Rex szazados 2009 szept. 15. - 17:45:48
(2398/5098)
Star Wars Fan történetek

Az alfa század
1.rész
Az indulás

A sithek elpusztultak. A birodalmi flották portyáznak, és még mindig rettegésben tartják a teherszállító konvojokat. De a köztársasági flotta egyre megsemmísíti a birodalmi flottát. Az új köztársaság hatalmas flottájának járörei bejárják az egész galaxist.
Az alfa század 60 emberbõl állt. Az új köztársaság flottájának még egy ellensége lett, Galaktikus Fejvadászok Szövetsége, röviden GFSZ. Ide csatlakozott a galaxism fejvadászai, bandiítái, csempészei, rossz fiúi. Hatalmas flottájukkal, folyamatosan rettegésben tartják a bolygókat. A köztársasági készletetek a kimerülés szélén vannak. Egy fontos döntésre szánták el magukat a köztársaságiak. A kamínoiak újra elkezdték a klónok gyártását. Az elsõ harc képes század, az alfa század...

Coruscant...

A reggeli nap fénye megvilágítja a Coruscanti épületeket. A nap narancssárga fénye be-
világítja Fõkancellári épületet. A FÕkancellár, Son Ti Huan, a széke mögött ûlt, és nézte a nap felkeltét. Várt valakit. A szobába belépett egy õr.
-Fõkancellár úr, itt a jedi.
-Rendben, küldje be-felelt Huan.
Egy barnaköpenyes jedi lépett be a terembe.
-FÕkancellár úr. Miért hívatott?-kérdezte a Jedi.
-Ûljön le, fiam.-kezdett bele mondandójába Huan.-Tudja, most a GFSZ súlyos veszélyt jelent a galaxisban. Mint tudja, a 1. Flotta, a Tatooin mellett harcol, míg a 2. és 3. flotta a Naboo-nál harcol a fejvadászokkal. A 4. és 5. flotta a Felucia mellett harcol, így minden egységünk levankötve, vagyis majdnem mindegyik. Van egy klón század, az alfa század.
-Tudom-válaszolt a jedi.
-Kaptunk egy fülest a ÚKKH(Új Köztársasági Kém Hálózat) embereitõl, hogy a GFSZ 3 magas rangú vezetõje a FLorrumon fognak találkozni. Ezt a lehetõséget nem hagyhatjuk ki. Az ön feladata lesz találkozni Caminón az alfa osztaggal, és együtt támadni a Florrumot. Itt vannak az adatok, most induljon.
-Értettem, fõkancellár úr!
És a jedi ki sietett a terembõl, végig a folyosón, le a lepcsõn, be a hangárba.
-R2, indítsd be a hajtómûvet.-szólt a jedi.
R2 csipogva elindította a hajtómûvet. A Jedi beszállt. A Delta-7 szárnyú felemelkedett. A már felkelt nap csillogott a jedi vadász, üvegén. A vadász elszállt a most felújítás alatt lévõ Jedi Templom mellett, és egyre magasabbra repült. Végül ki ért a légkörbõl.
-R2, híperûrsebesség, cél kamínó-szólt a Jedi.
R2 csipogott egy kicsit, majd a vadász elindult...


JÖJJÖN FOLYTATÁS?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:43:47 8/10
(2397/5098)
Olyan hülye vagyok!!!!!!
Látod V?
Egy ilyen egyszerû dolgot is képtelen vagyok megérteni.
Jar-Jar Binks IQ szintjén lehetek.:(
10/10
hgabor12 2009 szept. 15. - 17:42:45 10/10
(2396/5098)
Nem, véletlenül az elõzõ oldalon voltam és azt hittem hogy az utolsó hozzászólásnaál vagyok. És pontosan 1 óra eltérés volt az igazi idõ és annak a hozzászólásnak a küldési ideje közt.
Rex szazados 2009 szept. 15. - 17:41:01
(2395/5098)
Star Wars Fan történetek

Az alfa század
1.rész
Az indulás

A sithek elpusztultak. A birodalmi flották portyáznak, és még mindig rettegésben tartják a teherszállító konvojokat. De a köztársasági flotta egyre megsemmísíti a birodalmi flottát. Az új köztársaság hatalmas flottájának járörei bejárják az egész galaxist.
Az alfa század 60 emberbõl állt. Az új köztársaság flottájának még egy ellensége lett, Galaktikus Fejvadászok Szövetsége, röviden GFSZ. Ide csatlakozott a galaxism fejvadászai, bandiítái, csempészei, rossz fiúi. Hatalmas flottájukkal, folyamatosan rettegésben tartják a bolygókat. A köztársasági készletetek a kimerülés szélén vannak. Egy fontos döntésre szánták el magukat a köztársaságiak. A kamínoiak újra elkezdték a klónok gyártását. Az elsõ harc képes század, az alfa század...

Coruscant...

A reggeli nap fénye megvilágítja a Coruscanti épületeket. A nap narancssárga fénye be-
világítja Fõkancellári épületet. A FÕkancellár, Son Ti Huan, a széke mögött ûlt, és nézte a nap felkeltét. Várt valakit. A szobába belépett egy õr.
-Fõkancellár úr, itt a jedi.
-Rendben, küldje be-felelt Huan.
Egy barnaköpenyes jedi lépett be a terembe.
-FÕkancellár úr. Miért hívatott?-kérdezte a Jedi.
-Ûljön le, fiam.-kezdett bele mondandójába Huan.-Tudja, most a GFSZ súlyos veszélyt jelent a galaxisban. Mint tudja, a 1. Flotta, a Tatooin mellett harcol, míg a 2. és 3. flotta a Naboo-nál harcol a fejvadászokkal. A 4. és 5. flotta a Felucia mellett harcol, így minden egységünk levankötve, vagyis majdnem mindegyik. Van egy klón század, az alfa század.
-Tudom-válaszolt a jedi.
-Kaptunk egy fülest a ÚKKH(Új Köztársasági Kém Hálózat) embereitõl, hogy a GFSZ 3 magas rangú vezetõje a FLorrumon fognak találkozni. Ezt a lehetõséget nem hagyhatjuk ki. Az ön feladata lesz találkozni Caminón az alfa osztaggal, és együtt támadni a Florrumot. Itt vannak az adatok, most induljon.
-Értettem, fõkancellár úr!
És a jedi ki sietett a terembõl, végig a folyosón, le a lepcsõn, be a hangárba.
-R2, indítsd be a hajtómûvet.-szólt a jedi.
R2 csipogva elindította a hajtómûvet. A Jedi beszállt. A Delta-7 szárnyú felemelkedett. A már felkelt nap csillogott a jedi vadász, üvegén. A vadász elszállt a most felújítás alatt lévõ Jedi Templom mellett, és egyre magasabbra repült. Végül ki ért a légkörbõl.
-R2, híperûrsebesség, cél kamínó-szólt a Jedi.
R2 csipogott egy kicsit, majd a vadász elindult...

Jó lett, folytassam?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:35:55 8/10
(2394/5098)
Halgatom CD-rõl is,de nem arra gondoltam hanem,hogy fülhalagó nélkül a mobilomon.
Örülsz,hogy nem szeretem ezeket a buzáráns lejátszókat?
Egyetértesz ebben?
10/10
hgabor12 2009 szept. 15. - 17:32:54 10/10
(2393/5098)
Ja nem, semmi...
10/10
hgabor12 2009 szept. 15. - 17:30:36 10/10
(2392/5098)
Rosszul jár a port.hu órája? 17:31 van...
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:20:39 8/10
(2391/5098)
Rühellem az MP3-at és az idióta Ipodot!
Azok a vacak vezetékek csak úgy lógnak a suliban is a gyerekek fülébõl!
Kalapáccsal szétverném ezeket a zenelejátszókat!
Annyi tisztelet sincs,hogy az iskolába nem ezeket a vacak lejátszókat halgassák!
Tévedsz!:)
A mobilomhoz sincsen fülhalagtó,csak simán halgatom a SW zenéket.
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:13:11 8/10
(2390/5098)
Ha nagyobb leszek talán és is Sith párti leszek!
Rex vicces nagyon a humor faktor!:))))
Nem érdekel az SW zene????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nem vagyok zene kedvelõ csak a film zenéket és az amerikai karácsony zenéket és a country zenét szeretem.
De a SW zenéje nem érdekel?Oriási fan vagy Vkony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És John Williams egy isten!
A SW a legjobb zenékkel megáldott film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:06:53 8/10
(2389/5098)
A KOTOR 3 helyett sajnos a TOR online game jön ki.:(
Értelmesebb lett volna a KOTOR 2-t folytani.
V-kony!
Láthatod,hogy hogy medkedveltem a Sitheket!
Te is megkedvelted a kedvemért Luke-ot?
Ááá,biztos nem.:(
De amúgy miért is tartod érted meg,hogy én a jediket jobban szeretem?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 17:06:29 8/10
(2388/5098)
A KOTOR 3 helyett sajnos a TOR online game jön ki.:(
Értelmesebb lett volna a KOTOR 2-t folytani.
V-kony!
Láthatod,hogy hogy medkedveltem a Sitheket!
Te is megkedvelted a kedvemért Luke-ot?
Ááá,biztos nem.:(
De amúgy miért is tartod érted meg,hogy én a jediket jobban szeretem?
Rex szazados 2009 szept. 15. - 17:06:26
(2387/5098)
Humor Faktor
3.rész
Állj át a sötét oldalra

Egy ifjú Jedi táncolt be az apjával a 2.Halálcsillagba. a Jedinél egy hatalmas rádió volt a vállán. Szólt a zene tellyes hangerõn.
-Rázzad, fater!-szólt a Jedi.
-Most a mesteremhez viszlek, talán utána!-szólt Vader.
Elértek a Sötét Nagyúrhoz.
-Menjetek!-szólt a Playboy nyusziknak a nagyúr.-Te, ifjú jeti, õõõ...vagy Jet? Ó hogy a francba hívják a fajodat, már elfelejtettem...Gondol, gondol, gondol...áááá, megvan, te jedi vagy. Én meg shit. Na szóval állj át fiam.
-Miért, ki vagy te?-szólt Luke-Kinek képzeled magad? Talá a shit nagyúrnak? Hah?
-Hát jah-válaszolt a nagyúr-hát én vagyok a sötét nagyúr.
És elkezdte énekelni: Héh, héh, mindenki rázza ki itt van, oh, heh, oh, heh, én vagyok a góré, én vagyok császár, oh, jeh, jeh...
-na de gyorsan hagyd ezt abba!-vágta félbe a nagyurat Luke.
Vader elõkapta a fénykarkát.
-Harcolj fiam!-és rátámadt Lukera.
Luke is elõkapta a fényfarkát.
-Látom, új farkat csináltál.-szólt vader.
-Csak ilyen színbe volt a Fasco-ba.-Mert a zöld fény fas* ís számít, Fasco.
-Látom begyakoroltad a Fasco szlogenét. Inkább mentél volna a Jawai piacra. Ott talán találtál volna már színben is.
-Na dumáljál, most harcolunk, vagy dumálunk?-kérdezte Luke.
Nagyon durván harcolnak. Romba döntik a halálcsillagot.
-Haggyátok abba, tönkre teszitek a halálcsillagomat. Tudod, mennyit fizettem érte? 435trilliárd creditet. Hát normális vagy. Asszed hogy te kis sza*fo*ó össze döntheted a kecómat??Hát normális vagy?-kérdezte a nagyúr.
-Pofa Be!-válaszolta apa és fia együtt.
-Hogy neked milyen kicsi a fényfarkad!-nevette ki vader Lukeot.
-Nem...is...kicsiiiii, mert ez Mééédi iin csiiiiiiinaaaaaaaaaaaaaa!-kiálltotta Luke, és idegesen csapdosta Vadert. Végül levágta a kezét Vadernek.
-Nyírd ki! Nyírd ki! Nyírd ki!-szólt a nagyúr.
-Sohaaa!Sohaa!Sohaaaa!-mondta egyre idegesebben Luke, de behúzta fényfarkát.
-Nem állók át!
-Akkor meghalsz, hitvány Jedi.
A nagyúr elkezdte villámokkal szórni Luke-ot.
-Apa, segíts! Legalább rajtam, ne úgy mint anyáán!-kiálltott Luke.
Vader fejében:" Ha most megmentem a fiam, hõs leszek és újra Jedi. Viszont akkor elárulom mesterem? ÓÓÓ, a francba. Ez túl nehéz. na mind1. Egy életem egy halálom, mindet a Jedi rendnek ajánlom."
Erre Vader ledobta a szellõzõbe Sidioust.
-Az árúlás miatt meghaltok.-szólt sidious, és megnyomta a 100kg C4 detonátorát. Buuummm!
-Ázztá, Kuvaaaa!Jeeah!-szólt Vader.-Mindjárt meghalok, vedd le a maszkot, hadd lássalak mégegyszer a saját szememmel.
Luke levette a maszkot.
-Azta, de rohadt csúnya vagy, ááá!-kiálltott Luke. És síkítva mint egy lány elfutott. Felszállt egy hajóra és elrepült.
Vader elkezdett énekelni, I will survive, i will survive...és akkor felrobbant a halálcsillag.

****************************VÉGE***********************************
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:48:33 8/10
(2386/5098)
Valóban szerintem a legjobbak:
A KOTOR játékok és a Jedi Knight játékok
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:45:54 8/10
(2385/5098)
És téged is irritál az a zene?
Nem galádak a jedik!
Náluk harmónia van,béke,nyugalom van.
A Sithek erõsebbek de õk se földreszállt angyalok!
A jedik és a sithek jók is és rosszak is.
Mindkettõ rend gonosz,de mindkettõ rendben jó is van.:)
Szerintem ezek a legjobb SW gamek:
Star Wars Jedi Knight Jedi Outcast
Star Wars Knights of the Old Republic 2 The sith lords
Star Wars Jedi Knight Dark Forces 2
Star Wars the Force Unleashed
Egyetértesz?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:39:03 8/10
(2384/5098)
Szegény.:(
De hol tartasz?
Amúgy szerintem a KOTOR 2 sokkal jobb mint az 1.
Jobb történet,jobb szereplõk,ijesztõbb sithek,jobb zenék.
De a Peraguszos csatai zenétõl viszont megõrülök.Sõt az a zene is ijesztõ amikor nincs harc a Peraguson csak úgy megyünk,keresünk.
V-kony tudhatja melyik zenékre gondolok.:)
Nem?
Rex szazados 2009 szept. 15. - 16:34:05
(2383/5098)
Szerintem holnap már mennem kell:(
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:31:56 8/10
(2382/5098)
V-kony akkor a Sithek nem gonoszak?
Csináltak valaha jót?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:29:12 8/10
(2381/5098)
Nem tudom.
De Rex igaz amit elöbb kérdeztem tõled?
Rex szazados 2009 szept. 15. - 16:26:56
(2380/5098)
Hogy hívják azt az ûrhajót, amivel Yoda ment a TCW 1.részének az elején?
8/10
Jedi Lovag 2009 szept. 15. - 16:20:38 8/10
(2379/5098)
Aayla az EU szerint túlélte a 66-os parancs lövéseit?
Aayla az egyik kedvenc jedim.
Jó jedi?
Kedvenc jedieim:
Yoda
Aayla
Kit Fisto
Kyle Katarn
Plo Koon
Kenobi