BENovelas 2012 máj. 11. - 14:53:09 Előzmény suxel
(5423/5883)
Én azt nem értem hogy egy színész hogy mehetett el a Pasión forgatására mikor az Acorralada-t is forgatták. Televisa már ekkor szippantotta be Levyt. Televisánál és a Venevision-nál hogy lehet egyszerre szerepelni??? Hisz szerzõdés.
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 13:03:04 8/10
(5422/5883)
Tegnap 3 óra lepörgése alatt szétszedtem a sorit 169tõl a 175ig. Nem volt semmi, de elgondolkoztam, hogy ebbõl a sorozatból úgy megnéznék egy remake-et, cirka 120-130 részben, átdolgozva a hibákat kijavítva, teljesen felesleges szálakat kiirtani belõle. Olyan pörgõs cucc lehetne az egészbõl, hogy csak na.

Pancho meg a banyák, kész komédia volt. Na meg abban az inas ruhában, és amikor rájött, hogy a macsó teste milyen hatással van Nicolasara meg Hortensiara, ne de most kíváncsi vagyok hova lett.

Pedro hogy a fenébe gondolta, hogy Marfil szereti, hát úgy beszélt vele, mint a pokróccal egyszer másszor. Csókot nem ad neki Las Vegasban, meg fikázza. Valaki ennyire vak legyen. :P Akkor már az egyik vénasszonyt mondjuk Lalat Lorenzoval, Miguelinat meg Pedroval kellett volna összehozni. Marfil cseppet sem átlátszó.

Sharon itt volt az ideje elkapni, fõvárosi nagycirkusz volt ez az üldözés. Legalább egy rendõrt vagy kit ragadt volna el a patak magával.

Fedorat a kórházban megcsípi a pók, az orvos még meg se lepõdik a magas lázon, elmélkedik, akár meg is halhatna, nem hogy szaladna egy team-ért, hogy mi a baj, vagy sürgõsen menjenek ki hdd vizsgáljam meg, még mikor meglátja a csípést akkor sem, csak áll ott nagy bambán. Tõle is elvenném az engedélyt. Nem hiszem el, hogy az a baba Fedoranál, ennyi mindent képes túlélni. Jah és Fedora leütése: annyi véres jelenet volt már eddig is, akkor most itt miért nem vérzett Fedora feje?

Most, hogy Diana miért mondja el Maxnak, hogy egérke terhes. Nem tudna boldogan élni úgy vele, hogy õ tudója annak, hogy van Maxnak egy másik gyereke is. Én ezt a reakciót megértem nagyon is nála.

Max lassan már maratotont úszik abban a "hatalmas" medencében, ennél testhez simulóbb, szûkebb fürdõnacikat már nem is lehetne rá adni. Valamivel itt kell tartani a nézõket. De én ezt mindig olyan utolsó dolognak tartom, ha már csak egy izmos férfitesttel próbálják a nézõket megragadni. Vagy mondhatnám Kike is sokat volt félpucéran, vagy Emilio is volt a parton, vagy Pancholo medence takarítás közben.

A Sirálygyárban folyik csak a látszólagos munka, de Max hol dolgozik. Tõzsdéznek ezek vagy mi? Honnan az a sok pénz, mert visszatérve én csak azt látom, hogy Max úszik, meg úszik. Lehet az olimpiára gyúr. :D :D

Octavia viszont elszórakoztatott egészen a gonoszkodásával, és az a nyomi Isabel is.
8/10
Gaby87 2012 máj. 11. - 08:12:14 8/10
(5421/5883)
Akkor így érthetõ a dolog. Köszi, hogy utánanéztél!
Hm, a leírás alapján a mai rész is jó lesz! :)
8/10
suxel 2012 máj. 10. - 21:13:48 8/10
(5420/5883)
Megerõsítésre került az infom: Levy elment a Pasionba forgatni, majd csak ezért toppan vissza a végén. Ezért nincs benne az utolsó etapban.
Neli 2012 máj. 10. - 16:41:49
(5419/5883)
SPOILER

Pancho és az esküvõ (181-182):

-Pancho esküvõre készül a banyájával a templomban, megjelennek a travik Silvitával, de nem látták meg... :D
P. imádkozik, hogy ne bukjon le, háttal áll...

182:

-Pancho bajban, a pap kimondta a nevét, Silvita rájön, mi van... :D :P P. magában: eddig tartott a szerencséd, Pancholon :D :P
-Silvita megakadályozza az esküvõt :D :P leordítja P-t, aki elrohan... :D
S. elsorolja a pasi bûnlajstromát a hoppon maradt arának: lop, rabol, embereket is, és nõket vesz el és téged zséért... :D :P
-Pancho hívja Diego-t, elmeséli, mi történt... a nagy macsó befuccsolt :D :P Santo Domingo-ba hívja D-t, de az nem akar menni, amíg Max nem halott, el akarja intézni... :S
Neli 2012 máj. 10. - 16:37:02
(5418/5883)
SPOILER

holnapi rész (178):

178:

-Yolanda börtönben, Max elmegy hozzá... a nõ bocsit kér...
-Maxi babázik :P
-Gaby L. után vágyakozik :P
-Max Sirálynál sorolja anyja bûneit... megkéri R-t, hogy védje Y-t mint ügyvéd
-Rodrigo és Paco verekszik :P
-Diana azt álmodja, Diego lelõtte Maxot... :S szerencsére csak rémálom :P
Neli 2012 máj. 10. - 16:33:40
(5417/5883)
SPOILER
igen, esküvõ lesz, anno írtam ;) vissza is olvasom majd :P vagyis hát lenne, de Silvita és a travi megakadályozza :D :P Pancho addig sikeresen fûzte a banyát, aki boldogan mondott igent, az ürge meg már a milliókat számolgatta gondolatban :D :P aztán persze kopp :D :P
Neli 2012 máj. 10. - 16:32:13
(5416/5883)
SPOILER
ugye ma a szõke, robusztusabb travi kapott levelet a rondaságtól, aki az uncsitesója, ezért mennek oda, és pont bent lesznek az esküvõn is, mikor Silvita rájön, hogy Pancho a võlegény... :D és persze hogy lebuktatja :D :P jó lesz :P de sajna Pancho mindent megúsz, a végén felszed egy strandos csajt és jól elvan... :S
8/10
Gaby87 2012 máj. 10. - 16:28:23 8/10
(5415/5883)
Az ilyen részeket én is élvezem. :)
Azért Octavia is kapott pár maflást, plusz meg is fürödtek. :)
Marfil Pedro
- mi történt veled?
- leestem a lépcsõn.
- de hát nincs is lépcsõnk. lol
Spoiler:
Esküvõ? De gondolom Pillangó és Silvita nem hiába fognak odautazni. Tényleg mindenki ismer mindenkit.
Neli 2012 máj. 10. - 15:58:56
(5414/5883)
de jó rész volt ma :P :D az a sok catfight, na és hát a doki a nagyasszonnyal a végén :D :P
szegény Yoli :S
Diana meg jól elverte Marfilt, hehe :D :P kis vérmes :D :P
Sirály meg szenved, sztem mondjuk túlsajnáltatja magát... :S Rodrigo-t meg a kórházban sztem simán jobban érdekelte a baba, mint Sirály, persze õ is, csak sztem Paco-t jobban... most õt úgy sajnáltam :S
hülye Marcela meg adja a mártírt :S
Pancho is de halál volt a banyával :D :P na meg a travik, hát kész :D :P

SPOILER
az lesz majd a jó, mikor megakadályozzák a rondaság esküvõjét Pancho-val... :D :P
Alicante 2012 máj. 09. - 16:47:50
(5413/5883)
Köszi Suxel!:-)
Ahhoz nagyobb bátorság kellett, hogy Gaby megszökjön Larryvel mint ellent mondani az anyjának, hisz az anyja még csak nem is ismerte Kikét. Igazad van, annak a gazembernek jogos volt a felháborodása, de azért nem kellett volna megerõszakolni a nejét! Habár Diana és Gaby mit képzelnek ha igent mondanak egy házasságra?
8/10
suxel 2012 máj. 09. - 16:39:33 8/10
(5412/5883)
Készültek az esküvõre éppen Kikével, mert Sirály szerint ideális választás, Gaby meg nem mert nemet mondani neki. Larry megjelent az esküvõn, mondta Gabynak ne menjen férjhez, de hozzáment. De miután aláírta az esküvõi papírt összeszedte bátorságát és lelécelt messzire egy kis szigetre Larryvel. Mikor hazajött Kike elõszedte, jól megerõszakolta a "nászéjszakájukon", meg el is kente. Olyan 117-es részek környékén volt. De most ezért minden férfi dühös lett volna, persze a büntetéssel nem értek egyet, de Gaby mit várt?
Alicante 2012 máj. 09. - 16:01:37
(5411/5883)
Érdekes ezt nem láttam! Akkor még egyáltalán nem néztem a sorit.
Ha viszont Gaby képes volt az esküvõ után napokra lelépni Larryvel hogy nem volt bátorsága az anyjával szembe szállni? Ezek szerint Kike megerõszakolta õt...vagy "csak" jól elverte?
Nóriri 2012 máj. 09. - 15:20:07
(5410/5883)
Alicante osztom a véleményed, hogy Max nem túl ideális választás. A legnormálisabbak még talán Rodrigo és Emilio. Bár Rodrigonak is sok idõ kellett a megvilágosodáshoz, de legalább nem csalta meg Fedorát.
Pedroról is hasonlóan vélekedem.
És Sharon tényleg idegesítõ egy lány.
10/10
Milibindi 2012 máj. 09. - 12:19:32 10/10
(5409/5883)
kKike????Dehogyisnem Gaby az esküvõ után lelépett Larryval, több nap múlva hazament, hogy beszéljen Kikével válni akar és ekkor még szóhoz sem hagyta jutni Gabyt :S
8/10
suxel 2012 máj. 09. - 12:09:40 8/10
(5408/5883)
A f.könyvíró nagyon kitolt az öregekkel, mert totál hülyéknek állította be nemcsak Pedrot, hanem az öreglányt is Pancholo újabb kiszemeltjét! --> Hát még ha Santa lenne az egyetlan, akkor érthetõ lenne, de így. Így lehet érthetõ miért Max kezeli az öregnek a pénzügyeit. :P Na, gonosz voltam.

Nem elégít ki Isabel és Ignacio guberálása, kukáznak õk épp eleget. :D :D
Alicante 2012 máj. 09. - 11:48:57
(5407/5883)
Egy erõszakos nemi közösülést csak egy aljas féreg követ el hívják azt Maxnak, Leonardonak, vagy Kikének....apropó Kike: Õ és Diego eléggé elvetemült mégse követtek el erõszakot a nejeiken, mondjuk az asszonyverés is felér egy bötönnel. Maxot elõtte se sokra becsültem, mert össze-vissza nõzött...ha annyira szerelmes miért nem tartott ki Diana mellett?...szóval nálam nem õ az eszményi férfi! (Tudod magával a karakterrel van bajom!)

Más: Az öreg Pedro meg milliárdos létére olyan sötét mint az éjszaka!
Marfil meg azért pedálozott, hogy az oly könnyen kimondott "leszel a feleségem?" mondatot nagyon gyorsan kimondja a milliárdos vénember!
A f.könyvíró nagyon kitolt az öregekkel, mert totál hülyéknek állította be nemcsak Pedrot, hanem az öreglányt is Pancholo újabb kiszemeltjét!

Sharonra nincsenek szavak legfeljebb annyi, hogy nem kellett volna õt behozni a telenovellába!

Azt se értem miért nem vizsgáltatja ki a kórház, hogy a mérges pók hogy került be az épületbe?
Octaviát szívesen látnám rongyokban kukázni, de ez nem fog bekövetkezni...

Szép napot csajok!:-)
8/10
Gaby87 2012 máj. 09. - 10:29:44 8/10
(5406/5883)
Na én ezeket a ki mikor mit forgat dolgokat nem tudom, de akkor így érthetõ. Csak így kicsit se füle se farka, hogy beesik az utolsó részre, összeborulnak, és kész. Habár már más dolgokat is lenyeltünk, akkor már ez az apróság... :)
Mondjuk nem kell látnoknak lenne hozzá, hogy tuti majd csak akkor értesül Sharon-ról, ha már visszajött, mert ugye szokás szerint rádiócsend van.
Pancho Santo Domingo-ban összeakadt egy ronda, de persze gazdag nõvel, és most õt szédíti.
Diana miért ment el Max-hoz? Mert szeret szenvedni, de mivel Octavia is jelen van, remélem kikerekedik majd belõle valami jó, hogy ne legyen unalmas a dolog! :D
8/10
suxel 2012 máj. 09. - 10:09:48 8/10
(5405/5883)
Általában kell a jellemfejlõdés a férfifõhõsöknek, hiszen õk azok, amiért általában elkezdik a nõket okolni, megvádolni oktalanul. Ez meg is lett volna, a 120-s részek környékére, már kezdtek újra összejönni minden, erre a forgatókönyvírók belerondítanak az erõszakkal, ami az egészet kútba ejtette, most meg már elfogadhatjuk, mert Diana még így sem tud rá haragudni, a szerelme erõsebb nála. :)
Elektrosokk: na igen, anno mikor Max a diliházban volt, nála felmerült a lehetõsége, holott szerintem begyógyszerezve õ még Sharont meg sem közelítette.
Madárijesztõ? Kire gondolsz? :D :D :D Nem tom ki az, de tetszik az elnevezés. :)
Jah és Larry, pont ezen gondolkoztam, minek kellett õt így kihagyni a végére, én is elvagyok nélküle jelenleg, de nekem ez így nagyon furi. Elmegy Hollywoodba forgatni, gondolom ott nem telenovellát. :P Sharonnal tartja elvileg a kapcsolatot, s nem érdekli, hogy malacka a diliházban van?? Semmi sem érdekli, de a végére azért betoppan? Ez így érdekes! Mert képernyõre volt tûzve kint elsõnek 2007 januártól 2007 októberig, de Levy már szerepelt a televisas Carla Estrada sorozatában a Pasionban, ami 2007 szeptemberben érkezett ha jól tudom. Mivel itt idõátfedést látok, nem lehet, hogy emiatt ment el a sorozat végébõl, s a végére meg visszahozták lezárni, hogy Gaby ne maradjon egyedül? Bennem ez merült fel.
8/10
Gaby87 2012 máj. 09. - 09:49:22 8/10
(5404/5883)
Azért az aljas féreg kicsit túlzás, nem? Ugye említettéket a 120. részt, illetve környékét. Azért addig szimpi volt Max karaktere, persze nem tökéletes. Ilyenekre gondolok, hogy a nagyival azért igazából csak õ foglalkozott, mikor beütött a csõd õ állt ki Sirályék elé stb. stb. Meg addig a kapcsolatuk Diana-val oda-vissza játék volt. Kezdõdött a tárgyalással, aztán ugye jött Sirály bosszúja, a babamizéria. Mire közös nevezõre jutottak volna, akkorára meg Diego-ék kavartak be. Összejöttek a dolgok neki rendesen. Persze ennek ellenére a 144. részt én is kihagytam volna. :)
Így a vége felé kezd megint egyenesbe jönni. Marcela-val tényleg próbált normális lenni, Pedro-t is próbálja óvni Marfil-tól.

Más:
Sharon azért egy kicsit félelmetes volt a diliházban, ja és egybõl gumiszobát kapott. Francba, neki miért nem ajánlották fel az elektrosokkot?
Megint kaptunk egy adag Pancho-t. Piszokul nem tud lekötni.
Pedro elkezdett gondolkodni, hogy lehet nem is járt olyan jól Marfil-lal. Tényleg nem sokat tanult abból, hogy a testvére átejtette. Meg ha annyira szuper asszony lenne, akkor nyilván Max se akart volna kézzel-lábbal elválni.
Larry fiút azért jól leépítették. Ennyire nem tudott már neki a zseniális forgatókönyvíró mit kitalálni? Jó amúgy személy szerint nekem annyira nem hiányzik, de inkább õt figyelném, mint Pancho-t meg a madárijesztõt.