Téma: So Ji Sub

Rhubarb 2014 jan. 01. - 22:26:36
(1507/8268)
Rhubarb 2014 jan. 01. - 16:46:48
(1506/8268)
Sztem csak harmadszor :D
Szerettem volna újranézni, de nem volt idõm.
Most se lesz, csak hajnali 3--kor feküdtem, így kicsit lazultam délután..
bori3 2014 jan. 01. - 16:44:11
(1505/8268)
Ha jól számolom, most nézed negyedszer :DDD
bori3 2014 jan. 01. - 16:42:11
(1504/8268)
De rendes vagy, ennyit dolgoztál nekünk ... :))) Gyorsan átfutottam, majd még belemélyedek, de tudod mennyire nem értem ezt a guglis dumát :)))Arról a barátjáról beszél, hogy nagyon hiányzik neki, aki öngyilkos lett? Azt nem tudtam kihámozni, hogy megemlítíi-e, hogy miért tette?
Azt is értettem, hogy zavarja a rajongók, fõleg a nõk vélekedése, hogy azért szeretik õt, mert jóképû. Elsõsorban a színészt szeretné, ha szeretnék ....
Megértem õt.
Rhubarb 2014 jan. 01. - 16:40:58
(1503/8268)
Ezt mondja konkrétan Taeyangnak. Pontosabban ezt üzeni Taeyanggal Cha He Joo-nak, a halott lánynak.
De az arca is ezt mondja :DD
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 16:25:28 10/10
(1502/8268)
:-DDD
Ez tényleg olyan!

De mostmár befogom egy kicsit a számat, elmegyek filmet nézni...bár, holnaptól megint kezdõdnek a munkás hétköznapok, akkor meg úgysem fogok ráérni! :-)))
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 16:07:44 10/10
(1501/8268)
Ez pedig a második rész...csak így találtam meg, guglizva hozom ezt is...

2. rész
Tanácskozások, hogy enni ramen, 365 napos diéta

Én vagyok az a fajta ember, aki nyer súlyát, amint eszem, ezért a testmozgás nagyon fontos. Felébredek egy beállított idõ beállítása után a riasztás a telefont. Ha nem rendelkezik különösebb menetrend, rendszeresen gyakorolni 2 ~ 3 óra naponta. Ha megtörni ezt a mintát még egy nap, én hízni.

Mások enni, különleges étel diétázás közben, de én nem. Én csak enni kis mennyiségû ételt eszem rendesen. Nem eszem ramen, csirke, jajjangmyun és más nagy kalóriatartalmú élelmiszerek. Én csak enni ramen után komolyan tanakodnak rajta. Még mindig jobb, hogy nem eszik valamit, nem kell, hogy bajba jutott étkezés után is. Már hozzászoktam, hogy ez a fájdalom most. Azt hiszem, csak a fogyókúra az év 365 napján.



Teenager Tehát Jisub



Mert az az érzésem, a külsõmet bocsát ki, kapok egy csomó félreértés. Úgy gondolom, hogy ha az egyik volt, hogy választani színészek Koreában, akik értékelik teljes egészében a megjelenésüket, én leszek az elsõ három. Ez nem dicsekedni. Volt egy ember, aki egyszer kiköpte szavakat, mert ez a megjelenés. "Nem lehet sikeres, mert azok a szemek. A nap, amikor sikerül, mint egy színész, fogom összetörni a májam a kezemben. "

Nem vagy kíváncsi, hogy vajon õ zúzott mája? Õ természetesen nem, és én néha találkoztam vele csinál munkát ebben az iparágban. Nem vagyok benne biztos, hogy emlékszik, vagy ha tényleg elfelejtette a létezésem akkoriban, de mosoly és üdvözlik egymást. Ha emlékszik, azt hiszem, lehet, hogy legalább azt mondják: "A fenébe," magának.

Nem tudom, hová tegye a szokásos siker. Keresi az univerzális szabvány a siker, azt hiszem, azért jöttem, legalább félig. A végén, ha figyelembe vesszük, hogy a siker, az értékelés a külsõm volt sok köze hozzá. Nõi rajongók gondolom, az én férfias képet, és a dolog kapcsolódó színész Tehát Jisub valószínûleg "hûség." Ez kínos, de én ezt a lehetõséget, hogy beszéljünk a belsõ gondolatait, és így fogom mondani az egészet. Természetesen úgy gondolom, hogy a rajongók megértik, hogy bizonyos dolgokat, meg kell tartani a szívemben, és nem mutatják õket, nem számít, milyen furcsa lehetnek. Végül is, ez mind része a színész így Jisub, az ember így Jisub, a férfi így Jisub.

Mint már tudjuk, soha nem gondoltam ezt a fajta munkát. Adtam magamnak gyakorolni, és tervek szerint úszó így Jisub.

A középiskolában, én egy úszó, aki csinál is. Hogy pontos legyek, én játszottam vízilabda, amely az úgynevezett "kézilabda a vízben." A képességek voltak ismertek. Ember lenne meglepve, hogy én egy országos reprezentatív junior vízilabda. Nagyon élveztem a sport. Ez most ugyanezt, de a szüleim aggódnak, sokat, mert úgy gondolták, nem tudtam alkalmazkodni a csapatmunka, mert az én befelé forduló személyiség. De a szabadság belül víz egyfajta kibocsátási és menekülési nekem. Én elváltunk víz vágy nélkül, és az érzés, kaptam a testem tõle elkapott megy egy rossz utat munkám során kamaszkorban. Sports volt hálás létezik számomra. Nem, ez még mindig az én leginkább hálás barátom.

A barátom, aki megállított eltérjen az én kamaszkorban. Teenage években tapasztalt mindenki, és adja át az nélkülük tudnának róla. Azt tapasztaltam is. Ez a tény, hogy még soha nem telt el a számat, a 17 év óta már debütált. Ha belegondolok, hogy most kerültem is, és kezelni, úgy, mint egy felnõtt. Bár a magas iskolai úszó Tehát Jisub élt, mintha nem volt ott néha, elsöprõ incidens. Ez volt a szüleim a válás.

Mert hallottam a döntés hirtelen, ez ​​volt zavaró számomra. Meg kellett volna legalább ellenállt a szüleimnek. Azt hiszem, a szüleim talán akarta tõlem is. De ez volt a döntés, és meg kellett, hogy tartsák tiszteletben a kívánságait, mint a gyermek. Talán ez volt az oka, ahelyett, hogy õk ketten, rájöttem, hogy a függetlenség igénye gyorsan. Kellett, hogy pénzt keressen. Nem, azt akartam, hogy a pénz és felnõtté válik.



Híresség így Jisub

Ez volt a harmadik év a középiskolában. Az elválasztás a Deux, ami a tetején a zeneipar, akkor volt egy sokk számomra. Õk voltak a csoport nagyon tetszett. A zene a Deux egy másik formája a felszabadulás számomra. De bejelentette a break-up. Voltam dühös és csalódott. Aztán valami történt, mint egy álom. Volt egy esélyt, hogy személyesen is látni Kim Sungjae, tagja Deux. "Látom Kim Sungjae?" Kételkedtem a fülem.

Ez volt a forgatás meg egy farmer jean kereskedelmi. Abban a pillanatban, a függetlenség a válás után a szüleim, és a lehetõséget, egy részmunkaidõs állást, odajött hozzám, és a bónusz az esélye, hogy Kim Sungjae. Nem sok gondolat, önként a helyszínen. Szerencsére elfogadták, és vártam, csak az a pillanat, hogy filmet Kim Sungjae. De aztán történt valami. "Kim Sungjae halott?" Megdöbbentõ volt. Kételkedtem a szemem és a fülem. Õ volt valaki, akit egykor gondolt, mint egy bálvány. Én is volt ez a gondolat. Azt mondják: "Az ég féltékeny a tehetségét a zseni." Tetszik, elmém példaképe telt el. Ironikus, hogy a hirtelen halál az én példaképem lett, olyan lehetõség, amely nyitott más utat nekem.

Én már támogató öntött, de hirtelen választották a fõ modell. Találkoztam Seunghun hyung (Song Seunghun), akkor, és még mindig jó barátok. Bántam vele kapcsolatban érkezõ háttérben a sport, ahol én voltam paranoiás a következõ rangsorban. Volt egy csomó dolog, hogy ez egy jó illeszkedést köztünk.

Mi olyan vicces, ha jobban belegondolok most az, hogy minden, amit tett, amikor elõször találkoztunk, volt, íj egyszer egymással. Hogy egy üdvözlõ továbbra is 17 év. Seunghun hyung nem sokat mond. Van hasonló személyiségek. Amikor találkozunk, akkor szinte még komor. Már akkor is éppen aludt, amikor találkoztunk, mert mindketten túl fáradtak a munka. Nos, mind a Seunghun hyung és én egyre kimenõ, de még mindig, amikor találkozunk, mi unalmas. Az emberek körülöttünk azt mondja: "Mit Két csinálni, ha találkozni?" Mi csak boldogok bámult egymás arcát.

Ha rosszul hall, akkor talán még félreérti, és gondolom, hogy szeretjük egymást. De tényleg, amikor találkozunk, nem beszélünk sokat. Mi is csak nézni egymás szemébe, és tudja. Nemrég jött a premieren a "A Company Man" szó nélkül. Utána mentünk el inni egy-két szoros fiatalabb kollégák. Még akkor is, hyung nem mondtam sokat. Csak megveregette a vállamat, és azt mondta: "Jól csináltad." Hálás vagyok neki.

Együtt Seunghun hyung, van egy másik barátja hálás vagyok. No, most egy barátja megvetem, és egy barátom hiányzik nagyon. Még mindig gyakran el látni. Én mindig egyedül. Van valami, amit szokott igazán szeret, és fogja meg a kezem, és menni. Amikor elmegyek arra a helyre, mindig köszönt nekem egy mosolygó arc. "Te most itt? Te egy kicsit késõn ma. A most megjelent egy új film, nem? "Legutóbb, miután" A Company Man "kijött, megvettem azt a dolgot szeretett, és elment meglátogatni. "Yongha, te jól, ugye?"

Én elõször találkoztam vele 1998-ban. Õ húzta a népszerûsége a dráma "látni és látni." Én csak egy friss arcú újonc majd. Abban az idõben, részt vettem Andre Kim divatbemutatón Kyung-ju a Yongha, mint egy modell. Ellentétben nekem a befelé forduló személyiség, Yongha volt a boldog vírus maga. Odajött hozzám elõször egy üdvözlés. Megtudtam, mi volt az azonos korú. Én eladták a kimenõ személyisége. Olyan, ok nélkül, akkor lettek.

Sokan látták a barátság furcsa, mert Yongha köszöntötte bárki is egy mosolygó arc, míg én félénk, és nem beszélt sokat. Még én is így gondolom most. Yongha vigyázott rám, és értékes számomra.

Mielõtt elhagyta az ég ilyen módon, akkor nem volt más, mint igazi testvérek. Õ volt az, aki bátorságot adott nekem, amikor én egy nehezen szkeptikusan életrõl ebben az iparágban. Bizonyos szempontból olyan volt, mint egy szerelmes létezik számomra. Ott volt ez az eset. Úgy volt, hogy szakítson a barátnõjével. Azt is tudtam vele. Barátom Yongha volt, hogy dömpingelt ez a barátnõm. Azt hittem, hogy nem csak hagyjuk, hogy megtörténjen, így mentem, és meggyõzte a barátnõjét. Én már rendezett egy olyan helyzetet, amelyben teheti fel. Késõbb, amikor megköszönte, boldog voltam, amikor meglátta a mosolygó arc. Én csak boldog, hogy mosolyog, és azt hiszem, szerettem látni õt így.

De nem telt el. Még mindig nem tudom elhinni. Nem, nem akartam elhinni. Az agyam fehérré, miután látta a mosolygó arc a képen belül a temetésen. Annyira sajnálom. Nem tudtam megbocsátani magamnak, hogy nem tudja, mi a nehéz idõ, hogy már megy keresztül. Ahogy telt az idõ, úgy éreztem, mintha szívtelen. Bárcsak õ csak annyit mondott egy szót nekem, hogy õ egy nehezen. Hogy õszinte legyek, bár közel voltak, soha nem beszéltünk sokat a személyes dolgokat, mint a családi kapcsolatok. Olyan volt, mint ezt. Azt hittem, nagyon közeli barátok, és mindent tudott egymásról, mert találkoztunk, és nevetett, és beszélt a dolgok már tervezett. Õ egy barát látni akarom. Egy barátom hiányzik. Nagyon szeretnék én is találkozni vele, csak egyszer.

Yongha, te jól, ugye?



Variety Tehát Jisub

Így Jisub és fajta .. Igaz, hogy, mint egy színész, kerülöm megjelenõ varieté. Mindazonáltal, ha a legfrissebb trendeket, nem hiszem, hogy ez a helyes dolog, hogy elkerüljék azt. Én nem elkerülni. Mert nem jelennek meg varieté, a közvélemény csak azt hiszi, a "Végtelen Challenge." De ez már 17 éve, hogy debütált. Az elején, én a fõ és támogató MC szerepet showmûsorok és megjelent a varieté gyakran. Én még a sitcom "három srác, három lány," de tudom, ha valaki emlékszik.

My kapcsolatban "Végtelen Challenge" volt, csak azért, mert a Junha hyung. Az elsõ forgatás, Junha hyung kapott egy fejsérülés, ezért kellett megállítani lövés. Késõbb, én elhatároztam, hogy menjen vissza, és döntés a kép különbözõ Tehát Jisub, hogy a nyilvánosság emlékszik.

Jung Junha egyike azon keveseknek tudok felvenni, habozás nélkül, mint az egyik legjobb barátom a szórakoztató iparban. Sokan azt gondolhatják, hogy furcsa. De hála, hogy hyung, úgy döntöttem, hogy megjelenik a "Végtelen Challenge", és azt hiszem, a rajongók élvezték a különbözõ oldalait én látták át a program. A személyzet is küldött nekem végtelen szeretete hívásokat, így az az érzésem támadt, hogy nem tudtam elmenni.

Hogy õszinte legyek, "Végtelen Challenge" már önmagában kihívás számomra. Én nagymértékben terheli a gondolat, hogyan lehet az emberek nevetnek, és azon töprengett, ha tudnám is, hogy az emberek nevetnek. Amikor valóban elment, nehezebb volt, mint gondoltam. Én is kaptam az értelemben, hogy még jobban, mint tükrözõdik a TV, a csapatmunka, a tagok nagyon jó volt. Nem volt rendkívüli ösztönei is. Látva, hogy volt a gondolat, hogy ez egy jó dolog, amit nem lett gag ember. Meg kell, hogy legyen okos, és úgy tûnik, hogy a sok stressz, hogy vicces.

Mert én vagyok egy befelé forduló, nem beszélek túl jól. Sokat hallottam, hogy én vagyok tompa. Természetesen, én is sokat változott az utóbbi idõben. Bementem "Végtelen Challenge" elhatározta, hogy dobja el ezt a képet magamról. Úgy döntöttem, hogy magam Jung Junha, Yoo Jaesuk, Park Myungsoo, Haha, nem Hongchul, Gil és Jung Hyungdon. Természetesen megpróbáltam nagyon nehéz, hogy vicces, de nem tudtam felnõni hozzájuk. Ezért azt mondtam nekik, hogy bánnak velem, bármilyen módon akarnak. És amikor valóban kezdett bánnak velem, könyörtelenül, a nevetés hallatszott. HaHa nagy rúgás nagyon fájt. Haha, én egy kicsit mérges. Ha ha ha.

A közelmúltban, a virágkötészeti a premieren a "A Company Man" jött váratlanul. Ez a termék a hyungs a "Végtelen Challenge." A banner, amely olvasható, "Van-e érdeklõdés a csatlakozás MooHan cég?" nagyon vicces volt. És én hálás. De nem tudom, ha én is újra megjelenik a "Végtelen Challenge." Szeretem a kínos komédia és bohózat komédia, de meg tudom csinálni ezeket a dolgokat a színészettel, így azt hiszem, én megmutatom nekik az én színészi és nem változatos a egyelõre.

Remélem, hogy az emberek nem csalódott velem, hogy nem jelennek meg varieté. Még mindig sok a színészi én nem tudták megmutatni, ezért szeretném õket megtalálni elégedettség, hogy. Elkezdtem jár annak érdekében, hogy pénzt keresni, de most ez tényleg vicces. Ahelyett, hogy megmutassa a megváltozott én a varieté, meg akarom mutatni, hogy a projektekben. Dolgozom nehéz megváltoztatni, még belül. Kérjük, várom, hogy az átalakulások.

Ma még mindig fut. Én csak ne gyalog indulok. Van egy csomó ember hálás vagyok. Én mindig sajnálom, hogy nem tudok meglátogatni mindegyiket egyenként. Ezért fogok dolgozni, még nehezebb. Köszönöm, hogy figyel engem, és hittek bennem. "Köszönöm," egy nagy szó. Ezért kiáltom: "Köszönöm" ma újra. És azt kiáltom valami mást. 'I love you' ...
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 16:02:51 10/10
(1500/8268)
Hogy ne unatkozzatok az Új Év elsõ napján, hozok még olvasnivalót!
Csakhogy mégjobban megismerjük Jisubot.
Ja! Jut eszembe...holnap koreai idõ szeritnt 9,30-kor támogató üzenetet lehet elküldeni a twitteren, világméretû támogatást, összefogást szeretnének a szervezõk. Az üzenet mögé ezt kell írni #WeLove소지섭

És a link (guglizott):
http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=http://sojisub.tumblr.com/post/48060038833/so-jisubs-star-column-part-1&prev=/search%3Fq%3DA%2BCOLUMN%2BSO%2BJISUB%2BHIMSELF%2BWROTE%2BFOR%2BNAVER%2BNEWS%26client%3Dopera%26hs%3DI13

Eredeti http://s o j i s u b.t u m b l r.com/post/48060038833/so-jisubs-star-column-part-1

Szóközöket tettem az eredeti link sojisub.tumblr közé, hátha kimoderálja a port megint! :-))
Rhubarb 2014 jan. 01. - 15:58:06
(1499/8268)
Meg ezt :D
"ri-banc" -os kép"
Bocsi :D
Rhubarb 2014 jan. 01. - 15:55:59
(1498/8268)
Ezt kellett volna elõbb. Cha Hee Joo mögül kel fel a Nap.
(Ha látszik.)
Rhubarb 2014 jan. 01. - 15:54:18
(1497/8268)
Hozok 2 képet, ami most ragadta meg a figyelmem.
A Nap felkel az Úrfira.
Elõtte épp a meghalt lányra gondol.
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 15:52:53 10/10
(1496/8268)
A pulcsikra most konkrétan nem emlékszem, de én azért élõben Minho-n is elnézegetném! :-P

A MS újra nézed? :-D
Rhubarb 2014 jan. 01. - 15:44:51
(1495/8268)
Minho kék és rózsaszín pulcsiját elfogadtam volna :)))
Talán rajtam jobban is állt volna :DD

Master's Sun 2. része megnézve.
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 15:03:54 10/10
(1494/8268)
Minho legjobban öltözött díja sem semmi! :-))) Bár a díjátadón csinos volt a Kölyök, de ezt most az Örökösök-beli ruhatáráért kapta, ha jól értelmeztem! :-D

Egy kis olvasgatnivaló...én jól szórakoztam rajta! Sok-sok menyasszony, némelyik az érettebb korosztályból...
http://www.dramabeans.com/2013/12/2013-sbs-drama-awards/
bori3 2014 jan. 01. - 14:50:43
(1493/8268)
Áh, köszi, igen :) Kicsit erõltetett cuccnak vélem ezt, mert aztán még egyszer ugyan azért (nem csak õ) :)
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 14:48:00 10/10
(1492/8268)
A linknek köszönhetõen már láttam mindkettõ színpadra lépését.
Az elsõ egyébként a TOP 10 Stars kategória volt! :-))

Top 10 Stars:
Jo In-sung (That Winter, the Wind Blows), Nam Sang-mi (Goddess of Marriage), Lee Jong-seok (I Hear Your Voice), Park Shin-hye (Heirs), So Ji-sub (Master’s Sun), Kim Woo-bin (Heirs), Lee Yo-won (Empire of Gold), Lee Min-ho (Heirs), Lee Bo-young (I Hear Your Voice), Song Hye-gyo (That Winter, the Wind Blows)
bori3 2014 jan. 01. - 14:40:34
(1491/8268)
Kétszer volt a színpadon, elõször a 10 "nemtudommi" között :) aztán a végén a MS alakításért. Az elsõt sem láttad?
bori3 2014 jan. 01. - 14:27:33
(1490/8268)
Arra a "mulatós" dalra most egy jót roptam itten :)))
10/10
eonni 2014 jan. 01. - 14:26:43 10/10
(1489/8268)
Ha valaki még nem látta, és van kedve megnézni a 2013 SBS Drama Awards díjátadót, itt a link...
https://www.youtube.com/watch?v=0vcYvpyUAn8