Téma: So Ji Sub

bori3 2014 márc. 02. - 20:33:42
(2268/8268)
Hova?

Csak rajta keresztül :)
Rhubarb 2014 márc. 02. - 20:32:38
(2267/8268)
Én csak abból gondolom, hogy tavaly, mikor volt abban a mûsorban, amikor járókelõkkel találkozik, akkor mindenki az I'm sorry, I love yout mondta, hogy abban volt a legjobb, arra emlékezett boldog-boldogtalan. De idõs, fiatal egyaránt.
Bizony be skatulyázták, de lehet Jisub kicsit önmagát is.
bori3 2014 márc. 02. - 20:28:42
(2266/8268)
Ha jól belegondolok nekem az elsõ filmem tõle az MS volt, addig nem is ismertem.... azt hiszem B. neked is, ugye? Nekem jónak tûnt az a kevés humor, bolondozás, amit az MS-beli szerepe megengedett, mert alapvetõen ott is szomorúnak illet lennie... :) Ami tehát humoros volt, azt én élveztem és tetszett, ahogy játszott. És lehet, a rajongói tényleg nem tudják tõle elfogadni a vígjátékot és beskatulyázták?
Na, csak tippelhetünk itt ezerrel, nem tudhatjuk igazából csak találgatunk....
Rhubarb 2014 márc. 02. - 20:23:18
(2265/8268)
ezt is viszem :)))
Rhubarb 2014 márc. 02. - 20:20:42
(2264/8268)
Erával mi a helyzet?
Rhubarb 2014 márc. 02. - 20:15:58
(2263/8268)
De jó, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel! :))
10/10
eonni 2014 márc. 02. - 20:00:11 10/10
(2262/8268)
Teljesen egyetértek veled a sztárok magánéletével kapcsolatban! Mert itt van a jó példa Ji Sung, így is lehet. Õ boldog házasságban él, filmet forgat, gyereket is terveznek...kettõt! :-) Bár zárójelben jegyzem meg, hogy nekik is voltak problémáik a hét év együttjárás alatt és akkor nagyon a terhükre volt a rajongói reakció. :-(

Nem lenne ennyi problémája Ji Sub-nak sem, ha lenne mellette valaki, akit nyíltan felvállalhatna. Mert a testi tüneteknek nagyon sokszor lelki okai vannak...meghát egy ilyen szépséges, életerõs férfikorban egyedül...!:-(((

A MS-nal kapcsolatban is nagyon hajlok rá, hogy veled értsek egyet. Jisub alapvetõen egy szenvedõs, szomorú, drámai beállítottságú színész, ez áll közel hozzá. A civil életben is visszafogott, a bolondozás távol áll tõle...biztos, hogy fizikailag is nagyon kimerítette egy ilyen szerep. Pedig én szívesen látnám valami hasonlóban legközelebb is!

A fiatalabb sztárokkal pedig nekem soha nem jutna eszembe összehasonlítani õket, az élettapasztalat, ami mögöttük áll, éretté tette õket.
A fiatalok lehetnek szépek, aranyosak, tehetségesek, de egy csomó dolgot még nem éltek át!
10/10
eonni 2014 márc. 02. - 19:47:54 10/10
(2261/8268)
Ígérem nem lepõdöm meg! :-))
Majd lájkolom...
Rhubarb 2014 márc. 02. - 19:38:38
(2260/8268)
ezt lopom, ne lepõdj meg majd :)
Rhubarb 2014 márc. 02. - 19:32:54
(2259/8268)
Bevallom, én egy picit neheztelek a sztárokra, amiért ilyen nehezen mernek kapcsolatba lépni a másik nemmel.
Értem az okaikat,de így tényleg magányra ítélik magukat. Ebben muszáj kockáztatni, hiszen az átlagembernek is kockázat.
A másik dolog, hogy teljesen felesleges a fiatal színészekkel akármilyen szinten párhuzamot vonni.
Más okból néztem a Heirst és más okból a Master's-t. A népszerûségi versenyt, pedig a fiatal tinilányok döntik el, mert õk kattintanak.
SJS-nek és kortársainak nem kellene, hogy fájjon, hogy nem olyan népszerûek.
A fiataloknak nincs kiforrt személyisége, inkább csak bábuk õk a drámavilágban. Ha szerencséjük lesz, és megérik, eljuthatnak oda , ahol SJS van most.
Sajnálom, hogy beteg. De igaza van, ez jelzés, hogy valami nem oké.

Szerintem a koreai közönség az nagy drámai szerepekben szokta meg, szerette meg SJS-t, ezért lehet élte meg a régi rajongótábora az MS-t rosszul. Talán ez ütött vissza rá? Nem tudom.
10/10
eonni 2014 márc. 02. - 19:18:20 10/10
(2258/8268)
10/10
eonni 2014 márc. 02. - 19:16:05 10/10
(2257/8268)
Háát, igaziból csak szembejött velem ez a cikk a soompin, és csak beletettem a google-ba. Nem volt nagy fáradtság...hozhatom az angolt is, ha az kell valakinek!

Egy biztos, hogy egyedül van és ennek nem örülök! :-(

Az MS forgatása alatti betegésérõl én sem tudok többet, csak amit itt elmondott, hogy elhasználódott a szervezete, szenvedett a hidegtõl és volt egy nagyon komoly hátfájása amit már akkor kezeltek. Mivel dolgozott nem figyelt a teste jelzéseire és komoly problémái lettek ebbõl.
Lehet, hogy hatalmas ütemben forgattak, hisz a sori is hamar lement...

Én úgy gondolom, hogy amikor Lee Minho-ról és Woo Bin-rõl beszél, a generációk közötti különbségeket magyarázza...azt, hogy változott a világ és õk (Song Seung Hun, Jo In Sung) az érettebb színészek, már nem tehetik meg azt, amit fiatalabb kortársaik. Nagy a különbség köztük, és õk (veteránok) nem akarják már azt megtenni, amit a fiatalabb színészek. Neki (Jisub-nak) sokkal fontosabb az egyénisége.

A színészetet sem akarja feladni amellett, hogy mással is próbálkozik (Philomena). Az egyik bekezdésben arról beszél, hogy filmeket szeretne csinálni, jól kidolgozott karaktereket életre kelteni. Nem érzi azt, hogy a filmeknél õ lenne a húzóerõ, fontos a rendezõ neve is!

Szerintem! :-)))
De kérdezz még! :-))

Addig is...menjünk fürdeni http://www.youtube.com/watch?v=bXu3vif3EMg :-DDD
bori3 2014 márc. 02. - 17:51:46
(2256/8268)
Köszönet unni a fáradozásodért, hogy megismerjük.... átrágtam magam rajta,de bevallom sokkal okosabb nem lettem :) Még mindig rejtély elõttem, hogy az MS forgatása után, vagy alatt mi történt vele, csak találgatni lehet. De ha ti most már tisztábban látjátok, ne habozzatok megosztani :) Miért pukkant le fizikailag és lelkileg a film után? Megnevezte Le Min Ho-t, de az nem világos, hogy milyen összefüggésben?
Szerintem az bántja, hogy szakmailag aláértékelték, mert amit most kapott, azt már többször átvehette ... :)) A jövõre vonatkozóan a producerkedés marad, és amit már sokszor olvastam, a sztárélet nyomasztja, mert nem élhet szabadon.... Ezeket jól értettem?
10/10
eonni 2014 márc. 02. - 15:54:24 10/10
(2255/8268)
Szép vasárnapot Lányok!
Egy kicsit hosszabb olvasnivalóval jövök, a GENTLEMAN Magazin SJS interjú elsõ felével...(guglis :-( )
Úgy tûnik, hogy sem fizikailag, sem lekileg nem jött helyre a MS forgatása után! :-(((

Riporter: [Mi interjút on] Valentin nap minden nap.
SJS: Ez rendben van. Sõt, jobb, ha mûködik.

Riporter: Azt mondod, hogy nincs külön tervei?
SJS: Ez így van. Én valószínûleg már évek óta ugyanaz a dolog, amit nem mindennapi. Én ütött fel, volt reggeli, csökkent a társaság, ment az edzõterembe, és visszatért haza. Ez egy hétköznapi rutin.

Riporter: Ez olyan szomorú. Egy jóképû férfi, mint te.
SJS: Ha lenne barátnõm, szerettem volna egy kis gondolatot, hogy [Valentin nap], de nevetséges lenne, hogy depressziós egy nap, mint ez, csak azért, mert egyedül van. Végül is, ez csak egy nap, mint bármely más napon.

Riporter: Nem volt semmilyen tevékenységet, mivel <Master's Sun>.
SJS: Miután a forgatás véget ért a dráma, a testem nagyon kopott ki, így én is kapok kezelést. Szenvedtem egy pár hónapig a hideg, aztán fájt a hátam dolgozott ki, így én már egyre kezelt érte. Aztán, mielõtt te is tudod, néhány hónap telt el csak úgy. Ha foglalt, a tested a figyelmeztetés, így a szervezet nem beteg, de amikor a [dráma] véget ért a kár igen jelentõs.

Riporter: Nem sok színészek, akik elmentek anélkül, hogy a nagy események, mint te.
SJS: Ha azt mondom, hogy ez miatt a szorgalom, szereplõk a korosztály van egy kis érzés, hogy elfojtott. Talán azért, mert debütált, amikor még egy botrány tönkreteheti a karrierjét, egyfajta óvatosság bele van ágyazva a testünket. Azonban azok, színészek, akik debütált már nem ilyenek. Ezek kifejezni hitüket félelem nélkül, szinte a lényeg, hogy agresszív. Én néha irigy.

Riporter: Azt hiszem, te is megváltozott. Ha összehasonlítjuk, hogy hogyan volt, amikor találkoztunk 4 évvel ezelõtt, akkor biztosan kifejlesztett egyfajta kikapcsolódást rólad.
SJS: Én erõfeszítést tesznek, hogy lazább Nem vagyok lazább a valóságban. Ahogy öregszünk, egyre nehezebb és nehezebb, hogy bezárva ezt a képet, amit teremtett magamnak. Mert én nem szeretem ezt az érzést, hogy megfulladt / töltött. Én tesz erõfeszítéseket, hogy lassan nyissa magam akár ebben a pillanatban. Úgy érzem, hogy ez hogyan lehet szabad. Azt hiszem, ez hasznos lesz, hogy nekem, mint egy színész, és segít a karrierem.

Riporter: Van, hogy egyre kényelmesebb interjúkat?
SJS: Ami azt illeti, ez lett kényelmesebb interjúkat. Vannak azonban olyan esetek, amikor az [interjúkat] frusztráló is. Egyes újságírók ezekben a napokban, amint megérkeznek, akkor kapcsolja be a laptop, kérdezni, és hagyja, amint véget ér [kérdés megválaszolása]. Még ha akartam, hogy adja ki az igazi belsõ gondolatait, csak menj fel a pontig. Õszintén szólva, amikor az interjú véget ér, mint, hogy úgy érzem, egy kicsit zavaros / nyugtalan. Gondolkodás ez a vége az interjú.

Riporter: Van-e lehetõség egy színész és egy riporter, hogy jöjjön, hogy a kölcsönös megértés az ilyen emberileg alapon? Nem, nem egy színész bízik a riporter?
SJS: Nincs elvárásainak személyes megértését, de vannak esetek, amikor azt szeretné, hogy megvitassák az igazi belsõ gondolatait. Ha nyíltan beszélni valamit, jó lenne, ha azok Covey, hogy úgy, ahogy mondta ... ez sajnálatos, hogy több esetben ezek közül csak kiemelve a szenzációs elemeket.

Riporter: Meg is volt a botrány nem is olyan régen. Bár kiderült, hogy hamis, nagyon rövid idõn belül.
SJS: Õszintén szólva, én vagyok vele [miután pletykák róla]. Mert én vagyok a férfi, kaptam kissé használt, hogy az ilyesmit. De a másik személy, aki kötõdik hozzám, milyen érdemelt szerencsétlenség ez. A legkevesebb, amit [riporter] tehetett volna az volt kísérlet arra, hogy megtudja, igaz-e, vagy sem [jelentése elõtt it]. Mivel soha nem csináltam, hogy ez egy szerencsétlen helyzet körül.

Riporter: azonban emberek hiszem, egy színész életében, mint nagyon egyszerû és kényelmes.
SJS: Igaz, hogy a közönség úgy néz ki, az életét szereplõk egyszerû. Én teljesen megértem. Úgy néz ki, mintha így nagy pénz nagyon jól, és mi nem rabszolga a normál munkaidõ. Mérete azonban mindenki problémái ugyanazok. Csak azt, hogy más problémáit meg kicsi, míg a saját problémáit meg nagy. Néha azt gondolom, hogy mi lenne, ha a közvélemény költött 1 nap a dráma készlet. Nagyon kemény mag megszemélyesített.

Riporter: Amellett, hogy, hogy egy híresség is mélypontot bármikor. Ha hibázik, nincs hová elbújni.
SJS: Pontosan errõl van szó. Ez a tragédia a személy, akinek az arca ismert a nyilvánosság számára.

Riporter: Ön egy színész, aki aktív szerepet vállalt és a befektetés. Co-fektetett <Rough Cut> és társproducere <A cég Man>. Az utóbbi idõben, akkor fektetett az értékesítési <Philomena>, amely arról szól, hogy hamarosan megjelenik [Koreában].
SJS: A hivatal (51K) fektet az elosztó mellett a film stúdióban. A közelmúltban, a feje irodánk visszajött a Berlini Filmfesztivál és árnyékolt jó projekteket. Néztem <Philomena> elõre, és ez elég jó. Én személy szerint a befektetett mert mindkettõ bevezetése olyan jó film, hogy a nézõközönség, és miután a nevem szerepel a záró hitelek tûnik, mint egy nagyon vonzó kilátás. Kívánom, hogy továbbra is ezt a jövõben is.

Riporter: Mi tetszett [a film]?
SJS: Nem volt az emberiség és a fájdalom. Valószínûleg azért, mert ez alapján egy igaz történet, tetszett a humanista érzi, hogy a filmet. Azt gondoltam, hogy jó lenne mások számára, hogy úgy érzi, az érzelmek éreztem. Jobb, ha nem megyek bele a részletekbe, mert lehet, hogy lesz egy spoiler.

Riporter: Van, hogy a mozgóképet más, ha megnézi, mint egy színész, szemben a befektetõ?
SJS: Természetesen. Film, amit érdemes beruházni is, hogy mozgott a szívem, filmeket szeretnék csinálni azok, amelyekben a karakterek jól meghatározott és életre. Nem érzem a nagy felhívni a filmek alapján pusztán az a tény, hogy a híres rendezõ csatlakozik, vagy, hogy ez egy nagy méretû. Az ok, amiért dolgozni az új igazgatók sokat elsõsorban emiatt.

Riporter: Befektetés a film nem egy intézkedés, hogy felkészüljenek ha idõsebb leszel?
SJS: Ha szükséges intézkedést, hogy felkészüljenek Mikor idõsebb leszek, én nem tenném ezt. Én meg a módját, hogy igazán bõvíteni a [pénzügyi] befektetés. Azért befektetni filmeket, mert úgy gondolom, ez egy jó ötlet. Szeretném megosztani az érzelmeket éreztem magam másokkal. Az egyetlen dolog, amit szeretnék az az, hogy nem a pénzügyi veszteség a beruházás, mert akkor is, ha nem, hogy a nyereséget, és csak nullszaldós, akkor is engedje meg, hogy fektessenek legközelebb. Ha megtartom, amelyek pénzügyi veszteség a beruházás, nem számít, mennyire élvezem, nehéz lenne számomra, hogy továbbra is fektessenek be a jövõbe. Azonban az egész, én már volt egy anyagi veszteség a legtöbb dolog, amit személyesen befektetett. Ha-ha.

Riporter: Ez az, amiért, ha megnézed át a karrierje, akkor sok választás, hogy kívül esik a várakozásokat. Dolog, ami egy úgy gondolja, "Így Ji Sub ezt teszi." Úgy tûnik, hogy egy irányba, a projekt döntéseit, de nem a következetesség.
SJS: Ha-ha. Értem, amit mondasz. Van egy csomó döntéseket, ami egy szóhoz. Azok a körülöttem igyekszünk megállítani. De én továbbra is, hogy így a jövõben. Elõször is, a projekt, hogy dolgozzon nekem mind ilyen, mit tehetek? Ez olyasvalami, amit nem tudok segíteni.

Riporter: Ez az, amit úgy hívnak, Dok Go Da Ee "[LoneWolf, figyelmen kívül hagyva mások véleményét és azt követõen a saját útját]
SJS: Nem mondhatom, hogy nem. Õszintén szólva, én nem szeretnék menni egy olyan helyre, ahol minden már elõre beállított, és csak mártsa a lábam. Még ha lesz egy kicsit nehéz nekem, szeretem, hogy be-és építeni valamit. Ha azt mondom, hogy ez a boldogság, ami a közösen épített. Ez az oka annak, hogy van érdeklõdés a befektetés és a termelõ.

Riporter: Ön a tulajdonosa egy 1 fõ hivatal. Nincs biztonsági háló. Nem szükséges a biztonságos választás, vagy stratégiai valami? Néha a választás tûnik, mint egy hazárdjáték.
SJS: Néha kell valami ilyesmi. Néha kapok olyan esetben, amikor megyek oda-vissza választotta valami, amit szeretne csinálni, és valamit, ami úgy érzi, viszonylag biztonságos. De õszintén szólva, nincs olyan dolog, mint a biztonságos választás egy színész. Azt mondom, hogy nincs olyan projekt, amely 100%-ban garantált a siker. Ez egy olyan terület, ahol nincs értelme, hogy a magas elvárásoknak. Ráadásul most van egy különbség aközött, amit a fiatal színészek tehet és mit színészek korombeli tehet. Alkatrészek, hogy a szereplõk, mint Lee Minho és Kim Woobin tehetünk lassan elválnak a részek, hogy a szereplõk, mint én, Song Seung Hun, Jo In Sung, vagy mások korunk tehet. Nem üldözni veteránok és nem tudjuk üldözni fiatalabb színészek. Úgy gondolom, hogy a mi a legfontosabb, most már nem veszít az egyéniség.

Riporter: Ön a kiszámíthatatlanság lehet a biztos pont, mint egy színész.
SJS: Ez egy erõs pontja, és a gyenge pontja is. Nagyszerû lenne, hogy továbbra is folytatni az egyéniség, de mindig a gondolat, hogy egy bizonyos ponton, akkor minden esik romok.

Riporter: Mi van, ha tényleg esik a sztárság
SJS: Nem számít. Kezdtem semmit, így akkor is, ha megyek vissza, akkor valami igazán változik. Ha félsz a dolgokat, akkor nem lesz képes bármit is tenni. Nem akarom, hogy túl rekedt a penész, hogy folyamatban van egy színész. Én folyamatosan arra törekszik, hogy ne veszítse el, hogy igazi élet.

Riporter: Ez az oka, mint hogy az, hogy továbbra is, hogy kiadja hip hop album
SJS: én csinálom, nem azért, mert én jó vagyok, de azért, mert én élvezem. Mint színész, mindig meg kell ismételni párbeszéd van írva az Ön számára, de amikor rappelni, azt mondhatom dolgot szeretnék mondani. Én válhat az emberi Így Ji Sub helyett színész így Ji Sub.


fordította damifino
bori3 2014 márc. 02. - 08:32:32 Előzmény eonni
(2254/8268)
Ezzel kapcsolatban felmerült egy ötletem, de ezt inkább pü-ben folytattam :))
10/10
eonni 2014 márc. 01. - 21:33:38 10/10
(2253/8268)
Vesztemre az elõbb belenéztem a What Happened in Bali 1. részébe itt http://www.arkana.gportal.hu/gindex.php?pg=36131035 és úgy, de úgy szeretném újra nézni!
Arkana légyszi...légyszi...légyszi a Csillagfiú után ez legyen a következõ projekted! :-)))))))
10/10
eonni 2014 márc. 01. - 19:52:23 10/10
(2252/8268)
...ezen a képen azért már lepottyant a tojáshéj a fenekérõl! :-))
10/10
eonni 2014 márc. 01. - 19:05:21 10/10
(2251/8268)
Egy kicsit elhalványodtak az emlékeim, törni kellett a fejemet, hogy ki is Õ! :-))

Rajta viszont nem kellett...pedig csúnyán néz, hogy mit stírölgetem õt! :-)
bori3 2014 márc. 01. - 14:08:30
(2250/8268)
Ezt is ma találtam empresszes képek között megbújva - na de a sasszem ugye :)
bori3 2014 márc. 01. - 14:06:56
(2249/8268)
Ja, a választék :))