8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 16. - 18:45:29 8/10
(2458/5098)
Szervus V-kony.:)
Akkor nézd meg légyszíves mit irtam neked,miben kérem segítségedet,nagyúr!:D
És kérlek válaszolj!
Rex szazados 2009 szept. 16. - 18:44:44
(2457/5098)
így az énekes szöveg tök jó, arra próbáltam meg írni Luke énekét
Dros 2009 szept. 16. - 18:42:14
(2456/5098)
Kösszentyûûûûû
Rex szazados 2009 szept. 16. - 18:41:11
(2455/5098)
Az éneknek hallgasd a republic 67-es út http://www.youtube.com/watch?v=ca_3oLKOXME
Rex szazados 2009 szept. 16. - 18:39:43
(2454/5098)
Humor Faktor
5.rész
A 2 gép

A Tatooin bolygón járunk. A sivatag közepén, és kis tanya állt. A tanyában, egy fiú, és nõ, meg egy férfi volt.
-Owen bácsi! Nézd má, ott jönnek a MÉH-esek.-szólt Luke.-Hozzák a gépeket.
-Hát fiam mennyünk eléjük.-szólt Owen.
Kiálltak a 67-es út mellé.
Vártak, és vártak, a nap meg sütött.
-Leizzadnak a heréim-szólt Luke.
-Nekem, már összefonnyadtak fiam.
Pár óra múlva, lement a nap. És csak vártak, és vártak. Luke elkezdi.
-Nagy esõk jönnek, és elindulok elmegyek innen messze. A 67-es úton, várhatsz rám dideregve…
-Dehogy várok, hülye vagy-erre be ment Owen bácsi Vera néni mellé az ágyba, a jó meleg pihe puha ágyba. Luke folytatta.
-…nyár éjszakán, ha nem jövök, esik az esõ és mennydörög…
És elkezdett szakadni az esõ, és dörgött az ég. Hatalmas vihar kerekedett. Kiáltozás hallatszott a házból.
-A francba az esõvel, beázott ez a vályog tetõ. Te le ment a gatyám vizzel. Hogy aludjak itt?-hallotta Owen hangját.
-A csillagokkal, ha ébredek, és ezek a hülyék nem jönnek. Csillagok, csillagrok, mondjátok el nekem. Merre jár, hol lehet? Most a MÉH csapat, ha nem jön, oda megyek és szétverem, csillagok, csillagok, mondjátok el nekem, merre jár, hol lehet, most a MÉH-em, veszélyes út amin jársz, veszélyes út, amin jársz, a buckalakók elkapnak, a buckalakók elkapnak…R2, R2 vigyázz magadra, ne engedd, ne engedd hogy elkapjanak a Jawák, te kis pohár…
Luke elaludt. A reggeli nap fénye megvilágította a sivatagot. Owen, és Vera egy fincsi gyíkhús salátával kezdték a reggelt. Luke-ot felébreztették.
-Luke, gyere beledre süt a nap. Kelj fel, gyere reggelizni.
-Megyek Owen bácsi.
Luke leült az asztalhoz.
-Luke kezet mostál?
Erre Luke egy hatalmasat köpött a tenyerébe.
-Most már igen. Ez micsoda?
-Gyíkhús saláta-szólt Owen-a kedvenced. A legjobb minõség. Még csak kb. 1 hete lehetett elütve a 67-es úton. A férgeknek köszönhetõen nõtt a fehérje tartalma.
-Fincsi-szólt Luke és neki látott a falatozásnak.
Délbe hallottak nagy zörgést, pufogást, csörömpölést. Egy Tezla 123-as 30LE-s, 2 hengeres Jawa motoros jármû állt meg Luke-ék haza elött.
-Itt a MÉH csapat!-kiáltott Luke.
-Akkor menjünk vásárolni-szólt Owen.
Egy kis sárga szemû bevándorló kínai lépett le a platóról.
-Hy! Háát, jóó nektek bárátaim, hogy itt vágytok! Van itt akcióó! Ezt a tefal, R4 centrifugát, és ezt a Bosh C-3PO arany szárító fogas olcó 500 creditért a tied lehet.
-Ez jó ajánlat-szólt Owen-vidd be õket a házba, majd pucold le õket, majd megeszi a rozsda.
Ment Luke meg a 2 gép amikor a centrifuga felrobant.
-Owen, bácsi ez selejtes volt.
-Ákkor ajánlom nektek ingyen ezt a Belinea R2-est.
-Ok. Viszem.
És az üzlet lezajlott.
Rex szazados 2009 szept. 16. - 18:34:20
(2453/5098)
Ja, én csináltam. Nekem köszönni=)
Dros 2009 szept. 16. - 18:31:59
(2452/5098)
Na erre gondoltam.
Kinagyítottam, hogy jobban lássátok mi a baj :D
Dros 2009 szept. 16. - 18:29:13
(2451/5098)
Szerintem egy vén arrogáns fasz :D
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 16. - 18:23:42 8/10
(2450/5098)
Szerintetek Darth Tyranus(Dooku gróf)erõs,megfelelõ Sith lovag?
Dros 2009 szept. 16. - 18:13:33
(2449/5098)
Amúgy csak nekem szélesedett ki extrémen ez a fórum?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 16. - 18:00:45 8/10
(2448/5098)
Mi az Rex?
V-kony,V-kony itt vagy?Itt vagy?
Jelentkezz!
Segítség kell!Taníts tovább a manipuláció használatára.Ma rengeteget koncentráltam,az oszt.társaimra aztán arra,hogy mit csináljanak.
Rengeteget.Még a tanárt is manipulálni próbáltam,hogy ne legyen felelés.
Sikertelen volt.:(.
Még a legjobb barátom is hülyének nézett.:(
De nagyon megszeretném tanulni mert jól fog majd jönni az életemben.
Kérlek V,írd le nekem,hogy te hogyan csinálod és,hogy pontosan hogyan kell ezt!
10/10
hgabor12 2009 szept. 16. - 17:37:38 10/10
(2447/5098)
Nem, amerikai idõ szerint október 2-án 8 pm-kor adják le az 1. 2 részt.
Dros 2009 szept. 16. - 17:30:29
(2446/5098)
Hmmmm vajon összekapcsolják majd Zamal?
Amúgy amerikában már megy a második évad?
Rex szazados 2009 szept. 16. - 17:11:37
(2445/5098)
vagy jedi?
Rex szazados 2009 szept. 16. - 16:13:09
(2444/5098)
Nekem is pont ugyan így! A hoth kuva jó, de a bespin szar...csak a párbaj jó...
Rex szazados 2009 szept. 16. - 16:12:27
(2443/5098)
Humor Faktor
5.rész
A 2 gép

A Tatooin bolygón járunk. A sivatag közepén, és kis tanya állt. A tanyában, egy fiú, és nõ, meg egy férfi volt.
-Owen bácsi! Nézd má, ott jönnek a MÉH-esek.-szólt Luke.-Hozzák a gépeket.
-Hát fiam mennyünk eléjük.-szólt Owen.
Kiálltak a 67-es út mellé.
Vártak, és vártak, a nap meg sütött.
-Leizzadnak a heréim-szólt Luke.
-Nekem, már összefonnyadtak fiam.
Pár óra múlva, lement a nap. És csak vártak, és vártak. Luke elkezdi.
-Nagy esõk jönnek, és elindulok elmegyek innen messze. A 67-es úton, várhatsz rám dideregve…
-Dehogy várok, hülye vagy-erre be ment Owen bácsi Vera néni mellé az ágyba, a jó meleg pihe puha ágyba. Luke folytatta.
-…nyár éjszakán, ha nem jövök, esik az esõ és mennydörög…
És elkezdett szakadni az esõ, és dörgött az ég. Hatalmas vihar kerekedett. Kiáltozás hallatszott a házból.
-A francba az esõvel, beázott ez a vályog tetõ. Te le ment a gatyám vizzel. Hogy aludjak itt?-hallotta Owen hangját.
-A csillagokkal, ha ébredek, és ezek a hülyék nem jönnek. Csillagok, csillagrok, mondjátok el nekem. Merre jár, hol lehet? Most a MÉH csapat, ha nem jön, oda megyek és szétverem, csillagok, csillagok, mondjátok el nekem, merre jár, hol lehet, most a MÉH-em, veszélyes út amin jársz, veszélyes út, amin jársz, a buckalakók elkapnak, a buckalakók elkapnak…R2, R2 vigyázz magadra, ne engedd, ne engedd hogy elkapjanak a Jawák, te kis pohár…
Luke elaludt. A reggeli nap fénye megvilágította a sivatagot. Owen, és Vera egy fincsi gyíkhús salátával kezdték a reggelt. Luke-ot felébreztették.
-Luke, gyere beledre süt a nap. Kelj fel, gyere reggelizni.
-Megyek Owen bácsi.
Luke leült az asztalhoz.
-Luke kezet mostál?
Erre Luke egy hatalmasat köpött a tenyerébe.
-Most már igen. Ez micsoda?
-Gyíkhús saláta-szólt Owen-a kedvenced. A legjobb minõség. Még csak kb. 1 hete lehetett elütve a 67-es úton. A férgeknek köszönhetõen nõtt a fehérje tartalma.
-Fincsi-szólt Luke és neki látott a falatozásnak.
Délbe hallottak nagy zörgést, pufogást, csörömpölést. Egy Tezla 123-as 30LE-s, 2 hengeres Jawa motoros jármû állt meg Luke-ék haza elött.
-Itt a MÉH csapat!-kiáltott Luke.
-Akkor menjünk vásárolni-szólt Owen.
Egy kis sárga szemû bevándorló kínai lépett le a platóról.
-Hy! Háát, jóó nektek bárátaim, hogy itt vágytok! Van itt akcióó! Ezt a tefal, R4 centrifugát, és ezt a Bosh C-3PO arany szárító fogas olcó 500 creditért a tied lehet.
-Ez jó ajánlat-szólt Owen-vidd be õket a házba, majd pucold le õket, majd megeszi a rozsda.
Ment Luke meg a 2 gép amikor a centrifuga felrobant.
-Owen, bácsi ez selejtes volt.
-Ákkor ajánlom nektek ingyen ezt a Belinea R2-est.
-Ok. Viszem.
És az üzlet lezajlott.

Star Wars Fan történetek

Az alfa század
5.rész
A beszéd

Coruscant…

Nagy volt az öröm Coruscant városában. A Zsivány osztag most érkezik vissza a 3.flottával a Naboo-ról. Egy szenátor sietve érkezik be a fõkancellári lakosztály ajtaján. A szenátor ruhája csapzott, a sietség hatására. Haja szõke volt, kis borosta az arcán.
-Fõkancellár úr! A Zsivány osztag visszatért-szólt Abdul szenátor.
-Rendben, barátom! Induljunk!-szólt Huan szenátor.
A két magasrangú szenátusi tag, végig sétált a folyosón, le a lépcsõn és be a 2-es hangárba.
-Erre Huan!-szólt a szenátor, és be szálltak a AB-5 Eclipse(Air Bus-5 Eclipse)-be. Leültek és beszélgettek.
-Induljon!-szólt a fõkancellár a pilótának.
-Vettem, felség!-szólt a pilóta.
-Várja, már a ceremóniát, Huan?
-Igen, nagyon!
Az AB-5-ös leszállt a ceremónia helyén. Kiszálltak az ûrhajóból. A fõkancellár odasétált a tribünhöz, és elkezdte szónoklatát.
-Kedves polgárok! Szenátusi tagok! És a Zsivány osztag tagjai! Öröm számomra hogy itt lehetek önökkel. Összesen pár dolgot szeretnék közölni önökkel.
- Elösszõr szeretnék köszönetet mondani a Zsivány osztag tagjainak. Remek munkát végeztek a Naboo-i harcban. Megérdemlik a Veterán Pilóták kitüntetést.
A fõkancellár oda ment a pilótákhoz, és átadta nekik a medált. Majd vissza ment a tribünhöz.
-A 2 dolog, örömmel avatom fel, azt a 3 jedit és azt az 1 sithet, akiknek köszöhetjük a békét, és demokráciát. A jedik neve: Yoda, Obi-wan Kenoby, Luke Skywalker és a sith Galen Marek.
És lehúzták a lepelét a szoborról.
-A 3 dolog, az alfa századról már párnapja nem kapunk híreket. Valószínûleg meghaltak. Imádkozzunk, 1 perces csönddel a lelkükért.
1 perces csönd. Majd tovább folytatta.
-Zsiványok! Az önök feladata lesz a 3.flottával az alfa osztag felkutatása és a túlélõk keresése. Készen állnak?
-Mindig uram-szólt a Zsiványok vezetõje.
-Akkor induljanak.
-Indulunk, uram!
És a zsiványosztag elviharzott.
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 16. - 16:07:02 8/10
(2442/5098)
Nekem a Birodalom visszavág a kedvencem,egyedül a Bespin nem tetszik benne annyira.
Rex szazados 2009 szept. 16. - 16:04:40
(2441/5098)
Jaja, nekem is
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 16. - 15:41:34 8/10
(2440/5098)
Nem is vicces ugye?:)
Téged nem zavar,hogy a te iskoládban sincs egy SW fan se sõt nem is szeretik?
Engem bazira zavar!Azt hiszik ez egy ciki,lejárt fos.
Én egyedül vagyok fanként az osztályomban.:(
Rex szazados 2009 szept. 16. - 15:30:50
(2439/5098)
HAHAHAHA=)