werti20100 2011 okt. 24. - 17:27:47
(463/5883)
Nekem Lary és Gaby a kedvencem. Csak az õ történetük alakulása érdekel a filmben.A két fõszereplõ uncsi.
Ancsi90 2011 okt. 24. - 16:45:48 Előzmény Etucy
(462/5883)
Nagyon köszönöm Etucy :)
Neli 2011 okt. 24. - 15:49:31
(461/5883)
nincs mit :)
tökéletesen pontosan én se emlékszem mindenre, remélem, nem írtam nagyon mellé... :D :P
amúgy ami a hülyeségeket illeti, hát hozzáedzõdhettünk már a maratoni soriknál, lásd CCEA (ez kb. 4 résszel rövidebb csak :D) :D :P ;)
sajna ilyenkor ki kell tölteni az idõt és kitalálnak baromságokat is... :S

egyébként ma nem lesznek jó részek, úgy érzem :(

SPOILER

az viszont slusszpoén, hogy a 29.-ben pont a doki közli Dianával, hogy terhes, és még rákérdez, hogy ki az apja a gyereknek... :D mintha nem tudná :D mindenki tudta, hogy D. Maxszal kavart... :D :P meg mikor Debora megy el a csajhoz fenyegetõzni, ott is kérdezõsködik, kié a kicsi, meg hogy ugye Maxé, Diana meg tagad... ez meg elhiszi... bár eléggé gyanakvónak tûnt, Diana se gondolhatja, hogy ezt ilyen simán beveszi...
Alicante 2011 okt. 24. - 15:29:53
(460/5883)
"tényleg dühítõ, hogy Max hiába gyõzõdhetett meg arról, hogy Dianának még nem volt senkije (bár nem tudom, ezt le lehet-e mindig venni, simán be tudják magyarázni maguknak, hogy csak tettetett)"

Egy férfi megérzi ha a nõ szûz, sok nõnek meg fáj az elsõ együttlét és vérzéssel is jár.
Persze értem valamivel el kell húzni a sorozatot, de ez akkor is nagyon bárgyúra sikerült.
187 részt csak hülyeségekkel lehet kitölteni....egyébként köszi az infót.
Neli 2011 okt. 24. - 14:40:06 Előzmény Alicante
(459/5883)
SPOILER

mikor Dianát ugyanabban a göncben látja, amiben a letartóztatásakor is (elmegy hozzá Silvitával), bevillan neki a dolog és gondolom, a dokiékból is kiszed vmit... Dianának tuti mondja, hogy emlékszem, téged csuktak le akkor... Diana megijed... de jön a nagyi és kidobja õket :D :P

tényleg dühítõ, hogy Max hiába gyõzõdhetett meg arról, hogy Dianának még nem volt senkije (bár nem tudom, ezt le lehet-e mindig venni, simán be tudják magyarázni maguknak, hogy csak tettetett), simán bekajálja a sok aljas hazugságot... :S Camiláék mindent kitalálnak, hogy D. csak pénzes pasit, lehetõleg dokit akart a kórházban is és mindenkinél próbálkozott (és Max a "nagy szerelme" ellenére simán elhiszi, hogy ilyen... :S és elmondja mindennek :S)... :S meg hogy a dokit is meg akarta ölni meg minden (gondolom, majd úgy adják elõ, hogy a doki visszautasította)... :S de hogy miért nem képesek soha hinni a "szerelmüknek"... :S
ilyen szempontból Larry se lesz sokkal jobb... :S
mossur 2011 okt. 24. - 12:43:21
(458/5883)
Köszönöm!
8/10
suxel 2011 okt. 24. - 12:35:30 8/10
(457/5883)
Spanyolul a youtuben beírod, hogy acoralada capitulo xy és akkor kifogja neked dobni 5ös partokban. Illetve vant fent rövídített verzió is Acorralada part xy.
mossur 2011 okt. 24. - 12:22:03 Előzmény Alicante
(456/5883)
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, hogy lehet a részeket elõre megnézni, nem tudja valaki! Elõre is köszönöm!
Alicante 2011 okt. 24. - 11:07:24
(455/5883)
Egyébként Camila mit tud Diánáról? Semmit!
Alicante 2011 okt. 24. - 11:05:35 Előzmény Neli
(454/5883)
"megnéztem a kövi 2 részt is, hát tényleg elég gáz... :S
azért elszomorító, hogy hülye Max nem képes hinni Dianának és máris sértegeti, mikor ma még "kincsem" meg "szépségem" volt... :S eddig tartott a nagy szerelem? ha nem képes hinni neki? :S és mi lesz az elsõ dolga, miután Camila kipakol és a doki is kamuzik, mikor Max elrohan hozzá? naná, hogy nekik hisz és lefekszik Deborával (miután a csaj alsónemûben kelleti magát neki :S)... :S annyira tipikus pasi... :S már nem azért."

Ebben semmi logika nincs, hisz Diana Maxszal való elsõ szeretkezésekor még szûz volt, akkor hogy képes hinni a rosszindulatú pletykáknak? Erõsen sántít a történet!
Az már inkább hihetõ, hogy Diana nem hagyta magát megerõszakolni a doki által!
8/10
suxel 2011 okt. 24. - 08:47:53 8/10
(453/5883)
De hisz õ Alicia: élete nagy szerelme, s innentõl kezdve többet soha semmit nem számít. :P :P
Alicante 2011 okt. 24. - 07:57:51
(452/5883)
Te csodálkozol ezen? Lényeg a nõsülés!
10/10
Milibindi 2011 okt. 23. - 20:48:21 10/10
(451/5883)
Spoiler kérdés
Paco folyton azth hallja Fedorától, hogy mit tett Octavia, elvette a lányait stb. ezek után hogyhogy elveszi?
8/10
suxel 2011 okt. 23. - 20:28:42 8/10
(450/5883)
Valami vén fószer volt, nem Ignacio.
Neli 2011 okt. 23. - 20:02:48
(449/5883)
:D

SPOILER

olyan lesz azért, hogy Max mindenkinek gyanús, mikor Diana meglátja Alejandróként, el is ájul, és Diego is gyanakszik, de Max váltig tagad... aztán ebbe belenyugszanak, bár sokan (fõleg Diego) végig kétkedéssel kezelik a dolgot... aztán Max felfedi magát L-nek majd, aki elõször hitetlenkedik, aztán örül... :P
hogy Dianának mikor fogja, pontosan nem tudom, de mindneképp az erõszak elõtt (az iszonyú gáz húzás, Max totál elvágja magát egy idõre)... akkor aztán már hiába kapar, mikor kiderül Diana ártatlansága, hogy nem csalta meg... D. látni se akarja... ez amúgy annyira kiakasztó, a pasik (fõleg) sose hisznek a szerelmüknek, mindig a rosszindulatú pletykáknak meg hazugságoknak inkább... :S Max is képes azt a csajt porig alázni az aljasok miatt, akiért egy-két résszel elõbb még odavolt meg akivel szexelt... :S és akkor még csodálkozik, hogy Diana azt mondta neki, a baba Diego-é... (csak a 76. végén és a 77. elején fogja megtudni Max, hogy az övé)
Alicante 2011 okt. 23. - 19:58:09
(448/5883)
Úgy látszik ott elkapcsoltam, elnézést.
Csak nem az a hülye doki volt nála? Gondolom itt is egy orvos van, aki mindenkihez minden panasszal kimegy?
Errõl jut eszembe, a rendõrség sincs a helyzet magaslatán, hisz itt van elég bûntény (kábszer, lopás, csempészés) mégis inkább az ártatlan, szolíd Dianával vannak elfoglalva...
Neli 2011 okt. 23. - 19:55:45
(447/5883)
na igen, sok a logikai bukfenc itt is... a CCEA-ban meg tudjuk, egymásra halmozták... :D néztem :D :P
a pénzes dologra egyelõre nem tudok válaszolni, újra kell néznem, meg még pár dolgot... a többire se nagyon tudok mit mondani (Willyrõl), csak hogy tényleg, elgondolkodtató... de azért lesznek aranyos pillanatai a soriban, mikor épp nem Pilart hajtja :D :P
8/10
suxel 2011 okt. 23. - 19:47:44 8/10
(446/5883)
De volt nála orvos, de annak semmi sem tûnt fel, nem vette észre, hogy nem merevek az izmai, sõt semmit nem vett észre. :P
Alicante 2011 okt. 23. - 19:42:32 Előzmény Neli
(445/5883)
Végülis a való életben is elõfordul szerelem nélküli házasság, de az minden esetben érdek valamelyik részérõl, esetleg állampolgárság szerzés ezen az úton, de itt se szerelem, se érdek nincs, mégis Larry machó létére kapaszkodik a házasságba,....bár ezt megtette volna a 8 év alatt két gyermeke anyjával Elisabeth-tel, de még õt sem kérte feleségül! Na ez a realítás talaja...de õ milliószor esküszik, ha nagy lóvéról van szó..mármint a sorozatokban, akár még idióta szerepeket is vállal mint az árva angyalban. (Ott még egy gyilkos, bolond nõt is elvett volna, na ez volt a csúcs!)
Alicante 2011 okt. 23. - 19:38:06 Előzmény suxel
(444/5883)
"Mert azt fogják hinni, hogy meghalt, de más személyazonossággal visszatér, hogy bosszút álljon."

..és természetesen nem fogja senki sem felismerni!:-D
A hangja sem ismerõs, hisz az árva angyalban sem tünt fel, hogy a Brady (Will Levy) egy másik orvos, akit eddig Marichuy nem ismert:-))

Ezek a f.könyvírók mindent megengedhetnek maguknak, egyfolytában ismételgetnek, boldog-boldogtalan egymással házasodik csak akkor azt nem értem, mitõl vallásosak? Az állandó válástól, amit Isten színe elõtt kötnek?
Egy kety-mety és jön a baba, ezt is hányszor elsütötték mégis bekajálják(bekajáljuk).