1/10
bitten 2012 máj. 07. - 15:07:42 1/10
(5383/5883)
Ez egy értékelhetetlen szar. felb*sz ha a körzetemben nézik egyszerûen, 0/10.
Nafi 2012 máj. 07. - 14:54:49
(5382/5883)
Üdv mindenkinek,

:))))) Ez az üldözés egy kabaré...

Már nem sok rész lehet hátra, ugye?
Neli 2012 máj. 06. - 00:22:41
(5381/5883)
ha már meg lettem szólítva ;) :D :P, igen, bocs, tévedtem Max-M. ügyben... :D :S azt hittem, írtam késõbb, hogy mégis több szex volt, de akkor nem... elfeledkeztem róla, hogy többet is láttam, vajon miért... :D :P
Isabel tényleg érdekes, nincs kéró, de vmi szobafélébe simán el tudja cipelni a dokit? :D hogyisvanez? :D :P viszont mikor ketten dumáltak, és mondta, amit írtál, az tényleg igaz volt, és akármilyen szenyák, én ott sajnáltam õket... :S
a többi állat, amit írtál ;) :D :P
8/10
suxel 2012 máj. 05. - 23:32:38 8/10
(5380/5883)
Na mégsem vagyok 10 rész lemaradásban csak vagy 7ben, na egy gyors tekert változatos nézést összehozunk
166:
-Isabel a kukatelepen: Mire jó ez és kivesz a kukászsákból, egy hosszú és barna nem tudom mit! Semmi rosszra/csúnyára nem illik gondolni. De egy kérdés, mire lenne az a valami jó, ha belerakták egy szemeteszsákba. Na ennek az esze is elment. Hogy tud ez örülni, mint az óvodások az új játéknak, de abból a zsákból a barna akármi után feszt új dolgok kerülnek ki. Hogy is van ez?? :D :D Oh a kis kapzsi, hogy zavarja már elfelé a dokit onnan. Egyem meg a kicsi szívét, még mindjárt megsajnálom Isabelt! :D :D Hajléktalan de van szobája, hol a híd alatt??? :D :D Az lehet aztán csak a motel.
-Neli te azt mondtad ez a Marcela meg Max csak egyszer paráználkodik a "nászéjszakán", erre rendes házaséletet élnek ezek, ne add be, hogy csak úgy fekszenek a takaró alatt. :D :D
Kellene egy gyerek a nagysasszonynak, de ott van Maxito is, ez a koppanás.
-Na én azt hittem Ignacio a földön fog aludni, örülne inkább, hogy matraca van. Isabel jól látja a dolgokat, egyszer rosszul döntöttek, és ezért fizetnek, ez a minimum.
-Camila --> Marfil: nem undorító, amikor meg kell csókolnod. Marfil biztos arra gondol, hogy egy zsák pénzzel fog csókolózni, haha már az öröklésen jár az agya. :)
-Maxnak Pedro: és teherbe ejted Marcelat??? Haha az már sikerült a nászéjszakán, na de Max mit is tudna ellene tenni, ha már lefekszik vele? Fogamzásgátlót morzsolna az esti teájába vagy mi?? :D
-Na a kérdés Marcetól: mi volt az a fénykép Dianaról a köntösben?
-Hopsz, Diana terhes megint, ez nem számít orvosi rendellenességnek, hogy akárhányszor lefekszik egy emberrel jön a poronty??
-Max-Marce: Mit kutakodol csajee??? :D Legyél inkább jó kislány. Õ kérte, hogy vigye be a köntöst. :P
-Nem kívánt gyermek, de azért mosolyog, örül neki. Gaby: te vagy a világ legtermékenyebb asszonya, szó szerint. :)
-Chucky sokat járhatott állatkertbe: majom, szúnyog vs liba
-Pedronak már tuti felírták a viagrát. :D :D
-Na most Dianát kiosztja a vak asszony: na adsza oda neki a telefont. Hamarabb le kellett volna csapni azt a telefont.
-Sharon lapát, de nem tarkónverésre, csak lapátra kerül. :D :D
-Emilio úgy felkapta Sharont, mint egy zsák lisztet és bye-bye lány
-Marfil: maga nem öreg (gondolom csak agg), a kor csak egy állapot (egyszer csak meg kell halni)
Krokikönnyek. :D Már be is tõrödzött a házába, vagyis majdnem. :)
violet82 2012 máj. 05. - 22:32:01
(5379/5883)
Ja, meg múltkor láttam a doki szivatását is, a szinkronját szerintem jól eltalálták. Egyébként szeretem ha van egy kis humor is a telenovellákban. :))
violet82 2012 máj. 05. - 22:24:58
(5378/5883)
Csak néha belenézek vagy beleolvasgatok a tartalmába. Pénteken megnéztem az Lfdd-t, aztán kicsit átkapcsoltam rá, és pont ez a jelenet ment, na meg utána az a pókos :D:D Annyira nem vagyok oda ezért a sorozatért, hiába vannak benne kedvelt színészek.
8/10
suxel 2012 máj. 05. - 17:34:35 8/10
(5377/5883)
Te szoktad ezt is nézni??? :) :)
violet82 2012 máj. 05. - 17:15:50
(5376/5883)
Panchonak aztán voltak beszólásai:
"Viszlát soha, kakaduk." :D:D
"Ettõl úgy fogtok aludni, mint két lajhár a ketrecében" :D:D
Az egyik öreglány valami ilyesmit mondott: "ahogy a dalban mondják az a barbár mindenemet elvitte..." :P :D
Még jó lenne egy-két ilyen röhögtetõs jelenet!
8/10
Gaby87 2012 máj. 04. - 18:22:01 8/10
(5375/5883)
Na mondjuk én ott besokaltam, hogy mindenhol keresték Sirályt, csak Sharon irodájában nem. Jah meg simán engedték meglógni a pénzzel, Gabi elvehette volna tõle. Diego Sharon no komment, egészségükre. Úgy volt vele a srác, hogy ha már Marfil nem állt kötélnek...
Panchos részek szerintem tök feleslegesek, lelépett és kész. Nem tudom mit kell ezt még ennyire forszírozni.
Diana Ignacio tetszett. Legfontosabb gondolat: Büdös vagy! :) Jah, és persze minden beugrott a csajnak. De hogy a hapsi még mindig az esküvõ elmaradásán lovagol. Komolyan azt hiszi, hogy Octavia csak úgy elnézte volna neki a Max-os dolgot? Már rég alulról szagolná az ibolyát.
SPOILER
Kike hétfõn balra el. Hát nekem nem fog hiányozni. Kár, hogy Sharon nem tart vele! :(
Neli 2012 máj. 04. - 16:47:34
(5374/5883)
Chucky elbújt a raktárban, ahol Diego is van, és lezavartak egy gyors menetet, aztán megjelent a gorilla Kike és lelépett a csajjal... elkezdi elviszlek NY-ba, de Sharon még le akar számolni Gabyval, úgyhogy kitervelte, hogy megöli... Kike meg asszisztál hozzá az undorvigyorával... :S
Sharon azt hiszi, megölte Sirályt, és így adta tovább K-nek és Diego-nak is... mind2t rendesen lesújtotta a hír :D :P
Neli 2012 máj. 04. - 16:45:28
(5373/5883)
:D golyós :D ez jó :D
hát Gaby elég dühösen számolt be róla, hogy a kis drága mit mûvelt az imádott anyucival, szóval a pali elég döbbent, de legalább már értesült róla... :P :D Gaby le is vakozta :D :P
ja, Sirály terhes, hát tényleg érdekes, a gyerek fiatalabb, mint az unoka :D :P késõn jött :D :P bár mondjuk még így is csak 40 körülinek nézném a nõt... ezek a déliek korán szülnek :D Octavia és Max közt is jó ha 10 év korkülönbség látszik, aztán mégis mamit játszik a nõ... :D ez is mennyire hiteles? :D
8/10
suxel 2012 máj. 04. - 16:42:31 8/10
(5372/5883)
Jah vagy már Sirály terhes is! De az is szép amúgy, hogy az anyának fiatalabb gyereke lesz, mint a saját unokája. :D :D
És Chuckyval mi van? Szökik vagy mi? Tudja már Rodi, hogy golyós a csaj???
Neli 2012 máj. 04. - 16:11:39
(5371/5883)
bizony! :D :S Sirály rendesen megszívta, Octavia meg élvezkedett... :S
amikor bement a család, Sirály szája tök szederjes volt, aztán csak hüledeztek, és kb. 5 perc után (rekord) eszébe jutott a fõdokinak, hogy ugyan már húzzuk le azt a takarót, és akkor látták a bedagadt, lila lábat... :S
és végre az agytröszt banda össze is rakta, hogy ez "vmi rovar" csípése lehet... :D
Rodrigo nagyon aggódik, bár ahogy kivettem, inkább a babáért (legalábbis többet említette), Diana meg mind2ért...
8/10
suxel 2012 máj. 04. - 16:03:00 8/10
(5370/5883)
Ma volt a pókcsípés jelenet?
Neli 2012 máj. 04. - 15:45:18
(5369/5883)
na ma végre tudtam nézni, nem semmi volt :P :D szegény Sirály... :S azért ez durva :S Octavia meg szabadon garázdálkodhat, fel se tûnt senkinek, hogy ott ólálkodik, simán le tudott lépni... :S
na de az, hogy Sharon és Diego..., hát az kész, az eredetibõl ez nem is rémlett (tuti tekertem anno, a Sharonos részeket kb. mindig :D :P)... :O :S :D :P persze nem lep meg, ettõl a borzalomtól bármi kitelik :S
Pancho-t nem láttam, de az eredetibõl rémlik, halál :D :P megszívta a két nyanya :D :P kellett nekik felvenni :D :P ennyit ért a "nagy macsó" esküje... :D :P
Sharon meg még ott ájuldozik, hogy Diego is olyan helyes, mint Pancho, hát öhm izé, azért mind2 dologgal vitatkoznék... Diego itt elég leamortizált... :S bár P-nál bárki jobb :D :P
de ennek a kis ribinek mindegy, bárkire ráveti magát, aki egy fokkal szebb az ördögnél :D :P csoda, hogy P-val nem volt semmi, ha már így bejött neki, nem is értem... :D :P rémes ízlése van (ugye az orángutánfejû is a skalpok közt :S), kivétel Larry... :D :P
szerencsére utóbbi megmenekül :D :P


SPOILER
hétfõn pedig végre kinyiffan az a majom K. is :D :P de Sharon sajna meglép... :S elrabolják Gabyt és jönnek a zsaruk...
Sirályt pedig Paco menti meg :D :P

jó részek jönnek, még így a végére, a maradék 14-re hozták össze a legizgibbeket :D :P
BENovelas 2012 máj. 04. - 14:27:12
(5368/5883)
Panchi Panchi nem bírta megállni a lopást. :) Mondjuk az a két öreglány megérdemelte. De Panchito még a TV-t is ellopta! :)))))))) Elképzelem hogyan tud így menekülni tévével a kezében. :))))))))))))))))))
BENovelas 2012 máj. 04. - 14:23:44 Előzmény Milibindi
(5367/5883)
Igen, Ignacio Montiel doki és Sergio ugyanaz a személy. :) A Maria Rosa-ban is játszott.
10/10
Milibindi 2012 máj. 04. - 00:49:45 10/10 Előzmény suxel
(5366/5883)
Én is így vagyok vele , Vad angyal Betty a csúnya lány meg Szerelem ösvényei már szinte elviselhetetlen lett emiatt utóbbiba túl sok erõszak is volt azért sem tetszett. lyan is volt pl La Pola, Vad szív amit még szívesen néztem vlna
10/10
Milibindi 2012 máj. 04. - 00:46:49 10/10
(5365/5883)
Nem értem a fordító logikáját! Leonardo anyja maradt Azusena Diana meg Liliom lett anno.
Marcela legalább nrmálisan gondolkodik, látja, hogy Max nem szereti, ezért el akar válni nem értem miért kell bele( ha már egyáltalán -Marcelát is feleslegesen beletették ) SPOILER*** M. vetélése ? Leonardo ugyis elvette volna gyerekkel is!
8/10
suxel 2012 máj. 03. - 18:04:21 8/10
(5364/5883)
Szombatra már 10 rész lemaradásban leszek, mert erre sincs idõm, de nagyjából tudom mi a pálya, ugyanakkor nem fog ártani a hogyvolt részek. Milibindinek is ígértem PdG-fordítást, de mondtam legkorábban szombat délután/este, addig nem vágok bele ilyen nagy dolgokba, lelket merítõ írásokba még ha érdekel is a cucc, kicsit önmegtartóztatok. :D :D Muszáj :P :P