8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 23:07:08 8/10
(5283/5883)
Jófej vagy! :P :P Nem szeretek adós maradni, írd le akkor légyszi privátban??? NA!! :) :)
Neli 2012 ápr. 21. - 23:05:13
(5282/5883)
ahh, gondolhattam volna :D :P
na akkor vedd úgy, hogy nem írtam semmit ;) :D :P
8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 22:58:58 8/10
(5281/5883)
Nem szeretem a találós kérdéseket!! :P :D
Mit vársz??? Tõlem??? :O :O Ez most új!!
Neli 2012 ápr. 21. - 22:31:29
(5280/5883)
Neli mindent tud ;) :D :P
csak azt nem, miért várja még mindig a... tudod mit ;) :D :P
8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 22:03:40 8/10
(5279/5883)
Lucrecia szavaival élve a LFDD-bõl: Ohh, már megint kezdõdik!!! Mivel érdemeltem én ezt ki?

Én kérdezek, szerinted Tilda36, mi volt az amivel te megsérthettél engem? Ha elmagyarázod nekem, akkor oké! Az a probléma, hogy én nem látom, hogy min kellett volna felhúznom az orromat! Tehát nincs probléma semmivel. Vagy ha van magyarázd el nekem és akkor lehet megharagszom. :D :D :D De még így is kevés az esély, 0,1%.

Amúgy erre adtam valamikor is valami okot, hogy ilyen hiperérzékenynek tûnjek itt a fórumon, mert már a múlt héten is magkaptam egy másik topikban, hogy nem akartak megsérteni. Az írási stílusom engedi ezt tükrözni, mert szerintem Neli tudja, hogy még véletlenül sem vagyok egy könnyen megsértõdõs típus, inkább egy viccelõdõs alkat.

Gondolkozok mégis mivel sérthettél meg, ami ugye nem létezik! :D :D Átnézem betûrõl betûre, szóról szóra.

Nem engem kérdeztél, --> szerintem megadtam a választ, hogy az ír, aki akar, azért hagytam nyitva
de szerintem nem külsõben inkább gonoszságban hasonlítanak egymásra. --> tu opinion
Egyébként nem nézem a Theresát, mert számomra nagyon unszimpatikus a csaj, a közelébe sem jöhet Bárbara Mori-nak ezt csak azért említem meg, mert a Theresa a Rubi szánalmas hasonmása...--> mindenki azt néz, amit akar, én se nézem Rézit
annyira jelentéktelen nõ, hogy beszélni sem érdemes róla talán úgy mondanám, mint Max egérkéje!!! --> tu opinion

Én úgy vagyok vele, hogy minden vélemény számít, és a negatív kritika is kritika! Én is szoktam negatív kritikákat megfogalmazni. :) Örültem neki, hogy kimondtad, amit gondoltál.

Azt megjegyezném, hogy a kinti összehasonlítások a külsõrõl szólnak és nem a Teresa-beli gonoszsággal, az új sorozatában hódít ezzel a külsõvel és minõ véletlenül pont Maximiliano a fõhõse a sorozatnak. Ott hasonlították Chuckyhoz, innen jött ez az egész, amúgy kint mindenkire ráaggatnak valami nagyon gonosz tulajdonságot, jellemzõt. :P

Zárásképpen: Sajnos a net rengeteg félreértésre ad okot!:-( --> ez így van,mert bennem semmi tüske sem maradt! :) Ez a lényeg! (mert még mindig nem tudom miért kellett volna)
Tilda36 2012 ápr. 21. - 21:25:59
(5278/5883)
Ne haragudj, nem akartalak megbántani!:-)
Sajnos a net rengeteg félreértésre ad okot!:-(
8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 20:29:28 8/10
(5277/5883)
Direkt úgy tettem fel a kérdést, hogy senkinek nem szántam személyesen, úgy mindenkinek. Nyugodtan dumálj bele, mi is beledumálunk itt a másikéba folyamatosan! :) :)

Na, ez egy konkrét, velõs vélemény volt! :) :)
Tilda36 2012 ápr. 21. - 20:10:14 Előzmény suxel
(5276/5883)
Nem engem kérdeztél, de szerintem nem külsõben inkább gonoszságban hasonlítanak egymásra.
Egyébként nem nézem a Theresát, mert számomra nagyon unszimpatikus a csaj, a közelébe sem jöhet Bárbara Mori-nak ezt csak azért említem meg, mert a Theresa a Rubi szánalmas hasonmása...

Annyira jelentéktelen nõ, hogy beszélni sem érdemes róla talán úgy mondanám, mint Max egérkéje!!!
8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 10:22:56 8/10
(5275/5883)
És azt mondják nézd a hasonlóságot közte és Angelique Boyer között. Na most van alapja vagy csak sima rosszindulatú, gúnyolódó fórumistákról beszélhetünk????
8/10
suxel 2012 ápr. 21. - 10:20:47 8/10
(5274/5883)
Ez most kicsit off jellegû lesz, "Chucky"-hoz kapcsolódik, de nem a mi Chuckynkhoz, hanem az igazi Chuckyhoz meg egy állítólagos hasonmáshoz! :P Itt az eredeti!
Neli 2012 ápr. 21. - 00:02:01
(5273/5883)
:D persze, tudom, nem is csodálkoztam, csak kifejeztem a véleményem, visszakérdezéssel ;) :D :P
ismerem a cuccot, de nem érdekel :P :D
8/10
suxel 2012 ápr. 20. - 23:55:52 8/10
(5272/5883)
Na akkor már alig várom végül is hétfõtõl jön az ultimas semanas! Ugye az utolsó 20 részre szokták ezt alkalmazni, itt még 22 van, de már ott vagyunk.

Tudod, mondtam, hogy szeretem a misztikus sorozatokat! :D :D
Neli 2012 ápr. 20. - 23:52:26
(5271/5883)
:D naná ;) :D :P még csak most jön a java ;) :D :P

sarokba szorítottad, hehe :D :P ez jó :D :P
Grimm? én azt nem nézem, nem izgat :P :D
8/10
suxel 2012 ápr. 20. - 23:50:47 8/10
(5270/5883)
Kiadtam a nézése alatt minden feszültséget magamból, tudod írtam is, hogy már mennyire várom, annyira jó volt. A Diana-Fedora részeket teljesen a háttérbe szorítottam, be a sarokba. Kiszabadult belõlem a dúvad! Na de sebaj, mindjárt jön a Grimm, van még mit néznem ma este. :) :) Remélem lesznek még ilyen jó részletek!! :)
Neli 2012 ápr. 20. - 23:39:49
(5269/5883)
"Ez az! Vedd a vérét! :P Na most már ki lehet vasalni a göncét, mert Max rendesen összegyûrte neki. Össze kellene gyûrni magát Ignaciot is, mint egy darab papírt. A dokinak a vérnyomása tuti leesett, ugye, ugye a felismerés!! Ez hülye!"

anyucival meg csak olaj volt a tûzre :D :P

"Max élvezi, nem kevésbé én :D" :D :P
hehe :D :P

:D :D bassz, szakadok :D :P

micsoda szelídség :D :P "vedd a vérét!" :D :P

a hidas szöveg mondjuk tényleg kész volt :D :P de a hidak alatt vannak barlangok? :D :P

amúgy a SzuperSzarvas meg a LeszKapsz doki is hatalmas :D :P ;)

hogy találsz ki ilyeneket?? :D :P
8/10
suxel 2012 ápr. 20. - 23:32:19 8/10
(5268/5883)
Haha, ilyenkor nem Ignacionak kell bejelenteni a dolgokat, hanem a kórháznak!! :D :D
Camila: most imádom becsábítja Maxot a kórházba. :) Kezdõdik, ajj de jó!!! :) :)
Silvitan rajta maradt a maszk, kegyetlenül bejöhet neki, na de ha most velem szembejönne egy eféle az utcán, szemberöhögném. :) De nagy kavarógép lenne a csaj, de jó értelemben szigorúan és mindezt segítségbõl. :)
Jajj, Sirály szeretett volna Sharon anyja lenni, van neki kettõ elõször nekik lenne jó anyjuk, most már jó, de volt amikor...
Silvita --> Caramelo: rengeteg tapasztalatod van a házasságról. Talált, süllyedt!! :D :D
Nah Diana is jobban szeretné Pacot az anyjának, itt verném fejbe a készítõket, miért nem Pacot hagyták meg neki? Octaviahoz tényleg kell két erõs kéz, hogy leofgják, mert csak úgy tombol!!
És meg is érkezett Max. Figyelj, Alejandrito!! :D :D Inkább te figyelj te rõt szörny!!! Most kikapsz, ezt nem felejted el!! :D :D Ez az szidjad csak az anyucit, hadd kapjál azért is! Hogy felkapta már a kórházi ágyról. Na a doki már csak dadog, hogy süt a gyûlölet és a harag Maxból! Ez az! Vedd a vérét! :P Na most már ki lehet vasalni a göncét, mert Max rendesen összegyûrte neki. Össze kellene gyûrni magát Ignaciot is, mint egy darab papírt. A dokinak a vérnyomása tuti leesett, ugye, ugye a felismerés!! Ez hülye! Nem én voltam, nem én voltam, Diego volt. Akkor ki volt az ott az ikertestvéred vagy ki a franc? Szánj meg, könyörgök, csak egy szegény ember vagyok, akit az õrült anyád meg akart ölni, nem tudja Igi, hogy az olaj csak fokozza a tüzet. Na ez az kapott egyet Maxtól, hopp a fal adta a másikat! :D :D De gyáva egy kutya ez a Montiel! Ez az vedd le a lakását is! Az meg valami hatalmas, ahogy egy picit rácsap a fejére, Ign. meg egy nagyobbra számít. És a legjobb, amikor elõjön egy sátáni kacaj Maxból, aki igazán élvezi az egészet ...nem kevésbé én.. :D :D :D Max is tud fogalmazni: beköltözöl a híd alá egy kis barlangba! Na most hogy is van ez akkor??? :D :D És térdre borul. Ejj Ignacio nem a templomban vagyunk. Amúgy még a cipõjét is megcsókolná, ha kérné Max. És megragadja a hajánál fogva, haha a dokinak kicsattant a szája a maflástól. Állj már fel, állj már fel, úgy dobálja Max, mint valami kapcarongyot! Nagyon összetojta magát a doki, hatalmas ez a rémisztgetés!
Camilat nem érdekli az egész, csak hogy õ megy-e a tömlöcbe. Camilat csak kipaterolja: keresel egy másik lakást, vagy a börtön is jó lesz? :D :D Camila próbál értelmes fejet vágni ahhoz, amihez nem lehet. :D
A SzuperSzarvas küldetése: megmenteni Sirály házasságát. :)
LeszKapsz doki 2. felvonás Diegotól! Sirály szerelmi élete rovatunkat tartalékoljuk más alkalmakra van ettõl izgalmasabb rész is. Én ezt nem asszisztálom végig. :) Diego teljesen leamortizálta fizikailag Ignaciot. Lala is megtudta mekkora szörny is a fia. Csoda, hogy bele nem bolondul. Na már le is lépett. :P
Na Max Pedrot keresi ha tudomásuk lenne róla, hogy éppen Marfillal van. Szerelmi vallomástétel, Fedora engedélye nem számít nálam ne érdekes, itt a vége fuss el véle! :)
Paconak elég volt egyszer elkövetni a hibát, másodjára nem kell, mert már nem lesz esély.
cometzjeah 2012 ápr. 20. - 23:01:32
(5267/5883)
fuu hirtelen azt hittem hogy pokolba taszítva ... akkor írtam volna értékelést ...de háát ez értékelhetetlen ...
Neli 2012 ápr. 20. - 22:43:38 Előzmény suxel
(5266/5883)
SPOILER
igen, lesz benne, majd a jelenlétével "megörvendezteti" Octaviát és Yolit :D :P elmegy a házba zsét kérni, jól megkajál meg minden, és el is meséli, mi történt vele...
BEN1986 2012 ápr. 20. - 21:56:41
(5265/5883)
Betettem volna egy robbanást, és ezzel együtt egy parfümgyár felújítást. Sharon és Kike csinálná. Gaby bentragadna az épületben és Larry kimentené és ezzel ki is békülnének. Sharon meg kinyírná Kikét és õ továbbra is bosszantaná Larryéket. Gaviotát ismét összehozni Pacoval de úgy hogy az hosszabb ideig tartson. Diana éetébe egy új férfi jönne akivel a csaj összejönne, de még vágyódna Maximaxi után. Lenne esküvõ is. Bár akkor már nem 200 hanem jóval több részrõl beszélek. Mondjuk 240 vagy 250 rész. A legutóbbi webnovellám a La Tortura 225 epizód. Szerettem "nyújtani". Abban volt aztán minden. Minden webnovellámnak van egy szereposztása amit én írok. Silvia Navarro, Mauricio Islas, de Islast megölik a 82. részben. Ez másfajta sorozat. A barátaimnak nagyon tetszik.

Az Amor real vágottan is elég nekem. Ez az egyetlen kosztümös telenovella amit megvettem de a Pasión vagy a Corazón salvaje-t nem szerzem be. Amit most megveszek az El candidato. AZTECA-s. Nagyon kiváncsi leszek rá.
8/10
suxel 2012 ápr. 20. - 21:39:23 8/10
(5264/5883)
Amor real: na az még egy olyan, amit talán megnéznék egészben. Láttam a DVD-verziót belõle, az nagyon zsír volt, pedig én Colungat nem szeretem, végig Islasnak szurkoltam benne.