10/10
Milibindi 2012 ápr. 28. - 22:49:10 10/10
(5343/5883)
OFF
Wow Parfum de Gardenia-ból egy dal, nem csak Zepeda , de Solto is volt benne! mindjárt megnézewm még milyen iosmerõs nevet látok http://www.youtube.com/watch?v=mDNOXq-jfk0
10/10
Milibindi 2012 ápr. 28. - 20:31:39 10/10 Előzmény Neli
(5342/5883)
Igen vagy a mocsaras jelentnél szintén így voltam, hogy néztem, mint Rozi a moziban, hogy Diana mit köszön meg Marfilnak... ha már vágnak legalább ésszel csinálnák!
Neli 2012 ápr. 27. - 17:18:09 Előzmény Gaby87
(5341/5883)
;) :D :P
köszi, igyekeztem ;) :D :P
de tényleg, Max szíve nem szabad préda, csak amennyire nõbolond, simán helyet szorít másnak is, a jótét lélek :D :P
hát így is simán elbírt 6 nõi "szállóvendéget" az a hatalmas szív :D :P sokat kibír :D :P
Neli 2012 ápr. 27. - 17:15:14 Előzmény Alicante
(5340/5883)
:D naná :D :P
mindenki mindent jobban tud, mert szeretni itt csak egyszer lehet, pláne a nõnek ;) :D :P
a pasi már más tészta, de biztosak benne, hogy annyira "halálos" volt régen az a szerelem, hogy tuti nem múlt el... :D :P
a pasiknak meg könnyebb úgy is szexelni, ha nem éreznek szerelmet... :P :D Max sajnálatból nem hagyja ott a csajt...
Neli 2012 ápr. 27. - 17:12:53
(5339/5883)
:S ja, hát ennek így nem sok értelme volt... :S :S mint anno a tûznél a banya halála :S
Neli 2012 ápr. 27. - 17:12:00
(5338/5883)
SPOILER

Pancho-nak ez az újdonság, hogy dolgozik, nem tart sokáig :D :P fogja még bánni a két nyanya, hogy felvették :D :P bár ezt már nem mutatják, de tuti :D :P

viszont megint fürdõgatyában volt Max, nem rossz látvány :D :P
ha már Larryt nem nézhetjük, legalább valamennyire kárpótolnak :D :P
Neli 2012 ápr. 27. - 17:09:58
(5337/5883)
ma csak az utolsó 10 percet láttam, de Pancho-n behaltam :D :P meg az a két nyanya :D :P
meg hát a két kis mostohatesó, hogy szeretik egymást :D :P kb. meg tudnák fojtani a másikat egy kanál vízben :D :P

Marfil az öreggel hatalmas volt :D :P Maxot mérgében szidta :D :P nehogymár fúrja õt :D :P
a vénség is nem igaz, hogy nem látja át... persze, belezuhant, úgy nehezebb :D :P
az egérke meg koppant, hehe :D :P

a dokit meg Isabelt nem láttam, de az is oltári lehetett :D :P az eredetibõl kb. rémlik :P :D
8/10
Gaby87 2012 ápr. 27. - 16:00:10 8/10
(5336/5883)
Fõ a becsületesség, ezért írt magának ajánló levelet :) Abszolút nem is sok dolga lesz.
Gaby-Sharon az behalás volt.
Babuci. Nah ez betette nálam a kaput. Ahhoz képest Marfil mennyire nem akart elválni, mert szerelmes, elég hamar idióta lett Max. Ejnye-ejnye gyerekek, miért beszéltek egymásról csúnyán?
Isabel a konyhában megnézte mit lehet enni. :) Mibõl gondolta Ignacio, hogy majd Octavia segít rajta? Kis naiv...
Nah szerintem eljött a pont, mikor Egérke el kezdhet gondolkodni a váláson. Hogy sajnálom. :D
BENovelas 2012 ápr. 27. - 15:09:54
(5335/5883)
Pancholón ma már elkezdte az új életét! :))))))
Nafi 2012 ápr. 27. - 15:03:52
(5334/5883)
Már azt hittem a két lány gondolatátvitellel beszélgetnek :)))
BENovelas 2012 ápr. 27. - 13:49:49
(5333/5883)
Az RTL újabb vágása. Diana esése az rajta van a dvd-n.
10/10
Milibindi 2012 ápr. 27. - 12:11:04 10/10 Előzmény Gaby87
(5332/5883)
Én is köszönöm a fordítást!
Csak néztem ki a fejem bõl, hogy miiii van??? Diana fut segítségért kiált aztán meg a kórházban látjuk õt!
8/10
Gaby87 2012 ápr. 27. - 08:56:45 8/10
(5331/5883)
foglalása van megint szívszervízre - hát ez hatalmas :)))))))
8/10
Gaby87 2012 ápr. 27. - 08:54:51 8/10
(5330/5883)
Én még mindig a búvóhelynél járok. Azért elég valószínûnek tûnne nekem, hogy Diego Panchoval bújkál. És ugye már azt is tudja mindenki Lalától, hogy Francisco megpattan, akkor pl. egy névtelen bejelentés alapján odairányíthatnák a rendõröket, hogy ugyan már nézzenek szét abban a raktárban. Mert ugye Sirályra nézve Pancho jelentett veszélyt Diana és Sharon miatt.
Másik ami felmerült bennem, hogy múltkor nem látták Emilio támadóját, volt feljelentés, most meg face-to-face voltak, és mégse? Vagy úgy vannak vele, hogy már Max úgyis feldobta a tûz miatt? Na de könyörgöm, arra hogy van bizonyíték, ha anno azt ki se vizsgálták?
Azért már most Minnie is próbálta leállítani a keresztanyját, hogy jó lenne, ha kevesebbet oltogatná a férjét. Nah azért nagy búcsúcsók nem volt, de tényleg próbálja odatenni magát a srác. :)
Alicante 2012 ápr. 26. - 21:42:29 Előzmény Neli
(5329/5883)
Köszönöm Neli hogy megvilágoltál!:-)
Azt még mindig nem értem, hogy a kívülállók honnan tudnak arról, hogy mi van Marcela és Max között?
Amit a nézõknek mutatnak az az, hogy Max nem megy Diana után, próbál normális házaséletet élni Marcelával annak ellenre, hogy nem lángol a szerelem...

Erre a keresztmama, Diana, Sirály és a többi rokony is azt állítja Max csak Diánát szereti!
Honnan tudják????
Tudom ezt simán meg lehet magyarázni, de Max "maxiálisan" igyekszik a neje kedvében járni, ezt látjuk és nem esik nehezére a feleségét megcsókolni, átölelni!

Nem védem az egérkét, de ha már a felesége és elég jól megférnek egymással hagyni kellene!...nem tanácsokat, véleményeket osztogatni!
Diána miért csak ekkor jött rá, hogy Max nélkül nem tud élni?...gondolom azért, mert már másé lett!

Jó éjt, szép álmokat!:-)
Neli 2012 ápr. 26. - 20:25:55
(5328/5883)
Sirály nem tudja, hogy ott van Diego, ezért ha Pancho lelép, miért szólna?
Minnie? :D :P ez tetszik :D :P ez jó, én csak simán egérkézem :D :P
a dokival? hát szte õ való Marcelához, meg hát szabad is, nem úgy, mint Max, akinek már van foglalása a szívszervizre :D :P
teló: hát igen, de minden összeesküdött ellenük, aztán ha Dianához menne se mondana neki az semmit sztem, max. ködösítene... és hát Max nem is megy, ennyiben hagyja... :S
a támadásról szintén nem beszél Diana, igen, Maxnak lenne oka Diego-tól tartani, de õt csak késõbb fogja megtámadni... ezért Maxnak most kisebb gondja is nagyobb Diego-nál :D :P
8/10
Gaby87 2012 ápr. 26. - 19:24:28 8/10
(5327/5883)
Úgy látom ez a rejtekhely dolog nem csak bennem merült fel. Mondjuk most, hogy Pancho lelép Sirály simán bedobhatná, hogy a rendõrség nézzen szét ott. Nem baj, biztos ami biztos megvárják, hogy Diego tomboljon még egy kicsit, hátha a két "jómadár" közül valamelyiket sikerül megölni.
Ez a Mercedes érdekes. Amúgy honnan veszi, hogy Minnie, ahogy ti hívtátok jobban kijönne a dokival?
Telefon. Hát engem csak izgatna, hogy mit akart Diana mondani. Amúgy meg a gyereket nem lenne muszáj az orrára kötni, de lehet nem ártani tudni a támadásról, csak hogy kicsit "nézzen a háta mögé is".
Neli 2012 ápr. 26. - 19:08:26
(5326/5883)
a nyanya tényleg gáz, mondjuk annyiban jó, hogy õ a vak, mégis õ lát tisztán, nem a vigyori vadalma-keresztlánykája... :D :P
amúgy hogy Max miért nem ért el mást: hát mert mindenki ki volt kapcsolva! ;) :D :P mint Diana :D :P ;)
Maxnak eszébe se jutott mást megkérdezni, mondjuk sztem se mondta volna el senki, biztos úgy gondolták volna, ez Diana tiszte... és döntése... ha õ nem akarja, nem beszélnek... és hát Diana nem akarta közölni a híreket már, tényleg utólag semmi értelme nem lett volna sztem...
Neli 2012 ápr. 26. - 19:05:19
(5325/5883)
:) nincs mit :)
a többi jó, amit írtál :D :P

SPOILER
a dokival szerencsére nem lesz semmi, Dianának csak egyetlen szerelme van ;) :D :P
a többi Max elborult agyszüleménye :D :P ;)
mint ma :D :P
már megint tajtékzott, mert hát az õ nõjéhez nehogymár hozzá merészeljen nyúlni más is :D :P

sztem amúgy az öreg csak kamuból küldte el Maxot... nem? bár lehet az intézett vmit, de még így is maradt sztem zsé, amire Marfil fenheti a fogát... :D :P mondjuk sztem se járt jól, koppan is majd szépen :D :P
8/10
Gaby87 2012 ápr. 26. - 18:50:11 8/10
(5324/5883)
Kedves Neli!

Köszönöm a fordítást!

A mait csak most tudtam megnézni.
Octavia szöveg, aztán puff beállított Isabel szépen, illatosan. :)
Narfil lehet nem is kötött olyan jó üzletet, ha Max azért ment Atlantába, hogy utaljon ide-da-amoda.
Amúgy mi francért nem hívott fel valakit Max telón, hogy mi is történt Dianával?
Nah akkor kb. Lala kitagadta drága fiacskáját. Hát igen, hol van már a szerény zongoratanár bácsi.
Ezt a dokit én annyira nem bírom, hogy Dianaval édes kettesben siránkoznak. Remélem nem az lesz a nóta vége, hogy a doki kitalálja, hogy együtt vigasztalódjanak.
Jah és engem nem is Marcela idegesít, hanem inkább a keresztanyja. Jó hogy nem nyomkövetõt tesz Maxira, meg poloskát a telefonjába.