8/10
suxel 2012 ápr. 19. - 23:12:58 8/10
(5223/5883)
Hogy ez a Yolis néhány másodperc minek kellett bele?? Nem igaz, hogy nincsenek szebb álmai! Kész vagyok, öljétek meg vagy valami már, mert nem bírom a gondolatait! A nyögését el felejtették leszinkronizálni, de legalább már kiszabadította magát és ne kínoz a gondolataival.
Na Octavia várhat a võlegényére!! Kemény egy "szarvassal" megcsalta Ignacio!!! :D :D Felszarvazta Octaviat!! :P Octavia szerint egy prosti! Hatalmas Octavia õrjöngése!! :D :D EZ jó poén volt!! :D
Sharont lefokozták titkárnõvé, hogy az õ helyén áll?
Marfil fantasztikus, belesétáltatja a keresztanyót a medencébe, szeretem ezt a fajta gonoszkodást!! :D :D
Haha, Maxnak van egy frizurája, ahogy kijött a medencébõl, feloldódott a zseléje. :)
Octavia, Octavia: nem egy olyan pici revolvert kellett volna elõvenned, hanem egyenesen egy disznóvágó kést! Csak vállon lõtte, Oh? Na most kellene Yolandanak levinni a pincébe és lekötözni az anyakirálynõt, s kölcsön kinyírt játszani, de Yoli túl rendes ahhoz.
Max megint a sok eszérõl tesz tanúbizonyosságot azzal, hogy az egérkét az oroszlán barlangjába akarja költöztetni! Így se alázta meg még Octavia, hadd kapjon még belõle.
Neli 2012 ápr. 19. - 23:09:55
(5222/5883)
:O :D ohhh... ja, az úgy más... ilyen könnyen elfogadta? na ez a baj nála... :S
8/10
suxel 2012 ápr. 19. - 22:55:28 8/10
(5221/5883)
Egérke döbbent arca: én semmit sem láttam rajta az biztos! Se döbbenetet, se semmi, csak egyszerû monoton beletörõdést! Meg se lepte, semmi! :P
Neli 2012 ápr. 19. - 22:51:18
(5220/5883)
"Marcela meg mitõl olyan csodás, a szürkeségbõl ki sem látszik!" :D :D

:D :D végre vki osztja a nézeteimet, köszi ;) :D :P ehhez nem kell semmit hozzáfûznöm, magáért beszél ;) :D :P

"Mióta hordjuk a köntösben a volt szerelmünk fényképét? Na még ilyenrõl sem hallottam, egy ing vagy egy öltöny oké lenne, de egy fürdõköntös? Talán éjszaka úgy akar aludni KÖNTÖSBEN, hogy a szíve felett tartja Diana fényképét?? :D :D Ha Marcela most gonosz lenne, akkor eltépné a képet, de ha nem, én a helyében tuti eltépném akkor is!" :D :D

:D hát ez annyira kész :D nagyon tecc :D :P

mondjuk nekem az a köntös annyira tré volt, hangosan visítoztam rajta :D :P a kép megtalálását nem láttam, de képzelem az egérke döbbent ábrázatát, hehe :D :P szegééény :D :P és milyen együttérzõ vagyok, még sajnálom is :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 21:53:04 10/10
(5219/5883)
http://port.hu/pls/ci/films.film_list?i_text=z%E1rt+ajt%F3k+m%F6g%F6tt&i_area_id=17
áááá vágod nagyon nem vagyok a toppon meg néztem jobban xD 25.ét 25. résznek néztem -,-"

egyébként meg behaltam a szövegeiden :DDDDDD
"Pedro kezdeményez Marfilnál, na az öregnek még csak nem kell szemüveg" hátt jól nyomja az öreg :DD bukik a fiatal csajokra ;)

Yolinak meg mi értelme van kimondani a gondolatait, ha be van kötve a szája? Telepátiával figyelmeztet, vagy mi a franc? na ezen szakadtam xDDD de ajj majd ha megnézed a mait rájössz hogy ráhibáztál ;D mert Yolanda még álmában is azt motyogja hogy Ignacio vigyázz vagy mit :DDDD

Silvitás rész nagyon nagy :DD és a travi szedi majd ki ;D szakadtam ezeken :DD
8/10
suxel 2012 ápr. 19. - 21:46:04 8/10
(5218/5883)
Héhé, még nem kezdõdött el, lehet bezavart a jelenidõ használatom, április 25tõl kezdõdik a Coolon 15:40-kor, április 24tõl meg este 21:00kor a sorozat+on! 165 részes egyébként!
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 21:43:35 10/10
(5217/5883)
OFF
ajj de ahogy nézem már huszon valahányadiknál van és nincs fent online sorin :/ így meg nem szeretek sorozatot nézni hogy nem láttam az elejét :// nem tudod hol lehetne ezt megnézni vagy miért nem teszik fel online sorira? :SS
8/10
suxel 2012 ápr. 19. - 21:43:27 8/10
(5216/5883)
Rodinak vajon hogy operálják le ezt a "hályogot" a szemérõl (bezzeg a vak nõ, meg "tisztán lát")? Persze Sirály a bûnös, na melyiket követte el a 7 fõbûn közül?? :D :D Szörnyû ez a Rod, Pancho miatt ment tönkre a házassága, megpróbálta valamikor is oldani? Nem! Na ugye?
Persze, persze Maxi a leletekért ment, ne meg persze hátha elcsípi Dianat egy pillanatra! Nem kell ezt megmagyarázni, ennek nincs értelme! Úgyis tudjuk! :)
Marcela meg mitõl olyan csodás, a szürkeségbõl ki sem látszik!
Pedro kezdeményez Marfilnál, na az öregnek még csak nem kell szemüveg! :D
Minden öreg itt a dinoszaurusz nevet kapja??? :D
Mióta hordjuk a köntösben a volt szerelmünk fényképét? Na még ilyenrõl sem hallottam, egy ing vagy egy öltöny oké lenne, de egy fürdõköntös? Talán éjszaka úgy akar aludni KÖNTÖSBEN, hogy a szíve felett tartja Diana fényképét?? :D :D Ha Marcela most gonosz lenne, akkor eltépné a képet, de ha nem, én a helyében tuti eltépném akkor is!
Yolinak meg mi értelme van kimondani a gondolatait, ha be van kötve a szája? Telepátiával figyelmeztet, vagy mi a franc?
Na ez is nagy, nyújtja a vak asszony a kezét, s Marcela fogja meg helyette! :D :D
Max mire kimegy Octaviavalm kicsit összeborzolódott elõl a hátranyalt haja. :)
Kezdõdik: az a szarvasmaszk!!! És a hangokból tudjuk Silvita van a maszk mögött. Tök jól néz ki ezzel a parókával, ezzel végre nem nevetséges a szememben. :) És még cirógatja az ostorral, mint valami vadcicát! :D :D

És már csak a mai maradt. :)
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 21:36:32 10/10
(5215/5883)
OFF

ohh köszönöm szépen :)) tudtam hogy számíthatok rád ;D de nem is tudtam hogy már vetítik nálunk :O de tetszik lessz idõm tuti bele nézek :D biztos jó izgi :P és a színészek is tetszenek :P nem tudod véletlenül hogy hány részes?? :)
8/10
suxel 2012 ápr. 19. - 21:21:48 8/10
(5214/5883)
OFF

http://www.youtube.com/watch?v=nUCb8YKGmxU Itt a 2 perces trailere a sorozatnak!
Jó kis gyilkolászós, krimis telenovella, igazán fordulatos cselekményekkel, ahol senki sem az akinek látszik. Személy szerint annyira nem ismerem, de tuti jó lesz, elég nagy sikere volt Amerikában.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1rt_ajt%C3%B3k_m%C3%B6g%C3%B6tt
Itt meg egy nagyon rövid magyar leírás, láthatod, ha pl a vendégszereplõket megnézed, van itt emberrabló, gyújtogató, bûntárs stb.. Tuti izgalmas lesz, s már ez jobb idõben van, mint az SS. 15:40-kor a Coolon

ON

Közben elkezdtem nézni visszafelé az SS-t. :)
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 21:05:12 10/10
(5213/5883)
OFF

Bocsi hogy mindig offolok de nem tudtok véletlenül valamit errõl a "la casa de al lado"-ról Maritza Roudriguez és Gabriel Porras is játszik benne meg még pár színész aki ismerõs :))
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 18:59:22 10/10
(5212/5883)
egyébként ugye william levy (acorralada:Larry) ;) most szerepel a dancing with the stars-ban jó kis mûsor egyébként, én mindig letöltöm múltkor már linkeltem vidit ha valaki kivi rá (Neli szavaival élve) ;D itt vannak a legújabbak sorrendben:

Salsa: ez nekem nagyon tetszett :P *,* nagyon ügyi volt ez volt eddig a legjobb :O imádtam :P
http://www.youtube.com/watch?v=_BMmGh-c71E

jive: nekem annyira ez nem tetszett erre kevés pontot is kapott :// (ez ilyen rock hét volt) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=E2xUMIYDoU4

tango: szerintem itt nem táncolt rosszul egész jó volt csak kicsit lapi a produkció a csajnak nem tetszenek annyira a ruhái 2 tetszett csak asszem ezt a tangot szerintem tök feldobta volna valami jó kis piros ruci ;) az úgy illene hozzá :)) jah és ez meg latin est volt :)):
http://www.youtube.com/watch?v=BYzOa-gNGOw
Neli 2012 ápr. 19. - 18:57:58
(5211/5883)
ja... de Rodri eleve sose hitt volna Sirálynak Sharon ellenében, Sirály meg túl jószívû volt, hogy beköpje azt a kis horrorszökevényt, sajnálta Rodrit, nem akart neki fájdalmat okozni, hogy milyen szörnyeteg lánya van... :S
most meg aztán már kész a szósz... :S :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 18:50:08 10/10
(5210/5883)
xDDDD ááááá "20 dioptria" hát ezen már az sem :D jajj hát Sirály helyében én magasról tennék pancholo fejecskéjére és elmondtam volna az ékszer csempészes dolgot rodrigo ha fáj ha nem ez a kõ kemény igazság és el kell hinnie ;) most már dumálhat annyit ér kb. mint halottnak a csók -,-" amikor már sheron jól behálózta apucit és lejáratta sirályt :D
Neli 2012 ápr. 19. - 18:31:30
(5209/5883)
:D hát igen, a vége felé talán már õ is belátja, hova vezetett a hülyesége... :D :S
amúgy sztem ebben a Sharon-ügyben õ is hibás, bár sajnálom... de Rodri is akkora vak, ezen már 20 dioptria se segít... :D :P :S
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 18:27:00 10/10
(5208/5883)
akkor holnap sem unatkozunk :DD ezt a sirályt én már komolyan nem értem :D nem tudja eldönteni mit akar... majdnem az egész házassága alatt még úgy tudom talán az egy év után meg az esküvõn is pacoról álmodozik most meg rodrigo az isten :D mondjuk ezt még megértem és akkor ott a másik írtad a holnapit eddig utálta maxit most meg diana simán vissza mehetne hozzá *,* :DD de azért larryt nem biztos hogy vissza engedné gabyhoz :D bár a házban elég jól elviselte:D úgylátszik leszokott errõl az irasabal mániájáról -,-" :DD
Neli 2012 ápr. 19. - 18:10:36
(5207/5883)
na holnapi rész:

SPOILER

165:

a doki kórházban, Camila és Marfil bement hozzá... a pasi elmeséli, mi volt...
Camila hívja Maxot, hogy szóljon a dokiról, utána Max közli Yolandával, hogy el akarja mondani az igazságot a dokinak, miszerint õ Max...
Octavia elment Paco-hoz... ott van Diana is, aki kárörvendve közli, hogy mit tett :D :P
mire a nõ: kikaparom a szemed! :D Paco fogja le :D :P
Max közli az igazat a dokival, elég ingerült :D :P a doki hitetlenkedik :D Max a fejére olvassa a tüzet... a doki fél, gyáván könyörög... Max lepatkányozza és szánakozva nézi... a patkányokkal fogsz élni, nem lesz házad, ahova visszamehetsz, tönkreteszlek! :D :P
Paco kidobja Octaviát...
Max: megkapjátok Diego-val, amit érdemeltek, a doki szánalmasan kúszik...
Max késõbb feljelenti õket a rendõrségen a tûz miatt...
a doki elmegy Diego-hoz, aki kb. laposra veri, Lala hiába könyörög, hogy hagyja... Diego kidobja a dokit... az elõtte közli, hogy Max elment feldobni õket... Lala számonkéri D-t, mindjárt elájul... :S gyilkos lettél... Diego leüvölti, aztán nyugtatná...
Diana beszámol Sirálynak a dokiról...
elkezdi Sirály, mikor Maxról van szó: miért vártál eddig? miért nem bocsátottál meg neki elõbb? miért vártál, amíg késõ lett és meg nem nõsült? az agyam eldobom... :D megbocsátani? hát érdekesek... ezeket pont S. mondja... :D :P
Neli 2012 ápr. 19. - 18:07:15
(5206/5883)
ja és SPOILER
a doki kórházba kerül (most), ahol Max felfedi majd magát elõtte, utána lép le Ignacio, és lakás híján kénytelen csövezni (az hatalmas :D :P)... :D :P mivel Max elveszi tõle...
Neli 2012 ápr. 19. - 18:05:29
(5205/5883)
:D hát persze, mindjárt megkeresem, mit írtam korábban ;) :P

ami biztos:

SPOILER
Octavia nem hal meg még, 181-ben fog, elég drámai módon...
a doki sem hal meg, késõbb sem, a végén börtönben lesz :P
Kike igen 174, miután elrabolja G-t Sharonnal, elkapják és lelövik a zsaruk, végre :D :P
10/10
tcsajsziv 2012 ápr. 19. - 16:32:27 10/10
(5204/5883)
áááá úristen de hülye vagyok xDD ez már nekem is fáj xD nem esett le hogy hollywood los angelesben van xD Kike ha jól tudom 174-ben hal meg :DD