Téma: So Ji Sub

10/10
eonni 2014 jan. 10. - 10:01:39 10/10
(1588/8268)
Hááát! Megnyugtattál, hogy nem vesztél el, csak bedarált a mozizás! :-)))
Szerintem is azt tedd, amihez kedved van!

Engem is elkapott a Swallow the Sun...csak nézném...néznémm..
bori3 2014 jan. 09. - 22:03:32
(1587/8268)
Hát, nem is tudom.... a macska elmenekült - szóval nem biztos, hogy megenném (a kaját) :)))
bori3 2014 jan. 09. - 22:03:32
(1586/8268)
Hát, nem is tudom.... a macska elmenekült - szóval nem biztos, hogy megenném (a kaját) :)))
bori3 2014 jan. 09. - 21:59:24
(1585/8268)
Ha meglesz a 100 kg, elküldik neki, vagy mi lesz??? Ez valami jelkép is ?- tudom, hogy már írtál róla, bocsi :)))
Myst-Era 2014 jan. 09. - 21:42:00
(1584/8268)
OFF

Sziasztok! Egy kis OFF...távollétem igazolására :)))

Ne haragudjatok (hihhi) hogy nem vagyok jelen...de a meló melletti szabadidõmet felemésztette, hogy 3 sorozatot néztem egyszerre. Egyet befejeztem ugyan, de még így is kettõ vetekszik a kevéske szabadidõmért.

Újranéztem a The Master's Sun-t és másodjára is olyan intenzív élmény volt mint elsõre. Élveztem minden pillanatát és még inkább meg vagyok döbbenve, hogy ennyire alulmaradt a díjátadón a The Heirs-el szemben, holott a nézettsége a MS-nek volt jobb az elejétõl kezdve, igaz a Heirs az utolsó 5 részre nagyon felküzdötte magát...
Nos a lényeg, hogy nem értem a miérteket.
Ji Sub karaktere a szeretni való undok most is pillanatról pillanatra lopta be magát a szívembe, báááár azért voltak jelenetek, amikor szívem szerint nyakon csaptam volna ;-)

Aztán egy ideje talonban volt (többek közt) a The Legend c. sorozat és valahogy most éreztem azt, hogy eljött az ideje. Olyannyira, hogy egy hét alatt - és úgy, hogy 3 sorozatot néztem - már a 18. részt is befejeztem. (persze a MS-al mégis jobban haladtam, mert azt már letudtam :-D)
Hm...nem is értem, hogy ezt a sorozatot miért tologattam magam elõtt. Miért nem néztem meg hamarabb??? Volt egy idõszak, hogy a szõr felállt a hátamon a történelmi drámáktól, és leginkább ennek tudom be a dolgot. De ez valami remek :) Nemcsak színészileg, hanem tartalmilag és zeneileg is levett a lábamról. És plusz "erénye" a sorozatnak, hogy nem mai kiadású, de színvonalas és megállja a helyét a nagyok közt még most is.

A harmadik, és ezt fõként kikapcsolódásként néztem/nézem az I do, I do Kim Sun Ah-val. A színésznõt a Scent of a Woman-ben nagyon szerettem. Most viszont van némi fenntartásom - mégpedig: Túl sok már a botoxból és a plasztikai mûtétbõl. Lassan nincs mimikája :( És rég nem lehet ráismerni a régi fényképei alapján!
(a két sorozat között mindössze 1 év van... és drasztikus a változás)
A fsz srác azonban nagyon szimpatikus kis újoncnak tûnik - halkan jegyzem meg, hogy a Bel Ami second leadere a kölyök.
Viszont kiver a frász a dokitorbácsitól, azaz az I do, I do sorozat second leaderétõl. Aki látta a sorozatot, az mondja már meg...csak engem idegesít a féltõ gondoskodása és a túlzott ragaszkodása? Olyan mint egy pióca. :-)
Ebbõl a 8.résznél járok és felüdít mert... ugyan van mondanivalója, mégis könnyed vígjáték kategóriába sorolom.

Szóval igyekszem lecsillapítani sorozat falánkságomat és kicsit visszatérni, de nem ígérek semmit :-D Néha elkap a gépszíj ;-)


Azért olvaslak benneteket! És köszönet minden képért, infóért STB...ETC :) ami hoztok SubSubi-ról...Mert a szívem egyik jelentõs csücske! :)))

Szép estét!


OFF
10/10
eonni 2014 jan. 09. - 20:21:08 10/10
(1583/8268)
10/10
eonni 2014 jan. 09. - 20:20:26 10/10
(1582/8268)
Egy önvallomás 20 éves korából (bocsi, de guglis)


- Az volt a választás, hogy színész lesz ? Vagy ez a gondviselés ?

Ezt a kérdést sokat kaptam. Mielõtt vált Stomp katalógus modellt, volt egy barátom aki törekedett, hogy modell lesz. Talált egy hirdetést a Stomp katalógusok körülbelül nyitásáról, így minden, amit tett, hogy menjen vele együtt küldött a jelentkezésemet. A történet vége mindig ugyanaz. A barátom, aki nagyon szerette volna nem sikerült, és én, aki nyomában azonnal jutott be

Természetesen, én segítettem elindítani a modellezés, a kis incidens vált fontos. És a barátom, aki most tanul zenét, és szorosan figyelemmel kíséri az én színészetemet. Mostanáig, a sors tett nekem sok szélsõséges. Ez nem az, amit én is vágytam korábban, de látom a határok változnak a szemem elõtt, és úgy érzem, ez lehet a gondviselés felülrõl. Én azonban nem is gondoltam, hogy ez " mennyei gondviselés " vagy a " sors ", és megáll ott . Én még mindig nem kitalálni, ki vagyok, de az út én kell be van állítva, hogy ez egy tiszta aszfalt, vagy a poros, sáros úton. Bármelyik is, én is odamentem, hogy az út a saját erõfeszítéseit. Még ha nagy leszek fáradt járás közben, nem fogok kölcsön valaki más autó. Lehet, hogy kell vágni a fióktelep a fa, és használja azt a tengelykapcsoló, és az éjszaka eshet, míg én egy kis szünetet, de nem függ a szerencse már, és nem is hagytam, másik kezét vigyél. Én vagyok a fõszereplõ az életem !
10/10
eonni 2014 jan. 09. - 20:02:18 10/10
(1581/8268)
Nyelv- és fõzõlecke Jisub módra! :-))

http://www.youtube.com/watch?v=HxJokpS5_HI
10/10
eonni 2014 jan. 09. - 19:57:45 10/10
(1580/8268)
Egy román rajongói videó...

http://www.youtube.com/watch?v=Awh-Hf7RFZU

...és egy soha el nem felejthetõ karakter!
10/10
eonni 2014 jan. 09. - 19:44:01 10/10 Előzmény eonni
(1579/8268)
Szép estét mindenkinek! :-)

Elindult az adománygyûjõ projekt!

https://www.facebook.com/pages/Donating-rice-by-So-Ji-sub-name/199080253618821?ref=br_tf
bori3 2014 jan. 08. - 14:47:54
(1578/8268)
Ezek amolyan visszapoénkodás volt szerintem. Õ, akinek a fél szakmája a megjelenésrõl szól, biztos nem véletlenszerûen öltözik fel egy díjkiosztóra. Mondjuk a cipõje is megérne egy misét - tele lehetett neki a hülye riporterekkel :))
10/10
eonni 2014 jan. 08. - 11:37:47 10/10
(1577/8268)
Sziasztok!

Errõl a kalapos képrõl jutott az eszembe, hogy tegnap még azt is olvastam...azért volt a díjkiosztón kalap a fején, mert nagyon rövidre vágatta a haját, nem sokkal elõtte...és azért az a nadrág(szoknya) volt rajta, mert az akadt elõször a kezébe, amikor benyúlt a szekrénybe. Állítólag ezek voltak a válaszai a poénkodó mûsorvezetõ kérdéseire... :-DD
bori3 2014 jan. 08. - 11:00:56
(1576/8268)
.
Rhubarb 2014 jan. 07. - 23:37:46
(1575/8268)
Hihetetlen, hogy ilyen mély dolgokat így megoszt. :))
10/10
eonni 2014 jan. 07. - 20:42:48 10/10
(1574/8268)
:-D Sokszor pont a szeretteinknek legnehezebb kimondani ezeket a szavakat...

Egyébként meg csak olvasgatok erre-arra és hozom nektek ami megfog engem! :-)
bori3 2014 jan. 07. - 20:14:37
(1573/8268)
Büdös kölyök, mondd már anyádnak, hogy szereted!!! Azért szép gondolatok ezek tõle :))))

Olyan klassz, hogy ilyeneket találsz Unnyi :)
10/10
eonni 2014 jan. 07. - 19:59:58 10/10
(1572/8268)
2004 márciusában anyukájáról beszél egy nõi magazinban...googlis! Világítótorony és JS-sziget...olyan szép gondolat! :-))

"Nyolc évvel ezelõtt anyukám meg kellett dolgozni nagyon nehéz minden nap, hogy a szerény fészket, amelynek ára nekünk letétbe 5.000.000 wonnak, és egy havi bérleti díj 300.000 won. Én voltam az egyetlen fia, egy fõiskolai hallgató szakon úszás. Elkezdtem megosztani a terheket, amikor elkezdtem modellezés Seunghun (az egyik legjobb barátom ) a Stom, kék farmer gyártója és forgalmazója.

Még két személy hozza a jövedelmek, úgy tûnik, szinte lehetetlen, hogy csökkentsük a meglévõ adósságait. Fizeti ki az adósságot, mi szükség van, hogy kölcsön több pénzt. Ez egy ördögi kör. Néz anyám szenved elviselhetetlen terheket az élet, gondoltam az öngyilkosságra. Aztán én is gondoltam a célja anyukám életének ......... Én voltam ...... Szóval, fel a fejjel, és törölje a "halál" a fejemben. Az inspirációt az én anyám, tudtam továbblépni, újra ...

Anyám olyan, mint egy világítótorony a JS-sziget. A világítótorony nem világít az egész szigeten, de az biztos, hogy képes megvédeni a szigetet az esetleges ütközések a külföldi hajókat küldött ki jeleket, a sötét és félelmetes óceán. Míg anyám megpróbálta õt a legjobban megvédeni, én csak ott lenni anélkül, hogy egy egyszerû "köszönöm".

Néha, anyám és én együtt inni. Egy nap, amikor ittunk együtt, rám nézett, és megkérdezte: "Jisub, néha nem vagyok benne biztos, hogy ki vagy, és mit gondolsz." Abban a pillanatban rájöttem, hogy én is egy elszigetelt sziget még az én a saját anyja.

Én már csak a világítótoronyt biztosra vettem. Feltételeztem, hogy ez volt a világítótorony kötelessége, hogy küld ki a jelek mindennap. A világítótorony megléte adott nekem egy csomó kényelmet, mégis volt, elhanyagoltam azt a tényt, hogy a világítótorony kizárólag a szigeten létezett.

Összehasonlítva azokkal a napokkal, mi jobban vagyünk. Olyan, mintha én sétélnék a felhõkön. Azt, hogy tisztességes jövedelmet, amíg én csinálok valamit, ami tetszik, színészet. Ráadásul az, hogy ott van a rajongók, akik szeretnek engem oly drágán. Bár én még nem mondtam, a világítotornynak hogy "szeretlek". Õszintén remélem, hogy az anyám élvezi a jobb és a bõséges JS Island mostantól. Én szeretnénk biztosítani anyámnak egy helyet a pihenésre."

http://www.joins.com
10/10
eonni 2014 jan. 07. - 19:21:36 10/10
(1570/8268)
Úgy néz ki, hogy annak a rajongói csoportnak akiket olvasgatok, sikerült megegyezniük a támogatás formájáról. Nem csillagot vesznek az univerzumban, mert kézzelfoghatóbbat szeretnének, hanem rizsadományt fognak gyûjteni. Remélem sikeres lesz a projekt...:-)
10/10
eonni 2014 jan. 07. - 19:16:52 10/10
(1569/8268)
Sziasztok, szép estét!