8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 15:39:51 8/10
(1618/5098)
Én is bevezetek valamit a keddi napokra:
Minden kedden lesz egy Yoda bölcsesség október végéig.
A mai bölcsesség:
Nem próbálni,tenni vagy nem tenni de nem próbálni azt nem kell csinálni.
Rex szazados 2009 aug. 11. - 15:38:22
(1617/5098)
Ezt egy oldalon találtam.

Igazi FX fõleg Amerikában van...ott jóval olcsóbb még szállítással is.
8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 15:34:25 8/10
(1616/5098)
Ismertem ezt.:)
Amúgy hogy,szól az igazi csirkés vicc?
8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 15:33:28 8/10
(1615/5098)
Hát ja.:)
Vasárnapig nem leszek itthon.
Most jöttem rá,hogy nem FX-es a kardom.:)
Csak világít és hangot ad és teleszkópos de nem úgy világít és nincs fémbõl.:(
Honnan lehet FX-eset?
Rex szazados 2009 aug. 11. - 15:31:50
(1614/5098)
Humor KEDD 1. rész (minden kedden egy sw-s vicc)

Miért ment át a csirke az úton?


A Star Wars szereplõk szavaival:

YODA: Az úton való átkelés még nem tett egy csirkét sem naggyá.
DARTH VADER: Mert nem tudott ellenállni a Sötét Oldal csábításának.
LUKE: Átmenni az úton az egy dolog, ez itt most... valami egészen más.
LEIA: Nem tudom,,, de szörnyû érzésem támadt.
C3P0: Hatmillió különbözõ módon tudok átmenni az úton.
R2D2: Beep beep be bop.
CHEWIE: Gwrrroooooaaaarrrrrrlllllll!
BEN: Menj át az úton, csirke. Indulj, csirke. Bízz bennem, csirke.
BOBA FETT: De mi van ha a csirke nem éli túl? Nagyon sokat ér nekem!
WEDGE: A radarom mutatja ugyan a másik oldalt, de szerintem túl messze van, biztos vagy benne hogy át tudsz menni oda?
JERJERROD: A csirke átment a túloldalra? Megkettõzni az õrséget !
BIB: Die csirke wanga?
BIGGS: Ezzel a tempóval idõben át tudsz menni?
OWEN: Mondtam már: felejtsd el. Csak egy dologra figyelj: át kell menni az úton.
BERU: Nem tarthatod itt örökre. A legtöbb barátja már átment. Tudod milyen sokat jelent ez neki.
ACKBAR ADMIRÁLIS: Az összes csirkének - ha megadom a jelet, átkelünk !
A CSÁSZÁR: Ifjú bolond. Csak most, elgázolva értetted meg...
JABBA: Bo shuda csirke!

A kép házi készítésû( a szöveg)
10/10
BS_Szilvia 2009 aug. 11. - 15:10:37 10/10
(1613/5098)
Nem baj az, legalább olvasgatja Dzséjt oldalát :)
Rex szazados 2009 aug. 11. - 14:48:43
(1612/5098)
Infók az ÉLÕSZEREPLÕS sorozatról:


Apróságok az élõszereplõs Star Wars sorozatról
17 10 2007

A Sagafórum hírszerzõ brigádja friss-ropogós infókhoz jutott az élõszereplõs sorozatról. Figyelem, már akadnak spílerek… azaz spoilerek. Na de azért nem olyan meredekek, éppen csak egy-két érdekesség. Valós tartalmuk egyelõre kérdéses, minden esetre feltûnõen azután jelentek meg ezek a híresztelések az aintitcool.com-on, miután felvételt nyertek a forgatókönyvírók. Hiába, minden titok addig titok, amíg csak egy ember tud róla. Tehát akkor, nézzük, mit is csiripelnek a verebek.

A cselekmény úgy tûnik, fõként a Lázadók Szövetsége (akik ekkor még lehet, nem is szövetség) és az Elsõ Galaktikus Birodalom közötti csatározások között fog zajlani. Így újfent felbukkannak a Csillagrombolók (remélhetõleg Venator és Birodalmi osztályúak vegyesen, de az Acclamatoroknak – igaz ezek nem csillagrombolók – is örülnék), lesznek rohamosztagosok (mondjuk ezt nehezen kikerülhetõnek találom, de remélhetõleg választ kapunk a nagy kérdésre: az ep4 idején több fajta klón van, vagy toborzott egyedek is vannak? Szerintem csak klónok.). Lesznek birodalmi tisztek, kémek, és egyebek. Ki tudja, talán végre láthatunk bothant is :)

Meglepõ kijelentés, hogy a Halálcsillag tervei újra feltûnnek. Ez lehet azt jelenti, hogy a metaplot végül az ep4-be fog torkollani, vagyis egy idõ után a sorozat története talán a tervek megszerzésérõl fog szólni. Ebben az esetben kíváncsi vagyok, hogyan akarják majd kikerülni Leiát. Bár lehet, sehogy, egyszerûen eljátssza majd más a szerepét.

Jó hír, akik a látvány miatt aggódnak. Bár még fogalmunk sem lehet a költségvetésrõl, attól azért nem kell tartani, hogy Firefly szerûen minimalizálják a látványt. Ennek elsõ elõjele, hogy talán lesz egy újabb fogatverseny. Remélhetõleg új helyszínen (szép lenne, ha a Pod Racer címû játékból kerülne ki valamelyik világ), és egy új emberi versenyzõvel, aki ráadásul az EU-ból gyalogol át. Név szerint Thall Joben, akit azelõtt a Droids címû – szerintem nem túl jó – rajzfilmsorozatban láthattunk, aki a Boonta versenyen vett részt (ezek szerint a Boonta esti nagyverseny szintén EU-ból szökött, mivel a Droids a ’80-as években készült).

Újabb jó hír az EU-t kedvelõnek, ugyanis több más ponton is kötõdni fog a sorozat a képregényekhez, könyvekhez, mesefilmekhez és játékokhoz. Akirõl még pletyi érkezett, az egy bizonyos Durron, a lázadók egyik tábornoka, aki az ep6 után játszódó könyvekben és képregényekben hírhedté vált Kyp Durron édes apucija. Az EU szerint ugyanis õ valóban lázadó szimpatizáns volt, aki végül Kessel bányáiba került emiatt.

Papanoida báró visszatér. A fickót lehet látni az ep3-ban vagy tíz másodpercig az operaházban, de mivel George Lucas alakította, így gyorsabban vonult be az SW történelembe, mint bármilyen díszletszereplõ. Minden esetre a háttérsztori szerint Papanoida baba egy köpönyegforgató alak, aki a klón háború idején mindkét felet kiszolgálta. A sorozatban elméletben tábornok lesz, de hogy vajon továbbra is megtartják-e a kétfelé húzását, az kérdéses. Ja, és persze, vajon George Lucas játssza újra? :D (Na, ebben azért kételkedem.)

Lehetséges, hogy felbukkan Jabba udvaronca, Bib Fortuna és a jól öltözött táncosnõ, Oola. Érdekes kérdés, hogy az kerül-e képernyõre, ahogy Bib megszerzi Oolat gazdájának, vagy esetleg azért térnek vissza, mert Jabba is szerepet kapott a sorozatban?

Boba Fett mellett (tehát Fett is felbukkan?) feltûnik egy másik mandalori fejvadász. Az EU-ból jöhet vagy Judo Kast, bár õ csak a páncélt viselte, nem volt mandalori, illetve Fenn Shysa. Bár lehet, hogy e tekintetben egyáltalán nem lesz kötõdés az EU-val és egy teljesen új karaktert ismerhetünk meg.

Nabirre visszatér. Na nem Padmé, csak egy rokona. Lesz egy 20 éves lázadó férfi, aki az egykori királynõ fene tudja kije. Legvalószínûbb, hogy Padmé egyetlen (eddig ismert) nõvérének fia, esetleg egy unokatestvér leszármazottja. Az elõbbi lehetõséget csak az zárja ki, hogy Amidala nõvérének, Solanak két lánya van, Ryoo és Pooja (az ep2-bõl kivágták õket, de az ep3-ban az egész család jelen van a temetésen). Persze, még az ep3 környékén születhetett is egy fiú is.

A sorozat inkább a karakterek lelki világát és életük történetét mutatja majd be, tehát nem lesz annyira egyértelmû a jó és a gonosz közötti örök harc. Persze valószínûleg az ûrharcokat és parázs csatákat sem kell elfelednünk. Az is érdekes, hogy a legtöbb színész, akit eddig behívtak meghallgatásra, fiatal, idõsebb alig akad. Igaz, az SW-ben általában a fõhõsök elég fiatalon kerültek a kalandok sûrûjébe.
Rex szazados 2009 aug. 11. - 14:43:30
(1611/5098)
Infók:

Star Wars rajongók, Figyelem!


2009. július 26. vasárnap 22:46

Lehetséges, hogy a kedvezõbb adózási feltételek miatt Csehország helyett Magyarországon forgatják le a Csillagok háborújából készülõ új televíziós sorozatot - írta a The Wall Street Journal címû amerikai lap.

"Filmesként mindig abba az országba megyek, ahol a legjobb szakmai stáb a legkedvezõbb adózási feltételekkel párosul" -indokolta George Lucas e-mailben küldött válaszában a The Wall Street Journalnak, miért esélyes több közép-európai ország mellett különösen Magyarország, hogy az új Csillagok háborúja tévésorozat forgatási helyszíne legyen.

A lap emlékeztet rá, hogy Csehországban tavaly csupán 40 millió dollárt költöttek a külföldi - elsõsorban amerikai - filmgyártók, ami 80 százalékos visszaesésnek számít a csúcsév, a 2003-as 270 millió dolláros bevételhez képest, idén pedig még egyetlen nagy nemzetközi produkció sem kötelezte el magát a prágai stúdiók mellett.

Magyarországon ezzel párhuzamosan az elmúlt öt évben folyamatosan nõtt a külföldi filmes produkciókból származó bevétel: míg 2004-ben csupán 20 millió dollárt költöttek a külföldi filmgyártók, a tavalyi évben ez az összeg már 150 millió dollárra rúgott.

A hírek alapján George Lucas cége egymaga közel ugyanekkora összeget, átszámítva 20-30 milliárd forintot költhet el a készülõ televíziós sorozatra, amely a tervek szerint a harmadik és a negyedik mozifilm közötti idõszakot öleli majd fel, és a Galaktikus Birodalom megalapításától a Halálcsillag megépítéséig eltelt idõszak eseményeit mutatja be.

Az új sorozatot, amelyet a friss hírek szerint akár Magyarországon is készíthetnek, 2010-ben kezdik el forgatni; az egy órás epizódokat pedig valószínûleg 2011-tõl láthatja televízióban a közönség.

Oláh András
8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 14:15:10 8/10
(1610/5098)
Amúgy a KOTOR lenne számomra a legjobb SW játék de nem tetszenek a zenéi.:(
V-kony,milyen SW zenéket fedeztél föl benne?És mikor?
Kívülröl tudod a játékot úgyhogy mond!
8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 14:11:20 8/10
(1609/5098)
Jaden Korr?
Ez nagyon kafa!
Milyen könyv is ez?
10/10
BS_Szilvia 2009 aug. 11. - 14:07:56 10/10
(1608/5098)
Most hozta a postás a csomagot.
Köszi V-kony, a poszter már megy is ki a falra
Rex szazados 2009 aug. 11. - 14:01:47
(1607/5098)
Dros 2009 aug. 11. - 13:42:42
(1606/5098)
Nekem Anakin's Betrayal a kedvencem. Szeretem a szomorú dolgokat :D
De az Across the Stars is nagyon jó :D
Imperial March meg alap :D
Rex szazados 2009 aug. 11. - 13:17:20
(1605/5098)
megyek jko-zni
Rex szazados 2009 aug. 11. - 13:07:51
(1604/5098)
Milyet?

Lightsaber duel?
Rex szazados 2009 aug. 11. - 13:02:07
(1603/5098)
Csinált itt valaki star wars fan filmet?

ha nem, akkor kéne egyet...
Dros 2009 aug. 11. - 12:49:03
(1602/5098)
Én úgy tudom amúgy tényleg ember férfi csak a játékban van több lehetõség, hogy valamivel színesebb legyen :D
Dros 2009 aug. 11. - 12:32:55
(1601/5098)
Nem tudom nekem nem tetszik nem Twi'Lek nõként :D
Dros 2009 aug. 11. - 11:36:11
(1600/5098)
A filmek idején az Adegan volt a trendi :D
8/10
Jedi Lovag 2009 aug. 11. - 09:57:55 8/10
(1599/5098)
Mesélj nekem a fénykardkristályokról.
A Jedik miért csak a kéket és zöldet használják?
A Sithek miért a pirosat?
Van sárga?Ha igen miért nem használják?
Régen a jediknek is volt piros?