8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 10. - 18:11:37 8/10
(2258/5098)
Itt a hét Yoda bölcsessége:
A ragaszkodás féltékenységhez vezet,és az a kapzsiság ikertestvére.
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 10. - 18:09:43 8/10
(2257/5098)
És még kaptam:Indiana Jones kalap
Kék fénykard,világít,hangot ad
Szavazás:
Megszavazzuk,hogy a Luke kalandjai sorozatomban Luke áljon át-e a sötét oldalra!
Igennel vagy nemmel válaszoljatok de indok is jöhet!
Ha a legtöbben igenre szvaztok átáll,ha nem akkor a világos oldal lovagja marad.
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 10. - 17:14:21 8/10 Előzmény Rex szazados
(2256/5098)
Mekkora badarság már ez?
De folytasd mert vicces.
Star Wars The New Essential Guide to Characters!
Megvan!
10/10
hgabor12 2009 szept. 10. - 17:14:18 10/10 Előzmény Rex szazados
(2255/5098)
Folytasd! :)
Rex szazados 2009 szept. 09. - 21:28:48
(2254/5098)
Még nem válaszoltál, JÓ LETT? FOLYTASSAM?
Rex szazados 2009 szept. 09. - 21:28:18
(2253/5098)
Rex szazados 2009 szept. 09. - 21:24:36
(2252/5098)
Jó lett? Folytassam majd? Most jön House!
Rex szazados 2009 szept. 09. - 21:21:08
(2251/5098)
Jó lett? Folytassam?
10/10
hgabor12 2009 szept. 09. - 21:20:17 10/10
(2250/5098)
A fogtündéren nagyon szakadtam :D
Rex szazados 2009 szept. 09. - 21:08:13
(2249/5098)
Az érõ hatalmas...

Humor Faktor
1.rész
Az erõ velem van

Luke a dabobah bolygó egyik bûzölgõ, gusztustalan mocsarába csapódott. Kiszállt a fiX-szárnyujából, és at ugrott a túlpartra, de ott megcsúszott egy Yoda kakin.
-Azta, roha**, szerencsém lesz.
De csak ennyit tudott mondani, mert utána elmerült a bûzölgõ mocsárban. Nem sokkal rá, kimászott.
-Ha ez a szerencse akkor nem kell.-erre elindult, lefejelt a faágat és bele esett háttal egy dinó kakiba.
-Azta k****! Nyakig ülök a szarban.
R2 elkezdett csipogni:
-hihihihi!
-Ne röhögje baszki!-ordított rá Luke R2-ra.
Luke kikászalódott a kakiból, odament a fiX-szárnyúhoz, kikapta R2-t, és beledobta R2-t az ürülékbe.
-csipcsipcsopcsapcsipcsip-csipogott mérgesen R2.
-Ne csipogjá basz**! Nem vagy te madár!-szólt Luke.
Erre R2 elõkapta a sokkolóját, és lesokkolta Luke-ot.
-Ez csikiz! Azt a roh***! Mikrofon séró 4ever! Igazi AFRO vok! Jeeeahh!-szólt Luke.
Erre jött Yoda. Elkezdett kotorászni Luke uzsidobozában.
-Hogy birod meg enni ezt a sz***! Én ennél jobbat f****!-szólt Yoda.
Luke reakciója:
-Azta, a fogtünder!-szólt Luke.
Elõkapott egy kis zacskót, és odaadta Yodának.
-Ezt neked tartogattam kis korom óta! Ezek a fogaim! Most adjad a lóvét!
-Nekem nincs pénzem!
-Nem azt mondtam, hogy kérek, hanem azt hogy aggyad vagy különben-Luke elõkapott egy E-11 blaster rifle-t-szétlövöm az agyad!
-Körülmetéllek fiam, ha még egyszer ilyet mondasz!
-Elvarázsolsz, Manókám???
Yoda elõkapta fényfarkát, és körülmetélte Lukeot.
-ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Te zöld kis p***!
-Én meg mondtam!
3 hét edzés után...
-Használd az erõt fiam!
-prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! A nagy erõ használat közben be kaksiztam mester.
-Így kell ezt csinálni!
Yoda odament a fiX-szárnyuhoz, és a kisujjával kiemelte a mocsárból.
-Ezt hogy csináltad mester?
-YodaUpdate és PowerYoda szteroidok használata kötelezõ. Itt van 2 doboz, 34140$ lesz.
-De én nem kérem...
Yoda a kezébe nyomta a dobozokat, majd az erõ segítségével leütötte Luke-ot, és elvette a 34140$-t, utána Luke-ot és R2-t bedobtaa a helyükre. Majd felemelte a repülõt, és eldobta. A fiX-szárnyú fénysebességgel a bespin felé ment. Luke meg ájult volt.


Jöjjön folytatás???
10/10
hgabor12 2009 szept. 09. - 20:34:31 10/10
(2248/5098)
Az Aayla Securás TCW epizódról beszélek. Ha egy bolygón egyetlen egy aprócska falu van, mekkora az esélye annak, hogy te pont annak a 10 km-es körzetébe zuhansz az ûrhajóddal? :)
Rex szazados 2009 szept. 09. - 19:31:10
(2247/5098)
Kösz, Dr. úr! Lesz ma a Dr. House! Éljen!
Rex szazados 2009 szept. 09. - 18:40:56
(2246/5098)
Tetszik nektek az Új köztársaság történetei c. mûvem?
offtopic
norton15 2009 szept. 09. - 17:53:26
(2245/5098)
Errõl én is hallottam.:S A gyerek most is él, de agyilag szó szerint zokni lett, most már egy 2+2-t nem tud kiszámolni.
offtopic
norton15 2009 szept. 09. - 17:51:00
(2244/5098)
A GTA érdekes felvetés, mert mégis 18-as jelzéssel van az is ellátva, szóval nem igazán gyereknek készült, mégis õk játszanak vele a legtöbben. Egy kis odafigyeléssel szerintem az ilyen hülyegyereknek nem jutna a játékból. Rám mondjuk 5 éve a GTA III nulla hatással volt, késõbbiekben amikor jobban tudtam angolul, fogtam a poénokat, meg az utalásokat, és kész.:)
10/10
hgabor12 2009 szept. 09. - 17:44:59 10/10
(2243/5098)
Akkor gondolja arra, hogy ezt a világot Lucas találta ki hogy szórakoztassa az embereket.
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 09. - 16:39:07 8/10
(2242/5098)
Ez nem urigelleres faszság!
Azokban én sem hiszek!
Az elmetrükk a jedik mûvészete és elsajátítható.A hipotizálás is ilyen.
10/10
hgabor12 2009 szept. 09. - 16:32:41 10/10
(2241/5098)
Én nem hiszek az urigellerféleségekben... Kérd el tõle szépen az italt. Vagy meséld el neki, hogy mennyi káros anyagot tartalmaz a színezéke, és az negatív hatással van a nemzõképességére, hátha odaadja :D
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 09. - 16:28:12 8/10
(2240/5098)
Igen,Skyguy.
Te tudod,hogy hogyan lehet elsalyátítani az Elmetrükk használatát?
Oda akarod adni az italodat.Oda akarom adni az italmat.
Rex szazados 2009 szept. 09. - 16:01:02
(2239/5098)
A történetben kitalált szereplõk, jármûvek, és helyszínek is elõ fordulhatnak.


Az új köztársaság történetei

(A sorozat 4. része)

Az árulás

Nabooi ûr...

-Szárazföldi egységek, itt a parancsnok, gyorsan térjenek vissza a királynõvel a csillagrombolókra.
-Miért uram?-kérdezte Holló.
-Mert elárultak. Induljanak-felelt ingerülten a parancsnok.
-Rendben sietünk vissza.-szólt a Hollo

Naboon...

-Uraim indulunk vissza-szólt Holló.-Siessenek.
-Nem értem mért de induljunk,-szólt Rex-siessünk!
Nemsokára a transzportok elindultak a csillagrombolók felé. Kiértek az ûrbe.

A Nabooi ûr...

2 csillagromboló tünt fel. Ösztûzzel lötték a Gugit és a Yoyot. Igaz, a tûzet viszonozták, de a Gugi felrobbant. A „vendég” csillagrombolók a transzportokra is tüzet nyitottak. Sok transzportot szétlõttek.
-Mind itt halunk meg!-szólt az egyik közlegény a Vihat századból-Mind itt halunk meg!
-Ne mondjon ilyet katona!-kiálltott rá Rex. Mind túléljük.
A transzportok beszáltak a Defenderbe és a Petonba. A Yoyo, követve a Gugit felrobbant.
-Hyperûrsebességre kapcsolni, cél Kasyyyk szólt Dudás parancsnok, az ALFA ezred parancsnoka.
-Hyperhajtómûvek kész.-szólt az 1.tiszt.
-Akkor induljunk.-szólt Dudás.
A Defender elindult, de a Peton nem követte, a hyperhajtómûvet szétlõttek a BÉTA ezred hajói. A Petont is szétlõtték.
A BÉTA ezred parancsnoki hajója:
-Itt a Fox! Vanqor jelentkezz!-szólt az elsõ tiszt.-Az adás kész parancsnok.
-Üdvözlöm, Ólom parancsnok.-szólt a Vanqori bázis vezetõje.
-Üdvölöm, parancsnok!-szólt Fox-Az ALFA ezredet leverük, csak a Defender hajó maradt meg, de az is elmenekült. Utána menjünk?
-Nem kell.-szólt a Vanqor parancsnoka-most már egy hajóval semmit sem érnek. Induljanak el a cél felé. A kárjelentés?
-A Omaha hajó megsemmisült-kezdte Fox-az Utah hajó ép.
-Induljon az eredeti célja felé.-szólt a fõparancsnok.
És az Utah hajó elindult.

A Kasyyyk ûr...

-Parancsnok, a hajó nem sérült meg.-szólt a Defender 1.tisztje.-Nem követnek, biztos az eredeti cél felé mennek.
-Az vajon mi lehet abba nem avattak be.-kezdett ideges lenni a parancsnok-Hogy lehettünk ekkora hülyék. Elképzelhetetlen.
-De uram...-szólt az 1.tiszt.
-Nincs de, már mondtam-vágta félbe a parancsnok.
-Szerintem tudom, hogy hova mennek parancsnok-kezdte a parancsnok-az Új köztársaság szíve.
-Akkor gyorsan induljunk-kiálltott a parancsnok.
És a Defender elindult.

A történetben kitalált szereplõk, jármûvek, és helyszínek is elõ fordulhatnak.


Az új köztársaság történetei

(A sorozat 5. része)

A Coruscanti csata

Coruscanton a reggeli nap fénye megvilágította a fõkancellári épületet. A fõkancellár és egy Jedi lovag tartózkodott a fõkancellári épületben.
-Ma érzek valamit ez, a sötét oldal-szólt a jedi.
-De hiszem az lehetetlen. A nagyurat és Vadert megölte Luke Skywalker.
Akkor hirtelen robbanások sorozata rázta meg Coruscantot. 40 db Birodalmi csillagromboló dönti romokba a városbolygót. A köztársasági cirkálók, csillagrombolók, és vadászgépek. Míg a csillagrombolókat lekötötték a szállítók leszálltak Coruscant szívében. Hatalmas csaták dúltak a Coruscanti ûrben. A 3x köztársasági túlerõ ellen is tartották magukat a birodalmiak. A szárazföldi ütközetek egyre több hullát szedtek. Nem messze, a Fõkancellári és Szenátusi épülettõl, álló háború állt be. A lázadok fele annyian voltak mint a birodalmiak. Lassan visszavonulásra késztette a köztársasági erõket. A fõkancellárt és a szenátus tagjait, egy Nebulon-B fregattra szállítják amíg folyik a harc. A Jedi lovag is ott küzd a fronton. Közben az ûrben a köztársasági és a birodalmi csillagrombolók is megfogyatkoztak. A harc végére 2 súlyos sérüléseket szerzett csillagromboló volt. Akkor érkezett meg az Defender. 2 két csillagromboló semmit se tudott tenni ellene, a Defender rögtön kilõtte õket. A Defender a szenátusi épület felé szállt. Belépett a légkörbe és lelassult. Megállt a szenátus épületétõl pár méternyire. A köztársaságiak megadták magukat, a fejük fölé rakták a fegyverüket. A rohamosztagosok nem löttek. A Jedi is behúzta a fénykardját.
-Itt a vég, fiúk, adjuk fel!-szólt a köztársaságiak vezetõje.
De legnagyobb meglepetésükre a rohamosztagosokat kezdték lõni a nehéz turbo lézer ágyúk. A rohamosztagosok mind meghaltak. Éljenezni kezdett a tömeg. És egy DX-9-es szállító jármû érkezett le a szenátus épülete elé. 1 század köztársasági katona, és a jedi lovag várta a kiszállókat. Leszállt a traszport hajó, és lenyílt a kapu.

Folytatjuk...