, viszont valami eszméletlen hülyén néz ki egy hófehér Darth Vader.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 16:21:36 8/10
(431/5098)
Yodát szeretem.Leiát is.
Vos mestert sok-sok képregénybõl ismerem de én nem szeretem.
R2-D2 is imádom.
TE LEIÁT MIÉRT SZERETED?
Az én listám:Yoda,Luke,Han,R2-D2,Boba Fett,Obi-Wan,Chewi,
Ezek közül te kiket?
És sorolj még olyat akit szeretsz!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 15:23:01 8/10
(430/5098)
De mi semmiben nem értünk egyet, azt gondolom.
És nekem nem tetszik és furcsálom,hogy te a jó szereplõket nem is szereted csak a Sitheket meg Birodalmat.
Sorolj olyan szereplõket akik Jók(nem gonoszak) és te is szereted õket.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 15:07:04 8/10
(429/5098)
De semmiben sem értünk egyet a Csillagok háborúja univerzumban.
Sajnálom!
Maradok ha találunk minimum 5 olyan szereplõt amit mindketten szeretünk.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 14:52:43 8/10
(428/5098)
Szerintem nem kéne folytatni a beszélgetést mert semmiben sem értünk egyet.Sokszor felbosszantalak,nem egyezik az ízlésünk.
Viszlát!
Az Erõ legyen veled!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 14:28:31 8/10
(427/5098)
HOGY TETSZETT A VIDEÓ AMIT KÜLDTEM?
És akkor,hogyhogy Yoda mestert szereted???
És Luke-ot szereted?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 14:04:53 8/10
(426/5098)
Fejezzük be ezt a veszekedést.
Én sem szeretem a lázadókat de én jónak tekintem õket csak néhányat de azt is indokkal:Luke hiszen õ ifjú Jedi Lovag a fõhõs,Han Solot mert õ egy jófej csempész,Landot aki utólad lett lázadó elötte szerencsejátékos,kártyás figura aki szintétn jófej,és végül egy EU-s karakter Kyle Katarn.
Õket szeretem.
Talán mé Wedge-t.De nem kedvelem a lázadók jármûveit,öltözetét,nem szeretem Mon Monthmát,Madine tábornokot,Acbar admirálist és a sima lázadó katonákat.
Én leginkább a Jediket szeretem.
És te szereted a Jedi Lovagokat?
És tetszett a videó amit küldtem?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 13:40:20 8/10
(425/5098)
Mit szólsz ahoz amit küldtem???
Hogy ki a gonosz?
Vader és az Uralkodó.Ha a birodalom nem is annyira õk azok.
Gondolj bele:Vader ártatlan embereket folyt meg pl:Needa kapitányt akire nem is haragudott csak viccbõl megölte.A saját embereit öli meg akik ártatlanok vagy ha azok tévednek,vagy felbosszantják õt.Leia harcegnõt igazából elektrosokkal,kínzódroiddal,préselõgépekkel,tûhegyes késekkel,folytogatással,igazságszérummal gyötört aztán felrobbantotta Tarkinnal a lány szülõbolygólyát.Késöbb mielött Solo-t befagyasztotta elötte jól megkínozta,hogy szórakozzon.
Az Uralkodó mivel Luke Jedi akart lenni és nem ált át halálosan megkínozta erõvillámokkal.
Korábban maga mellé állítota Anakint és megszületett Vader aki már nem is kellett neki amikor Luke a karmai közé került,Vadert arra használta hogy Luke dühõböl megölje õt és õ is Sith legyen.
Vader kezét levágta Luke aztán megakarta ölni és jött az Uralkodó lefelé a lépcsõn:Jóóó,jóóóóó!
Közben Vader szenvedett.
Na most mit szólsz?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 12:44:29 8/10
(424/5098)
De köztudott,hogy a lázadók a jók!
Luke,Wedge,Leia,Kyle Katarn,Hobbie,Han Solo,Lando,Chewi,Madine,Mon Montha.
Nem mond már,hogy számodra õk a gonoszak!:(
Amúgy itt van valami az elöbbi utalásodra:
http://www.youtube.com/watch?v=ckl6RiluL1M
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 12:30:54 8/10
(423/5098)
A Muppetek közül Darth Breki a legjobb!
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 12:18:33 8/10
(422/5098)
Számodra a lázadók a gonoszak???
Ez elég bizarr.
Akik véget akarnak vetni a gonosz,ádáz,elnyomó birodalmi uralmat és visszaállítani a köztársaságot???
ÕK A GONOSZAK??
A Birodalom meg a jó???
Amúgy nekem kedvenc szereplõim:Luke,Yoda,Vader,Boba Fett,Han
És én ezért szeretem:Látványos helyszíneken játszódik:Hoth,Dagobah,Bespin felhõváros...
Itt vannak a legizgalmasabb ûrbéli üldözések,Itt kap fõszerepet a legnagyobb jedi Yoda,Itt lesz Luke komolyabb és erõsebb,nagyon izgi és látványos,ötletes a Hothi lépegetõs csata,itt kiderül,hogy Vader Luke apja,színrelép Lando,Vader leggonoszabb énnyjét láthatjuk,remek a hangulat,sok a fénykard használat.
Mit szólsz?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 11:52:57 8/10
(421/5098)
És eltudod mondani hogy kik a kedvenc szereplõid?
És még azt,hogy neked a Birodalom visszavág a kedvenced és ha igen miért?
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 11:05:33 8/10
(420/5098)
Bocs:Nem 17:15-kor hanem 19:15-kor.
8/10
Jedi Lovag 2009 júl. 28. - 11:04:57 8/10
(419/5098)
Én még most is nézem a CN-en!
17:15-kor szokott lenni meg 9:40-kor reggel és sokkal durvább sorozatok is vannak.
Ott van az a szánalmas manga sorozat a Bakugan ami széttöri a gyermeki vidám,szép lelkét.
És pont a szegény SW-t támadják.
De te miért szerete úgy Ahsokát?
Marha idegesítõ tud lenni néha.Jar Jar is gyerekes de viszont nagyon humoros,vicces,szellemes figura aki ügyetlenségének hála menekül meg mindig.Szeretem Jar Jart.Még Rosh Penin is elmegy valahogy de õ nem vicces,marha bosszantó:Luke magyaráz a tanoncoknak Marka Ragnos szektáiról akik az Erõt elszívják helyekrõl.Erre beszól:Minek ezeknek a talpnyalóknak ennyi erõ?
Szegény Kyle kénytelen lefordítani,hogy miröl is van szó mert Rosh gyengeelméjû:Valami bûzlik!