Alicante 2011 okt. 28. - 19:55:51
(623/5883)
Ez a doki is mindenes, mint a Brady az Árva angyalból? Belgyógyász, sebész, nõgyógyász, szemmûtétet nem kell neki végezni?:-)))
A kis polihisztor!:-D...de ezzel az undorító fejjel hogy képes szerezni magának kuncsaftokat?
Vagy ezek szegény ördögök?
Neli 2011 okt. 28. - 19:54:40
(622/5883)
hát kéne, hogy járjon... igen, aki esküszik, általában feltételezik róla, hogy igazat mond, de hát van, akit ez nem zavar, simán kamuzik... most hogy a doki kap-e vmilyen büntetést vagy Andres, nem tudom, nem rémlik, tekerve néztem... de nem zárom ki még...
Neli 2011 okt. 28. - 19:53:13 Előzmény analia72
(621/5883)
SPOILER

hát ha arra érted, hogy Marfil mégis életben marad a lövés után (mégis hányat él ez túl? azzal is mi lett, aki anno rálõtt?), akkor igen, nem néztem végig, csak azt láttam, Debora rálõ és azt hittem, meghalt... de akkor még nem... Debora viszont meg fog, azt jól írtam... Marfil kicsit tovább marad még (láttam Larryvel is beszélgetni többször, de részszámokat nem)... itt azt írják, a 127esben hal meg Debora...
Alicante 2011 okt. 28. - 19:52:36
(620/5883)
Neli a hamís tanúzásért ott nem jár nekik valamilyen büntetés? Akkor viszont miért esketik fel õket?
Neli 2011 okt. 28. - 19:46:03 Előzmény Alicante
(619/5883)
SPOILER

én is azt vártam, hogy lesz vmi... bár azt teljesen nem láttam... de 40ig elõre megnéztem, és addig még fognak szemtõl szemben találkozni, pont így lesz vége vmelyiknek, de már nem tudom, hogy pontosan hanyadik rész...
de tuti 40ig meglesz :P
Neli 2011 okt. 28. - 19:43:47 Előzmény csigabige87
(618/5883)
SPOILER

haláli lesz, mikor kimondják, hogy Diana ártatlan és Max csak azt hajtogatja kvázi bõgve, egyedül, én idióta... :D
aztán kúszna már, ahogy csak tud, de Diana elküldi szépen a pokolba... :D a doki meg mint aki citromba harapott, hehe :D
ez egyébként a 36. részben lesz, és a Diego-s esküvõ a 37., akkor lõ rá Andres... kvázi ez a bosszú... :S
és pont a doki mûti Diego-t... és lesz pofája közölni, hogy õ nem tesz különbséget, mert orvos, a páciens az páciens... :S persze, ezuért lesz D. nyomorék... :S bár meg fog gyógyulni, de sokára...
Neli 2011 okt. 28. - 19:39:18
(617/5883)
SPOILER

jönnek még páran (fõleg Maxnál állnak sorba :D)... lesz egy 3. felesége és egy köztes nõje, aztán a 3. feleség anyja/nénikéje (nem tudom pontosan, melyik lesz a nõ) is a csajjal költözik, meg még Silvitának is lesz pasija, Pancholonnak újabb áldozatai... :D Maxnak is ott lesz az öreg, aki majd segíti... stb.
szóval jönnek még :P Caramelo összejön majd Emilio-val, Paco Octavia utáni életét nem tudom, de Fedorának lesz új hapsija (akihez hozzá is megy), szóval õk nem kerülnek újra össze...

Gaby az 50. részben (a partis) már nagyon szép, akkor Fedorával és Dianával lazán lealázzák Maxékat, ezt már sokszor említettem (imádom :P)... :P azt hittem, akkor már tudni fogják, hogy Fedora az anyjuk, de ahogy olvastam, nem... akkor még mint csak segítõ lesz jelen...

SPOILER vége


ma a csóknál Max olyan cuki volt, de aztán visszaváltott fûrészporagyúba, meg tudtam volna fojtani... :S
el is kapcsoltam, mikor Emilio-nak elkezdte a hülyeségeit... :S nem bírtam hallgatni :S hogy mondhatott már azok után olyanokat, hogy Diana csak kihasználta meg satöbbi?? :S ha tényleg szeretné, nem lenne ennyire gyenge, hogy mindig másoknak hisz és el tudják bizonytalanítani... :S ez így még nem tûnik igazi érzésnek... :S
Diego-ból meg kezd kijönni tényleg a pszichopata, félelmetes volt ma, bár eléggé szánalmas is... :S így könyörögni egy nõnek, hogy szeresse, és dühös, mert nem... :S senkit nem lehet kényszeríteni... :S Pancholon meg csakazértis hergeli... :S ki nem állhatom azt a sunyi képét... (P.) :S
Timike1980 2011 okt. 28. - 19:07:04
(616/5883)
Emilio ismét megmutatta, hogy miért szimpatikus karakter! Õ legalább átlát a többieken és elhiszi Diana állításait és nem dõl be "gazdagék mindenhatóságának". Viszont sajnos Paola láttán õ is elgyengül. Pedig tudja õ, hogy a lány csak játszik vele. Egyébként nekem Paola egyik barátnõmre emlékeztet, még hasonlít is rá. Õ is ilyen kis szeleburdi, játszik a férfiakkal, ha buliban voltunk, szinte vigyázni kellett rá, hogy nehogy valami kétes alakot fogjon ki! :)

Tetszett, ahogy Andres szinte megsemmisült az igazság feltárásától. Visszataszítóak a dokival, ahogy próbálják a hazugságaikat elhitetni. A valóságban is gyûlölöm az ilyen embereket...ez örömet okoz nekik? Mert ha igen, akkor ennyi örömük legyen az életben.

SPOILEREK TARTALMAZHAT!

Arra jöttem rá, hogy jobban érdekel Larry és Gaby, mint Max és Diana. Persze kíváncsi vagyok rájuk is, de valamiért jobban izgat, mikor jön már rá Larry,hogy Gabyba szerelmes. Mondjuk már látszanak a jelei, mert nem igazán felhõtlen a boldogsága, ahogy megbocsátott Pilarnak, meg kíváncsi, hogy mi van Gabyval. Aranyosak õk együtt. (a videókból ítélve)

SPOILER KÉRDÉS:
Kérdésem az lenne, hogy mikor változik át Gaby? Meddig hordja még ezt a szörnyû szemüveget?
SPOILER VESZÉLY VÉGE!

Azért érdekes az is, hogy a nézettségi adatokból ítélve, egyelõre nem túl sikeres a sorozat, legalábbis az Eva Luna rendszeresen megveri nézettségben. Lehet, hogy azért, mert hamarabb is kezdték, meg lehet azért is, mert 16:15-kor még kevesen vannak otthon.
Mindenesetre bízom benne, hogy végig mûsoron marad.

Bocs, hogy hosszúra sikeredett! :)
juan-ZSU 2011 okt. 28. - 18:05:52
(615/5883)
haha a dokiék Pacora nem számítottak h õ igazolja h Andres nem volt akkor az orvosnál és a bárban verekedett :D ennek örülök
steierlein 2011 okt. 28. - 11:19:54
(614/5883)
Spoiler
Fedora már a 42.részben megtudja hogy Diana és Gabi a lányai.A lányok jó sokára a 80.rész környékén tudják meg,elõször Gabi majd õ nondja meg Dianának.
Spoiler
serina 2011 okt. 28. - 07:11:37
(613/5883)
Sziasztok!

A válaszokat köszi. Most nézem a 27. résztõl, hát azokat figyelembe véve amiket írtatok Diego nagy szavai "én tisztelni foglak...."

SPOIlER
mi lesz Fransiscoval, azután h elveszi Octaviát?, mi lesz Pacoval és Caramelo-val? és sok új szereplõ lesz még?
Asamy Seira 2011 okt. 27. - 23:35:42
(612/5883)
Valaki meg tudná nekem mondani melyik részben derûl ki hogy Fedora, Diana és Gaby édesanyja?
8/10
csigabige87 2011 okt. 27. - 21:57:45 8/10
(611/5883)
Igazad van, tényleg Emilio a legnormálisabb pasi ebben a sorozatban. Csak azt nem értem, hogy neki, akinek semmi köze Dianához eszébe jut, hogy Camila és a dokika hazudik és Diana ártatlan, de Maxnak, akinek élete szerelme nem és inkább hisz másnak, meg nem hallgatja meg Dianát. Egyébként az összes sorozatnak ez a tipikus hibája: a szereplõk elbeszélnek egymás mellett, sosem a másikat kérdezik meg, hanem össze-vissza szedett információkból tájékozódnak, mindenkinek hisznek, csak a szerelmüknek nem és miután besározzák õket, nem hajlandóak végig hallgatni õket, hanem csak mocskolódnak.

Örülök, hogy elkezdõdtek a tárgyalásos részek, biztos izgalmasak lesznek. Kíváncsi leszek Max képére mikor megtudja, hogy Diana ártatlan, és a dokikáéra,hogy nem sikerül Dianat elítélni :D

Mai részben aki kiakasztott az Pilar, hogy milyen egy pofátlan dög! Gaby meg olyan buta! Nem képes megvédeni magát, igazán harcolhatna Pilarral szemben és az igazáért. A helyében csakazért sem válnék el, hogy Pilar jól megszívja! :D
Alicante 2011 okt. 27. - 20:56:35
(610/5883)
Nem láttam azt a jelenetet, ahol Andres találkozik Deborah-al, csak úgy szimplán elmentek egymás mellett a parkolóban? Azt hittem Andrest jobban érdekli honnan került elõ a felesége...
Timike1980 2011 okt. 27. - 20:37:51
(609/5883)
Ohh, köszi szépen a választ. Fedorára rájöttem, de Andres meg az õ balhéja már nem rémlett...:)

De köszi mégegyszer.
9/10
handi99 2011 okt. 27. - 20:34:24 9/10
(608/5883)
SPOILER


A koronatanú természetesen Andrés, az ügyvéd pedig Fedora. Andrés tanúsítja, hogy Diana támadta meg Montielt. Az õ vallomása nélkül csak Diana és Montiel állítása állna szemben, így viszont 2 az 1 ellen.
DE: azon az estén Andrés éppen Paco bárjában balhézott és Fedora leütötte egy üveggel õt. Fedora tanúként beidézteti Pacot, Caramelot és Lorenzot, hogy mondják el mi történt a bárban. Andrés vallomása így már semmit sem ér, hiszen mindeni számára nyilvánvalóvá válik, hogy nem volt Montiel lakásán a kérdéses idõpontban.

Emiliot illetõen egyetértek veled. Õ és Caramelo szép pár lesz.
Timike1980 2011 okt. 27. - 20:17:44
(607/5883)
Na mostmár tényleg sikerült jól összezavarnotok! :)))

SPOILER

Akkor most ki a koronatanú és hogyan is mentik fel? "A vádlott ügyvédje, meg a koronatanút lecsapta pár km-el arrébb"..., elvesztettem a fonalat! :)

SPOILER VÉGE

Egyébként számomra az egyetlen normális férfi jelenleg a sorozatban Emilio. Õ nem rinyál, próbál gondolkozni (jelzem sikerrel:) és nagyon jól látja a dolgokat. Sõt, még õ világosítja fel Maxot, hogy talán-talán, mégsem bûnös Diana. Nekem szimpatikus a srác, jó lenne, ha normális lány lenne mellette.!

A boszis, Camillas és Silvitas részt muszáj áttekerni, tényleg tölteléknek tûnik még jelenleg.

Megköszönném, ha felvilágosítanátok a fentiekkel kapcsolatban, mert még a végén álmatlan éjszakám lesz! :)))
Alicante 2011 okt. 27. - 19:39:40
(606/5883)
Csodálkoztok, hogy már annyira elegem volt ebbõl az össze-vissza házasodásból? Itt mindenki úgy esküszik, hogy az egyik házasulandó nem szereti a másikat...miért? Talán pisztolyt tartanak a fejükhöz márpedig muszáj valakihez férjhez menni, elvenni akivel párszor találkozott a pasi de nem szereti?
Nem kell hozzá nagy ész ebbõl az össze-visszaságból lesznek a gubancok!

Mindenesetre a bontóbírók piszkosul jól élnek!:-))

Ez viszont nem vall arra, hogy a mexicoi nép annyira vallásos lenne, hisz meggondolatlanul házasodnak!
Egyáltalán maradt még ott olyan csajszi vagy pasi, aki még szabad?:-)))
Persze Paula, Camila és a barátnõje, de õk is már hozzámennének akárkihez...de majd a "jósnõ" eligazítja õket:-D
corny14 2011 okt. 27. - 18:38:18
(605/5883)
köszi..:)
9/10
handi99 2011 okt. 27. - 18:34:32 9/10
(604/5883)
SPOILER:


Marfil meg akarja mérgezni Pedrot, de Pedro kicseréli a poharart és Marfil fogja meginni a mérget.