Neli 2012 ápr. 06. - 15:05:45
(4983/5883)
Sharon meg ahogy ömlengett :D
szuperszép ruha meg ezek :D
Gaby megint Chuckyzta (meg csak chatelsz, nem is dolgozol :D), legalább arra ugrik S. :D :P
az meg direkt célozgatott Sirálynak Pancho-ra...
Rodrigo meg milyen vak... :S
na Pancho máris telózik...
Neli 2012 ápr. 06. - 15:03:30
(4982/5883)
:D
hehe :D ez meg még luxusutat akar, persze nyilván csak ha más állja :D :P
heh Octavia: patkány Ignacio :D :P
Yoli veszélyes lesz, tudja a titkait...
O. csak gyilkolással tudja megoldani a problémáit :D
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 14:53:48 8/10
(4981/5883)
Ez a sorozat nem a Vészhelyzet ahol mindig tele van az Urgencias.
Na ez kezd tetszeni elkezdte a csábítást Diana.
Csak 50 dollárja van a bankban Ignacionak, nem mindegy lenne ha azt már magánál tartaná a zsebében. Ignacionak csak a kívánás marad Dianita után. :)
Neli 2012 ápr. 06. - 14:53:27
(4980/5883)
na a doki nem ismeri fel Diana hangját :D miért is nem lep meg, ezek senkit se szoktak :D :P
Diana beveti magát, hehe :D :P
hehe a doki mint született Casanova meg csábító :D :P engedd meg, hadd röhögjek :D :P
Diananának az a szöveg :D :P megjátszottam magam meg igazi férfi vagy :D :P hehhh :D :D

SPOILER
na akkor még csak elkezdte a bolondítást, a randira hívás késõbb lesz :D :P ja tényleg, azt tegnap láttam, a 164ben lesz, mikor az az emlékezetes akció :D :P
Neli 2012 ápr. 06. - 14:50:52
(4979/5883)
már örültem Diego miatt... de annyira hülye :S
heh a doki, hát ehhez már tényleg pofa kell: templomi esküvõ meg luxusnászút, amit majd Larryke fizet :D :P
aha, ahogy te azt elképzeled :D :P
kicsit már nagyon beleélte magát :D lesz majd kopp-kopp :D :P

Diana: kórházi nyüzsgés :D HOL?? :D ott mindig olyan nyugi van, egyetlen emeletet mutatnak, de ott sincs rohanás :D
Neli 2012 ápr. 06. - 14:47:47
(4978/5883)
igen, Max 2... rémesen vakok és hülyék :S
Neli 2012 ápr. 06. - 14:47:05
(4977/5883)
:D én már kicsit elhittem... meg is lepett... de hát amilyen szenya, persze hogy nem teszi meg :S
na Sharon már védekezik, persze hogy kamunak állítja be G-t :S jajjj, de nem bírom elviselni S-t :S
meg azok az eltúlzott hangok, amiket kiad... :S heh larry: légy jó :D elõtte meg: mit keresel te itt? te tényleg bolond vagy :D kár, hogy nem úgy trafált bele, ahogy kellett volna, mert õ másképp érti :D :P
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 14:44:32 8/10
(4976/5883)
Larry nagyon bolond, miért is hinne Gabynak? Kóros a két fiúnál ez a dolog, kórtörténetet kellene náluk felvenni.
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 14:42:08 8/10
(4975/5883)
Amúgy Marfil tud pszicopata fejeket vágni, simán hidegvérû gyilkos a nõ!!!
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 14:40:40 8/10
(4974/5883)
Ez hülye: Diego: De miért akarsz elválni tõlem?? De sejtettem, hogy csak "poénkodik" ezzel!!!! :P
Neli 2012 ápr. 06. - 14:35:27
(4973/5883)
:D mindenképp :D ezek nagyon tudják tettetni, hogy barátságot tartanak fenn, közben megfojtanák a másikat :D :P
meg még Dianának is mondta :D az meg elkezdi: inkább csak látszatbarátság volt :D :P na õ legalább bevallja :D :P
Neli 2012 ápr. 06. - 14:33:40
(4972/5883)
na csak megnézted, helyes ;) :D :P
még nem olvastam végig, csak láttam, mivel jövõ héten nem tudok élõzni, ma nem akartam kihagyni, így rögtön írni kezdtem :P

itt is voltak jók, hülye Sharon (meglátta Maxot, még arra is rávetné magát, amilyen kis ribi :S) meg Larry, na õ aztán vitte a pálmát :D Gaby bemegy, Larry épp öltözik :D :P
Sirály hívja O-t: szia, te kis szemét :D meg undorító patkány :D heh :D
Marfil Maxnak heh: reméltem, hogy meg tudjuk menteni a házasságunkat :D jaj :D minek ragaszkodik így Maxhoz...
Diana jól felvillantotta az egérkét Marfilnak, csak célozgatva rá, hehe :D
Marfil Maxnak: ígérd meg, sosem mész vissza D-hoz :D hát jó ideig... :D
Diego: Pancholo nem buta :D hát öhm, most cáfoljam? :D
Paco is hogy aggódik: hol van Fiona? :D esetleg a sár mélyén nézd :D amúgy az vmi építkezés volt?
Marfil is ott kagylózik, persze nem tud semmit :D mondom magamban, kérdezd a gyilkost, Paco :D
Lala miért nem kérdez rá Diego sebére? persze az biztos beadna vmi kamut...
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 14:29:49 8/10
(4971/5883)
Ez jó Paco Marfilnak is: és te nem tudod mi van Fionával, hiszen neked is a barátnõd volt!!! :D :D :D
8/10
suxel 2012 ápr. 06. - 12:32:55 8/10
(4970/5883)
154: :D :D :D
Már jó a kezdés: holnap elnyerem a bocsánatodat Diana. Mégis mi ez valami menetrendszerû esemény, aminek be kell következnie, vagy mitõl ennyire biztos Maxi. A helyébe nem vennék erre mérget. Fogsz te még kúszni eleget!! Hehehe!
De gyökér! Azt hiszi, hogy az a fõ baj, hogy "felcsinálta" Fionát. Az a kis erõszak meg szinte semmi se volt! Pancho is átment egy koszos kutyába, hogy tud már könyörögni, hogy ne dobják fel. Emilio helyében kiadnám az útját annak a lánynak, én nem viselném el, bye bye lányt intenék neki. :) De boldog ez a Maxi fiú, de az eredményeket õ is megszerezhette volna. Ennyire nem futotta, Camila is szörnyû ezzel a mindent megteszek csak meg ne büntess felállással. Eladná még az anyját is ha lenne, gyorsan odatekerünk Max-Diana jelenethez. Egy év alatt felgyülemlett a harag, az egy év alatt köddé is válhatott volna. A hazugság miatt van ez, de a diliházban elmondta Diana, hogy nem igaz, s emlékszik is erre, de hát akkor sem hitt neki. Az erõszaknál szenvedély???? :D :D Szegény Diana inkább szenvedést érzett, mint sem szenvedélyt. Max nagyon nincs tisztában a fogalmakkal. Pacotól ez jó volt: Dianával játszátok a Terézanyát, Caramelo. Paco helyében mérget tennék a levesbe. Jajj Max nem tudja, hogy a bocsánattal tele van a padlás már Diananál. Szinte mindig irracionálisan viselkedik Max, nem csak akkor az egyszer. Sokat ittam, gyenge kifogás - próbának is harmatgyenge. Leestünk az ágyra, ez meg mi? :O :O Inkább lehajította, vagy a gravitáció odavonzotta õket???? Tud fogalmazni az biztos. Szeretni nem így kell, ha máshogy nem tud Max, akkor ne is szeressen! :P Nah Fedora is most szembesül, hogy van egy buta lánya, mint Paconak, aki segített megmûteni a gerinctelen Panchot. Nem érdemelte meg azt a mûtétet. De egy rohadék. Maxinak pedig a figyelmébe ajánlanék egy-két nyálban gazdálkodó filmet, azáltal talán jobban tudná bizonyítani a szerelmét, mint erõvel. Ne nézz úgy Max, ne nézz, mert nem sajnálunk meg! Mit akar mutatni? ! De nem a terhességi papír a lényeg!! Agyatlan! Fiona sosem volt terhes, de hát megfektette, az már nem is számít, ugyan minek is számítana. Pancholot a végén ki kellene nyírni, de hát.... Ez a karakter megérdemelné, vagy Paco mondjuk elküldené Maxot egy kis kínzásra, de még Diana se tette meg a gonosz szavak ellenére, hogy megszorongatta volna azt a szökevényt. A hórihorgas doki meg nem érdemli meg Minnie elutasítását. És Silvita után megleli Max Miguelinát, de õ nem áll kötélnek. Helyes, ne avatkozzon bele csak senki. Azt'tem, hogy Caramelo is eszik a levesbõl és kezdik az "egy tányérból esznek" játékot, de nem, na az már sok is lenne. Úgy látom ez a rész a két pali kiosztásáról szól Maxéról és Panchoéról.
8/10
suxel 2012 ápr. 05. - 19:25:33 8/10
(4969/5883)
Nem változtathatunk rajta, de itt biztosan tekertem volna ha nem az adással egy idõben nézem!!! :P :P
Neli 2012 ápr. 05. - 19:18:12
(4968/5883)
:D nos, ez valóban nem együttérzés... :D hanem -nagy szavak :D- gonoszság ;) :D
én akkor is sajnálom :S :P
jó, nem kéne ragaszkodnia C-hoz, ha az nem biztos magában (sztem nem az), de mit lehet tenni, ha E. õt szereti... :P
8/10
suxel 2012 ápr. 05. - 18:53:15 8/10
(4967/5883)
:D :D :D Nem vagyok együttérzõ, nem érdekel!!!!! :D :D :D Nem tudom Emiliot sem sajnálni!!! :P :P :P Emiliot akkor sajnáltam mikor leszúrták!!! :P
Neli 2012 ápr. 05. - 18:50:38
(4966/5883)
:D :D heh, ez jóó :D :P na igen, IQ-fighterek gyülekezete :D :P
E-t azért sajnálom, persze nem tudja elhagyni C-t, mert szereti :P szegénykém :P :S
8/10
suxel 2012 ápr. 05. - 18:29:05 8/10
(4965/5883)
Én amúgy már rég otthagytam volna Caramelot Emilio helyében, sajnos én nem tudom megérteni, mit rinyál még mindig össze-vissza Pancho miatt az a lány. Gondolom, ha borotvával megvágná magát, rögtön rohanna letapasztani a kis heget. :S :S
Neli 2012 ápr. 05. - 18:22:32
(4964/5883)
ja a mainál kihagytam, hogy szegény Emilio-t úgy sajnáltam, annyira édes meg elveszett volt... :S :P
hülye Caramelo :S
Sirály is érdekes, elõször vigasztalja E-t, hogy így meg úgy, C. biztos szereti, P-t csak sajnálja, aztán rögtön hogy E. nézzen más után, utána meg megint C-val jön... :S ki érti ezt? :D :S