Neli 2012 máj. 16. - 17:18:00
(5543/5883)
na a mait nem láttam... :S pedig errõl lemaradni... :D :P
majd visszacsekkolom a nagyasszony halálát :D :P na eljött ez is :D :P
Sirály tényleg ott "verte a mellét" tegnap, közben mindig is Octavia gyõzte le õt, õ volt az erõsebb... csak 1x tudott Sirály fölékerekedni, mikor elvette a céget, meg mondjuk a partin az elején...

Pancho tényleg halál, egyedül õ merte vállalni a "hatalmas áldozatot", hogy elcsábítja az öreglányt (senki nem akart a közelébe menni, olyan rusnya :D), de szerencsére nem jött össze teljesen :D :P
8/10
Gaby87 2012 máj. 16. - 15:56:23 8/10
(5542/5883)
Nah, akkor ezen is túl vagyunk. Octavia nem késte le a vonatot, Ignacio meg mehet hûsölni.
Yolanda Diana dolgot én sem nagyon vágtam, esetleg annyi értelme volt, hogy ezredszer is elmondták neki, hogy menjen vissza Max-hoz. Egyébként miért is nem lehet Octavia-nak sírja???
Aztán Marfil mit keresett a rendõrségen? Ez számomra nem derült ki miért ment oda. Diana elmondta neki ugyanazt a szöveget, mint a parti estélyén, hogy akkor szerzi meg Max-ot, amikor csak akarja. Egyébként meg Marfil lesüllyedt Diesgo szintjére, hogy bárkivel lehet a volt férje, csak D.-vel nem? Egybõl lefagyott a mosolya, mikor meghallotta a válás hírét. Szerintem még most majd azzal húzzák az idõt, hogy Diesgo miatt távol maradnak egymástól.
Pedro hirtelen milyen rafkós lett. Megváltoztatta a végrendeletet, de még tervei vannak a kis felesége számára. :D
Alicante 2012 máj. 16. - 15:51:19
(5541/5883)
Tudod kéreti magát mint a szûzlány...és ott van Diego is, akitõl "képtelenség" elválni!:-D
Alicante 2012 máj. 16. - 15:50:22
(5540/5883)
Szia!:-)
Nem tudom a tegnapi epizódot láttad-e, de röhejes volt Sirály kijelentése, hogy "megvívjuk az utolsó csatát és legyõzõm Octaviát!" Még a gyerekét is feláldozta volna, de a küzdelem elég egyértelmû volt, mert ha nem jön Ignacio õ ott maradhatott volna a földön!...erre köszönetként Rodrigo bevág egy-kettõt a Dokinak hálából, hogy megmentette a biztos haláltól a nejét!:-D Az is hogy tudott egy nyílt, erõsen vérzõ sebbel elmászni a sínekig?...számomra talány.
Mindenesetre Sirály nagy mellénye röhejes volt!

Más: Marfil meg mit akar még Diánától?

Prudencia: azon csodálkozom, hogy az öreglányt még a millióiért senki nem akarta megkörnyékezni? Egyedül Pancholónak jutott eszébe? Pedig rengetegen imádják a pénzt, ráadásul a vénlány még hülye is, könnyû lett volna bárkinek elcsábítania...
violet82 2012 máj. 16. - 15:34:42
(5539/5883)
Pancholon én mindig jókat röhögök, kész kabaré az a fickó, milyen dumát le nem vág Prudenciának. De a legjobb, amikor magában beszél :D:D na, most aztán imádkozhat...
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 16. - 15:02:13 10/10
(5538/5883)
Diana meg döntse már el mit akar :D egyszer visszaszerezni maxot utána meg mégse :DD
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 16. - 14:57:12 10/10
(5537/5883)
PRUDEN xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 16. - 14:49:09 10/10
(5536/5883)
nah meghalt a nagy asszony :D
yolanda és diana mióta vannak ilyen jóba? :DD yoli ilyet szól : az én dianam :OO ööööö what? :DD
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 16. - 14:34:43 10/10
(5535/5883)
Ohohohooo kezdõdik jó kis rész ez a mai ;D
Neli 2012 máj. 15. - 22:46:44
(5534/5883)
:S :S ohh, nem leszel :S mihez kezdek itt egyedül :S :D
a mai beszámoló is állat volt amúgy, itt röhögök :D :P
Neli 2012 máj. 15. - 22:45:54
(5533/5883)
;) :D :P bocsi, igen, csak a tiédbe írtam ;) :P
nem tudom, direkt írta-e, de nagyon bejött :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 15. - 21:33:30 10/10
(5532/5883)
Ohh hiányozni fogsz :S bár nyáron én sem leszek olyan sokat ;D nyáron akadnak jobb dolgaim is szerintem mindenkinek :D olyankor általában késõ este online nézem vissza a sorozatokat :D
8/10
suxel 2012 máj. 15. - 21:27:47 8/10
(5531/5883)
Nyáron én tuti nem jövök min 3 hónapig, na jó lehet csak 2,5 bye bye port fórum. :( :( :)
Nem is nézek nagyon mást, legalább a Végzet is véget ér jún 1-jén. Teresaba direkt nem kezdtem bele, mivel nyáron úgysem látom, de a zárt ajtóknak lehet adok egy esélyt Catherine, Maritza meg Porras miatt majd valamikor késõbb. Varonival úgy elvagyok, de nekem se a kifejezett kedvencem, ördögi körben jó volt, de annyira közel hozzám nem áll.
Nyárra maradnak nálam is a spanyol sorozatok, már amit meg tudok oldani belõlük, bõven elég lesz az is szerintem.
8/10
suxel 2012 máj. 15. - 21:21:49 8/10
(5530/5883)
Néha már zsibbasztott, de nekem is hiányozni fog. Na mindegy ezzel a listámon még egy DZ sorozat kipipálva. :D
8/10
suxel 2012 máj. 15. - 21:20:07 8/10
(5529/5883)
Na csak most értem ide:
-Octavia felvette Bicska Maxi szerepét. :P
-Csoda, hogy Prüdenciatól nem kapott Pancho infarktust, s nem is fordítva. A travinak nem is Pancho az esete, hanem inkább Ignacio Montiel a hotelszobás eset óta. :) Ha tudnák, hogy pont Pancholo lelte meg a vénlányt.
-Na az új szanatórium is hamar felépült, bár eltelt egy év, úgyhogy még akár hihetõ is. Jobban dolgoznak, mint a magyar építkezéseken.
-Diana és a baromi jó lelke. Lelkemnek még ott van Diego, nem igaz, hogy nem lehet megállítani. Interpol mondjuk nincsen?
-Max, megint a medencében, hehehe! Leshet abban a nagy házban egy szál öhm magányában, még jó, hogy van medence. Leállok, oké!
-Sirály, annyira nem akar élni, de a gyereke már nem is érdekli (????), az ugye még meg van neki(????).
-Kikérte a behívót Sirály az utolsó ütközetre, oda is gurul, hát miért is ne? Azok az esélyek. Jah, hát a paróka, az már meg volt neki korábban is. Ez az ápolónõ paróka. Fontos volt becsomagolni, de a kocsi honnan van. 5 perc alatt biztos belejött a tolvajlásba. Habár lehet bízik Sirály valamennyire az újrajárásban, mert azt mondja szemtõl szemben állni. :D :D Ezt megnézem, de ezt Sirály, hogy gondolta, nem értem. :D :D
-Isabel lelép, folytatja tovább a kolduséletet.
-Valamiért engem Paco meg Rodi annyira nem érdekelnek, teljesen hidegen hagynak.
-Megcsípte a pók Sirályt, de hogyhogy nem vizsgálták ki milyen pók és kerestek volna ellenszert, nem hiszem el, hogy nincsen, és hogy fog járni, hónapok múltán felszívódik a méreg vagy mi a fene? :D :D :D
-Na Octinak mibõl futotta szobára, valamennyit csak kell elõre fizetni, készpénz, biztos volt a lopott kocsiban. :P
-Valaki ma itt lõtt egy betolakodós poént, azon tudom délután olvasgatás közben nagyon szakadtam a nevetéstõl, este meg még az Akkora Ládától. Jók vagytok. :) :)
-Itt senki nem akar válni, mindenki egy csökönyös szamár. :D :D
-Larry azért csak kap egy kis infot, neked tilos hazajönni. :D
-Hogy itt mindenki magasabb Maxtól, pedig a maga 178 cm-ével õ sem alacsony, csak átlag magas (rendõrfõnök is nagyobb egy fejjel, Valladares dokiról meg ne is ejtsünk szót, mert õ meg a 2m-t alulról súrolja)
-Emilio lesz a testõrség?? Áh, tévedtem taxis lesz csak belõle. :P
-Jé, a dokiba visszatért a lélek hálni, pedig már az elvérzés körüli állapotban volt. Ah, ebcsont beforr. :D :D Nem szeretem ezt a sok vért látni.
-Sorra érkeznek a látogatók Yolihoz. Max, Paco. :)
-Prüdencia és Pancho karon fogva, persze Pancho szeret dolgozni, koppasztani vén tyúkokat. Mekkora surranó van már Prüdi lábán azt a hétszentségit, na ha azt lehúzná, olyan illatok terjengenének. Ronda is, sánta is. Hát miért nem mûtette meg magát a sok pénzébõl??? Amióta +látta Panchot még bolondabb lett.
-Kozmikus Csillag, hova lett, nekem ez az utánzat nem felel meg.
-Camila is nagy ász: mit keres itt ez a két AKÁRMI, meg ez a Sarlatán Boszorka. Camilanak jó kis történetei vannak amúgy is a travikkal. :)
-Szóba kerül René is. Hát ezt nem tudom minek kellett elmondani, hogy megházasodik, de Yoli barátnénk jól fogadta, nem élte már bele magát. :) Ez a nõ, akkor sem érdemli meg a börtönt.
-Camila jól kikapta a pálcát a boszi kezébõl, na majd kutyává varázsolja õ! :D
-Max már válságban van, mert õ nem bírja a házassági papírok/kötelékek nélkül. Mi lesz most vele nagy szentimentális magányában?
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 15. - 19:05:23 10/10
(5528/5883)
de most már értem :DD az elõzõ kommentelõnek szántad ;D hirtelen nem esett le :DD
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 15. - 19:04:18 10/10
(5527/5883)
hát lehet csak a szerep miatt de nem valami szimpi :DD

bocsi "láda" öhhmm bocsi általában kiigazodok ezeken és jókat nevetek de ezt most kivételesen nem értettem :$ :D
Neli 2012 máj. 15. - 18:43:50
(5526/5883)
Akkora láda :D bassz, még most is ezen röhögök :D :P

Miguelt nem csíped? :D :P talán mert genya a szerep? :D :P én nagyon bírom :P bár az ajtósat nem igazán nézem... de az Ördögi kör, hát ott fantasztikus volt... :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 máj. 15. - 18:33:26 10/10
(5525/5883)
hahaha :DD nem azt hiszem más nem volt, mindent fel soroltál ;D

Nem is tudom én Teresaval úgy el vagyok de annyira különösebben nem fogott meg de nem is rossz. :)
Én a Zárt Ajtók Mögöttben reménykedem nagyon de úgy vagyok vele hogy 3 részt láttam eddig kicsit idegesít hogy ilyen zavaros na de hát legalább izgi is ;D most jelenleg nézem a bosszú álarcából vissza (magyarul) vissza van még 8 rész (kb 3 nap ha belehúzok) és kivégeztem :) :P nekem nagyon tetszik a telemundo eddigi legjobb sorozata imádtam/imádom nézni ;) aztán van még a sarokba szorítva de annak mindjárt vége, ugye teresazok még ;D Aztán amirõl lemaradtam az a Kettõs Játszma azt most elkezdtem 6.résznél vagyok mert annyian mondták hogy nagyon jó és tényleg nem rossz :P Ha végeztem a bosszú álarcával folytatom a zárt ajtók mögöttet ennek adnék még egy esélyt :P a szereplõk is nagyjából rendben vannak Maritzat és Gabrielt nagyon szeretem :) Miguel Varoni nagyon unszimpi valamiért :S Catherine Siachoque meg az elmegy kategória. Én ebben reménykedem még :) de remélem a Sarokba Szorítva helyett is hamarosan bedobnak valami jót :P
OneTreeHill 2012 máj. 15. - 17:27:28
(5524/5883)
Nem tudom megmagyarázni miért kattantam rá ennyire az Akkoraládára hiszen ha jól belegondolok totál gagyi :) mégis nézem szorgosan illetve online is bepótolom ha nem látom a tv-ben :) és annyira vicces, akkorákat borulok rajta :)
meg ezek a "halálok"
1.Fionát bebetonozták
2. 1x azt hittem, hogy Marfil halott, illetve máskor, hogy Deborah halott, aztán mindketten elõjöttek a süllyesztõbõl
3. SPOILER Oktávia és Diego halála sem kutya.
Volt még valaki?
No meg, hogy Dianának kb 120 rész után jutott az eszébe, hogy kik rabolták el :) hihetetlen :)

Teresa tényleg jó sorozat lenne, de ez az Angélic Boyer, fuj
Zárt ajtók mögött még zavaros de majd kitisztul a kép :)
Még nézem az ÉDEN TITKAIT, de az más kategória, az tényleg nagyon jó. Plussz a Story tv-n a Végzet hatalma.